» »

Domači kino

Domači kino

Scarface ::

Glede na to, da sem se že ugotovil, katera plazma bo v prihodnjih letih popestrila moje filmske večere, se moram sedaj odločiti še glede domačega kina, saj slika brez kvalitetnega zvoka meni ne pomeni kaj dosti. Gre eno z drugim....

Skoraj sem bil že odločen za PHILIPS AMBISOUND HT6600 pa so me v prodajalnah prepričali, da tu ni ravno realnega surround efekta, kar je tudi za pričakovati, glede na to da zadaj ni satelitov. Če ima kdo doma tole lušno zadevco bi prosil za oceno in komentar....

Potem sem gledal še Sony domača kina, ki naj bi bla kvalitetnejša od večine ostalih standardnih proizvajalcev...

Je pa zelo zanimiva in luštna stvar tudi kino od Harman/Kardon-a, ki sicer stane 1000€ in bi verjetno za ta denar lahko že kar po komponentah kupil...

Tko da sem zdej precej zbegan kar se tega tiče... ali so razlike v samem zvoku lahko tako velike, kot so velike razlike v cenah. Razpon je nekje od 250€ Sony, 600€ Philips Ambisound in potem 1000€ Harman/Kardon vse v enem ali pa 700€ Harman/Kardon receiver in JBL zvočniki.. itd...

Upam da bo kej pomoči pri odločitvi....

Lp
Been there, done that....

astras ::

Kaj pa Yamaha YSP1100?
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Trancedeejay ::

Ja itak da so razlike. Nekateri sistemi samo praskajo naokol glave, nimas obcutka surrounda, slisis posamezne zvocnike(dost tut odvisno od postavitve). Tko da rajs enkrat orenk kup kot pa sranje. Ne kupuj all in one komponent, razen ce ni kaksen Rotel, NAD......
Have a nice Day

Matt
Music is the key

astras ::

to se pravi da je ta yamaha slab nakup?
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup A/V Receiverja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23546464 (27929) Anney
»

Izbira receiverja

Oddelek: Zvok in slika
214546 (3582) St235
»

Kaj bi izbrali? Onkyo ali Harman Kardon?

Oddelek: Zvok in slika
123902 (3470) Trancedeejay
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634071 (16842) josko674
»

Hišni kino [nakup]

Oddelek: Kaj kupiti
133073 (3073) Scarface

Več podobnih tem