» »

Siol VDSL2

Siol VDSL2

««
6 / 6
»
»»

iNDigo_Child ::

@ jurre: ja to sm vedu, da mi isdn telefon ne bo pomagu nč, če se bo ukinilo...sj prou... sm se že odloču, da bom iz telekomove ponudbe vzel nov telefon (za 30 €), ki bo pa delal. Ok, hvala za vse odgovre, zdj končno vem, kj morm narest, da bo vredu. ISDN modem in telefon pa bom verjetn probu po oglasih prodat...hvala za pomoč.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Bug ::

ellow

Vidim, da se ze ni en cajt gledalo to temo... no da nebo pusta se sam dodam nekaj malo svojega...

Danes so mi prisli zmontirat VDSL2...
vzel sem paket 5/5...
Prej sem imal ADSL2+ v paketu trio, in sem dal pac samo to nadgradnjo prikljucka... prejsnja hitrost je bila 2048 / 384 kbit/s in sem placeva 48 EUR
Tu se mi uposteva popust za zvestobo (10%)

Zdaj pa placujem 51 EUR, tako, da mislim, da za da denar (vstevajoc vse tri usluge) dobivam dosti... T-2 pristasi, lahko komentirate ce zelite... ;)

Sem testiral kako ta zadeva vlece in nalaga in moram rect, da je v mejah pricakovanja in tudi presega... Download se drzi tudi nad 640 KB/s (zna it tudi do 680 KB/s - podobno sem mel tudi pri prejsnjem paketu, ko mi je namesto max 256 vleklo 310 KB/s). Za upload velja podobno...le da se ta drzi malo bolj dolocene hitrosti...za kar pa se ne bunim...dokler dobivam to kaj placujem je ok :))

Frajer, ki je prisel montirat je stvar povezal...sicer je malo cudno gledal serversko kisto (whatever :D ) al potem se je malo zataknilo s sinhronizacijo pa je klical na centralo pa so porihtali... in je povedal, da je meril max hitrost..in da bi bilo met mozno hitrost tudi do 80 mbit (download, za upload je malo zamuvil)... Al ok, verjetno bom prej mel optiko, tako da me s tem ni impresioniral kaj prevec >:D

Heh, je pa se bila en "zanimiv" problem... pri tisti registraciji ko je bilo treba vnest MAC in serijsko stevilko se je zapletlo pri serijski..saj ta ni bila prava (torej tista ki je bila natisnjena na nalepki - LOL >:D ) Tako, da sem klical center za pomoc in so mi povedali pravo... Sem za hec vprasal kako je to bilo mozno... pa je povedal, da je to verjetno bil tiskarski skrat - strokovna razlaga ne ? :\ :P ...
Vsekakor pa me to ni razjezilo kaj dosti ker sem ze na siol-u dosti let, tako, da sem navajen na njihove "profesionalne" napake... :P

Torej, ce sumiram, sem zadovoljen s hitrostjo... dela tako kot je treba... tiste siolove prekinitve pa me tolko ne bolijo... lahko da jih nebi blo al potem bi bilo prevec idealno in dosadno ne :8)

lp,
bug
It's a basic truth of the human condition that everybody lies.
The only variable is about what.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je najbolje storit v trenutni situaciji?

Oddelek: Omrežja in internet
222428 (1694) roscha
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117489 (9567) pizdindim
»

SIOL trio paket

Oddelek: Omrežja in internet
244369 (3108) Matheeew
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036183 (15590) Primoz78
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916533 (8989) Wox

Več podobnih tem