» »

revija Joker

revija Joker

«
1
2

seeker ::

Kot vsi veste je revija Joker posiljala po e-mailu ponudbo za delo. Ker mi je ta revija vsec in jo zelo dolgo poznam sem se na to tudi odzval. Njihov odziv pa me je TOTALNO presenetil... Spodaj sem prilepil celoten e-mail, najboljse da kar preberete (zacne se spodaj in nadaljuje navzgor)! Za vsako mnenje sem hvalezen! Ker imam tezave z prilepljanje e-maila vam posljem link na forum nasega ArmyOps klana, kjer sem ta mail ze objavil! tukaj je link\

jetam ::

In sedaj rabis "a shoulder to cry on"?
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Tr0n ::

Hehe, to me spominja na en drug dozivljaj z Jokerjevci, ki sem ga imel pred davnimi leti in niti ni tako drugacen.

Cudn folx pac, kaj ces :).

seeker ::

Ne ne rabin "a shoulder to cry on"!
Rad bi le pokazal ljudem, kaj se dogaja. Mene je to samega najbolj presenetlo - saj sem kot vidis v postu dolgoleten narocnik in ljubitelj te revije. Ko nekaj minimalnega pricakujes in si potem delezen takega odnosa pa zacnes malce razmisljat... Ali ne?

flipflop ::

Ma kaj se sploh sekiraš zaradi tega.

seeker ::

Zanima me samo kako hitro bojo pobrisali temo in me vrgli z mnenjalnika. Tudi tam sem moral to objavit...
http://www.joker.si/mnenjalnik/viewtopic.php?t=48435

Tody ::

Mah jokerjevci so smotani, k hočjo neki svojga narest pa niti sami nevejo kaj točn... zakaj pa misliš da skos neki iščejo nov folk ??

[SkA] ::

Jaz vidim samo eno težavo tukaj. Dejstvo da ti je revija neizmerno všeč in bi rad zanjo pisal. Nobena skrivnost pa ni LFjev "pogled na življenje" in "pogled na soljudi", če temu tako rečem.

bradek ::

Pri g. Tomsicu moras dati besedo "soljudi" v velike narekovaje. Tako velikih mislim da moja tipkovnica nima. :)

[SkA] ::

:D

BigWhale ::

Dokler pomembni clani urednistva osvajajo bote na ircu in se hvalijo kolk avtomobilov imajo, bo tako ostalo...

... mnja kaj cmo... ;>

bradek ::

smeh smeh smeh ;)

Dr_M ::

sej bi napisu kej "lepga" o jokerjevcih...ampak se ne bom spuscu na njihov nivo.:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

asPeteR ::

seeker: Ne morem, da ne napisem besede ali dve.

Sej se ve, da so Jokerjevci humorni in to se tudi kaze v tvojem primeru. Lej, na tako prosnjo, ki jo poslal Lordu, res ne mores prikacovati drugacnega odziva. Tako, da me njihov odziv niti ne preseneca.

Ves, res bi moral se zelo, zelo "izpiliti" tole svojo "prosnjo".

Take jaz se dedku mrazu ne bi poslal.

Upam, da ne zameris, toda povem ti svoje mnenje.

PS: Ce si tako srcno zelis sodelovati pri njih, bi moral poslati kaksen "sample", kaksnega clanka. Pa ne enega, dva, tri ... In ce bi bil res superioren, bi te Lord nemudoma osebno poklical.
:)
http://blog.stegnar.com

jetam ::

Racunalnik posedujes od 386 naprej, pa ne znas prilepiti eMaila na tale forum?

In vse prevec ljudi zamenjuje ljubiteljstvo s profesionalnostjo...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Ziga Dolhar ::

seeker, kar se tiče mene, je tvoja težava v tem, da si se postavil v položaj šibkejše stranke. To si, če dovoliš, storil s svojim pismom, ki je malce preveč vritovrtajoče in (pri)lizunsko.

Tvoje pismo mi daje občutek, da "če te ne sprejmejo, bo tvojega življenja konec". -- Seveda pretiravam. -- Dati bi jim moral drugačen občutek: da bodo zaradi tebe ONI pridobili nekaj novega. Da te potrebujejo! Bodi dobrina, ne porabnik!

p.s.: njihove neprofesionalnosti pa ne kanim komentirat. Dejstvo je, da posamezniki, pa naj se še tako sklicujejo na bilokake razloge, ne morejo narekovat smernic dobrih poslovnih običajev. Sicer pa sam česa drugega niti ne bi pričakoval -- tudi ti bi lahko, če si res tako dober poznavalec Jokerja -- pričakoval ne ravno tradicionalno obravnavanje.
https://dolhar.si/

morphling1 ::

Se strinjam z Ziggatom in asPetrom, Jetamom in še kakim :) tvoja prošnja in tudi nadaljno pogovarjanje po emailu ne vlivajo ravno veliko optimizma, da si ti nekdo, ki se bo brez težav vklopil v njihovo ekipo. LF te je malo potestiral in če mene vprašaš si pogrnil po celi črti.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tr0n ::

Jaz ne vem, o cem bluzite.

Clovek je pokazal zanimanje za delo in minimalno, kar bi mu lahko dali, je pet minut pogovora iz oci v oci.

Popolnoma elementarni bonton in nic drugega.

jetam ::

Lahko. Pa mu niso.

In sedaj naj se smili vesoljni Sloveniji, ker mu nek LordFebo ni naklonil 5 minut?
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Tr0n ::

"Lahko. Pa mu niso."

To vsekakor veliko pove o ljudeh, se ti ne zdi?

seeker: Verjami mi, nic ne zamujas :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

seeker ::

Tr0n ---> To vsekakor veliko pove o ljudeh, se ti ne zdi?

Tocno tako! Samo zaradi tega sem postal to zadevo.

Ne glede na to kako profesionalna je bila moja prijava - zasluzil bi si vsaj 5minut, ce mi ze recejo, naj grem v Ljubljano. Prosnja bi bila tudi resnejsa - ce bi jokerjev mail, ki so ga posiljali za iskanje novih clanov bil bolj profesionlaen - odgovoril sem le na "ustreznem" nivoju...

PS glede lepljenja emaila - javljalo mi je napako za unknown html error...

BigWhale ::

> Racunalnik posedujes od 386 naprej, pa ne znas prilepiti
> eMaila na tale forum?

Upam si trdit, da tudi ti marsicesa ne znas, ceprav si mogoce vcasih v skatlah prenasal punch carde..

;>

seeker ::

Seveda marsicesa ne znam... Ti pa znas vse al kaj? BTW - kaj ma to z temo?

Dr_M ::

seeker: mam obcutek da ta komentar ni biu teb namenjen :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jetam ::

Jaz vem da veliko stvar ne znam... on pac ne... in spotoma to se prakticno dokaze.

In kaksno znanje sploh potrebujes za copy/paste par vrstic teksta?
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

seeker ::

Ce bi bla stvar tak preprosta bi delalo, pa (copy/paste) ni, kot receno mi je javlo napako, ko sem hoto postat...

Dr_M ::

stvar je v tem da tale forum ne prenese < > v kombinaciji z nekaterimi znaki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

seeker ::

Kar sem pricakoval se je zgodilo - Febo je odgovoril na moj post v Mnenjalniku in nato zaprl temo in me bannal z mnenjalnika. Skoda, da ni to naredil minuto kasneje, saj sem ze pisal odgovor na njegove nerealne in nepodprte obtozbe...
Kaj naj recem, svoboda govora rula...

para! ::

Dej link do teme na mnenjalniku, seeker :D
Death before dishonor!

para! ::

Sem že našu.

Tu.

LP
Death before dishonor!

Primoz ::

Za vse ki si niste prebrali članka o uporabi tega foruma:
[ st.koda]<>[ /st.koda]
 <>


med [ in st ni presledka.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

BigWhale ::

Hm, mogoce bi bil cas, da se neha prati umazano perilo, sploh ce je sosedovo... ;)

Naj si ga sami operejo. :P

Matek ::

Mja vidi se nivo pogovora, ze na tem, ko Febo zacne z nekim zajebavanjem iz telesne konstitucije (mu je zal da ga ni slikal). TO je za mene samo primitivnost in pomanjkanje argumentov, tako da si lahko stejes v cast, da te niso vzeli v ekipo...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ripmork ::

pa sej sem zmeri vedel,da so pri jokerju zafrkanti in marsikdaj tudi v rubriki
(pisma bralcev) marsikoga(beri vse)prav grdo odslovijo(na zabaven način>:D )
je pa takle obnašanje preveč....
od danes bom ziher drugače gledal na to "velecenjeno" revijo;( ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

seeker ::

Ne dam se se - odprl sem novo temo - ce kdo zeli pogledati je tukaj povezava!
povezava

Raw ::

@seeker:
Febo je itak cuden. Veckrat k sm mel z njim opravka, bolj mi je blo jasno. O njem doslej se nisem slisal niti ene pametne pozitivne pripombe.
Pred casom, me je zelo zanimal zakaj folk sploh dela z njim in razlozeno mi je bilo v smislu, da ima za delo , ki ga opravlja ravno prave odlike - seveda so vse vec al manj negativne. To, da je revija uspesna kakor je, naj bi bil v velikem delezu, 'kriv' on.
Drugi jokerjevci - kar jih poznam - so pa kar uredu folk, tako da joker-team kot tak ni slab, le 'glavo' nima na pravem mestu.
Mislim, da si prav naredu, k si objavil mail, ne smes pa se sekirat.. forgetit.. raj glavo pokonc, pa drugim 'dogodivscinam' naproti :)

Vso sreco,

.raw

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

iso2000 ::

Ne bi rekel, da tvoja tema še obstaja na linku, ki si ga postal zgoraj!:\

asPeteR ::

seeker: Dej tukaj objavi, kar si napisal v Jokerjevem forumu ...

Skratka na tem primeru zdaj tudi sam vidim, da Jokerjevci nimajo manir oz. "glava".

Sicer je pa jasno. Slog "glave" je prirejen hormonskim mladcem, saj je katastforalno, ce res tako tudi sam misli pri sebi.
http://blog.stegnar.com

seeker ::

Nic rajse kot to...

Tukaj je povezava na originalno temo, ki se jo odprl na mnenjalniku (kasneje je bila zaklenjena, ko pa mi je bil onemogocen dostop je Febo sel nazaj in popravil svoj post...)
prva povezava

Tukaj je poveza na mojo stran za to temo moja stran

Tukaj pa sem postal drugo temo, ki sem jo pod drugim nickom odprl in shranil, ko je se delovala
druga tema (zbrisana)

PALOMINO ::

Tomšič je čuden patron, sam sem bil v stiku z njim nekajkrat...in kaj naj rečem...če nisi na njegovem nivoju...ga pač pusti pri miru. Ima pač svoj pogled na življenje - oz. kar odkrito bom povedal - ostal bo otrok za večno - ni mišljeno v pozitivnem smislu...otroci in pa poslovni dogovori - to pa vsi vemo da ne gre ravno skupaj! Lep primer je mail, ki ga je napisal seekerju...

Torej ne jokaj, da nisi bil izbran za sodelavca temveč bodi hvaležen...ker kolikor jaz poznam interne zadeve uredništva - mnogi delajo le za slavo, češ poglej moje ime v Jokerju, da pa imajo koleričnega šefa in da ne omenjam še kakšnih drugi plati..., ne to jih očitno ne moti, pa naj bo tako!

Se globoko opravičujem če sem gospoda Tomšiča kakorkoli prizadel ter se globoko opravičujem.

sketch ::

Fantje, izražanje lastnega mnenja je na forumu vsekakor zaželjeno - žaljenje (čeprav posredno) in spodbujanje k nestrpnosti pa ni. Prosim, umirite se malo in dviginte kulturno raven pogovora za stopničko ali dve. Sicer se zna življenjska doba odgovorov, ki že samo dišijo po žaljenju, močno skrajšati.

lp
s.
Adapt and overcome.

Zavo ::

seeker, jaz se na tvojem mestu niti najmanj nebi sekiral, da se ta idiot ni pogovoril s teboj. Pusta ga njega in njegove računalniške igrice, kaj ne vidiš da je tip totalno zablužen! Jaki šef je to, ki se pogovarja na tem nivoju (škoda, da tega škrata nisem slikal, bi se lahko sedaj norčevali iz njega)!

Jao, jao, jao...

Seeker, najbolje kar lahko sedaj narediš je to, da se odjaviš od revije in je ne kupuješ več. Če tega ne storiš, te Tomšič krepko drži za jajca!

Javi kaj si naredil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Zavo ::

Aja še nekaj. Sedaj komaj vidim s kom imam opravka tukaj na forumu.

S tipi ala "saj pa Tomšič ima prav" in " Zakaj pa pišeš vritolizne prošnje"....Kaj vam je folk, človek napiše prošnjo, pa ne glede kakšna je, napisal jo je tako kakor najboljše zna, ni pa zaslužil takšnega podcenjevalnega odgovora.

[Ta in zgornji odgovor popravljena zaradi žaljenja. - moderator]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

seeker ::

Kot prvo se zahvaljujem za opozorilo (na drugih forumih - vsi vemo kerega mislim - bi ze blo pobrisano).
Vendar bi vseeono poudaril, da so jasno napisana mnenja iz lastnih izkusenj (sam sem celo dodal povezave do "dokazov") in ne spodbujajo oz. vsiljujejo mnenja drugim clanom foruma. Iz primera sem pac zelel pokazati na nek problem in sem vesel, da tudi drugi ljudje iz lastnih izkusen oz. iz lastnega vedenja lahko zastopajo podobno mnenje. Poudaril bi tudi, da zaenkrat nobeno sporocilo ne vsebuje kaksne idologije in ne vsiljuje mnenja. Zastopana so pa tudi druga stalisca - kot se za debato pac spodobi.
Sem pa vesel, da vecina ljudi razume moj polozaj in nekateri simpatizirajo z njim - za to sem vam iskreno hvalezen.
Prosil pa bi vseeno, da se vsi izogibamo zaljivkam in podobnim nizkim nacinom govora in tako omogocimo razcvet te teme z nadaljnimi mnenji in argumenti vseh vrst.

Thrivial ::

Iz primera sem pac zelel pokazati na nek problem in sem vesel, da tudi drugi ljudje iz lastnih izkusen oz. iz lastnega vedenja lahko zastopajo podobno mnenje.


Z drugimi besedami: 'needed a shoulder to cry on'.

Febovo vedenje je dostikrat prevec odrezavo, ostro, naduto in otrocje in njegovo pisanje je bilo bolj kot ne neprofesionalno. Po drugi strani pa bi kot bralec Jokerja to moral verjetno vedeti in ce nisi, yebiga. Mislim, pa da sedaj lahko pocasi nehas jokati naokoli kot en Kalimero kako se ti je zgodila krivica in grd odnos. Mlad si se in verketno te bodo se velikokrat (bodoci) sefi podjebavali, podcenjevali, rekli kaj cesar ne bi smeli in zaradi vsake malenkosti se ti ne bo splacalo tarnati. Smatraj kot eno dobro zivljenjsko izkusnjo in imej od sedaj naprej kozo par centimetrov debelejso za take stvari. Najlaze se je smiliti sam sebi...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

RiNC ::

Kot je bilo že napisano, izražanje lastnega mnenja je na forumu vsekakor zaželjeno.
Se pa zgodi, da marsikoga zanese oz. se malce razp***i ;((. Ne zamerimo si.

Se pa strinjam z Zavo-tom:
Seeker, najbolje kar lahko sedaj narediš je to, da se odjaviš od revije in je ne kupuješ več. Če tega ne storiš, te Tomšič krepko drži za jajca!:D

Pa se to seeker:
kar te ne dotolce, te nardi mocnejsega.
cim prej kot spoznas, da svet okol tebe ni briljanten, bolse je.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RiNC ()

ripmork ::

res je,prej ko spoznaš,da lahko zares zaupaš samo samemu sebi,lažje je8-)

Mavrik ::

Seeker, najbolje kar lahko sedaj narediš je to, da se odjaviš od revije in je ne kupuješ več. Če tega ne storiš, te Tomšič krepko drži za jajca!

Se bodo pa res sekirali če bodo prodali eno revijo manj na mesec... :\
The truth is rarely pure and never simple.

ripmork ::

kaj pa če Seekerju sledijo še drugi?:\ ...1,2,3,4....1000>:D !!

BigWhale ::

> Se bodo pa res sekirali če bodo prodali eno revijo manj na mesec...

Ce bi vsi tako razmisljali, bi se zdaj vozili naokrog v takih avtih, kot se kremenckovi...

;>
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čarovnik iz Oza !

Oddelek: Sedem umetnosti
61532 (867) meho7
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820076 (12876) Gr0unD Zer0
»

DVD priložen Mladini

Oddelek: Loža
81700 (1170) lukaz
»

Equilibrium Soundtrack

Oddelek: Sedem umetnosti
5841 (785) darh
»

Nujno! Problemi z zagonom windowsov xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
5872 (807) Duhec

Več podobnih tem