» »

Najhitrejša izgube telesne maščobe

Najhitrejša izgube telesne maščobe

1 2
3
4 5

dope1337 ::

Osebno prisegam na virozo.

Sm jo od tamale fasu prejsn tedn, jz vam povem ... 2 dni, pa je slo dol 5kg. Pa sam lezal sem nepremicno, ce izvzamemo nakljucne ampak zelo bliskovite izlete do wc skoljke.

#beatthat
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

zmist ::

dope1337 je izjavil:

Osebno prisegam na virozo.

Sm jo od tamale fasu prejsn tedn, jz vam povem ... 2 dni, pa je slo dol 5kg. Pa sam lezal sem nepremicno, ce izvzamemo nakljucne ampak zelo bliskovite izlete do wc skoljke.

#beatthat


To je bila voda. Tam se vecini ljudi ustavi, navalijo na neke bedaste diete (ki se jih seveda ne morejo drzati do konca zivljenja in takoj po prekinitvi nadoknadijo), v prvem mesecu izgubijo zaloge h2o, so napol dehidrirani, potem se pa cudijo, da v drugem mesecu ne izgubijo vec toliko teze. Saj ni tako zakomplicirano, pamet v roke, ce vnasas manj kalorij se ne skladiscijo, ce jih vnasas se manj, se uskladiscene porabijo.

Ben Dover ::

zmist je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ne vem zakaj ti gredo drugi tako v nos in ne vem kaj hočeš doseči s tem rantom? Spremenil jih ne boš, ignore and chillax bro.


Hocem doseci, da razni narcisi nehajo zavajati ljudi, da se shujsa samo z njim najljubsim sportom ("misery loves company"). Ali najbolj hype dieto. Manj naj jedo, pa bojo shujsali. Fizicna aktivnost je glede same teme popolnoma nepomembna oz., da ne bom pretiraval, je pljunek v morje.


To imaš delno prav. Meni je najbolj smešno, ko gledam IG storye od žensk z malo preveč kg in sliko štrukljev s pol kile cukra na Robleku, češ zdej pa lahko k sm že tok pokurla, lol. :))

Kot sem že rekel v prvem postu calorie deficit je nujen, to narediš postopoma po 100kcal na dan ali teden manj, kakršnakoli aktivnost pa je samo + pa naj bo to hoja, tek, risntanc, šah ali ribolov.

Zgodovina sprememb…

dela ::

feryz je izjavil:

Ijus je izjavil:

ma najhitrejša izguba maščobe je vodni post.
0.5 ~ 1.0 kg / dan - - - odvisno koliko si debel.

preverjeno deluje. bil 45 dni na vodnem postu.
izgubil cca. 50 kg.
To ti pa ne verjamem. Iz lastnih izkušenj.
Res je, da prvih par dni teža hitro pada zaradi praznjenja črevesja, tudi do kilo na dan, ampak potem se ustavi.

Nadalje sem bil na postu, se pravi voda, voda z limono, črna kava brez vsega, 42 dni. Vaga je kazala 13 kg manj. Ob dejstvu, da sem povečal telesno aktivnost v obliki hoje.


2000 kcal deficita na dan nanese v 45 dneh 11,7 kg manj telesne maščobe. Če imaš BMR 2000 kcal in pretečeš še vsak dan en maraton (približno 2500 kcal), pokuriš v 45 dneh nekaj čez 26 kg maščobe. Kaj bi moral še zraven nardit, da pokuriš 50 kg maščobe?

zmist ::

Ben Dover je izjavil:

zmist je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ne vem zakaj ti gredo drugi tako v nos in ne vem kaj hočeš doseči s tem rantom? Spremenil jih ne boš, ignore and chillax bro.


Hocem doseci, da razni narcisi nehajo zavajati ljudi, da se shujsa samo z njim najljubsim sportom ("misery loves company"). Ali najbolj hype dieto. Manj naj jedo, pa bojo shujsali. Fizicna aktivnost je glede same teme popolnoma nepomembna oz., da ne bom pretiraval, je pljunek v morje.


To imaš delno prav. Meni je najbolj smešno, ko gledam IG storye od žensk z malo preveč kg in sliko štrukljev s pol kile cukra na Robleku, češ zdej pa lahko k sm že tok pokurla, lol. :))

Kot sem že rekel v prvem postu calorie deficit je nujen, to narediš postopoma po 100kcal na dan ali teden manj, kakršnakoli aktivnost pa je samo + pa naj bo to hoja, tek, risntanc, šah ali ribolov.


Predstavljaj si cloveka, ki ima, reciva, 130kg. Preden bo sposoben premikati to maso naokrog, bo izgubil vse zanimanje za kakrsenkoli sport. Ce bo samo vrgel 30% obroka v smeti preden ga bo pojedel, ima optimalno moznost, da razvije navado, ki se je bo sposoben drzati celo zivljenje. Seveda scasoma razvijes to navado, do nivoja, ko odstranis tistih 30% preden skuhas - ce zna se kdo skuhati se kaj drugega kot spagete in zrezek.

IL_DIAVOLO ::

Ben Dover je izjavil:

Ahhh zmist pretiravaš.. Takih je mogoče 5% in ja so narcisi. Normalni ljudje gremo tečt ko pade noč in folk že prdi po kavčih. :D


Normalni gremo spat, ker se zjutraj zgodaj vstanemo in bi radi se kaj naredili popoldan.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

dela je izjavil:

feryz je izjavil:

Ijus je izjavil:

ma najhitrejša izguba maščobe je vodni post.
0.5 ~ 1.0 kg / dan - - - odvisno koliko si debel.

preverjeno deluje. bil 45 dni na vodnem postu.
izgubil cca. 50 kg.
To ti pa ne verjamem. Iz lastnih izkušenj.
Res je, da prvih par dni teža hitro pada zaradi praznjenja črevesja, tudi do kilo na dan, ampak potem se ustavi.

Nadalje sem bil na postu, se pravi voda, voda z limono, črna kava brez vsega, 42 dni. Vaga je kazala 13 kg manj. Ob dejstvu, da sem povečal telesno aktivnost v obliki hoje.


2000 kcal deficita na dan nanese v 45 dneh 11,7 kg manj telesne maščobe. Če imaš BMR 2000 kcal in pretečeš še vsak dan en maraton (približno 2500 kcal), pokuriš v 45 dneh nekaj čez 26 kg maščobe. Kaj bi moral še zraven nardit, da pokuriš 50 kg maščobe?


Wtf? Takšne diete so nezdrave in yotalen šok za telo, wtf vam ni jasno? Prej ste 5 let žrli kot prašiči, zdaj pa na post z vodo za 2 meseca? Mislm halooooooo

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Uh.. Sprememba življenjskega stila.
Prava prehrana, ki ti nekako omeji vnos kalorij in cardio.
Na koncu koncev je vse CICO.
Nato pa v kakšen ekstrem si pripravljen iti.
Se pa da to kar pospešit, ampak tako na forumu to ni za razpravljat. =)

dela ::

Ben Dover je izjavil:

dela je izjavil:

feryz je izjavil:

Ijus je izjavil:

ma najhitrejša izguba maščobe je vodni post.
0.5 ~ 1.0 kg / dan - - - odvisno koliko si debel.

preverjeno deluje. bil 45 dni na vodnem postu.
izgubil cca. 50 kg.
To ti pa ne verjamem. Iz lastnih izkušenj.
Res je, da prvih par dni teža hitro pada zaradi praznjenja črevesja, tudi do kilo na dan, ampak potem se ustavi.

Nadalje sem bil na postu, se pravi voda, voda z limono, črna kava brez vsega, 42 dni. Vaga je kazala 13 kg manj. Ob dejstvu, da sem povečal telesno aktivnost v obliki hoje.


2000 kcal deficita na dan nanese v 45 dneh 11,7 kg manj telesne maščobe. Če imaš BMR 2000 kcal in pretečeš še vsak dan en maraton (približno 2500 kcal), pokuriš v 45 dneh nekaj čez 26 kg maščobe. Kaj bi moral še zraven nardit, da pokuriš 50 kg maščobe?


Wtf? Takšne diete so nezdrave in yotalen šok za telo, wtf vam ni jasno? Prej ste 5 let žrli kot prašiči, zdaj pa na post z vodo za 2 meseca? Mislm halooooooo


Jasno, samo pravim, da 50 kg v 45 dneh ni realistično niti s takim mučenjem.

IL_DIAVOLO ::

Ce si imel prej kaj mišic, si jih s tem postom zagotovo izgubil.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

kingsix je izjavil:

Uh.. Sprememba življenjskega stila.
Prava prehrana, ki ti nekako omeji vnos kalorij in cardio.
Na koncu koncev je vse CICO.
Nato pa v kakšen ekstrem si pripravljen iti.
Se pa da to kar pospešit, ampak tako na forumu to ni za razpravljat. =)


Cocaine & coffee diet? :D

dope1337 ::

zmist je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Osebno prisegam na virozo.

Sm jo od tamale fasu prejsn tedn, jz vam povem ... 2 dni, pa je slo dol 5kg. Pa sam lezal sem nepremicno, ce izvzamemo nakljucne ampak zelo bliskovite izlete do wc skoljke.

#beatthat


To je bila voda. Tam se vecini ljudi ustavi, navalijo na neke bedaste diete (ki se jih seveda ne morejo drzati do konca zivljenja in takoj po prekinitvi nadoknadijo), v prvem mesecu izgubijo zaloge h2o, so napol dehidrirani, potem se pa cudijo, da v drugem mesecu ne izgubijo vec toliko teze. Saj ni tako zakomplicirano, pamet v roke, ce vnasas manj kalorij se ne skladiscijo, ce jih vnasas se manj, se uskladiscene porabijo.


Verjem ti men, da to ni bla sam voda … no, mogoc dvakrat je res bla, drgac je blo pa vse vsega boga zraven
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Ben Dover ::

Ja je bila, ker si imel drisko si bil dehidriran pa verjetno nisi imel apetita in se ti je črevo spraznilo, to nanese ravno 3-4kg odvisno od mase.. V 2 dneh zgubit 5kg je nemogoče, razen če si ne odrežeš par šlaufov špeha.

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Sam sem se lepo očistil do 7% BF z HIIT in dolgimi sprehodi. Seveda je treba tudi 3x na teden delat vaje za moč in pridobivat mišično maso.

dope1337 ::

Ben Dover je izjavil:

Ja je bila, ker si imel drisko si bil dehidriran pa verjetno nisi imel apetita in se ti je črevo spraznilo, to nanese ravno 3-4kg odvisno od mase.. V 2 dneh zgubit 5kg je nemogoče, razen če si ne odrežeš par šlaufov špeha.


Ka ti morm sliko poslat, da bos verjel da ni bla sam voda? :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Ben Dover ::

dope1337 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ja je bila, ker si imel drisko si bil dehidriran pa verjetno nisi imel apetita in se ti je črevo spraznilo, to nanese ravno 3-4kg odvisno od mase.. V 2 dneh zgubit 5kg je nemogoče, razen če si ne odrežeš par šlaufov špeha.


Ka ti morm sliko poslat, da bos verjel da ni bla sam voda? :))


Ja in to eno prej in potem. :))
Pa na listek napiši Ben Dover.

FireSnack ::

In ko jaz rečem vaje za moč, mislim na tako intenzivno izvajanje da naslednji dan ne moreš dol/gor po stopnicah, še bolje da ne moreš iz postle prilezt. To je pravi trening.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Za idiote. Pametni treniramo tako, da se ne poškodujes ali kako drugače iztrosis do te mere, da ne moreš trenirati optimalno.

Hiit itak ni priporočljiv long term, ker je preveč utrujajoč.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dope1337 ::

Ben Dover je izjavil:

dope1337 je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Ja je bila, ker si imel drisko si bil dehidriran pa verjetno nisi imel apetita in se ti je črevo spraznilo, to nanese ravno 3-4kg odvisno od mase.. V 2 dneh zgubit 5kg je nemogoče, razen če si ne odrežeš par šlaufov špeha.


Ka ti morm sliko poslat, da bos verjel da ni bla sam voda? :))


Ja in to eno prej in potem. :))
Pa na listek napiši Ben Dover.


Bom mislil nate pri naslednji virozi, tokratnji vlak se je ze odpeljal v cistilne naprave xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

zmist ::

FireSnack je izjavil:

In ko jaz rečem vaje za moč, mislim na tako intenzivno izvajanje da naslednji dan ne moreš dol/gor po stopnicah, še bolje da ne moreš iz postle prilezt. To je pravi trening.


Ok, se enkrat, za res tiste najbolj trde "v celo". 80% pri hujsanju je hrana, 20% je "trening". Ce si tistih 20% pretiraval, do mere, kjer je prehitelo 80% tvojega vnosa hrane... kot zelis. Ni pa najbolj pametna odlocitev. Ampak konec koncev, samo, da zate deluje, cetudi so bolj preprosti nacini, recimo, da znizas vnos hrane, kar je precej cenejsa resitev kot kupovati tone specalizirane opreme, zato, da vsem pokazes, da hujsas. Pa se precej manj smesno izpades. Ampak vsakemu svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

dope1337 je izjavil:

Verjem ti men, da to ni bla sam voda … no, mogoc dvakrat je res bla, drgac je blo pa vse vsega boga zraven


Pri tem, kar si povedal, je bila samo voda. Telo pac ne deluje na tak nacin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

FireSnack ::

zmist je izjavil:

FireSnack je izjavil:

In ko jaz rečem vaje za moč, mislim na tako intenzivno izvajanje da naslednji dan ne moreš dol/gor po stopnicah, še bolje da ne moreš iz postle prilezt. To je pravi trening.


Ok, se enkrat, za res tiste najbolj trde "v celo". 80% pri hujsanju je hrana, 20% je "trening". Ce si tistih 20% pretiraval, do mere, kjer je prehitelo 80% tvojega vnosa hrane... kot zelis. Ni pa najbolj pametna odlocitev. Ampak konec koncev, samo, da zate deluje, cetudi so bolj preprosti nacini, recimo, da znizas vnos hrane, kar je precej cenejsa resitev kot kupovati tone specalizirane opreme, zato, da vsem pokazes, da hujsas. Pa se precej manj smesno izpades. Ampak vsakemu svoje.

Če znižaš kalorije postaneš samo Dahauc. Sicer si dokaj suh, ampak zgledaš bolano in večina se pod 15% BF s takim pristopom ne spuca.

feryz ::

Pri 2000 kcal primanjkljaja boš še kardio vaje delal dva meseca? Veliko sreče.
Vem, kako gre na hrib po treh tednih posta. Ne gre več. Se vlečem kot invalid in nazadnje odneham.

FireSnack ::

Točno tako. Za večino je treba dovajat še morda malo več goriva kot običajno in sočasno nabirat mišično maso in kurit maščobo.

dela ::

feryz je izjavil:

Pri 2000 kcal primanjkljaja boš še kardio vaje delal dva meseca? Veliko sreče.
Vem, kako gre na hrib po treh tednih posta. Ne gre več. Se vlečem kot invalid in nazadnje odneham.


Verjamem. Samo pravim, da bi za tisto, kar nekdo zgoraj pravi: izguba 50 kg v 45 dneh, bilo potrebno nič jesti in preteči skoraj 3 maratone na dan, čisto matematično. Tvojih 13 kg je pa dokaj blizu teoretičnemu deficitu 2000 kcal na dan 45 dni.

feryz ::

Sem že prej napisal. Če računaš, da gre najprej par kil dreka ven iz trebuha, prideš na dejansko izgubo kakih desetih kil v 42 dneh.

Kvinta ::

Sharp999 je izjavil:

Kot že naslov pomeni, me zanima na kaj vi prisegate oziroma kakšnega mnenja ste glede najhitrejše izgube maščobe?


14 dni predn se gre na morje bi vsi radi nekaj zgubli :))

sicer pa butasta vprašanja dobijo še bolj butaste odgovore :D
A.C.A.B

kuall ::

FireSnack je izjavil:

In ko jaz rečem vaje za moč, mislim na tako intenzivno izvajanje da naslednji dan ne moreš dol/gor po stopnicah, še bolje da ne moreš iz postle prilezt. To je pravi trening.

To je vse relativno. Jaz tako vaje zdaj težko izvedem, ko imam kondicijo, tudi muskelfiber zelo težko dandanes dosežem, medtem ko pri 20ih, ko še nisem bil utrjen je bilo lažje doseč zelo hudo utrujenost. Dandanes npr tudi če naredim 500 počepov v 20 minutah me ne bodo noge bolele drug dan sploh veliko.

blackbfm ::

Kardio vadba ti misic niti pod razno ne pobira, temvec ti jih cisto lepo gradi, ti pa naredi drugacne misice kot ti jih naredi dvigovanje utezi.


Jp, zgradi ti nekaj hudo učinkovitih mišičnih vlaken, ostalo kar se ne rabi ti pa pobere


Cisto tako za info, 7-8% mascobe pri povprecnih rekreativnih tekacih ni nic posebnega, pri povprecnih fitneserjih pa je tako nizka vrednost mascobnih tkiv bolj kot ne mission impossible.


Pejt na fitnes pa prestej ljudi s "fit" postavo, potem pejt pa se ven štet tekače kolko je takih. Ti jz povem, je tekačev precej manj :))

Kardio je OK samo v kombinaciji z vajami za moč

kuall ::

feryz je izjavil:

Sem že prej napisal. Če računaš, da gre najprej par kil dreka ven iz trebuha, prideš na dejansko izgubo kakih desetih kil v 42 dneh.

Op je spraševal za kile, drek se šteje med kile. Če bi ga zanimal samo špeh bi pač vprašal, kako dobit six pack ali vsaj zgubit vampe.

zmist ::

FireSnack je izjavil:

zmist je izjavil:

FireSnack je izjavil:

In ko jaz rečem vaje za moč, mislim na tako intenzivno izvajanje da naslednji dan ne moreš dol/gor po stopnicah, še bolje da ne moreš iz postle prilezt. To je pravi trening.


Ok, se enkrat, za res tiste najbolj trde "v celo". 80% pri hujsanju je hrana, 20% je "trening". Ce si tistih 20% pretiraval, do mere, kjer je prehitelo 80% tvojega vnosa hrane... kot zelis. Ni pa najbolj pametna odlocitev. Ampak konec koncev, samo, da zate deluje, cetudi so bolj preprosti nacini, recimo, da znizas vnos hrane, kar je precej cenejsa resitev kot kupovati tone specalizirane opreme, zato, da vsem pokazes, da hujsas. Pa se precej manj smesno izpades. Ampak vsakemu svoje.

Če znižaš kalorije postaneš samo Dahauc. Sicer si dokaj suh, ampak zgledaš bolano in večina se pod 15% BF s takim pristopom ne spuca.


Ne bulshitiraj. Za shujsati je cez glavo dovolj, da znizas kalorije. Lahko jih seveda za 100%. Potem pa bos Dahauc. Ce si seveda dovolj zabit, da padas na dandanasnje reklame, kako bi moral izgledati. Ampak tukaj ni debata o psihicnih motnjah (kamor recim spada tudi anoreksija).

Pri enaki telesni aktivnosti in zmanjsanem vnosu kalorij bos shujsal enako kot neprimerno vecjem povecanem gibanju in enakem vnosu kalorij. To je vsa znanost - 80% vnos kalorij, 20% gibanje. Izvoli si poduckduckgojati. Misicno maso ohranis (ker si tako ali tako vnasal prevec kalorij), znebis pa se "speha".

Ne bos pa zaradi tega imel "atletskega telesa" k cemur strmijo dandanasnji narcisi. Ampak tema ni "kako dobiti atletsko telo" ampak kako shujsat. Skratka si off topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

ViperR ::

zmist je izjavil:

FireSnack je izjavil:

zmist je izjavil:

FireSnack je izjavil:

In ko jaz rečem vaje za moč, mislim na tako intenzivno izvajanje da naslednji dan ne moreš dol/gor po stopnicah, še bolje da ne moreš iz postle prilezt. To je pravi trening.


Ok, se enkrat, za res tiste najbolj trde "v celo". 80% pri hujsanju je hrana, 20% je "trening". Ce si tistih 20% pretiraval, do mere, kjer je prehitelo 80% tvojega vnosa hrane... kot zelis. Ni pa najbolj pametna odlocitev. Ampak konec koncev, samo, da zate deluje, cetudi so bolj preprosti nacini, recimo, da znizas vnos hrane, kar je precej cenejsa resitev kot kupovati tone specalizirane opreme, zato, da vsem pokazes, da hujsas. Pa se precej manj smesno izpades. Ampak vsakemu svoje.

Če znižaš kalorije postaneš samo Dahauc. Sicer si dokaj suh, ampak zgledaš bolano in večina se pod 15% BF s takim pristopom ne spuca.


Ne bulshitiraj. Za shujsati je cez glavo dovolj, da znizas kalorije. Lahko jih seveda za 100%. Potem pa bos Dahauc. Ce si seveda dovolj zabit, da padas na dandanasnje reklame, kako bi moral izgledati. Ampak tukaj ni debata o psihicnih motnjah (kamor recim spada tudi anoreksija).

Pri enaki telesni aktivnosti in zmanjsanem vnosu kalorij bos shujsal enako kot neprimerno vecjem povecanem gibanju in enakem vnosu kalorij. To je vsa znanost - 80% vnos kalorij, 20% gibanje. Izvoli si poduckduckgojati. Misicno maso ohranis (ker si tako ali tako vnasal prevec kalorij), znebis pa se "speha".

Ne bos pa zaradi tega imel "atletskega telesa" k cemur strmijo dandanasnji narcisi. Ampak tema ni "kako dobiti atletsko telo" ampak kako shujsat. Skratka si off topic.


Sicer imas prav, 80% hrana 20% gibanje ampak tukaj samo zmanjsanje kalorij ne bo dovolj. Npr. Ce jes 2x na dan bos se vedno imel speh, saj telo potrebuje energijo cez cel dan in bo energijo skladiscilo za cas ko ne bos jedel. Tudi je odvisno kaksne OH jes, enostavne hitro razgradljive ali kpmpleksne, ki jih razgrajas vec casa.

Meiniken ::

Meiniken je izjavil:

Če požreš več kalorij kot jih telo rabi boš shujšal. Srečno.

Ko pišeš eno ampak misliš drugo :))

Drugače pa kot so že predhodniki pisali. CICO (calories in, calories out). Čista matematika. Shujšaš lahko tudi s hitro hrano ampak na dolgi rok to ne gre. Preveč kalorij za premajhen volumen hrane. Sicer se pa hujšanje začne v kuhinji. Smo leta 2021 in imamo internet. Namesto da se zabija enormne količine časa na (anti)socialnih omrežjih se naj nek % tega časa nameni izobraževanju.

sm1x je izjavil:

Jebo vas diete. Nevzdržen lifestyle.
Dolgoročno šport + normalna hrana brez pretiranega odrekanja (seveda sladkor in predvsem sladkane pijače/alkohol na minimum) = win win. + zaradi več mišic boste še bolje izgledali, več samozavesti itd. Diete te pripeljejo do nekega lifeless skinnyfat reveža, na koncu pa ITAK vse dobiš nazaj (yoyo effect).


Pod tole se podpišem. Diete so začasne, življenjski slog je večen 8-)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Jerry000 ::

Horas je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kaj pa izguba maščobe samo okoli trebuha?


resno???? se v letu 2021 še vedno najde človek ki si upa vprašat to?!?!?!?!?

Ja, ker lahko!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Markus386 ::

Debel laufat je neumnost, da ni vecje... si sjebeš vse sklepe takoj. Bicikel, plavanje, itd, še gre.. laufanje pa ne.

Najlažje je računico delat... "500 kalorij, kolk morem prehodit za to?", pa ko vidiš silne kilometre, raje ne načneš čokolade, in manj poješ. Ampak pazljivo, ne stradat. Jaz sem po lockdownih rabil skinit par kil, da sem prišel v poletne hlače nazaj, pa je šlo precej hitro z meso+zelenjava kombinacijo, brez sladkarij.

dela ::

Markus386 je izjavil:

Debel laufat je neumnost, da ni vecje... si sjebeš vse sklepe takoj. Bicikel, plavanje, itd, še gre.. laufanje pa ne.


V osnovi drži. No, odvisno, kako debel in kako hitro in dolgo poskušaš laufat. Laufat se da zelo počasi. Hodit pa res še bolj počasi, če si res ekstremno debel.

blackbfm ::

Drugače pa kot so že predhodniki pisali. CICO (calories in, calories out). Čista matematika


Problem je da telo zazna defitcit in ti začne sabotirat plane. Katabolizira mišično maso, začne kopičit maščobe, poveča lakoto, zmanjša motivacijo.. Nekateri tu mislijo da bodo tekli maratone hitreje in dlje v takem stanju :))

dela ::

Maratonci niso debeli, pa tudi mišic si ravno ne pumpajo kaj dosti. Res pa ne gredo lačni tekmovat.

ViperR ::

dela je izjavil:

Maratonci niso debeli, pa tudi mišic si ravno ne pumpajo kaj dosti. Res pa ne gredo lačni tekmovat.


Maratonci imajo tip1 misicnih vlaken zato izgledajo, da si misic ne pumpajo. To lahko doseze cisto vsak z pretreniranjem, npr. Si v fitnesu 2h+.

kingsix ::

Haha da odg, glede 8%: 6-8% maščobe ima izredno redek posameznik. Glavna težava je da folk misli da so pod 10%, niso pa niti blizu.

Polek tega pa je vsaj zame počutje pod 10% polom., tam min 12 je super.
Tam pod 9-10 več ne spim, zbujam se lačen, slabo spanje, ni energije... Na splošno performance nazaduje.
Seveda je to odvisno od genetike, ampak ja.. Pod 10% ima imo manj kot 0.01% ljudi. Oz pod 1% rekreativnih fitneserjev, tekačev Oz splošno športnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

IL_DIAVOLO ::

Vecina seveda precenjuje svoj nizek bf, ki btw sploh ni lep.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kingsix ::

To kar folk misli da je 8 je navadno v resnici cca 12-14% in ravno to še zgleda nekako estetsko za večino ljudi.

huwi ::

Ali je insanity workout baziran na preveč kardiu varianti ali na vajah za moč?

m0LN4r ::

Sharp999 je izjavil:

Kot že naslov pomeni, me zanima na kaj vi prisegate oziroma kakšnega mnenja ste glede najhitrejše izgube maščobe?

Auschwitz, Dachau, lakota in delo oz. gibanje. Se hitreje pa, ce odrezes kirursko.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Master_Yoda ::

blackbfm je izjavil:

Drugače pa kot so že predhodniki pisali. CICO (calories in, calories out). Čista matematika


Problem je da telo zazna defitcit in ti začne sabotirat plane. Katabolizira mišično maso, začne kopičit maščobe, poveča lakoto, zmanjša motivacijo.. Nekateri tu mislijo da bodo tekli maratone hitreje in dlje v takem stanju :))


Zato pa imas WFPB - ena od prednosti je to da je zelenjava nizkokaloricna in se lahko nazeres in si sit (bolj sit zaradi vec vlaknin tudi). Naj bi bilo bolj vzdrzno od stradanja na klasicnih dietah, ker tisto slej ali prej prekines.
Dovie'andi se tovya sagain.

FireSnack ::

Najbolj se splača liposukcija. Lepo te spucajo za relativno malo denarja in pa še ena operacija kjer ti zmanjšajo želodec. Tako se lahko še naprej prenažiraš, s tem da boš želodec zafilal veliko prej, možgani pa bojo isto veseli.

Ben Dover ::

A se da naredit lipoblowcijo? V obratni smeri? Rabim nekaj špeha..

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

Lipofiler v 6 packe. Je pa dražje, ker iz liposukcije se kirurg vozi na šiht cel mesec. Večina kirurgov ima namreč predelana vozila na špeh.

hipertija ::

Kurba ste pametni eni ej.
Prekle za kurnk

Ben Dover ::

Hvala, vem.

Zgodovina sprememb…

1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napotki za izgubo maščobnih oblog (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14511845 (3212) m0LN4r
»

Izguba maščobe (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20222278 (17807) m0LN4r
»

Izguba telesne teže (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24830404 (8316) janja765
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827958 (24896) Okapi

Več podobnih tem