» »

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev

««
«
1 / 8
»»

Daedalus ::

Dajte malo napisat, kake stvari ste že doživeli kot serviserji/na IT oddelkih, itd... Pri meni v službi je en "pameten" uporabnik, ki je baje poskušal usposobit zvok, med delovanjem računala na napajalniku prestavil mali rdeči gumbek iz 230V na 115V:D Rezultat? Pok in dim in panika:D Računalo pa na servis zamenjat napajalc, pa upam, da še ni česa drugega skurlo:\

:D :D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]
  • razdelil iz: Mavrik ()

|CyGNUS-x ::

To je naredu moj prijatl na 2 uri stari mašini. Potlej pa si ni upal povedat, ker se je bal fotra, da bi ga narezal :D :D . Bolj ko smu pravil, da je verjetno napajalnik šou bolj strah ga je blo :D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

nicjasno ::

Pri nas v firmi mamo na sreco tako porihtano, da majo vsi uporabniki nastavljene najnizje mozne privilegije v os-ju, in pa seveda za vse so dolzni klicati nas (serviserje). Do zdaj nekih hujsih problemov zaradi ravnanja uporabnikov se ni bilo, ceprav jih je na omrezju precej (sk-branik, sportni center pohorje...)

segi ::

...in serviserji se počutite kot carji... :D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Reso ::

Meni se je zgodilo da me kliče tajnica in pravi da ji računalnik ne dela.
Pridem do tajnice in mi reče da je neki časa piskal pol pa se je kr ugasnu. Jzst pogledam pod mizo vklopm v UPS strom przgem racunalnik in grem :).

ABX ::

Dobim klic, ker baje floppy ne dela.
En mulc je ukradel floppy drive in prof. informatike je samo metala notri diskete.
Ko sem odprl kišto sem notri najdel enih 20 disket.


Stranka: Ma kaj ta monitor je svež?
Jaz: Ja seveda!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

Zgodovina sprememb…

Jebiveter ::

@IceMan: Poznam! The best! :D :D :D

Pa se ena cvetka istih avtorjev (tud poznam ze dolgo): Every OS Suck:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

NecroMan ::

Dobim klic, ker baje floppy ne dela.
En mulc je ukradel floppy drive in prof. informatike je samo metala notri diskete.
Ko sem odprl kišto sem notri najdel enih 20 disket.


LOL

men je sošolc razlagu k pozna enega na nekem servisu računalnikov, da je en fotr prinesu računalnik in pač reku, da ne dela, ok. Un je pač odprl računalnik in vidu, da se vse dol cedi od matične pa od kartic pa je vprašu unga k je prinesu računalnik kaj je delal. On pa odgovori: "Ja sin je špilal igrice pa mu je začelo štekat pa sem mal z WDjem pošprical".

km- ::

NEcroMan dober vic

Jok3r ::

"Ja sin je špilal igrice pa mu je začelo štekat pa sem mal z WDjem pošprical"

:D LOL :D
Ej skor sem potleh padu od :D ...

Tody ::

heh naslednji k prideš k takemu uporabniku mu popraviš maišino in ko reče kaj je bilo narobe mu samo rečeš ID 10 T napka >:D :D

Lith ::

uf, mam takih, da se jih ne spomnim, tiste k pa se jih:
1. - ja, men pa cd-rom ne dela! : OK, kaj bi pa želeli? - ja kr novga mi dejte : pa mu prodam novga... pride nazaj čez par dni... MEN CD-ROM NE DELA ! : uf, kaj pa je narobe? - ja ko nalagam cdje, mi vse zablokira... : OK, prines računalnik, pa bomo pogledal kaj zablokira... ko sem vključu rač. je disk škrtal, ko bi vrtel ragljo, jasno da ni delal rač. tko ko treba, če je pa disk zašteku, ne pa CD-ROM... pol je pa hotu met kr zamenjat tist nov CD-ROM za nov disk... ha ha ha

2. - jst bi pa imel adapter za miško, da ne bi bilo več kabla, ampak bi bla tko na daljinca! :

3. - jst bi imel napravo, ki bi v rač. namontiral in bi lahko direkt na kaseto snemal (ne CD rekorder ampak kaseten rekorder) MP3je, ker mam v avtu kaset player

4. -prinese rač. v servis in pravi da mu modem ne dela. : OK, pogledam kaj bi blo (mogoče zbrisal internet nastavitve al pa modem skuru), pa hočem vklopt rač. pa sploh ne mrdne... po 2min pizd... odprem škatlo in noter vse zažgano stopljeno (pa praha da sm skor se zadušil)?!? pokličem tipa WTF je blo to ?!? ja nč ni blo je bla mula doma na internetu pol se je pa začel neki ven kadit, pa smrdet, pol pa ni več delal !!!

5. eden je hotu met kabel za navaden IDE disk priklopit kr na USB (in to tist USB kabl, k bi imel na drugi strani kr širok priključek za disk), ker je slišu da so taki kabli okol 1.000 SIT (pa to da ne rabi nobenega vmesnika al kej, sam kabl)... ?!?

6. kupec novga računalnika mi pride jamrat nazaj, da mu ne dela internet in da je klical že vse 'živo' in da ne ve več kaj je res in na SiOL-u so mu rekli da mu modem fali in da more imet modem, če hoče priklopit v internet, da on pa ima v rač. un priključek, sam mal širši je (mrežna na plati), ampak kabl gre pa vseen not

7. eden je hotu imet kr S-ATA disk, ker je vidu da ma to 150Mb/s ne pa sam 133 kot ATA in da on rabi hitrejši disk, ker mu stari 10 GB ni več dost hitr za video (DivX) na 366MHz celeronu

boom-bar ::

Ena boljsih je bla ko je en moj prjatu sol na servis vprasat zakaj mu ne dela dobr grafika pr Midtown Madness 2 bla je pa skinjena z neta.
Legalizirajte mehke droge!!!

wishmaster ::

Pri meni je pa enkrat eden prnesel računalnik in mi rekel da mu je po vsej verjetnosti crknil napajalnik.Ko sem odprl računalnik sem zagledal disk z dvojnim napajanjem.Tip je očitno namesto jumperjev priključil na hard disk še eno napajanje (tistega od disketnika).
Enkrat je pa nekdo IDE kabel iz disketnika priklopil na trdi disk.Posledica na disku je bilo polomljenih kar nekaj priključkov

Zgodovina sprememb…

ABX ::

IBM PC 386
CD v disketni enoti 5.25.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Darko ::

Ko sem bil pred leti v Angliji na enem inštitutu so imeli kar nekaj računalnikov in nihče si ni smel ničesar sam inštalirat. Povedal je tehniku kateri program rabi in tehnik ga je namestil. Če ga niso imeli je šef odobril nakup (ali pa ne). Ničesar niso smeli potegniti z neta in sami čarat po računalniku. Prav tako je bil predpis, da vsako električno napravo pred priključitvijo v omrežje pregleda tehnik (odpadejo razni kavni avtomati ali dodatni kaloriferji). Torej uporabniki tudi niso mogli tako hitro pokvariti sistema in programov. Res pa je, da so v glavnem delali.

LP Darko

Jebiveter ::

@Darko: Se popolnoma strinjam z tako politiko! Ok, pregledovat vsako napravo res ni treba, sam uporabink nima kej sarit po sistemu, ki ni v njegovi lasti. Taki uporabniki te lahko spravijo na rob obupa... :(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

gumby ::

Enkrat je pa nekdo IDE kabel iz disketnika priklopil na trdi disk.Posledica na disku je bilo polomljenih kar nekaj priključkov


pametnejši popušča:D

Lime ::

Prideta sin in oče in oče besen kot ris zatrjuje, da PCI TV tuner ne deluje, da sta s sinom pritiskala na pilota in da nič ne dela. Potem pa tip še prijavi, da sploh pa je tuner prevelik, se ga sploh ne da dobro vgraditi v računalnik in mi kaže, da tuner ne gre cel v FLOPPY!!!
PCI TV tuner sta delno porinila v floppy, tako da je stal notri in pritiskala na pilota!!! :D :D :D

Lime ::

Kupi ženska srednjih let računalnik. Čez nekaj ur pokliče našega serviserja nek moški in vpraša katero VGA ima ženska v računalniku, ker ne najde gonilnikov. Pove, da pač ATI RADEON.
Čez čas pokliče ženska, ki je kupila računalnik in nam zagrozi, da nas bo tožila, ker izdajamo njene osebne podatke, kaj ona kupuje.
Eni ljudje so res usekani :D.

nicjasno ::

OMFG :)

No, moj foter je enkrat sel tisat cd v 5,25" disketnik. Da ga ni sram :(

Kot ze zgoraj opisano. Pri nas v firmi uporabniki tudi ne smejo sami sarit po kompah, in instaliravat sami programov. Ce bi to smeli, bi bila taka stala, da bi verjetno potrebovali celo vojsko serviserjev ki bi te napake odpravljali.

Tody ::

Men fotr enkrat prjav nej preberem eno pogodbo na ekranu k je vidu nekje da dobi neki zastoj pa je kliknu. Jest tisto začnem brat in nekje bri 5 vrstici piše HOTBAR sem si mislu kozel stari in skenslov tisto pognal čistlice in rešil računalnika vseh nadlog :D

BigWhale ::

Meni je bilo najbolj zabavno, ko je v eni firmi kjer sem vzdrzeval masine, klicala zenska in rekla da ji printer vedno tiska dve kopiji dokumenta. Po polurnem telefonskem pogovoru mi je ni uspelo prepricat, da ima najbrz kje izbrano opcijo, da ji dvakrat tiska. Peljem se k njej in grem pogledat kako je printanje nastavljeno. Pa je blo vse ok. Zenska gre na malico, jest sem pa rekel, da bom tacas popravil. In po pol ure preklapljanja printerja in po pol tone sprintanega papirja, brskanja po nastavitvah, po printerju in menjavanju printerjev meni ni uspelo natisnit dveh kopij enega dokumenta. Vedno je printal samo eno. Pride zenska nazaj in mi pokaze dva lista papirja ki sta ven prlezla. Meni nic jasno. Pa ji recem, naj mi pokaze dokument, ki ga je sprintala. Pa to nardi. In recem naj ga da tud sprintat...

In potem je naredila double click na print ikono v wordovem toolbar-u...


*me shoots himself in the knee*

Daedalus ::

Še ena prigoda s printanjem: me kličejo iz ene pisarne, da je printer ponorel pa da potem, ko sprinta dokument v excelu še kr prazne liste ven meče. Ok, grem pogledat - inštalirano vse OK, ne javlja kakih napak, dam printat en dokument, vse noramalno. WTF? Pol sem pa šal pogledat tisti excelov list, ki je povzročil "norenje" printerja. In je mel neki čez 65k vrstic in v čisto zadnji je bla ena ničla...:D :D

Pol pa copy/paste tabelo v drug dokument in printer ni več norel:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

iso2000 ::

Ja, te s printerji so kar hude. Mene enkrat pokličejo, da printer ne dela. Pregledam nastavitve - zgleda vse ok. Za vsak slučaj odinštaliram printer in ponovno namestim - nič. Potem se eni dve uri zajebavam z raznimi triki in nič. Nakar sumim sam port na matični in ko to omenim človeku, ki dela za računalnikom mi reče:"Ja, nekaj se je pa res iskrilo, ko sem priklopil printer." :D No, po dodani LPT kartici printer nenadoma spet dela! Pa račun je bil kar velik, ker sem se zajebaval kakšne 3 ure.:))

Cowboy6 ::

To sem v eni reviji prebral.

Kliče tip v firmo da bi rad mel nov disk. Pa ga prodajalec vpraša kakšen disk ma, kolk je velik pa itd? Pareče tip: ja mam paket za 20 ur interneta, včeri sem bil 11 ur na internetu tako, da imam še 9 ur placa na disku! :P

Drgač pa so mel v Računalniških novicah take fore ko klical uporabniki pa so jokal serviserjem...

En primer: Ženska hoče poslat faks pa kliče serviserja kako se to nardi, da kar je ona nardila da ne dela. Pa tip po eno urnem spraševanjem ugotovi, da ženska drži list papirja pred monitorjem in čaka da se pošlje faks :O
Tukaj naj bi bil moj podpis.

undefined ::

> In potem je naredila double click na print ikono v wordovem toolbar-u...

> *me shoots himself in the knee*

:D :D :D LOL!

BigWhale ::

Najbolj me je nasmejala zgodbica, po mojem je urban legend, ki se je zgodila na nekem help desku. Slo je pa nekako takole:

1: V Wordu ne morem pisat besedila
2: Hmm, a javi kako napako?
1: Ne nic.
2: Cist nic?
1: Kaj pa je na ekranu?
2: Nic?
1: Kako nic? A cist nic se ne vidi?
2: Ne, crn ekrat ne.
1: Ahaaaa, resetirajte racunalnik...
...
1: Je zdaj kaj bolje?
2: Ne nic ni. Se vedno tema.
1: A na monitorju pa racunalniko gori kaksna lucka? A se rac. slisi?
2: Ne, nic, vse je temno.
1: Vkljucite racunalnik. Prtisniti ON/OFF gumb
2: Ok, sem.
1: Se je zdaj prizgala kaksna lucka?
2: Ne isto kot prej je.
1: A je racunalnik vklopljen v elektriko, dajte pogledat pod mizo.
2: Ne vidim, je tema.
1: Tema?
2: Ja, elektrike je zmanjkalo...
1: Aha. No torej, odklopte racunalnik, spakirajte ga nazaj v skatlo in ga odnesite tja kjer ste ga kupili.
2: A je tolk hudo?
1: Ja.
2: Kaj naj jim pa recem?
1: Povejte jim, da ste preneumni, da bi uporabljal racunalnik
...
;)

Kolos ::

BigWhale:
mislim da to ni urban legend, ker mi je kolega isto razlagal pa je rekel da je bilo posneto in da je podjetje kasneje zaposlenega odpustilo, ker se je glupa stranka pritožila.
Bom malo pogledal če kje najdem ta mp3.

SkIDiver ::

Dons sem se ustavu pr kolegu, ki dela kot serviser in prodajalec v štacuni pa pride en model in prinese nazaj geforca4 in začne razlagat njemu, da je sprobal pa da ni nič boljša in lepša slika na ekranu, ko piše v wordu. Jz ga sam pogledam pa si mislm svoje.

undefined ::

> in začne razlagat njemu, da je sprobal pa da ni nič boljša in lepša slika na ekranu, ko piše v wordu

Hja, Lamborghini tudi ni nič hitrejši od navadnega Fićota na cesti z omejitvijo 60. Jaz bi mu to nazaj odgovoril, pa naj si misli kar če. :D

OrkAA ::

LOOOOOOOOOL :P :P

Kr nadaljujte s telimi zgodbami, ker jest tukej umiram od smeha :D

BigWhale ::

Hmm... Se ena bolj hardwerska zadeva, ki se mi je zgodila... Najprej opis situacije.

Toshiba notebooki (nevem vec katera serija) so imeli posebna vratca, taka na srauf, pod njimi je bila ena kovinska ploscica, spet na srauf, in pod njo pa prostor za dodatni ram.

Stranka pride naroci dodatni ram za toshibo, pa tipu recem, da lahko to jaz vgradim not. Pa pobere ram, mal me cudn pogleda (v stilu, a mis da sem tolk glup, da ne znam) in rece, bom ze sam, pa gre. Cez dva dni prnese notebook nazaj in rece, da je ram pokvarjen. Pogledam notebook, ki je zgledal k en napihnjen buhtelj. Odprem pokrovcek, in ga kar odnese, ko odsraufam srauf. Tip je ram prtisnil not, kar cez tisto kovinsko ploscico... ;>

Bila je pa ena zenska, ki je kupila kartuso za enga canona, rekla da je njen prijatelj inzenir elektrotehnike in da ji bo on to naredil. Drug dan je prinesla printer nazaj, ki je bil kot ropotuljica in rekla, da nekaj ne dela...

Yohan del Sud ::

Veliko prigod, a malo se spomnim.

Trenutno samo ena iz časov, ko so bile miške in GUI še čudo tehnike (amiga 1990) in je bilo takih primerov verjetno na kupe...


Ponosno prijatelju (dokaj analfabetu) razkazujem to čudo in lepo ga naučim klikat z miško, pa sem tja ipd...

In rečem v nekem trenutku, pojdi z mišjo gor in klikni na levi knof...

Tipo je dvignil miško pol metra in kliknil levi knof... :\

BigWhale ::

Miska se pogosto zamenjuje za 'foot-pedal'. Precej zanimivo pa je, ko neuki uporabniki poskusajo mis vrteti krog svoje osi... :)

boom-bar ::

Ta ni iz servisa je pa resnicna.

Pride en frend do mene pa ko vklaplam racunalnik sm mel nastiman pasword v BIOSu in ko ga vtipkam ga vprasam ce ve kak pasword mam pa pol izjav:
6 zvezdic
Legalizirajte mehke droge!!!

undefined ::

Tip: Men pa v sistemu kaže, da mam procesor 1800MHz, spodi pa pol piše sam 1.5GHz.
Jest: Ja pol ti verjetn laufa pri polnem clocku, če ti zgor že piše 1800MHz. Ignoriri kar piše spodaj.
Tip: A pa se da ta procesor kej navit? Se ne bo nč skuru?
Jest: Skuru se ne bo, ker majo proci in plate že vgrajene zaščite proti temu, torej se ti kvečjem lahko stvar reboota.
Tip: Kako pa ga lahk navijem?
Jest: Greš v BIOS, pa tam višaš frekvenco... veš kje/kaj je BIOS?
Tip: Ne...
Jest: Pol ti pa odsvetujem navijanje, kar pusti ga naj dela pri normalnem clocku. :)

elson2k ::

Dve "zanimivi" zelji:

1. stranka je zelela za v svoj racunalnik 64 milibarov rama 8-O
2. stranka je zelela 40 G-jev diska (beri gejev) :(

lahko si samo predstavljate moj smeh (ki pa sem ga le uspel prikriti v prisotnosti doticnih osebkov) >:D >:D

lp

Tody ::

hehe pol daš cel reaktor notr da naredi tako potisno silo spotoma pa še pritisk uravnava :D Pri takih mašinah je vodno hlajenje praprazgodovina :D

l0wc4 ::

Moj primer:

Povem: kliknite z miško na ikonico zgoraj levo. Tip dvigne miško, jo nasloni na ekran in gre zgoraj na levo in klikne, ko je bila miška na ekranu.

Ali pa z desno roko drži miško, z levo roko prime desno roko in premika roko. To bi moral poslikati.

Na enem HUB-u sem moral odklopiti napajalnik, ker je bil ventilatro preglasen. Firma, kjer je bilo to pa je gradbena in jim cel dan stroji veni ružijo.

No to je zaenkrat vse, se še javim.

Yohan del Sud ::

OK. Po tem postu se lahko ponižan umaknem. Takih primerov pač nisem imel... 8-O

dr.J ::

Že kar dolgo je tega, ko me je prosil en sodelavec, če lahko kaj pomagam
ker da mu miš ne dela. OK, pa sva malo pogledala.

Vzrok: namesto v 9 pinski COM jo je mojstrsko zatlačil v 25-pinskega.

Sploh ne vem, če je pri tem zvil kak pin!

Da ne govorim o tem, kako so pred kakim tednom ali dvema vneto inštalirali
"Microsoft" "popravke"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

mrTwelveTrees ::

stranka pustila disketo, se niso potem windowsi zagnal... valda so prinesl na servis :D

opis napake: modem ne dela; a dejansko računalnik ne dela :D

ToniT ::

No pa še dve moji:
Pred davnimi leti sem še delal kot asistent preko študenta na Jožef Stefanu (današnji ISA park) in smo imeli izobraževanje na eni osnovni šoli za Word for windows 1.0 ali 2.0. Začeli smo s tečajem, ko pride ravnatelj, vse lepo pozdravi, češ kako gre...., potem dvigne miško, jo premika 20 cm nad mizo, potem pa pred vsemi: "Kaj ta miška pa ne dela?".

Pred kakim letom ali dvema me pokliče sodelavka iz oddaljene lokacije (cca 10 km stran) in pravi, da ji ne piše številk. Ugotoviva, da je to na numeričnem delu tipkovnice in jo vprašam, če gori lučka NumLock. Odgovor je, da gori. Odpeljem se tja in vidim, da je NumLock izklopljen. Jezno jo vprašam, zakaj je rekla, da gori lučka NumLock, če to ni res in ona začudeno reče, češ saj gori - poglej. Gorela pa je lučka CapLock, ki je pri tipki NumLock.
Ta ista oseba je še enkrat klicala, da se računalnik ne zažene in da nekaj čudnega piše na ekranu. Ugotovila sva, da piše na koncu Press F1 to continue... (crknil je disketar in je BIOS javil napako). Rekel sem ji, da naj stisne F1 in bo zadeva delala, jaz pa bom že popravil vse skupaj kasneje... Odgovor je bil, da ona stiska F1 ampak ni efekta.
Zopet sem se peljal tja in stisnil F1. Potem sem jezen vprašal, zakaj ni stisnila F1 - ja saj sem stiskala, pa nič. Stiskala je F in potem še številko 1. To je bilo po 7 letih njenega vsakodnevnega dela za računalnikom.

undefined ::

LOL, ToniT. Zadnja je zakon. :D

jRk0 ::

hehe, zadnja je legendarna ja:)

10km vozil za tako stvar, hihi. upam, da si dobil vsaj kaksne _usluge_ za to :D
You fuck up once, you loose two teeth.

miranpozar ::

pingo76 ::

Joj koliko bedarij sem doživel in jih še doživljam...

1. 3 leta nazaj sem vsak tretji dan nekaj mesecev hodil na "uradno ustanovo" k eni "izjemno" talentirani direktorci dajat disketo ven iz računalnika kljub njeni trditvi, da je ni dala notri...

2. En model je kupil računalo in ga naslednji dan prinesel nazaj ob 8.00 in začel groziti, da mi ga bo vrgel v glavo, da ne dela, kaj se gremo...
Ker se mi ni dalo poslušat težaka sem mu zabrusil da naj teži raje zidu ker jaz ga ne bom poslušal, bom pa pripravljen ko se bo civilizirano obnašal. Potem se umiri in reče: Šel sem k sosedu po CD nato smo se cela družina postavili pred pc in vstavili cd noter. Pol ure smo čakali in NIČ! Čisto nič!...
Ok priklopim pc vstavim CD-R in pogledam kaj je notri... Nič posebnega ena igrica v selfextract rar-u. Jo namestim, da dokažem da računalnik dela ter jo nato zbrišem ker je protizakonito. Nato mu dam par let staro brošurico od BSA v roke, ga peljem na kavo in ga pustim, da si prebere... Nato pride nazaj po računalnik in ravno preden bi zapustil servis zabiča: Pazite, da se ne bo več ponovilo! :\

3. Tip kupi računalo v nekem supermarketu in pride z prijateljem in reče: Jaz hočem enak računalnik kot on samo mene ne boste nategnili! Jaz hočem daljinec zraven televizorja... (monitor)
Ok, vgradili smo še tv-tuner (z daljincem) pa je bil vesel...

4. Dober dan!
Dober dan, prosim.
Jaz bi pa kupila internet.
A kar celega? :D

5. Nek tip kupi prazen CD-R medij in nato pride težit, da smo goljufi ker mu nismo povedali, da potrebuje pekač, da ga lahko pametno uporabi...

6. Nekaj let nazaj se je pojavljal nek čuden tip ki je trdil da mu cd-rom lomi cd-je... Bolj ko smo mu zagotavljali, da je to nemogoče bolj nam jih je nosil. Ker se nikoli ne ve smo mu enoto tudi (2x) zamenjali tip pa še kar naprej nosi prav lepo nekje na pol zlomljene CD-je. Ker smo se ga že pošteno naveličali mu je drugi serviser rekel naj ne pušča ponoči odprtega okna... (ker je trdil, da on ni nič kriv). Še danes je misterij kako mu je ratalo tako lepo zlomit zajeteno število ploščkov.

7. Ste že videli LPT printer "priklopljen" na 25pinski RS232 (COM2 na staaaaarih mašinah). Jaz ja, in to nemalokrat. :D :D :D - Če ne gre z silo vzami večje kladivo!

8. Tip kupi slovensko tipkovnico in poterm pride težit, da smo ga ogoljufali ker šumnikov ni in ni! (angleški win 98 & kodna tabela, kupljeno bog ve kje)

Ta najbolj sočne so predolge za pisati... Če je kdo iz Koprske okolice in časti eno kavico mu zagarantiram urico ali dve smeha.

Thrivial ::

> Še danes je misterij kako mu je ratalo tako lepo zlomit zajeteno število ploščkov.

Lol. Jaz sem enkrat za hec zlomil en cd in sem se moral kar precej potruditi. Ce bi bilo ze kaj z enoto, bi se veliko prej polomil vsaj pladenjcek, kot pa cd. :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116496 (47837) r3dkv1c4
»

Dobila boljsi PC kot sem ga narocila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1409160 (4075) pmodic
»

Najbolj neumen odgovor:) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12810647 (6347) fRiK0
»

Vaše izkušnje z Mlacomom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695497 (3790) Roadkill
»

prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
897378 (4767) TERORRIST

Več podobnih tem