» »

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev

wishmaster ::

Zadnjič kliče mene osebek, da mu ne dela start meni v windowsih. Pridem jaz tja in res ne dela. In kje je bila fora: Eden se je norčeval in za ozadje prilepil screenshot njegovega namizja.Taskbar je pa skril. In potem ni bilo čudno da je osebka skor kap:D
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

sverde21 ::

LOL owned >:D
<?php echo `w`; ?>

Daedalus ::

Zadnjič kliče mene osebek, da mu ne dela start meni v windowsih. Pridem jaz tja in res ne dela. In kje je bila fora: Eden se je norčeval in za ozadje prilepil screenshot njegovega namizja.Taskbar je pa skril. In potem ni bilo čudno da je osebka skor kap

He he, tale je dobra ja...sem že ene parim tak "onesposobil" kišto:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

sverde21 ::

Kaj veš, kaj če si pa biu ti tist "nekdo" ;)
<?php echo `w`; ?>

Spock83 ::

*Sem enemu sosedu inštaliral windowse, pa mi tko prinese digitalca Sony W30 (dosti majhen) pa mi reče: "Evo kupil sem nov fotoaparat in sem že notri dal baterije, samo nisem še našel kje se vstavi film"

*Pride en prijatelj do mene in pokaže na skener: "A je to pekač" ... Jaz: " Ne to mam za kruhke pečt" On ves fasciniran: "Aa resssss? "

*Ta isti osebek je kupil računalnik in sem se z njemu pogovarjal preko telefona: "Kakšen rač. imaš?" On: "Paaaaa, ima miško, tipkovnico, monitor... vse"

*Drugi sosed me kliče: "Mislim, da imam virus!" Jaz: "Pridem gor pa bova spucala..." Sosed: "A je možno, da sem ga dobil, ker je bil rač. preveč pri oknu?" Jaz: :D :\

pa v jok...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

Izak ::

Dejan83 nevem no, sam morš met fajn :P sosede da take izjavljajo.

Hair ::

Enkrat se z enim kolegom srečava na poti domov in me vpraša, kako se en špil usposobi. Sem mu že misli povedati kaj naj skopira kam, pa sem vseeno začel previdno: Odpreš raziskovalca...
Takrat pa me on ostro prekine: JA JA ja... Levi raziskovalec, desni raziskovalec. To smo se v šoli učil!!! (srednja šola že...) Sm reku vredu je, ti pridem jest to narest, mi bo manj časa vzel... :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

opeter ::

pred leti me je poklical znanec, da njegov računalnik ne dela, ne prepozna mu diska.
- Hmm... - pravim - po telefonu ne bi vedel pomagati, raje pridem tja.
- Ne, ne, ni treba - je odgovoril - želele je slišati le moje mnenje - je pa že itak vseeno, saj je računalnik sformatiral pa je že začel ponovno nalagati OS (Windows 98)

Čez kakšen teden se srečava, pa me je povabil na pivo pa pravi:
- Ej, ne boš verjel... veš, da imam računalnik pod mizo?
- Ja, vem, ampak, zakaj vprašaš?
- Formatiral sem disk, brez da bi premišljeval... pri ponovnem zagonu sem namreč opazil, da sem pozabil disketo v disketnem pogonu :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Spock83 ::

Sami talenti :D Pa še vsi na optični povezavi. Ne zaslužijo si :)

;-) ::

"Levi raziskovalec, desni raziskovalec."

ha ha ha!!!LOOOL:D :D :D :D

sverde21 ::

Pr takih je res bolš de jim sam prideš zrihtat, k drgač jim lahk ceu dan dopoveduješ wtf nej naredjo :D
<?php echo `w`; ?>

Looney ::

Zadnjič kliče mene osebek, da mu ne dela start meni v windowsih. Pridem jaz tja in res ne dela. In kje je bila fora: Eden se je norčeval in za ozadje prilepil screenshot njegovega namizja.Taskbar je pa skril. In potem ni bilo čudno da je osebka skor kap


Sem probala to moji mat naredit, pa kaj ko je ženska tako štorasta z miško, da se ji je usralo najti taskbar, ne da bi sploh pogruntala v čem je fora!!!:\ >:D

Aja... in potem se malo pogovarjamo in me vpraša kaj je to opera....(!!!)... jaz, dokaj potrpežljiva, ker vem, da ni nikoli delala z njo objasnim, da je to tako kot IE brskalnik, samo, da meni bolj odgovarja, tako, da se ona ne rabi nič sekirat, ker jo itak lahko pusti pri miru, saj ji IE popolnoma zadostuje. In potem me vpraša, če sem jo dobila na "Mns-ju al kaj je tista stvar, ko se vsakič prižge, ko vklopim računalnik?" Jaz: "Ne, ponavadi tam ne dobivaš programov ampak klepetaš z ljudmi, poleg tega je msn!":\ :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

pivmik ::

Probjte razložit navadnemu človeku, kaj je:
-klicni dostop (navadne analogni modem)
-VDSL dostop (ki gre preko istih žic kot telefon)
-Optična povezava.

Potem pa še prepletanje podjetji T-2, Telekom, SiOL
In nato še PSTN, ISDN in IP telefonijo in vse kombinacije z zgoraj naštetimi dostopi do interneta.

Misija nemogoče.
LP, Gregor GRE^

Matev ::

men grejo pa na živce ljudje ki so polni denarja in potem razmišljajo kako za pet tolarjev cenej priti čez pri nakupu računalnika

in kaj se splača...

a tok rama res rabim - če bom z wordom delu?

ja dons mogoče res ne. jutr bo pa tud tok premal

Looney ::

Vem, PicNiK. Tako misijo nemogoče jaz izvajam, ko se pogovarjam s sošolkami... včasih se prav začudim, da me ne vprašajo kaj je to računalnik...aja... to jim je naš "predragi" profesor za informatiko(>:D ) (vsaj dva tukaj vesta o kom govorim!) razložil... čeprav se je kar nekaj časa ubadal s kakšnimi: "Profesor, ta računalnik pa ne dela!" In potem je imel vedno navado reči: "Draga moja, nekatere stvari veliko bolje delujejo, ko so priključene!":\ :D Sicer sem sama dokaj laik na računalnikih, ampak v primerjavi z večino, ki jih poznam...:P Ampak jaz se vsaj trudim, da bi se kaj naučila!

Ja, moram pa tudi sebe malo obrat: Pri informatiki smo se morali vedno vpisati z uporabniškim imenom dijak16 ali katero cifro si pač imel. Tudi geslo je bilo tako. In jaz... bilo je na začetku šolskega leta... lepo zalaufam mašino, dvakrat vtipkam učenec16... in debelo gledam, zakaj me noče prijavit! Še enkrat vtipkam geslo... morda sem se zatipkala... še vedno nič. Vprašam sošolca, ki je sedel zraven mene:
"Ej, sej je uporabniško ime učenec+cifra, ne?"
On: "Ja, itak. Kaj pa je?"
Jaz: "Ma noče me prijavit!"
On: "Pa dej še enkrat probi!"
Jaz: "Pa sej sem, pa neče delat! PROFESOR TLE..... ej čak mal... učenec??? Jo, kero budalo sm jst!!!! Sej zdej smo že dijaki!!!":D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

iskra ::

Še da malo T-2 pošimfam:

Doma imam račune na računalniku (Win XP) ločene na administratorje (mene+admin) in omejene uporabnike (cela družina), ker, kot že vemo, računalniška nepismenost nima meja. Geslo imam namenoma skrito, da ne bi sestra spet IRC-a in kakih blesavih igric s tisoč in enim spywareom inštalirala. No, ker sem bil ob priklopu T-2 odsoten, sem prejšnji dan tehniku zaupal geslo in omenil, naj ravna z njim previdno, da ne bo sestra kaj videla. Seveda sem ga poslal na admin račun, ker imam na svojem namizju zbrko in me je sram jo pokazati -- tudi kako priti do tja sem moral podrobno razložiti (jaki tehniki, vsi mislijo, da so povsod odklenjene mašine).

Čez dva dni pridem domov in kaj me čaka na mizi? Mojster si je z debelim flomastrom zapisal celoten postopek (vse uporabnike log off, 2x ctrl+alt+del, admin, "geslo") in to pustil lepo na mizi poleg tipkovnice. :O

No, too late, nekako sem imel srečo, da sestra ni šarila naokrog po administratorskem računu.

Ni pa samo T-2 mojster storil te napake, zelo podobno je napravil tudi Telekomov tehnik, ko je par let nazaj prinesel ADSL (spet sem bil odstoten):
Sestra po telefonu: "Čuj, tle tehnik rabi en podatek," mi ga da na telefon
Tehnik: "Živijo, vidim da imate vse lepo z geslom zaščiteno, mi ga lahko prosim zaupate?"
Jaz (črkujem): "g-e..."
Tehnik (naglas ponavlja): "G-E..."
Jaz: "Veste, računalnik imam zaščiten z razlogom."
Tehnik: "Aja... Pardon..." 8-O
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

hamax ::

am kaj pa ma tehnik od t-2 sploh za sarit po tvojem compu?
k sm dubu adsl, sm unga mojstra na vratih sprejev, uzeu modem in ostalo saro, si zapisu njegov gsm(ce bi slo kej narobe) in reku papa.
js sm biu zadovoljen, on pa se tok bl.

poweroff ::

Točno tako. Po moji kišti nima nobeden za šarit. Gesel pa ne dobi če je sam George Bush. :D >:D
sudo poweroff

opeter ::

Se sreča, da imam Mac-a. Vedno, ko pridejo takšni mojstri (sicer bolj poredko) vedno tak naivno gledajo 8-O. Oni: ja kaj pa je to (MacOS)? Odgovor: to je moj RAČUNALNIK. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

iskra ::

Smo meli že od nekdaj zelo radi statični IP pri nas in je moral mojster vnesti noter številke sicer bi se sestri utrgal film (bit brez neta par dni...) 0:)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Camalotz ::

Še ena, ki mi jo je povedal kolega:

V eni manjši firmi so pred leti imeli en "server" (ki ni bil priklopljen na UPS),
na katerem so se zvečer izvajale določene obdelave. Težava pa je bila v tem,
da se je računalnik vsak večer zresetiral in se zato obdelave pogosto niso izvedle
do konca. Preverili so vse nastavitve in vse komponente, vendar napake niso odkrili.
Čez dan je računalnik vedno deloval normalno, vsak večer pa se je zgodba ponovila.
Na koncu so ugotovili vzrok resetiranja: snažilka je vsak večer potegnila kabel iz
štroma, da je lahko priklopila sesalec. Ko je posesala, ga je pa vtaknila nazaj... :D
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Looney ::

Podobno štorijo sem imela jaz... gledam, zakaj me ves čas meče ven iz kakih programov... ugotovitev: na escapu mi je ležala knjiga!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zheegec ::

Evo, čudna napaka tedna ki se je zgodila kolegu - ko daš na prenosnik HP NC4010 Simobil PCMCIA Edge kartico, se povežeš - deluje vse OK.

Ko pa se diskonektaš z neta pa crkne backlight od monitorja in pomaga samo reset >:D

Na srečo samo na enem prenosniku, ampak napaka je res... eksotična.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

u.m. ::

Moja sošolka je v 2. letniku srednje šole na odgovor profesorja kako se računalnik hladi odgovorila: vgasnemo ga (vredu praviln odgovor). Naslednje vprašanje pa je bilo če pozna še kako možnost hlajenja računalnika pa je rekla ponosno SCREEN SAVER vklopimo.

Slo-One ::

Ko smo mi dobili ADSL TV (internet tv). Pri paketu pa je bilo še vključeno internet browsanje prek TV. Pa kličem če je Java...(dinamične vsebine) omogočene. Pa ženska na drugi strani vpraša Kaj pa je to? Pa še enkrat isto vprašanje potem pqa reče, da gre vprašat. LOL kai n00bi na Siolu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Dragi ::

slo-one
Me zanima kako bi bilo tebi, če bi se recimo zaposlil v kmetijstvu in bi te eden vprašal nekaj o škropivih. Najbrž bi bil odgovor podoben kot ženskih. Kaki n00bi delajo v kmetijstvu ane. >:D

ontopic: Pred nekaj časa sem sosedu nameščal antivirus/antispyware in podoben "musthave" na pc, ko pride mimo njegova matka. Nekaj me je začela napizdevat kaj delam, da bom kej pokvaru, da nimam pojma in podobne. Seveda me je to razpizdlo, ker me je sosed prosil če mu porihtam to, ne jaz njega. Tečni vešči sem razložil vse kaj delam in čemu bo to služilo, da bom vse potegnil z interneta, ker se pač tam najhitrej dobi, nakar ona meni nesramna kot prej... ja seveda, kar z interneta boš potegnu dol (sarkazem on). ;(( Eni me znajo res razpizdit, ko nimajo pojma o stvareh, a se me vseeno spravjo nekaj učit. ;((

para! ::

Angel, v takem primeru samo rečeš "OK, ne bom potegnu iz interneta dol" in se nasmehneš :)

lp
Death before dishonor!

Dragi ::

Hec je v tem, ker potem izpadeš v očeh drugih kot "nesramen in nekooperativen", kar pa škodi ugledu in s tem pridobivanjem financ.

para! ::

Zato pa moraš, če si lokalni ubergeek, od strank zahtevat, da PCje nosijo k tebi, kjer proces popravljanja in optimizacije traja natanko 2 dni.

lp
Death before dishonor!

Pyr0Beast ::

Mel sem jebo s fotrovim kompom (NTFS is missing, bl bla bla), po 2h urah testiranj sem ugotovil, da je problem v prazgodovinski IBM tipkovnici. 8-O
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dragi ::

8-O Ravno kako naj bi tipkovnica vplivala na datotečno strukturo diska? Če ni tudi komp frigiden, se mi zdi da si tole malo zabluzil (lahko tudi nenamenoma).

Pyr0Beast ::

Dejansko ni vplivala, samo povzročila je nek spor in zato se ni zagnal.
Z IDE kontrolerjem najbrž, drugače pa še sam ne vem, kaj bi bilo lahko narobe. Z drugo tipkovnico dela OK
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Camalotz ::

Heh, jaz sem imel zadnjič primer, ko se računalnik zaradi tipkovnice ni vklopil.
Na plati je samo gorela lučka, startal pa ni (niti ventiltor na procu se ni vklopil)
Ko sem zamenjal tipkovnico pa je delovalo brez problemov...
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

opeter ::

No, da vam povem eno drugo štorijo. Ker sem po poklicu grafični oblikovalec in ilustrator se mi je zgodil sledeči primer:

na računalniku (Mac) sem imel priklopljeno Wacom tablico. Prišel je en znanec, pa sva se na veliko pogovarjala itn. V glavnem nisem preveč pazil na to, kar sem naredil: Wacom tablico sem položil na stran, poleg mize, pomotom (!) pa sem svinčnik pozabil na tablici. Znanec me je povabil na pijačo itn. Po 20 min sem prišel nazaj, želel bi odpreti Illustrator... in... miška ne dela 8-O Kaj za vraga! Premikam miško, kurzor pa ostane na mestu, občasne kako skače, to pa je vse. Enostavno se ne da premakniti. Huh, kaj zdaj?

Potegnil sem miško iz tipkovnice, prestavil v drugi USB port. Isto. Priklopim na računalnik, spet nič. Imel sem še eno rezervo USB 2.0 kartico v rač., priklopim v tega. Spet nič. Preizkusil sem vseh 7 USB portoh, ki jih imam na razpolago. NE DELUJE. Prekleto, kaj zdaj? Ponovni zagon. 1x, 2x...5x. Nič. No, zdaj mi samo to manjka. Mislil, sem da je miška crknila (imel sem pri roki eno rezervno USB miško - ista zgodba). Shit! Je crknil kontroler na matični, ali kaj?

Sem bil tik pred tem, da bom (na mojo žalost) moral na novo naložiti sistem MacOS 9 (čeprav ni bil odstranjen že 4 leta!!! - vse nastavitve, vse bi moral na novo nastaviti :'( ). Ampak, na mojo srečo (in hvala Bogu) se je škatlica s CD-ji prevrnila, nekaj CD-jev je padlo na Wacom tablico, in glej hudiča, svinčnik je padel s tablice. Gledam, kaj se je to zgodilo, medtem pa sem nehote prijel miško.

Pogledam na monitor - kurzor deluje :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

OChack ::

hja sestra me 1x pokliče zakaj tiskalnik noče printat, pa pogledam kam je USB kabl od printerja utaknla..........ke k se uklop kabl od mrežne>:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Oxford ::

... pa pogledam kam je USB kabl od printerja utaknla..........ke k se uklop kabl od mrežne

Kako ji je pa to uspelo? 8-O

Verjetno je vtikala na slepo (s sprednje strani in roke na zadnji strani računalnika).

Pyr0Beast ::

Je kdo probal resetirati Cmos na slepo ?? :D
Muka je res, ampak ko se navija ...>:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Izak ::

... pa pogledam kam je USB kabl od printerja utaknla..........ke k se uklop kabl od mrežne


Morš bit že močan za to nrdit!

wishmaster ::

Zadnjič dobim računalnik, ki je imel skurjen procesor (A64 3000) in matična . Lastnik računalnika je bil 11 letnik in seveda ga na servis pripelje oče. Sprva njegov sin trdi, da ni nič delal in da je kar na lepem crknil. Bi že verjel, da je crknil zarad pregretja, ker je v ohišju bilo praha skor 1 cm. Prišlo je pač do tega, da je bilo potrebno kupit novo matično in procesor. Ko vprašam za procesor pa reče foter od njega, da bi imel 2.4 Giga procesor,ker je ta A64 tudi bil toliko:D :D. No in potem je sin priznal, da je je videl na internetu vodič in je samo v Biosu navil na toliko kolikor je pač videl na screenshotu, ne da bi po malem navijal in testiral. Tak da na koncu ni bilo nič z garancijo>:D >:D .
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Jan987 ::

Verjetno sta se polj doma dobro razumela nekaj časa.

Zheegec ::

A: "Dober dan, ali imate požarni zid?"

B: "Da, bla bla bla bla bla licenca za eno leto stane xyzžblj SIT"

A: "Kako na CDju, kaj se to ne vgradi v računalnik?"

B: "Ne, to je program, oziroma tudi routerji imajo to že vgrajeno, toda na PCju rabite za to program na CDju"

A: "Potem bi pa rabil samo DVD pekač"

>:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jan987 ::

Gotovo je mislil da ga bo potem zapekel na računalnik.

OChack ::

ej am ni težko, un konektror za mrežno in za USB sta lih isto šroka tko da gre celo lepo notr, sam na vrh k ma mrežna pine pa tist za haklc je pač palca ker je USB bol tanek
Int€l inside, IDIOT Outside

iskra ::

Še ena na temo kompatibilnosti USB z drugimi priključki:

Pred približno tremi leti sem zrihtal sestri nov računalnik (ok rabljen, priznam), ker sem svojega spakiral v Ljubljano na študij. Računalnik (Duron 900, bla bla) je imel (in ima še vedno) tudi USB priključek, kar je bilo takrat kolikor toliko nova zadeva. Takrat smo imeli doma še ISDN priključek in Gigaset postajo (modem in postaja za Siemensove brezžične telefone) za povezavo na net preko USB-ja. Ker sem zelo rad šaril po računalniku, sem velikokrat vse odklopil, dal škatlo na mizo in izvajal raznorazne servise. Nekega dne sem nekako v množici kablov pozabil nazaj priključiti modem na računalnik. Ker sem bil odsoten od doma in je sestra potrebovala internet, me je poklicala, da mi pove, da je nekaj narobe z netom.

Takoj sem se spomnil kaj je narobe in ji razložil, naj vtakne tisti bel (USB) kabel, ki visi zadaj iz Gigaseta, v vtičnico na zadnji strani računalnika, ker ne more zgrešiti - gre lahko namreč samo na eno mesto.

No, net še vedno ni delal in ko sem prišel domov, sem si ogledal zadevo: USB kabel je zataknila na pine COM porta. :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Pyr0Beast ::

No in potem je sin priznal, da je je videl na internetu vodič in je samo v Biosu navil na toliko kolikor je pač videl na screenshotu, ne da bi po malem navijal in testiral. Tak da na koncu ni bilo nič z garancijo>:D >:D .

Zakaj se zaradi navijanja garancija ne prizna ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Jan987 ::

A pol če bi dobu antinavijalski proc in bi hotu navijat bi mu samo fest dvignil voltažo, ugasnil tist da se pri določeni temperaturi izklopi in bi dobil novega. Al pa ko se izteka garancija tako narediš z vsemi komponentami, pa imaš spet nove in polno garancijo. To bi bilo res lepo. Pol bi verjetno kdo odpru obrt ''unievanje računalnikov d.o.o'' in bi videli na jumbo plakatih slogan: vam bo kmalu potekla garancija? Si jo želite podaljšati? Oglasite se v našem podjetju in pomagali vam bodo do uresničitve tega cilja.:D :D :D

Pyr0Beast ::

-Off topic
Imo ne delajo vsi tega. Pa tudi tako ne boš uspel skuriti proc.
Kaj, pa če bi ti model prinesel samo OEM proc, takega, kot je kupil, vendar je crknil. Bi lahko ugotovil, ali je to zaradi navijanja ali zaradi česa drugega.

Jst bi tistmu tamalmu garancijo priznal, sej podjetje nima nevemkakšnih stroškov s tem, pa tudi za dobrobit malega bi šlo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

frenk ::

Jst bi tistmu tamalmu garancijo priznal, sej podjetje nima nevemkakšnih stroškov s tem, pa tudi za dobrobit malega bi šlo.


sej če ti on to direkt pove pol se ponavad tko nardi...pa če seveda prizna da je sam kriv in ni upravičen do garancije. Če ti pa laže da ni nč navijal pa pol prizna da je, je pa to mal drgač:)

wishmaster ::

frenk, se popolnoma strinjam. Marsikdaj spregledam takšne stvari. Sam pač porabiš nekaj časa, da vse komponente pretestiraš.Sej fora je v tem, da ti en prinese skurjen CPU, pa dokaž da ga je navil. Maš manj stroškov če zamenjaš CPU.V takem primeru si sam kriv če navijaš oz. če ne veš kako se navija.Najdi mi trgovino, kjer ti bo kdo priznal garancijo če boš rekel, da sem mal navijal>:D
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

MM, jst bi mu reku, naj ti bo in porihtal zadevo. S takimi stvarmi hitro zgubiš bodoče kupce.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116484 (47825) r3dkv1c4
»

Dobila boljsi PC kot sem ga narocila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1409159 (4074) pmodic
»

Najbolj neumen odgovor:) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12810646 (6346) fRiK0
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695494 (3787) Roadkill
»

prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
897376 (4765) TERORRIST

Več podobnih tem