» »

spletna trgovina solo.si

spletna trgovina solo.si

««
4 / 16
»»

Pegart ::

Glhikar sem prejel, kar sem naročil v sredo in me nekaj zanima.

Še prej pa lepa prigoda. Naročil sem 4 GB RAMa (2x2), ki staneta 73,90 € (tako piše na spletni strani, kot na računu v paketu, ki ga je prinesel poštar), na paketu, je pa pisalo 38,86 € in takšno vsoto je poštar tudi zahteval 8-) .

Skratka zanima pa me, če je stalna praksa, da so kontakti na RAMu že malo obrabljeni? Kot da bi ga že enkrat vstavil v računalnik. Do sedaj nisem bil posebej pozoren, ko sem kupoval RAM in tega nisem opazil. Da nisem dobil RAMa, ki ga je nekdo že naročil in mu ni delal in so me kljub nižji ceni okoli obrnili.

FrancBula ::

rami naj bi bili testirani(vsaj patriotovi).

Pegart ::

OCZjeve sem kupil.

FrancBula ::

če delajo itak ni problema.

lakotnyk ::

Ma preveč komplicirate.

Izbereš lepo opcijo plačaj po povzetju. osebno pobereš robo in to je to.

Greš tja, če imajo robo pljuneš denar, če nimajo pa greš. :D

če je pa kej z robo narobe, so pa oni itaq samo preprodajalci in se obrneš na uvoznika (piše na škatli kdo je) in pri njih uveljavljaš garancijo.

pika.
les grandes hommes font des grandes erreurs.

FrancBula ::

no včeraj sem pri solu naročil nepajalnik ki naj bi bil na zalogi, a naročilo še vedno čaka na obdelavo. ne sanja se mi zakaj..

moowy123 ::

@Pegart: Jaz sem pri tej trgovini kupil OCZjeve rame, ki sem jih vrnil, ker mi niso delali pravilno ( pri obremenitvah mi je zmrznil komp ). Upam da ti niso teh poturili :8)

Han ::

@franc1: A nisi vedel, da ima SOLO vse na zalogi, vedno. Tako piše tudi na ceneje.si. :\

FrancBula ::

sem vedel da me solo ne bo razočaral.>:D
najbolša trgovina so.
danes kličem ke in model je zadevo takoj poštimal. jutri dobim.
cene so pa itak hude.

Pegart ::

@Pegart: Jaz sem pri tej trgovini kupil OCZjeve rame, ki sem jih vrnil, ker mi niso delali pravilno ( pri obremenitvah mi je zmrznil komp ). Upam da ti niso teh poturili :8)

Se mi zdi, da so mi, ker sem včeraj zvečer med ugašanjem računala dobil BSOD. Jao. Zdaj pa ne vem, naj njim nazaj nesem in zahtevam vračilo denarja ali grem raje k uvozniku in mi bo on samo nove dal? Sicer pa ne vem kdo je uvoznik, ker nikjer ne piše.

LukaD ::

Solo šoping? Prejšnji nakupi so bili ok. Tokrat pa: orto težave…dva meseca bo kmalu minilo, odkar sem plačal 2×2GB Ram. Očitno jih le ni bilo v zalogi, zato so mi obljubili nadomesten artikel. Od tega ni bilo nič. Klical sem jih že več kot 7x, pa v mesecu in pol še niso našli rešitve temu naročilu. Pravzaprav na to naročilo pozabijo po vsakem klicu.

Leks ::

in še nisi zahteval povračila denarja skupaj z obrestmi? Boš moral postopati bolj "agresivno" :)

Bellzmet ::

Pa zapomnite si...nikoli ne plačati vnaprej!

M-XXXX ::

Pa zapomnite si...nikoli ne plačati vnaprej!

Popravek- nikoli ne plačaj vnaprej sumljivi štacuni!

kmetek ::

sam da je pocen fantje....važen da je pocen ;((

solatko ::

Ni važno v kakšni štacuni, vedno po povzetju (z možnostjo pregleda naročene zadeve). V naprej se plačuje kurbam.

FrancBula ::

V naprej se plačuje kurbam.

ti že veš>:D

_Prince_ ::

sem narocil vceraj napajalnik in hladilnik za procesor (oba naj bi bila na zalogi) in danes nisem dobil..ceprav pise da dobis blago na zalogi takoj naslednji dan:8)

axee ::

Solo.si? Super cene ampak glede dostave in informiranosti kupca mam pa že sive lase.
1. Itak v roku enga dneva dobiš da je bilo odposlano, že trikrat sem dobil teden pozneje. Na pošti pravijo da je bilo poslano s strani pošiljatelja tako pozno.
2. Če ne dobiš obvestila da je odposlano lahko čakaš 14 dni in neboš nič vedel. Jaz sem čakal na napajalec teden in pol, umes poslal nekaj mailov če ga sploh imajo na zalogi in gdaj bo, naj mi vsaj povejo. Nakoncu mi je bilo vsega dosti in sem jim poslal mail da odpovedujem nakup. Ne boste vrjeli, čez 2 dni dobim omenjeni napajalec domov. Brez mailov, da je že poslano itd.

Malo naj popravijo način komuniciranja z strankami in informiranja, pa bom takoj njihov zvesti kupec. Prava intrnetna trgovina kupca informira kje je paket, kdaj pride oz ostale potrebne informacije. V tem mi je zelo všeč mimovrste.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: axee ()

FrancBula ::

po urejenosti in dizajnu strani mi je še najbolj všeč solo.si

SepoX ::

Pismo, morm še jst eno online štacuno odprt, pa dat za 1€ nižje cene od ostalih pa bo...

kitewing ::

Pismo, morm še jst eno online štacuno odprt, pa dat za 1€ nižje cene od ostalih pa bo...


Ti sam rec, pa ti jo bom naredu. Samo, da ne bo Solo2.

solatko ::

To je bilo pravilo, ko so bili še kupleraji v Sloveniji. Nič se ne plačuje naprej, če trgovca res dobro ne poznaš.

Galaxy ::

No v glavnem, sedaj sem naročil za kolega procesor, plato, dvd-rw, rame in trdi disk. Sem naredil en klic, on mi obrazloži kak pa kaj z dostavo itd. Pravi, da bo vse prišlo do petka. Upam da res, tokrat prvič kupujem pri njih ;)

overheat ::

Pri njih sem naročil C2D Q6600, plato p5q-q, in eno ohišje v roku treh dneh so me poklical in rekl da majo robo že pripravljeno, pršu iskat, plačal jst vesel oni veseli. Cene so pa itak noro ugodne čeprav v elektronika.si so tudi bolano nizke cene in upam da tudi tako dobro poslujejo kot solo.si ker imam namen pri njih rame naročt. No za enkrat vse ok pri solo.si! Pohvale
hello :)

FrancBula ::

včeraj ob 18h naročil grafo pri solo.si, danes že dobil listek za pošto. super so

Bellzmet ::

@overheat: kje pa imajo prevzemno mesto?

Tomaz Eruj ::

Bellzmet ::

Aha, ne vem zakaj, ampak se mi je zdelo, da niso iz Lj. Hvala!

kitewing ::

včeraj ob 18h naročil grafo pri solo.si, danes že dobil listek za pošto. super so

Franci a ti v Solu delaš?

NazgulRR ::

Jaz sem pa že hotel pri njih nabavit en WD Passport trdi disk, ker majo najcenejše..pa še blizu bi mi bilo, ker sem v LJ....

Bellzmet ::

Hja glede na komentarje tukaj, jaz pri njih ne bom nič nabavil. Raje dam tistih par EUR več nekomu, ki ima boljši odnos do stranke.

lp

opeter ::

Jaz sem pri njih lani kupil en manjši LCD TV in sicer 27. decembra, naslednji dan sem TV dobil po pošti. Ravno včeraj pa sem spet pri njih naročil en trdi disk in DVD-pekač.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Volk| ::

Ne razumem kako upate se naročevat v tej trgovini?
Moji živci so več vredni od tistih par € katere bi (mogoče) prihranil.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

TRIROG ::

Kako je torej ... če pri njih kupljen disk crkne ... ga zamenjajo ali komplicirajo?

solatko ::

Ga vzamejo, pošljejo distributerju in potem čakaš, da pride novi (to lahko traja nekaj časa - enako tudi pri večjih, znanih slovenskih trgovcih (canyon ohišje, kupljeno pri Big benu, sem čakal več kot en mesec), če imajo na zalogi, verjetno zamenjajo takoj, tako kot vsi ostali.

FrancBula ::

Franci a ti v Solu delaš?

Ne.
Pri solo.si imam opravljenih že 10 nakupov, nikoli problemov. grafična 4850 je že v kompu=)

bond007 ::

Kako je torej ... če pri njih kupljen disk crkne ... ga zamenjajo ali komplicirajo?

Meni so ga zamenjali .. PO DVEH MESECIH PA 11 DNEH. Tako kretenske firme še nisem videl. Cene so že vredu, pa če kej naročiš tut, ampak ko kej reklamiraš pa... balkan. Še dobro, da majo brezplačno številko, ker sem klical ene 5X, vedno so mi oblubl, da me nazaj pokličejo in nikol me niso. Mailov itak ne jebejo... Boli njih, da je zakonski rok za zamenjavo 45 dni... Ko sm končno dobil disk iz garancije, sem ga raje takoj prodal, ker z njimi se ne mislim več ukvarjat. Zame definitivno najslabša trgovina, slabših izkušenj še nisem mel, pa velko prek neta naročam.

Ne razumem kako upate se naročevat v tej trgovini? Moji živci so več vredni od tistih par € katere bi (mogoče) prihranil.

Jst sm se samo enkrat opekel (ko sem naročil seagate disk z super 5 letno garancijo), sedaj vsem svetujem naj tam ne naročajo, ker če kaj crkne, si v pizdi! SOLO je v pizdi - no sej boste vidl, ko bote mogl kej reklamirat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Leks ::

Ne moreš verjeti, da še takšne trgovine obstajajo. Očitno je še veliko naivnih ljudi v Sloveniji.

nanyka ::

No da še jas dodam svoj 'piskček'!

V juniju sem preko spletne trgovine Solo naročla ruter in ga dobila po 2 dneh! Bla sem pozitivno presenečena!
Po treh mesecih uporabe mi je crkno!
Tu se pa zaj začne!
Najprej sem jim poslala mejl na reklamacije, čakam 3 dni, odgovora ni!Ok!
Pišem na mejl na info, čakam 3 dni zopet nič!
Nakar se odločim, da pokličem na njihovo modro številko! Oglasi se mi ženska in jo pač vprašam kaj naj naredim, mi reče naj ga peljem na servis, ki je napisan spodaj na naročilnici (beri: ni napisan)Ji to povem, reče, da naj bolše berem!Nato sama pogleda mojo naročilnico in ugotovi da res ni napisanega servisa.Reče da me bo poklicala nazaj!Se razburim, da naj mi pove takoj!Vrže slušalko dol!Kličem še enkart!Oglasi se moški, ki mi pove kaj naj naredim!Končno

9.10 dam na pošto! In kličem čez 3 dni, če so dobli! Mi rečejo da ne!Hmm vse skup se mi zdi malo čudno! Kličem spet čez par dni, še vedno nimajo!

POtem sem klicala na pošti kamor sem pošilko dala in mi gospod pove, kako naj preverim kje je pošilka!Ok
!
Grem preverjat in ugotovim da jih čaka na pošti že od 10.10, in sploh niso dvignili!

Ok, grem zopet klicat!Zopet dobim žensko!
Reče mi da je bla na pošti in da mojega paketa ni zraun!Braz slabe vesti, ker cem za kaj se gre, ji rečem da laže, se zahvalim za 'prijaznost' in zagrozim s tržnim inšpektorjem!

Čez dve minuti me kliče, če ji dam št. pošilke! Ok, preveri in ugotovi, da jih res čaka, se celo opraviči!

In kaj ugotovim danes 28.10¨, da pošilke še vedno niso dvignili!Za popenit!
Danes bom zopet klicala (kar mi je ratalo že dosadno), in enostavno zahtevala denar!Upam da mi rata, ker s temi nočem met opravka nikol več!Odnos do stanke je na totalni nuli in tega si enostavno ne bi smeli privoščit!

kayz1 ::

Uff kaj me čaka, če mi kaj crkne. Tam sem namreč kupil vse komponente za računalnik. :(

Bellzmet ::

Berni: samo upaj, da ti ne crkne.

Jaz sedaj 100% vem, da tam ne kupim NIČ!

FrancBula ::

ja res je da so reklamacije u kr***! zraven moje grafične sem dobil garancijski list, na njem piše da se garancijo uveljavlja na sedežu podjetja ali na pooblaščenem servisu. Palit tako ali tako nima pooblaščenega serviserja v sloveniji, sedež podjetja pa je v nemičiji. tako da ko crkne gre pomojem samo v smeti lahko grafa...
nova zgodba: V roku 14 dni od dneva nakupa sem jim napisal mejl, da mislim blago vrniti. odgovora na mejl ni bilo. sedaj je od tega nakupa minilo že 3 tedne. v tem času sem si premislil in blago želim obdržati. ali moram kakšen mejl napisati da jih obvestim ali samo pustim tako kot je in blago obdržim?
lp
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

debil ::

Si resen? S potrošniki delajo tako da dokler ni groženj in kaj podobnega, se ne zmenijo zate, ti bi pa jim sporočil da si si pač nekaj premislil in da želiš pustiti tako kot je? Si predstavljaš da jih zanima?. :)

Ziga Dolhar ::

ja res je da so reklamacije u kr***! zraven moje grafične sem dobil garancijski list, na njem piše da se garancijo uveljavlja na sedežu podjetja ali na pooblaščenem servisu. Palit tako ali tako nima pooblaščenega serviserja v sloveniji, sedež podjetja pa je v nemičiji. tako da ko crkne gre pomojem samo v smeti lahko grafa...


Lahko napišejo desetkrat, pa s tem tvoje pravice, ki ti jo daje zakon, ne morejo izključiti.

Garancijo lahko kamot uveljavljaš pri njih.
https://dolhar.si/

Steinkauz ::

Ok še jst:
Kupil sem grafo sapphire 4850 toxic za 190 eur. Takoj k sm jo prklopu sm opazu da je glasna in potem še celo to, da ne zmanjšuje obratov sama od sebe. Sm si reku k*rc, pol raj tole vrnem pa vzamem navadno + custom cooler. No in jim sporoćim po kakih 11ih dneh(petek), da bom vrnu. Sm čakal do torka in ni blo maila nobenga z kodo, ki jo rabiš za vrnt. Jih kličem(080 edina dobra stvar), da ka je zdej to. No se mi en model javi, da naj povej številko naročila in mi pove kodo. Potem rečem, da če lahko osebno dostavim, in je reku, da za to pa itak ne rabim cifre. Lahko bi to napisal na stran. No še vprašam, kire 4850 imajo na zalogi in reče da samo palit, ampak da sapphire pride verjetno že v petek. Sm reku ok, bom počakal do petka. Ni blo nč, sm čakal do torka, še vedno ni blo nč in jih kličem isti dan. Pa se mi javi ena ženska in rečem, če majo na zalogi 4850 in mi reče ja(seveda sm mogu posebej omenit, da nočem toxic). Razložim, da bom prnesu toxic nazaj, pa me vpraša zakaj. Si rečem koji k*rac tebe to briga, sm reku, da imam tako pravico in da sem že sporočil, da bom vrnu. No vprašam, če lahko potem pridem iskat navadno sapphire in kaka je cena. In mi reče, da ne morm. Sm jst WTF? in kako ne, če lahko po zakonu vrnem in vzamem drugo. Je rekla naj pridem in da mi bodo dali denar in da sva midva končala(WTF stranko hočeš skenslat ;((). Se mi dvigne pritisk in začnem pizdit in mi da enga modela na telefon.
Jst: No a pol lahko pridem iskat danes navadno 4850 in vrnem toxic?
On : Ne imamo tak protokol, da dokler ni na solo strani in ni cena preračunana ne morte kupt.
Jst: Aha no kdaj pa bo?
On: Verjetno jutri.
Jst: Aha zakaj morte pol kompicirat, ker men se gre, sam da ne bom 2x hodu.
On * tišina
Mislm halo una baba je takoj zakomplicirala s tem sem se celo lahko zmenil .
No čakam do četrka in še vedno ne, sem že v torek naročil pri mimovrste in osebni prevzem, če bi se kej takega dogodilo in mi je dopizdilo. Grem v četrtek vrnit(je blo vse še lepo zapakirano, tko da ni mogu morit, če pa bi bi pa popizdil), se zapeljal do mimovrste in vzel grafo.
No zdej bom verjetno 1 mesec čakal na nakazan denar od solota, saj imajo 30 dni časa, se ne bom slepil, da bo kej prej.
V glavnem pri njih ne kupim nič več. Sedaj pa samo upam, da ne crkne napajalc, rami ali disk kupljen pri njih, ker jih najrajš nebi videl nikol več.
PS: K sm šel vrnt sm prepoznal uno babo, k se je javla, sm se komi zadržal, da je nebi napizidil kak odnos do strank.

Raje kupte v malo dražjih trgovinah, sam so živci vredni več kot tistih 20 eur :)

Pa še to, pr agt.si recimo trgovci obvladajo in ti vse pove lepo in res pozna izdelke, pr solotu pa je bl tema v glavi.

Wrop ::

??? Vidim, da mate ful nekih problemov s SOLOm. He he... No sej pri meni ni nič drugače.
Kupim procesor x2 6000+, Club 3D radeon 3650 in plato Asus M3N-H. Plato in procesor sm zabrisu v računalnik in zaenkrat dela super s radeonom 3870. Grafično sem dal v staro plato in procesor, nakar že takoj po vklopu vidim pikice na zaslonu. Si rečem ne me jeb**! Pride v OS, pikic ni več. Dela vredu. Nesem vse skupi v LJ. Nakar slika se mi ne pokaže več. Po nekaj resetih, se mi celo prikaže in pride v windowse. Sm mislu, zdej bo vse ok. Aha, ja ja. Grafičo vzela matilda. ;((
Nakar(torek) pišem na reklamacije, čakam dva dni, ta čas gledam za drugo grafično. Sm spet pri solo naroču radeon 2600 pro, kjer je pisalo, da majo na zalogi. Mine petek, spet pišem, tokrat na info, če lohko pridem iskat, čeprav piše da je stanje naročila na čakanju, hkrati pa prinesem še pokvarjeno. Mine nekaj dni, dobim od infota mail, da ko bo na voljo lakho pridem po grafično in prinesem grafično. Čakam še dva dni, pokličem in jo vprašam kaj je z naročilom, ji dam številko naročila in mi reče:"g. ime priimek, bom pogledala in vas poklicala POZNEJE. Lp" Mine noč, mine dan, nakar pride spet noč in naslednji dan me pokliče in reče, da pa te grafične, ki sem jo naročil ni več v prodaji in se je ne da dobiti v SLO. Si mislim, ma koji ku**c, pol piše, da je na zalogi. Žensko vprašam, kako z garancijo in mi reče naj pošljem na naslov, ki je napisan na garancijskem listu. In pol mi pa na vse to reče, da misli name, da ni pozabila name. Grafično mi je posodil prjatu, solo pa me verjetno ne vidi več.
Aja, pa še to. Procesor naj bi bil 3000 MHz, za njega sem dal 88€, bil naj bi 125W. V Visti pa vidim da je 3.1 GHz. Malo bolj natančno pogledam in WTF? Pogledam na net in vidim, da so mi verjeto dali 86W. Nevem...

IVo ::

Franc1 probi prinest grafo na naš servis; Acord-92 d.o.o. , mi smo mel servis za xpertvision grafe zdaj je pa Palit prevzel to firmo, tak da mamo Palit... Lahk probaš... nimaš kej za izgubit...

FrancBula ::

IVo: grafična mi zdaj dela normalno. namestil sem catalyste 8.10 in mislim da z powerplayem ne bo več problemov(z navito grafo). do sedaj sem zalaufal crysis warhead na 675/1050 in je delalo normalno. lp
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

Blinder ::

99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()
««
4 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613644 (6120) dwinxp
»

Trgovina Solo.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
394017 (2225) mrbungle
»

Pomoč pri reklamaciji !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
342589 (1869) solatko
»

Solo.si mi ni nakazal denarja skoraj 2 meseca

Oddelek: Kaj kupiti
314652 (2819) Leks
»

Spletne trgovine, ki se ne držijo dobavnih rokov/zagotovil

Oddelek: Kaj kupiti
173005 (2320) grex

Več podobnih tem