» »

Upload nič več !?

Upload nič več !?

Brody ::

Od danes zjutraj ne morem več uplowdat karkoli, niti pošiljat mejlov....dl gre normalno medtem ko upload ne jebe...klicu na adsl siol pomoč in nimajo pojma !!??

SanSan ::

Kolegu se je to pred časom enkrat zgodilo, sicer na navadni liniji in je bil modem fuč.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

Dr_M ::

pogoj za dl, je ul. ce ti ul ne dela, potem ne mores nc dljat :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

[SkA] ::

To ni čisto res.
Jaz sem imel s službenim ADSLjem slednje težave: Download delal 2mbita, se pravi maksimalno kot je bil paket (in brez težav). Upload delu med 1kbyte/s do 0 (prvi burst paketov je še enkako šel skoz, potem je pa vse prenehalo - zato je tudi download delu normalno). Vmes so vsi upload connectioni timeoutal itd. Ko sem klical SIOL so oni to javili Telekomu. Po enem tednu me je klical tehnik s Telekoma in mi je hotel pridt zamenjat modem. Ker smo imeli v službi več ADSLjev sem mu obrazložil da sem to že sam probal pa ni bilo razlike. Vse eno je prišel in opravil meritve linije, ki so bile normalne. Tako da je potem trajal še en teden da je prišel tehnik s svojim laptopom. Preden je prišel so mi prijazno povedali, da mi bo, v primeru delovanja na laptopu, pomagal odpraviti mi težave v našem LANu in mi za to mastno zaračunal. No ko je prišel je ugotovil, da je z uploadom res nekaj hudo narobe ... sledila so popravila na centrali in zadeva je začela spet normalno delovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Dr_M ::

[SkA] ja je res no...ti mors skos request posiljat, ce hoces dljat. tut ce ti usake tok casa skoc na 1kb/s ulja, je ponavad dost, da dela. ce je pa ul cist mrtu, potem pa nimas kej praskat :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

[SkA] ::

Ja, ampak za pošiljanje mailov in uploadanje datotek rabiš veliko več paketkov poslati kot pa samo potrditvene za downloadanje. To pravim. In on ni nikjer rekel da mu ne grejo nobeni paketki ven ampak je samo laično povedal da pač ne more pošiljat e-mailov in uploadat datotek. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Brody ::

SKA my man, ekzekli moj opis problema!!! Do potankosti!
Sm klicu na telekom in so rekl, pa je popravilo ze v teku....zdej pa sam da bo cimprej!

tnx na pomoci!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amis težave (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8213015 (7403) Cowboy6
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135865 (19811) Bug
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269625 (65840) beta1
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036423 (15830) Primoz78

Več podobnih tem