» »

SIOL ADSL2+

SIOL ADSL2+

K0K0 ::

Se morš mal pohvlat a?

Sicer pa če te že zanima si budalo, živiš na centrali in čakaš na Adsl2+ namest da bi se pozanimal kako je z Vdsl-om. >:D

ThinMan ::

Žal ga še ne bo ene pol leta, pa tudi po glasovih ki so tukaj, t-2 ni glih neka resna firma.
Mogoče se pa motim.


lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Cinderela ::

lol na kvadrat :D

*TV* ::

Da ne bo dezinformacij.

Cenik za primer paket Solo bo:

10 Mbps/768kbps 11.500 SIT (oz. 7200 + 4300 nadgradnja)

20 Mbps/768 kbps 16.100 SIT oz. 7200 + 8.900 nadgradnja)

Več informacij o novosti v ponudbi in ostalem ceniku pa 1.3 na www.siol.net

ThinMan ::

No, kako je z popolno razvezanem dostopu? (brez telekoma)


žal niam telefona v bližini da bi poklical na siol



lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Cinderela ::

Siol ni vec resna alternativa ADSL ponudbe v sloveniji. Gre cisto v napacno smer :D

Na vprasanje zakaj nima siol svojih central kot Volja je bilo odgovorjeno da zato ker nocejo razlikovati uporabnikov po storitvah :8)


Medtem ko volja postavla pridno svoje centrale in gradi omrezje pravi Siol da nima smisla ker bo jih tak optika kmalu povozla in da se morjo zdaj izmolzti kolko le gre :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cinderela ()

Jan987 ::

Kako pa kaj deluje navaden voljin adsl. Koliko je čas priklopa, kakšne so hitrosti in pingi?


Kakšen pa je postopek za menjavo operaterja recimo iz siol adsl na volja adsl

SasoS ::

siol ima svoje centrale, le kako bi drugače ponujali triple play brez telekomovega telefona? Druga stvar je zakaj bi za to računali manj če ni treba :D

alienalien ::

Seveda ima Siol svoje centrale že od lanskega leta ko je začel ponujati 3play in popolni razvezan dostop.

Ramzek pa ne poslušaj tam tistega klemnar ker naklada, da se kar kadi za njemu.

Zgodovina sprememb…

Grey ::

LOL 11k SIT za 10M/768k. To je vic ane?:D

T-2 ponuja za 10k VDSL 10M/2M ali pa optiko 10M/10M(kjer je možna). In glede na to, da se polaga optiko na veliko s strani Gratela mislim, da bo SiOL pušnil, ker se bo bolj splačalo iti na optiko. In preden bo SiOL sploh presedlal na optiko bo T-2 tako rekoč imel veliko večjo pokritost in posledično prednost v štartu.

Tomaz27 ::

Ampak res LOL. Cene so pa take dali da ti mine. Pa vezavo za 2 leti ahahahaha. To mores bit fukjen da gres zdaj podpisovat za 2 leti za tako ceno ko se gradi optika in ko bo kmalu se volja mela vecjo pokritost, t2,...

Se ce bi 8000 sit bil ta paket 10/768 nevem ce bi se splacalo ker upload res ni glih neki vlki, za taki dnar ko majo oni plus se 2 leti????

Sami sebe so pokopali res. Idiotizem totalni. Sem upal da bo kaki lepi cenik ven priso, recimo 8/1 za 8000 sit kot pri Volji, to bi se edino sprejemljivo blo. Vse ostalo,....

sese12 ::

Od kje sploh jemljete te cenike za SiOL ADSL2+.?
Je kje kaka objava ali kaj ?

Povezava na link ???

ThinMan ::

poklič na 0801000 pa ti ga zrecitirajo ko pesmico :)



lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

WhiteWolf ::

Kaj pa cenejših paktov ni sploh?
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Cinderela ::

so so. Isti kot prej ce lahko temu reces cenejsi :D

para! ::

Nism še prebral te teme do konca, ampak SEEDERSKI in LEECHERSKI paket, LOL, kaj se bo folk še spomnu :))

lp
Death before dishonor!

De_Rasor ::

sem klical na tisto magično številko za pomoč naročnikom, se mi javi en "tehnik", ki ne ve nič kake bodo cene ter paketi, naj počakam do jutri in pogledam na njihovo stran. :\

Soprano ::

Itak da lahko majo višje cene =) Povprečen uporabnik itak misli, da je internet = SIOL, poleg tega pa je verjetno zelo mali procent uporabnikov, ki tak kot mi vsak dan spremlja ponudbo in cenike in za 500 sit skače levo desno. In to SIOL dobro ve, posledično pa bodo še naprej meli 80% vseh uporabnikov 8-O

sese12 ::

Lahko je enim, ki so blizu centrale. Eni, ki smo 4.5 km od najbilžje centrale, pa čeprav sodobne, lahko samo spremljamo cene in upamo, da bomo kdaj čez nekaj let imeli VDSL oz. kaj podobnega.

itak37 ::

Iz Siolovega foruma:


Objavil-a klemenr
Pozdrav,

Da ne bo dezinformacij.

Cenika za primer paket Solo bo:

10 Mbps/768kbps 11.500 SIT (oz. 7200 + 4300 nadgradnja)

20 Mbps/768 kbps 16.100 SIT oz. 7200 + 8.900 nadgradnja)

Več informacij o novosti v ponudbi in ostalem ceniku pa 1.3 na www.siol.net


Zgleda, da bo najcenejsi paket 7.200, za vecje hitrosti pa bo treba doplacat.
Pa se upload zgleda svoh.

Kajzar ::

Kakorkoli se bo moja izjava zdela komu mogoče zdela absurdna, pa vendar. Dejstvo je, da Siol še vedno nima prave konkurence na trgu širokopasovnega interneta. Siol še vedna nima tako močne konkurence, da bi se mu zaradi tega splačalo radikalno nižati cene. Ljudjem pri odločanju o izbiri ponudnika ni edini faktor samo cena storitev, ampak so pomembni faktorji tudi zanesljivost delovanja, podpora strankam, ugled podjetja in uveljavljenost podjetja.

Na trgu xDSL Siolu niti T-2 niti Volja ne bosta prišla do živega, to je dejstvo. Edina šansa za konkurenco Siola je optika. Na optičnem trgu se bo borba za naročnike začela tam, kjer je tudi prav, da se bo: iz ničle.

Stajerc ::

Pa še tam ne iz ničle.

S tem da če se to že dela (optika) ne pomeni da bo to kmalu neka tehnologija namenjena množicam.

Enih 16 let od dial-upa do sedaj tega kaj imamo? Pa še tega ne morjo meti vsi.

Malo si z mesta ven in adijo si najebal.

V bistvu to kaj preberemo nekje da je ena tehnologija boljša od druge ne pomeni vedno to da bomo mi tisto najboljšo sploh kdaj imeli ko pa jo bomo pa bo spet nekaj ko bo boljše.

t-2 pa tudi če je na papirju boljša tehnologija kaj ne oporekam v praksi nevem če bodo bistveno bolši rezultati (dejanski) kot pri siolu. Pa tud če bojo, bodo tam ko je ponudbe več kot dovolj in ko res lahko zbiraš med vsem. In tam bodo tudi ostali.

Če bi bla slovenija eno velemesto (bogato) bi imeli vsi najbolše kaj obstaja, ampak dejstvo je da to nismo.

To je tako ko da bi en rekel da bo mi potegnil poceni optičen kabel do bajte sam da bom jaz mel internet. Smejal bi se mu v obraz ker bi vedel da naklada.

V mestih pa če nekdo prekopa 3 ulice pa položi svoj kabel zato da pač se izogne neke odvisnosti pa tud ni naredil nekaj tak fascinantnega da bi mu zato mogo medaljo dat. Pač moje mnenje.

V sloveniji je pač Telekom in je pač Siol. Kdor tega ne more sprejet pač živi zagrenjeno življenje ker se situacija nebo kmalu spremenila če se sploh bo kdaj.

Če bo jim voda začela tečt v grlo potem bodo že zatisnili pasove samo se bojim, da za naše razmere jim sploh ne teče voda v grlo tud če se nam zdijo debeli zavaljeni kapitalisti ki sam žrejo naš denar.

V bistvu je dejstvo da vsa konkurenca telekomu mora prvo sploh prit na raven telekoma (infrastruktura, naročniki, število central, kvaliteta storitve...) šele potem se lahko pogovarjamo o kokurenci. To pa se še dalj časa nebo zgodilo. Pač dejstvo.

Družba kot je telekom propada vsaj toliko časa kot je rasla pomoje če res dela vse narobe. Posebej nek državni telekom ko sploh ne kaže nekih znakov finančne krize ampak se kar dobro drži in mislim da je sedaj v svojem največjem razcvetu v njegovi zgoovini.

Nevem nekaterim bo adsl2+ prinesel sploh prvo možnost širokopasovnega interneta in upam d abo takih največ ne pa tistih ki že majo vse pa niso sami z sabo več zadovoljni kaj šele ponudbo.
Have a nice day.

MEDENA ::

ADSL 2+ SIOL IS TEH SUX.:D

sese12 ::

Z ozirom na to koliko komentarjev je napisanih do sedaj na uradno ponudbo - RAZOČARANJE.

antonija ::

Sprijaznit se s stanjem ker se ga pac ne da spremenit je neumnost!!! Telekom to ve, Siol to ve, sam enim tle gor to ne potegne. Ce (ko) pride optika do hise (FTTH) ali do soseske (FTTN) je s Siolom in Telekomom konec. Pa kablasi tud. Kje bo teb siol ponudu 10/10 link? Kaj sele 10/10 za nizko ceno? Z nizkimi pingi? Pa se n vzporednih TV kanalov, telefon,...

Sej vsak Janez tega res ne razume, tko kot pred 10 leti niso razumel zakaj so CDji boljsi od kaset in podobno. Amapak tud tanajtrsi Janez bo enkrat pri sosedu vidu kaj vse optika ponuja in ne bo vec pisal badarij po forumih da "Telekom in SIol sta pa res carja zdele v SLoveniji".
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

SasoS ::

škoda je ker vlada ni prodala telekoma ko bi lahko kaj za njega iztržili. Kdo bo pa kupil zdaj podjetje z zastarelo tehnologijo in kopico nezadovoljnih uporabnikov? :D Tako bo spet trpel državni proračun, namesto da bi profitirali...

miskoslo ::

ADSL2+ niti ni tako slaba zadeva. glede na povečan doseg storitve in potencialnih novih uporabnikov se zadeva več kot splača. Res je VDSL bo pobral smetano v centrih mest, ampak treba se zavedat da veliko ljudi ne živi v dosegu VDSL.
Po ceniku ima vdsl 10/2 paket(kateri vsem dejansko dela kot 10/1) za 10k siol pa 11.5k. za tistih 1.5k sit, ki jih "preplacah" pa dobis storitev, ki DELA!!! + ima doseg 6km

Vsi lahko potem kričiti v en glas sej bo VDSL2 pa optika pa bo to potolklo SIOL. Sam kaj ti bo optika pomagal ce bos potem mel paket 10/10 ki ga komot dosezes po bakru. Optika bo prisla do izraza šele pri paketu 100/100 ali več, do takrat pa lahko vse to na nadomestis z VDSL2 ki gre po bakru. Pa tud malo si lahko zamislite ko govorite o VDSL2 in ga povezujete samo s t-2 :\, kje pa piše da bo samo t-2 ponujal vdsl2, lol

SasoS ::

10/1 lahko sanjaš na 6km+...tudi pri adsl2+
btw: pri t-2 stane 10/1 9 jurjev, ne 10 ;)

MEDENA ::

miskoslo : okej 10/2 dela kot 10/1 samo sedaj imajo oni ta paket za 9000 sit in ga plačuješ po tej ceni pač. to je potem že 2500 razlika x 12 = 30.000 sit letno - ta keš daš raje v nek sklad recimo :\

t909 ::

^ krat 2 leti za vezavo = 60.000

miskoslo ::

1. 6km sem mislil na doseg storitve in ne o hitrosti 10/1 Večina SLO ljudi uporablja povezavo 1/256, jaz bi rekel cca 95%. VDSL lahko le sanja o 6km.

2. če si zadovoljen s storitvijo potem ne rabis prehod na drugega ISP-ja.

Kajzar ::

Sem primerjal najbolj razširjeno hitrost xDSL-a v Sloveniji (1024/256) pri Siol-Trio paketu prek (polnega) razvezanega dostopa in koliko bi te storitve stale pri T-2 (prav tako preko polnega razvezanega dostopa). Rezultati, ki sem jih dobil, sploh niso tako različni:

Siol Trio (internet, ip-tel, ip-tv) = 9.900 SIT/mesec
T-2 (internet, ip-tel, ip-tv) = 9.000 SIT/mesec

Vendar T-2 ne ponuja celovite varnostne zaščite pred vdori, virusi itd in T-2 ne ponuja spremljanja stroškov opravljenih klicev prek servisnih strani. Varnostna zaščita je dandanes izrednega pomena in je vsekakor vredna najmanj dodatnih 900 SIT/mesec. Dodaten prihranek pomeni 120 brezplačnih minut klicev v omrežje Telekoma iz omrežja Siol; to je vredno 120 min * 5 SIT/min = 600 SIT. Možnost spremljanja stroškov klicev preko interneta je tudi zelo dobra zadeva. Res je, da pri T-2 ni vezave za 24 mesecev, če hoče nekdo imeti stroške priklopa 0 SIT, vendar če smo realni, je tudi vezava za 24 mesecev dandanes še razumna; delujoče optike še najmanj 2 leti ne bo v večini slovenskih krajev. Poleg tega je Siol znižal cene klicev na 5 SIT/min v omrežje Telekoma, kar je že bolj znosna cena; nekomu, ki ne govori veliko, je pravzaprav vseeno če plačuje 3 SIT/min ali 5 SIT/min.

Sklep: Ljudje, ki imajo edino možnost dostopa do interneta preko Siola, ne zgubljajo veliko vsaj pri paketu Trio napram temu, če bi bili pri T-2. Še več; marsikdo, ki ima možnost biti pri T-2 ali Siolu, bi moral pretehtati vse pluse in minuse obeh ponudnikov in se šele nato odločiti. Paketov preko skupnega razvezanega dostopa pri T-2, s katerih ugodnimi cenami T-2 samo zavaja kupce, seveda nisem upošteval; so namreč fantazijski paketi, ki ne obstajajo.

BloodyMan ::

Joj sej me kr glava boli k gledam ta Siolov cenik! Pa so oni normalni al kaj. A to je za njih neki normalnega oz. cenejsega , da placujes 7.200 sit za 1024/256 liniji;(( . Pa sem tako nestrpno čakal na ta " adsl 2+" in kaj dobimo -> nč;(( !

bradek ::

Kajzar vse kar si povedal v svojem postu je diplomatski sestavek kot bi ga spesnil nekdo ki dela na siolu :)

1) kaj je zate celovita varnostna zascita pred vdori? T2 ima varnostne pakete, ki glede na stopnjo zascite, zapirajo porte proti uporabniku, ce mislis da siol pocne kaj drugega on-the-fly se zelo motis.
Res je, siol ponuja "varnostni paket" ki vsebuje Bitdefenderja in se ga namesti na osebni racunalnik (firewall, antivirus,...). Za ADSL uporabnike je paket brezplacen, za ostale 500sit/mesec. Ce mislis da ne obstaja nobena prosta alternativa bitdefenderju se motis. Edina prednost ki jo ima SiOL pri varnosti je torej skeniranje e-poste za spam kar filtrirajo direktno na svojih email streznikih.

2) najprej govoris o 120 minutah ki so brezplacne, potem pa o tem kako je razlika med 3sit in 5sit/min majhna za cloveka ki ne govori veliko. Hja ce ne govori veliko ne bo porabil niti tistih 120 minut ki so brezplacne, in SiOL je spet sam sebi prihranil stroske.

3) T2 ne more ponuditi skupnega razvezanega dostopa prav zaradi telekoma, ceprav ga zeli ponuditi (tako kot ga lahko ponujajo vsi ostali "partnerji" telekoma). To da so ceniki na njihovi strani ni nobeno zavajanje, pritozbe na apeku se pocasi a vztrajno resujejo, T2 je zmozen ponuditi skupni razvezan dostop ampak ga telekom omejuje.

Glede na to da si registriran 24.01.2006 si lahko samo mislimo iz katerega "tabora" prihajas :)

Pa lep dan!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bradek ()

wifi4all ::

Kajzar ven... kaj bi bilo, ce bi se slo-tech zacel brisati take stvari, kot se je to delalo na forumi.siol.net?

nc ne pomagajo taksne stvari, ker mamo slovenci nekaj soli v glavi in smo NAVELICANI enoumja s strani T1/SIOLa... taksne stvari dokazujejo nezrelost in podcenjevanje uporabnikov s strani SIOLA!!!
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

Daliborg ::

za tiste ki rabmo NET ....siol zal ni vec resitev.....kaj ce mi IP TV&telefon???....vse kar se IP tice je zame in za vecina KOMPJUTOR!!....upam da siol-ovci bereje tole ker hocem da vedo da smo uporabniki zal ogorceni nad tem...kar pa sploh ni problem samo v sami hitrosti temvec tudi to da se moras kljub temu da si ze narocnik adsl-ja se nanovo zavezati in podpisati pogodbo!!;(( ;(( ;(( slabo jim je!! Nevem na katere uporabnike oni ciljajo vem pa da cimprej bo otpika po celi sloveniji bo T2 naslednji gigant pri nas...pri nas u kranju so ze vse zvrtal ...samo se pogodbo podpisem pa je!!!....sem zelo ogorcen nad siolom ker sem eden izmed PRVIH uporabnikov ADSL tehnologije ko so bili paketi se512/128 MAX!!.......in sedaj to da niti cen ne mislijo znizat niti se prilagoditi uporabniku ter mu ponujati ugodne resitve ne pa da bom vsake 2 leti pogodbe podpisoval!!!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

antonija ::

FYI:
Danes sem dobu odgovor na T-2 telefonu (dobu modela iz prve, nobene muzike al pa kaj takega) da naj bi zaceli s skupno razvezanimi priklopi konec marca, oz. naj bi "Telekom zacel omogocat skupno razvezan dostop" konec marca.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Kajzar ::

Moj namen je bil pokazati, da tisti ljudje, ki lahko izbirajo samo pri ponudniku Siol, niso na tako blazno slabem položaju kot tisti, ki lahko izbirajo med Siolom in T-2. Take ljudi sem imel v mislih, ko sem napisal zgornjo primerjavo.

Sam lahko izbiram med ponudniki Siol, T-2, Volja (cenejši paketi) in Amis. Sem naročnik pri T-2, in nisem niti zaposlen pri Siolu niti privrženec Siola. Skušam biti objektiven, je pa možno, da sem kaj spregledal, ker nikoli nisem bil naročnik Siol-a , da bi bila moja primerjava res avtentična.

Iz tistega, kar je napisal bradek sem sprevidel, da varnostna zaščita Siola res ni strašen adut. Naročnik Siola profitira zgolj okoli 10.000 SIT za izvrsten program Bitdefender, ki ga uporabljam tudi sam.

Telefoniranje pri Siolu je dražje, seveda, ampak šele pri 300 minutah pogovora pride do izraza precej nižja cena ene minute pogovora pri T-2: 5 sit/min * (300 min - 120 min) = 3 sit/min * 300 min. Torej če nedko res ne govori veliko, je moja trditev še vedno pravilna in se mu ni treba sekirati, zakaj ne more imeti ip-telefonije od T-2.

Povprečnega uporabnika ne zanima, zakaj nekdo ne more ponujati storitve: če je storitev na ceniku, uporabnik predpostavlja, da je možna in dostopna. Takega spodrsljaja si T-2 ne bi smel privoščiti, ker si dela slabo reklamo. Cenik naj objavijo takrat, ko bo zadeva izvedljiva, do takrat pa naj ne zavajajo ljudi s tem, da je storitev možna. Spomnite se afere Klik; NLB se je zgovarjala, da je bila napaka v Internet Explorerju, in da niso nič krivi; kot uporabnika me prav malo briga, kje je bila napaka. Prav tako me prav malo briga zakaj T-2 ne more ponujati skupnega razvezanega dostopa.

antonija ::

Povprečnega uporabnika ne zanima, zakaj nekdo ne more ponujati storitve.

Yup, ignorance is bliss.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

dmok ::

Kajzar: kako pa je z STBjem pri SiOL TVju ? Cena je 33k SIT. A je pri vezavi na 24 mesecev subvencioniran ? Če ni, potem moraš prišteti še to.

d.

Kajzar ::

Na SIOL-TV piše:
* mesečna naročnina za paket Trio 9.900 SIT / 41,31 EUR
* 1 SIT / 0,0042 EUR za TV komunikator*
* 1 SIT / 0,0042 EUR za priključnino*
Cena velja ob sklenitvi naročniškega razmerja za najmanj 24 mesecev.

Nevednost je za marsikoga res blagoslov; vendar bo Siol začel zgubljati na celi črti, ko bo skupni razvezan dostop realnost in ne le fantazija ;)

roCkY ::

ISDN je brez veze obdržat in zanj colat 3700 mesečno.

Še to: Nabavu sem ga ker sem ga rabil in ne ker sem ga MORAL zaradi ADSL. Mu je rok trajanja pretekel!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

Wox ::

@roCkY: Hja, precej odvisno od situacije. Jaz živim v dvostanovanjski hiši. Imamo en telefonski priključek in ISDN z dvema številkama, za vsako stanovanje ena. Je pa res, da bi lahko prešli na cenejšo IP telefonijo in to bomo tudi storili, vendar ne prej kot takrat, ko bo IP telefonija vsaj približno tako zanesljiva in kvalitetna kot stacionarna telefonija.
Se pa strinjam, da je stacionarna telefonija v gospodinjstvu v večini primerov nepotrebna.
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

Alexius Heristalski ::

Tisti Bitdefender si zaradi mene pri Siolu lahko nekam vtaknejo, ker ne dela na Windows Server 2003.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

opajec ::

@kajzar
Pozabil si omeniti najvažnejšo stvar pri TRIO paketu, da 1M/256kb paket podpira samo 1 TV!!!, za 2 TV moraš vzeti 10M paket,ki pa je za 11,5 K SIT, VDSL pa ti tudi pri paketu 1M/256kb nudi 3 TVje!!!

Kajzar ::

@ opajec:

Tega pa sploh nisem vedel. Če vzamemo še to v zakup, potem so tisti, ki imajo več kot en TV-sprejemnik in ki so priklopljeni preko paketa Siol-TRIO (1024/256) res precej na slabšem kot tisti, ki se lahko priklopijo na T-2.

Veliko je ljudi, ki še ne zaupajo ip-telefoniji, in to iz upravičenih razlogov. Ko pade še zadnji obrambni steber Telekoma v zvezi s skupnim razvezanim dostopom pri VDSL, bo Siol po moje izgubljal tudi naročnike, ki še nimajo poteklih pogodb. Osebno me pa moti, da je skupni razvezani dostop pri T-2 precej cenejši od polnega; dvomim, da je mesečna najemnina ene parice odvisna od tipa razvezanega dostopa, kar bi bila edina logična razlaga za tako razliko v ceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kajzar ()

bradek ::

Zaradi višjih stroškov telefoniranja in naročnine za PSTN ali ISDN priključek Telekoma Slovenije podjetje T-2 svojim naročnikom, ki ohranijo Telekomovo storitev telefona, daje 1500 SIT popusta pri mesečni naročnini za VDSL priključek. Podjetje T-2 je moralo dodatno investirati znatna sredstva za zagotovitev te možnosti. Ko bo prenosljivost številk omogočena, bo telefonski priključek po pooblastilu priključen na storitev T-2.

Vir: T-2 FAQ

bond007 ::

Pozabil si omeniti najvažnejšo stvar pri TRIO paketu, da 1M/256kb paket podpira samo 1 TV!!!, za 2 TV moraš vzeti 10M paket,ki pa je za 11,5 K SIT, VDSL pa ti tudi pri paketu 1M/256kb nudi 3 TVje!!!


To je res, da za 2 tvja moraš vzeti 10 mega paket. No potrebno je še dodati, da če bi nekdo hotel imeti 2 tvja preko siola rabi tudi dva aminota. Prvega sicer lahko dobi za 1 sit subvencioniranega, za drugega (ki pa ni subvencioniran) mora pa plačati celih 33 tisočakov! :\

sidd ::

Triera zgleda da ma kr vredu upload glede na konkurenco...bo treba povprašat kako je kaj s tem. Ma kdo že izkušnje kaj se grejo zaj to?

Jan987 ::

a je triera dosegljiva povsod po sloveniji ali moraš imeti pri njih tudi televizijo, ali je kaj drugega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135629 (19575) Bug
»

Kaj je najbolje storit v trenutni situaciji?

Oddelek: Omrežja in internet
222428 (1694) roscha
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117489 (9567) pizdindim
»

SIOL trio paket

Oddelek: Omrežja in internet
244369 (3108) Matheeew
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916533 (8989) Wox

Več podobnih tem