» »

T-2: Splošna debata in iskanje zarote

T-2: Splošna debata in iskanje zarote

««
60 / 62
»»

BineZerko ::

@Kajzar: brez zamere, ampak mislim, da pišeš zgolj fraze; da ne rečem floskule >:D

Zanesljivost? Če mi internet ne dela, tudi telefona ne rabim. Za backup je še vedno GSM.
Če je električni mrk, me spet ne zanima, nedelovanje telefona.
Kot rečeno: dobrih 14 dni ni bilo nobenega problema.

Varnost? Hja, če bo kdo hotel prisluškovati in/ali shekati, bo to tudi storil. Če mladoletniki v NASA kalkulatorje vdirajo, bodo tudi v naše abakuse.
Paranoja me skratka ne gane; teorija zarote pa tud' ne, X-filtke sem pa tudi že prerasel ;-).

Lp,
B.
P.s.: Ni pa prvič, da se poskuša novejše tehnologije očrniti, ampak to je potem že za rubriko "še pomnite tovariši" >:D

P.s.#2: @Navadninimda: cena se nam bo prehodu iz Centrexa na IP Centrex skoraj razpeterila samo na račun manjše naročnine:D

Zgodovina sprememb…

NavadniNimda ::

Bine Žerko - točno tako! Tisti, ki imajo telefon za okras doma, se s tem ne ukvarjajo. Tisti pa, ki morajo skrbeti, da jim podjetje deluje s čimmanjšimi stroški, bo prav gotovo izbral T-2. Tako ostane lastniku več za talat povišice v podjetju, izobraževanju delavcev in podobne prednosti. In če se podrobno pogleda cenike telefonije, se bo videlo, da je T-2 tudi od Voljatela cenejši tkole ene vsaj 2 krat.:|

Kajzar ::

Še pomnite tovariši lol, ta je dobra :))

Tudi jaz imam doma VoIP od T-2 in nisem noben telekomar. Ampak kar je res je res; voip še ni zrela, da bi popolnoma izpodrinila klasično telefonijo. Meni je vseeno, če mi električni mrk onemogoči telefoniranje, ali če mi prekinja, marsikomu drugemu pa ni. Mene tudi ne moti, če mi lahko nekdo lažje prisluškuje preko voip, ker nimam ravno blazno zaupnih pogovorov po telefonu, koga drugega pa mogoče to moti. Preden odklopite kakim tečnim taščam telefon, dobro premislite, da vas ne bodo z metlo namahale, če voip ne dobro delal >:D

NavadniNimda ::

LOL, napad podivjanih tašč!:D

T-2 uporabnik:
"Ja kam pa greste, tašče, z navijači v laseh in s temi metlami v rokah?:O "

Ena od tašč:
"Kaj pa to tebe briga mulo. Pred T-2 gremo z metlami mahat, ker se da na VoIP baje lažje prisluškovat, kot na PSTN/ISDN."
:D :D :D

Tody ::

Hey ! jest vem da bi moj fotr v 14 dneh dobu srčni infarkt k nebi Voip delal tako kot bi moral, vsaj po pisanju vas tle gor. Pa da bi zrihtal 10 številk pomoje tud bi t2 rabi kr neki časa da konfigurira zadevo in firma si nemore privoščit dneva blackouta... T2 še ni zrel za pošteno poslovno aplikacijo, naj polovijo nas male muhe da bodo imeli potem čas se ukvarjat z velikimi

BineZerko ::

In kdo "tle gor" piše o nedelovanju VoIP?
V glavnem gre za "rekla-kazala", se ti ne zdi?
Jaz sem lepo napisal, da uporabljamo IP-Centrex in da dela odlično.
Kar se pa "priprave 10 številk" tiče: saj to se ne pripravlja na lokaciji stranke.
Dogovoriš se za območje številk in nato aparate sprogramirajo.
Ko so prišli k nam, s(m)o jih samo še razmestili po firmi, aktivirali porte na stikalih in preverili delovanje.

Vsaka firma ima zagotovo več paric. Mi smo imeli Centrex in prehod je bil preprost, brez "sekunde" nedelovanja.
Za vdsl sem dal pooblastilo T-2, da so odjavili eno cifro. Ko je Telekom sporočil datum preklopa, se je vse zgodilo.
Do konca meseca sem potem še obdržal stare številke, strankam smo poslali obvestilo o spremembi... zdaj pa bo na stari cifri še odzivnik kakšen mesec.

Tako to poteka v praksi.
Ostalo pa so natolcevanja na forumih ;-).

Lp,
B.
P.s.: Kar se pa tašč tiče: vsaka tašča, ki kaj nase da, ima GSM, da je lahko vedno in povsod v stiku s kolegicami-kofetarcami >:D

MEDENA ::

misliš rečt fufl mašinami :D

nastyboy ::

Evo še en stupid user detected ( v tem primeru sem to jaz )

Modem se mi ni povezal ( link lučka je utripala ) zaradi tega, ker sem mel v drugi sobi še vedno priključen star telefon. Tako, da vsi, ki imate podobne probleme, poglejte da ni mogoče to razlog.

Vsa čast in slava pa Tomažu, ki me je sam našel preko tega foruma in me je rešil mojih internetnih tegob.


LP Marko

MiranRaj ::

Ja taksno sporocilo, da me ni mozno prikljucti, ker sem od centrale odaljen vec kot 2 Km, sem jaz dobil.
Pa sem preskocil na sinfoniko.

Imam pa tezave s priklopom za hcerko.

Prejsnji ponedeljek so ji odklopili telekom prikljucek. Sedaj je ze osem dni brez telefona in vsega. Pa je financno odvisna od tega.
Koliko klicev in pisem je ze bilo na t2, pa ne moremo urediti.
Ne vem zakaj trzna inspekcija ne posreduje, saj ni to edinstven primer. kaksna zascita potrosnikov pa to je.
Ali kdo ve, kam se naj pritozis, obstaja kasna moznost da nekdo te umetnike pri t2 prisili, da zacnejo resno delovati.
Pri veckratnih klicih sem dozivel to, ce si prevec tecen, te avtomat po informativnih sporocili izklopi. Preverjeno in dokumentirano.
Prav tako ti nikakor ne dajo kaksne stevilke odgovrnega za reklamacije.
http://www.lcm-club.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MiranRaj ()

ombre ::

Še eno vprašanje. Zadnjič sem dobil T-2. Odklopli so mi telefon itd, opremo sem vso priklopil, pa mi ne deluje.
Zdej malo sem gruntal pa me zanima. Imam klasično tel. vtičnico in gor dan pač razdelilnik, da dobim tisto drugo ta malo telefonsko vtičnico. A morda to bremza oz. nepovezuje? Hvala za odgovor.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

dmok ::

Ne vem zakaj trzna inspekcija ne posreduje, saj ni to edinstven primer. kaksna zascita potrosnikov pa to je.
Ali kdo ve, kam se naj pritozis, obstaja kasna moznost da nekdo te umetnike pri t2 prisili, da zacnejo resno delovati.

Si pomislil na to, da morda krivda ni na strani T-2 ? Me prav zanima koliko je uporabnikov, ki so bili brez interneta 1 teden ali več samo zato, ker jih T-2 ni vključil na svoji centrali. Po mojem nič. Se bom ponovil še enkrat: sam sem bil brez povezave 1 teden. Zakaj ? Ker so varovalke na drogu, ki je na moji parceli, blokirale VDSL signal (pred tem je ADSL+ISDN delal brez težav). In vse kar je lahko T-2 naredil v mojem primeru je bilo to, da je javil napako na Telekom. Telekomov tehnik pa je lepo prišel k meni domov, priključil na linijo neko slušalko, poklical po njej kolega v centralo in za njega je bila stvar rešena. Če ga ne bi bil sam opozoril na drog, bi bil verjetno čez nekaj dni zopet na SiOLu. Tako pa sem že dva meseca zadovoljen uporabnik T-2. Upam samo, da bodo porihtali tehnično podporo do takrat, ko jo bom potreboval.

d.

Kajzar ::

Problem je v tem, da ljudje ne morejo preiti k T2 brez odklopa PSTN/ISDN. Ljudje so prisiljeni kupovati mačka v žaklju, ker T1 zavlačuje s tehničnimi pogoji za skupno zanko s T2. Ko bo skupna zanka T1-T2 možna, bo za veliko ljudi najbolj pametno, da najprej vzamejo samo VDSL internet, brez odklopa PSTN/ISDN. Šele, ko se bodo prepričani, da zadeva laufa, bodo lahko brez skrbi odklopili PSTN/ISDN - zihr je zihr ;)

sznn ::

Da se spet malo jaz oglasim, zadeva na T2 je delovala bp do četrtka 23. februarja, ko je modem padel in se ni več pobral.
Zadevo sem odnesel na T2 in modem je ok. Edino, kar preostane je da telekom zmeri linijo in pove, kaj je narobe. Seveda to meritev še nisem dočakal. Tale telekom res zafrkava ljudi na vse mogoče načine. Še dobro, da sva s sosedom zmenjena, da sem lahko ta čas priklopljen preko njega. Mi je pa do 23.2. internet delal kot namazano (sicer z malo manjšim uploadom, ma ni bilo panike). Zdaj sem torej brez interneta, telefona in TV.
Uporabniška številka 8988.

Bomo videli, kaj bo, upam da se bodo stvari uredile kmalu.

ombre ::

No da sam sebe potrdim. Imel sem star pretvornik iz starega v novi priključek za tel. kabel. In zato meni net ni deloval. Sem šel v Merkurja in kupil malo novejšo različico in glej ga zlomka - T-2 deluje. >:D Hitrost cca 8/1 a pustimo se presenetiti.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

footprint ::

hojla fantje in punce (če je kajšna)

zanima me T2-jevci ali imate težave z dostopanjem do spletnih strani
www.garmin.si
www.enaa.si
mogoče še kakšna, ki ni dostopna.

Ugotovil sem, da poizvedba potuje do SIOL-a tam pa se izgubijo paketi. Še bolj zanimivo je da v službi, ki imamo SIOL zadeva dela. Preverjal sem z ukazom tracert

evo to je en izpis trace-a na www.garmin.si iz T-2 omrežja:
Tracing route to www.garmin.si [193.77.69.159]
...
4 7 ms 8 ms 7 ms 84.255.208.132
5 8 ms 10 ms 26 ms six.siol.net [193.2.141.38]
6 10 ms 9 ms 11 ms 213.250.18.78
7 10 ms 21 ms 11 ms BSN-111.siol.net [213.250.19.181]
8 * * * Request timed out.

tako izgleda pa ko naredim trace iz omrežja SIOL:
Tracing route to www.garmin.si [193.77.69.159]
...
2 1 ms 1 ms 1 ms 193.95.252.241
3 9 ms 1 ms 1 ms pollux.siol.net [213.250.19.207]
4 3 ms 3 ms 3 ms 213.250.18.78
5 5 ms 5 ms 5 ms BSN-111.siol.net [213.250.19.181]
6 241 ms 372 ms 531 ms BSN-77-69-159.dsl.siol.net [193.77.69.159]

A mamo res še kakšno zaroto???
Kdo nas blokira???
Zakaj???
Ima še kdo takšne težave???
Footprint

mango ::

www.garmin.si ne deluje, medetm ko enaa.si dela iz omrežja T-2.

BineZerko ::

enaa.si (in tudi enaa.com) deluje bp.
garmin.si pa ne.

sem pa pred kratkim opazil, da ne deluje hrvaški indeks.hr.

Lp,
B.

bekas ::

@sznn

iz kje si ?
Meni tudi ne dela, pa so rekli, da so kao profile manjaval.....
pa sem obupalllllllllllll

DeletedUser ::

men je tud en cetrtek proti veceru (februar) padla linija, v petek
pa je spet delal, vendar so odzivni casi sli iz 10ms->25ms (dns1.t-2.net) ... od takrat zadeva dela ok, opazam pa tud da se modem sinhronizira se enkrat hitrej kot se je prej

bekas ::

Lepo tebi.....men se pa 2x na dan uspe sinhronizirat, lih ene 20 minut, da maile poberem, ker je linija še takrat obupna, prej pa je vsaj bilo solidno.

DeletedUser ::

pred tem padcem je blo tud pr men ok, ampak očitno so potem pr men rešval situacijo
z povečanjem odzivnega časa...

vprašanje je zakaj je do poslabšanja sploh pršlo...
kej nadgrajeval software v dslamih? al pa je še kakšen tle okol preklopu na t-2 pa
v kablih prihaja do cross-talka... upam, da ni slednje

bekas ::

pr men niti dooooolllgiiii odzivni ni bil, čist nič nardil.....;((

ah, bomo optiko počakali, ko bo tukaj.:D

Manyana ::

@ombre
Sem šel v Merkurja in kupil malo novejšo različico in glej ga zlomka - T-2 deluje. >:D Hitrost cca 8/1 a pustimo se presenetiti.


kolk daleč od centrale si zračna/kabel?

lp

G[e]c ::

MTU si popravi na 1492 pa bojo delale vse strani brez problema.

HyperGL ::

heh... od sobote mam pa tud jaz T2 osnovni paket... sm s KP... in čeprav mi oktobra-novembra niso pri telekomu dovolili presedlati k T2-ju... so se v petek kar s T2 oglasli in rekli da bo v soboto pri nas monter... tip je prišu in zmontiral... deluje vse... deluje super... non stop sm gor in niti enkrat ni padla hitrost pod nazivno... mega :) prehod iz 56Kbps... na 1Mb :) :P

u glawnem... edina težava, zaradi katere pišem... je telefon... vsake toliko imam težave s klicanjem ven! ko pa drugi mene kličejo ni panike... :/ a ima kdo še tako izkušnjo?

ombre ::

@Manyana

Sem cca 700 m od centrale. Tako so mi rekli na Telekomu... Moram pa še vprašat za IP telefon - mi ne kliče ven - sicer nisem še nič nastavljal vendar lahko kličem na to številko, ven pa piska... Se pa je ob zagonu nekaj dol vleklo in številka je izpisana na zaslonu. ;)
OmbreMan - Galaxy of knowledge

sznn ::

@bekas, sem iz Postojne. Poizkusili so nastaviti vse možne profile, modem sem tudi nesel na Brnčičevo in so preverili, da deluje v redu, tako da ostane samo še preverba linije, ki pa bo ...?

LP

bekas ::

@sznn
Jaz iz Kp...in še niso v 2 mesecih niti izmerili, kakor so obljubili, taqko da upaj na kej prej ti.
in bodo ugotovili, da imaš slabo linijo.....in potem ???
No pa srečno, če ti kaj rešijo.....

sznn ::

Ja, so me klicali ob 11h, ob 12:30 prišli v Po, priklopili, kar je bilo odklopljeno v centrali (oziroma odpravili napako), mi mimogrede še pregledali vse kontakte in sedaj mi vse dela normalno. Je trajalo, ampak zadeve so zopet ok.

LP vsem

footprint ::

MTU si popravi na 1492 pa bojo delale vse strani brez problema.

Kje naj si popravim MTU na svoji mrežni in na vseh pcjih ali na firewall-u, mogoče na vseh?

Pa ne vem zakaj bi po registrih šaral in popravljal MTU, kot končni uporabnik zame to ne deluje oz. je napaka v omrežju, ki jo morajo odpravit z pravimi nastavitvmi na usmerjevalnikih in komunikacijskih napravah. Konec koncev je cilj da delajo sistemi ByDesign brez težav, a-ne?

PS spletno stran indeks.hr pa mi niti DNS ne resolva, kot da je umrl zapis v imenskih strežnikih.

lp,
Footprint

uporabnik12 ::

Zanimivo je to z index.hr. Nekje so ocitno rute narobe vpisane.

Tracert pravi:


Tracing route to 217.14.208.70 over a maximum of 30 hops


2 84.255.208.255
3 84.255.209.141
4 kklag1-176-61.net.uta.at [212.152.176.61]
5 c76mgraz1-vl2.net.uta.at [212.152.151.185]
6 mgraz1-180-46.net.uta.at [212.152.180.46]
7 zlodej.voljatel.si [217.72.64.129]
8 217.72.74.94
9 * * *

In pol paketek odide v neznano kam.

Podobno je pri garmin.si, le da odlepi nekje za siol SIXom:


Tracing route to www.garmin.si [193.77.69.159]
over a maximum of 30 hops:

2 84.255.208.255
3 84.255.209.141
4 84.255.208.132
5 six.siol.net [193.2.141.38]
6


Seveda, vedno ko to omenis na tehnicni pomoci T-2, te model vprasa kako mas varnost, da ne omenjam da so mi se profil fentali sami od sebe, in mi ga sedaj noce nobeden postimat spet.

Tecni so :(

footprint ::

jz sm že mel enkrat v službi podobn problem, k je blo podobno le da tkrt uporabniki iz volje niso mogli na naše spletne strani. Težava je bla odpravljena po nekaj dneh pregovarjanja in teženja na SIOL in pol se je ugotovilo da je res na SIOLu narobe usmerjanje (route).

Zdej pa mislim da je isto, ker po mojih informacijah so začeli z ADSL2 in majo ful težave in ne znajo spedenat zadeve in jim kup zadev visi. V glavnem nekij jih ornk j***e.

Po moje bi se mogla podjetja pobunit, ki jim strani ne delajo in na svojih ISP-jih zahtevat da se zadeve uredijo, ker stranke (mi) ne pridemo gor in s tem izgubljajo tržni delež.

Recimo Gambit, ker ne pridem na stran enaa.com, je že izgubil eno kupčijo ker sem šel k konkurenci, kjer dela. Torej če kdo od zaposlenih bere naj se zamisli ... to so njihove plače.

lp,
Footprint

BendeR ::

Zdej pa mislim da je isto, ker po mojih informacijah so začeli z ADSL2 in majo ful težave in ne znajo spedenat zadeve in jim kup zadev visi. V glavnem nekij jih ornk j***e.


Na ADSL2+ ni priključenega niti enega uporabnika ... razen testnih.:\

Sergio ::

No ja, dejte jim mal casa. Sej imajo dobre pogoje.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

St_Peter ::

Mene pa zanima, če kdo ve, kdaj oz. ali bodo telefonijo še kaj posodabljali. Opazu sem da so menuji zdaj v slovenščini. Telefon še vedno ne prikaže imena klicatelja, četudi je ta že vnešen v imenik ?

Sam sem od centale oddaljen 2600m (merjeno po cesti z avom) in glede na poizvedbo so mi zagotovili do 10Mb/2Mb ter do 2 TV sprejemnika.

Vzel sem samo 1MB/256Kb ter telefonijo. Drugače sem zadovoljen, le kvaliteta telefonije bi lahko bila nekoliko boljša.

L.p.

sleby ::

mal berem pa vsi navajate s kok se vam modem sinhronizira - kje se da to vidit?
saj ne, da mi kej ne dela, ker mi ze od sredine decembra dela 10/2 paket kot je bilo obljubljeno, samo zanima me.

elhombre ::

@Bebi
Poklici helpdesk in ti bojo povedal.
Doomsday is coming!!

Ginginova ::

Evo, meni so, glede na podatke iz T-2, tale ponedeljek, 06.03., poslali zahtevo na Telekom za preklop in predlagali kot datum preklopa torek,14.03. Problem pa očitno je, da me je danes Siol že pričel skenslavat. ;(( Ne morem več vlečt svojega mejla, javlja mi napačen username & password, prav tako mi poiskus prijave na servis.siol.net administrativne strani javlja napako "Račun je ukinjen". PPoE seja je še vedno živa (imam ruter) in še vedno lahko surfam po internetu, verjetno dokler mi ne poteče seja enkrat jutri (v principu že danes, ker je polnoč preč) zjutraj. ;(

Sedaj pa par vprašanj. Kdo javi Siolu, da se opravi skenslavanje računa, a direkt T-2, ali pa to napravi Telekom Slovenije?

Namreč noben iz Telekoma me še ni poklical, da bo prišel pobrat staro ADSL opremo ter opravit preklop, datum tudi še ni 14.03., ki ga je predlagal T-2, temveč je 4 delovne dni prezgodaj, Siol pa me že kensla. :(

Ogo

St_Peter ::

Welcome to the Club Ogo.

NavadniNimda ::

Ogo, St.Peter in drugi: mene so odklopili, kot je bilo domenjeno, včasih pa Telekom namerno naredi napako.:8) Predlagam, da klićeta call-center T-2 (ni rečeno, da bo ravno takrat zasedeno :))), lahko pa napišeta tudi številko stranke, morebiti vas opazijo na forumu in vam probajo pomagat.

Ginginova ::

Evo mene preko Simobil GPRSa. :)
Ja, kakor sem predvideval, se mi je danes zjutraj ob 06:55 PPoE seja iztekla in se ruter ni več mogel skonektat na net. :( Siol TV zaenkrat še špila, verjetno dokler me Telekomovci fizično ne odklopijo z njihovega DSLAMa. >:D
Bom pa preventivno zatežil kaj na T-2, da bi bil čim manj časa brez neta.

Ogo

romancretnik ::

Uaaaauuuu!

Potem, ko sem 2.2.2006 poslal na T-2 podpisano pogodbo, sem potrpežljivo čakal. En mesec. Pa nič.

Ker me je začelo skrbeti, da sploh niso dobili moje pogodbe, sem jih 2.3. istega leta poklical. Sem kar hitro prišel na vrsto in prijazni telefonist mi je povedal, da takim kot sem jaz (podnajemnik, ki mu lastnik stanovanja ne pusti prekinit telefonije pri T1) sploh nič ne pošiljajo, ker še nam nimajo kaj ponudit (sej vsi vemo zakaj). Ampak da pa bodo v roku 7 do 10 dni pošiljali pošto in potem do konca meseca marca priklopili tudi nas.

Seveda se po 10 dneh ni še nič zgodilo, zato sem jim napisal še en jezen mail. (Čeprav sem vedel, da ne bo pomagalo, sem moral nekam stresti jezo). No, 15.3. pa sem res dobil težko pričakovano kuverto z oranžnim logotipom. In veste kaj je notri pisalo: Obveščamo vas, da BOMO pričeli priklapljat (tudi take kot ste vi)....

...BOMO PRIČELI... Ok, ampak kdaj?
Saj jih po eni strani razumem, ampak če BODO (in še niso) začeli, bi naj vsaj napisali v stilu: Začeli bomo z dnem XX.XX., ker pa je v čakalni vrsti YYYYY strank, vam čisto natančnega datuma ne moremo sporočiti. Po dosedanjih izkušnjah priklopimo ZZZ strank na dan, pa si sami zračunajte, kdaj boste na vrsti.

Glede na to, da smo podpisali pogodbo, smo mi za njih stranke. Ali stranka nima pravice biti obveščena, kdaj bo storitve dejansko lahko začela koristit? Tako kot poznamo osnovno človekovo pravico "sojenje v razumnem roku",
bi morali poznati osnovno pravico potrošnika "zagotavljanje storitev v razumnem roku", kaj pravite?:\

Že 50 dni brez interneta - se počutim kot v kameni dobi,
R

Zgodovina sprememb…

EvilDare ::

Ne se sekirati ker imajo nekateri še večje težave s T-2. Drugače pa sem jaz pogodbo podpisal okoli 10.8.2005. Ja to je prejšne leto. Ni mi za nič žal, samo hvala da se bodo stvari začele rihtati in pa upam da bo ob priključitvi vse delalo.

pizdindim ::

@EvilDare:
Pogodbe nisi mogel podpisati okrog 10.8.2005, ker je T-2 štartal šele 1.10.2005.

St_Peter ::

Pa si ga pizdindim. (najbrž je mislu 8.10)

Mam pa vprašanje. A se še komu dogaja, da prihaja včasih (ponavadi zvečer) do krajših prekinitev povezave? Sam sem povezan prek centrale na Rakovniku. Jest pripisujem te prekinitve dejstvu, da verjetno še kej rihtajo pa nadgrajujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: St_Peter ()

EvilDare ::

Ne v mescu sem se zmotil. Pogodbo sem poslal okoli desetega oktobra in sedaj vidim da se stvari končno obračajo na bolje. Upam da bom priklopljen v roku 14 dni.

ELEKTROLJUB ::

Berginc jeseni zapušča SHiTOL

Tomaž Berginc je seznanil upravo Telekoma Slovenije o svojem imenovanju za predsednika uprave družbe ETI iz Izlak. Odločitev ni v nikakršni povezavi s pravkaršnjimi spremembami v upravi Telekoma Slovenije, saj je proces izbora in imenovanja trajal nekaj mesecev, zaključen pa je bil minuli petek. Uprava Telekoma Slovenije spoštuje odločitev Tomaža Berginca, čeprav bi si želela drugačne odločitve. Tomaž Berginc ostaja v SHiTOL-u do 1. septembra s polnim zaupanjem uprave Telekoma Slovenije in s polnimi pooblastili direktorja podjetja.

Tomaž Berginc se je pridružil Telekomu Slovenije avgusta 1998 kot direktor takratne PE Ljubljana, kasneje je bil izvršni direktor za ekonomiko in finance ter izvršni direktor poslovnega področja Podpora. Maja 2004 je bil imenovan za direktorja SHiTOL-a.
LED svetloba je prihodnost...

oCTANE97 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oCTANE97 ()

patrikz ::

Pozdravljeni, mene pa zanima, ce je ze kdo tu ali ve, ima izkusnje ki ga t-2 ni moral prikljucut. in ce je t-2 poravnal vse stroske za priklop nazaj na telekom? ker jaz ta t-2 klicem ze 2 dni pa se mi noben ne oglasi. bistvu so oni merni ze obljubli da bodo poravnali.
priklopit pa me niso mogli (oddaljenost 1800m) , ker je t2 delavec linijo prekinil z njegovim delom, in po čakanju 2 mesecev na t-2 da vzpostavi internet, smo se odlocli iti nazaj na telekom in delavec od telekoma je prisel na dom in nasel prekinjeno linijo v visjem nadstropju v hiši, kjer je t-2 montazer, nekaj delal;( . kreten. no t-2 opremo pa se imam vedno doma :) ze skoraj 4 mesece. prosim za odgovor!!!
patrik

majstor ::

KAj ve kdo zakaj mi ne izpise imena ko me kdo klice na tem telefonu (BELCO BCIP-3000), ki ti ga podari T-2. Ceprav shranim telefonsko z imenom v imenik mi ne izpise imena, ko me kdo klice izpise samo GUEST, CE PA ME klice prijatelj ki ima isto kot jaz t-2 potem se pa izpise, tudi ce ga nimam v imeniku. Enako je pri klicaju iz imenika tam pokaze samo telefonsko 2x tudi ce sem shranil ime v phonebook?
8-O
Hvala!
««
60 / 62
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135863 (19809) Bug
»

T-2 VDSL vs. SiOL ADSL 2+

Oddelek: Omrežja in internet
315677 (2982) ar4743
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036420 (15827) Primoz78
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961688 (43060) OmegaBlue

Več podobnih tem