» »

morm se spovedat..

morm se spovedat..

Neon87 ::

nism nikakor nestrpn in podobno, da ne bo letelo kaj na ta način, ker vem da so na tem forumu tudi ljudje te vrste..!!!sam povem jst kar mislim

Jst živim v Sloveniji, sm čisti Slovenc starše mam Slovence,...
Sedaj te stvari, ko se dogajajo okol teh IZBRISANIH in pa preljube-hudičovo potrebna DŽAMIJE( saj tako ljudje te vrste pravijo(so zame pač druga vrsta,jih tako imenujem), no u glavnem te stvari mi grejo že na kozlanje ko za njih slišim.
1. ne morjo-nimajo pravice ljudje, ki zahtevajo eno oz. drugo tega zahtevat v SLOVENIJI, oz. lahko VENDAR: NAJ TI LJUDJE GOVORIJO SLOVENSKooooooooooo, ker se oni ne morjo pojavljat u medijih na čelu s ttim kurcom islama DŽOGIČOM, + 5* Ić zraven(z mehkim ć) ker to se mi zdi (ne najdem besede). ljudje, ki živijo v SLO. se naj tudi po slovensko pogovarjajo- vsaj v medijih!!!

2.Zahtevajo ti ljudje "druge vrste" ,( izbrisani so večinoma tti ljudje), hočejo zdej pobrat keš, zarad tistih stvari,ko so jih pač tj tk grdo z njimi delali,...s tem da : so ti ljudje lahk popolnoma srečni, da jih ne izženejo iz te lepe SLOVENIJE. In oni,oz. njihovi predniki so stisnali P...., ko je bila spodi kriza in vojna ipd. in so spizdli v Slovenijo, sedaj pa namesto da bi bili hvaležni zahtevajo še dnar po vrhu!!!

3.IN KDO PO TO PLAČAL: država, državi pa bodo ljubi slovenci in slovenke plačali MI oz. NAŠI STARŠI!!! to je (ponovno brez besed).

4.in še kaj na račun džamije: jst bi dal osebno ttemu islamskemu voditelju v SLO. naredu ne vem kaj,...sam ne bom preveč glasn, da slučajn ne bo kakšnega TERORISTIČNEGA NAPADA storjenega nad mano,..ki pa bo voden iz te džamije, če jo bodo kda delal!!!


SKLEP: jst definitivno mislim, da se izbrisani nimajo kaj pritoževat vzrok je naveden v prejšnih točkah,..lahk so tiho in se nekam potuhnejo,...
džamije pa NIKAKOR NIKAKOR NEEEEEEEEEEE!!! sj upam da ne v naši prelepi domovini SLOVENIJI.


P.S. blizu mene je eno mesto kamor hodim u šolo itd.,,, no in ko se tk sprehajaš po ulicah po mestu slišiš še vedno ogromno ljudi govorit in se pogovarjat po BOSANSKO!! greš po malco pa ti reče: dvesto pedeset ----- to je men tisto kar me najbolj drži,..da te ljudje, ki so v Sloveniji, slovenija jim daje preživetje in kruh,...rečejo MENI SLOVENCU kaj takega in to v takem jeziku,....
pa še neki: "ti ljudje" so precej drugačni od NAS,...tudi po obnašanju,...so ranpo razna izsiljevanja ipd. razne težave povzročajo,..potem pa bereš in slišiš kdo je to storil,..pa piše na koncu -ić (z mehkim ć, tisti s trdim č, so "normalni").
ni nujno tudi da so vsi slabi, jih poznam mam tud frende,.ki so face pa to,...ampak v večini pa ni tako.


mejte se!
pa ne me preveč napadat(pa ne želim si kakega teroristično-bombnega napada iz prihajajočega džamijskega-islamsko-bosansko-balkansko-nasilnega centra v LJ., ki pa srčno upam, da ga NIKOLI NE BO!!!!!!!!
>:D

Neon87 ::

neki sm še pozabu:
kar bo reku zadni preljubi SLOVENC na tej SLOVENSKI ZEMLJI:

--------------NEMA NAS VIŠE------------in se bo spodi podpisu ,.............IĆIĆIČIČ
;(

Dr_M ::

se popolnoma strinjam s tabo in ti dam prov, ampak slovenci smo povecini picke in smo tih kot riti, drugi pa hodijo in pluvajo po nas. ampak samo zato mormo bit tih, da nismo nestrpni - hvala lepa, raj vidm da me kreteni oznacijo na nestrpneza, kot da bi biu tih v svoji domovini, medtem ko "tujci" pluvajo po meni. :| :|
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

McHusch ::

Tole malo na nestprnost meji......

Gandalfar ::


VENDAR: NAJ TI LJUDJE GOVORIJO SLOVENSKooooooooooo,


Od drugih ljudi zahtevas nekaj pri cemer si sam zelo sibak. Tvoj tekst niti od dalec ni slovenscini podoben. Pomojem te je lahko sram, da si spacal skupaj tako skrupocalo v kateri si obsodil vse, ki ne govorijo slovensko.

Kot Slovenec se te sramujem.

Dr_M ::

Gandalfar: obesas se cist na nepotrebne stvari, ampak verjamem, da se globoko v srcu zavedas da ima prav.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gandalfar ::

Dr_M: o cem ima prav?

niti nisem prebral kaj vec kot prvi odstavek, ker sem se odlocil, da je forum poln drugih, bolj zanimivih stvari in da se mi ni potrebno ukvarjati z desifriranjem njegovega teksta..

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

jah. moje sozalje....
res se mi zdi zalostno, da se nekateri sramujejo svojega slovenskega porekla... :\ :\
jest sm tut slovenc in zato zelim, da bi slovenija se neki casa obstajala, ampak ko gledam nekatere....zgublam upanje :'( :(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gandalfar ::

Nisem tega rekel. Se enkrat preberi moje besede.

Dr_M ::

res tut jest ne podpiram, da nekdo pise v narecju, ampak ce pa pise v cist preprostem pogovornem jeziku (ki naj bi biu razumljiv), pa ni tok slabo no, mar ne??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Neon87 ::

GANDALFAR: da ne bom šel iskat po tvojih temah in te ne bom držal za take fore, ko mislim da forumi in teme niso zato, da bomo popravlajli oz. komentirali slovnične napake.
če maš nick po Gandalfu(iz LOTR-men osebno najbolšji lik) si tega nikakor ne zaslužiš, ko on ne bi meu takih bedastih pripomb. Še sreča da vsaj Dr_M drži na moji strani in sva sj dva , ki si upava kej povedat in ne držat notr v seb, kot ti in še se bodo našli, ki mislijo tako vendar pravijo drugače, vem pa da vsak Slovenc ima nek odpor in gleda na "ljudi druge vrste " drugače.

Gandalfar ::

Sicer je pa zadeva off-topic v Lozi zato zaklepam.

Referendum 4. aprila
Trenja - DŽAMIJA:)??

Naj nadaljuje v temu primernih temah ter se nauci pisati v jeziku, ki ga vsi govorimo.

Brane2 ::

Kar se džamiije tiče, se mi zdi njena gradja butasta zadeva, a če jo bodo muslimani plačali, naj jo zaradi mene imajo...

Sicer enako razmišljam o katoliški cerkvi, ki je danes IMHO rak rana slovenske družbe a orepovedati jo bi bilo nesmiselno.

Kar se Djogica tice, mi gre rahlo na zivce ta tip,j e pa pravzaprav benigen v primerjavi z mnogimi slovenskimi duhovniki...

Sama srbohrvascina se mi zdi fenomenalen jezik, slovenska preobcutljivost nanj pa posledica zakompleksanosti.

Ni O.K. ce se ta folk ne potrudi govorit slovenscine z domacim prebivastvom, ampak zakaj zaboga se med seboj ne bi smeli pogovarjat v svojem jeziku ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184209 (74676) Gandalfar
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60730094 (22060) KaiV6

nadaljevanje =>

Oddelek: Problemi človeštva
81210 (1102) kuglvinkl
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732566 (24972) kuglvinkl
»

Nestrpnost v Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1017712 (6354) jype

Več podobnih tem