» »

Najbolj neumen odgovor:)

Najbolj neumen odgovor:)

1
2
3

Klemenn ::

evo moja štorija:

enkrat sem meu preveč cajta in sem šeu premetavat compa..tak da sta zdej oba na tleh skupi in me ne motita na mizah. pa sem reku..kaj bi mel teh 5m utp kabla (mrežna..prej je blo namreč 5m razlike) in grem v comtron kupi 20cm kabla (tolk je zdej razlike).

Pridem v Comtron. Tipa prašam. Mate kabel za mrežne..me vpraša kakšnega..mu rečem utp..pa crossover vezava..tip reče hum..pejt na konc btc-ja v elcom kup utp kabel in 2 priključka. si rečem ok to bom pa že sej bo..pridem nazaj, mu vržem tisto na mizo :D pa mi reče. ej sorry ne morem ti zvezat nimam klešč..si mislim JAO ...se spomnim da sem pri unmu tipo tu v elcomu enkrat te škarje vidu..pojasnim trgovcu in reče, da če dobim škarje mi on naredi kabel.. grem po škrarje..itd..pridem nzaj..mu vržem na mizo (sem zgrešo glavo, žal) :D pa gre k sodelavcu, če mu da načrt krossover vezave..iščeta 55min ne najdeta..mi pojasni..reče da lahk pokliče enga..on kliče 5min ga vežejo gor dol...končno dobi enga na vezo in mu un pojasni da mu bo po mailu poslal ..sem sireku če si že tolk potrpel boš pa še tolk..ok čakam 10,15, pri 20 sem si pa reku..ej un tipo bi kkešče rad..mu klešče nazaj odnesem, prodajalcu pojasnim da pridem naslednji dan s kleščami..on me prepričuje, da nej počakam 2min sej bo sej bo..grem..se odpravim do computronica (tm kjer sem cupu comp) tipu pojasnim vso comtron štorijo, se ful smeji, pa potegne ven kovček , ves fenci, klešče ven, 2 sek in kabel sem meu narejen, pa še zastonj je blo ker sem mu povedal uno štorijo :)

najbolj smešno je blo tut to, da kar sem bil v comtronu in so ljudje hodili not pa ven..sem slišal samo ne gospa tega ne moremo, tega ne moreš točno vedeti, ja bo treba sem pripeljat itd..mislim lol..še svoji sosedi ni znal iisprintati dnevnega zaslužka iz disket in ji je rekel nej pokličejo unga k je ta progi za blagajno naredu :D..

tega comtrona mam že dost počas..mam raj computronic, so še velik cenej..pa še kvaliteta je ; tok, tok tok :)

:D

R33D3M33R ::

Mam še eno zgodbico, ki se je zgodila pred kratkim.
Sošolki sem rihtal modem. Kupil sem ga in pri tem sem spregledal da je za win 98se navzgor (me je prodajalec vprašal kak Windows ima pa sem reko 98 - pa ni bil tolko vredu da bi reko da mora SE imet). No jaz modem vstavim in ga hočem instalirat pa mi hudo napako ven vrže in to se kljub ponovnim poskusom ponavlja. No jaz sem zadevo zložil nazaj v škatlo in sošolka je poklicala na servis. In kaj so oni tipi rekli: da je modem preveč nov in sploh ne paše v slote :D :D O bog!!!! Če sem ga pa jaz mel vgrajenega pa ga je BIOS prepoznal in vse je štimalo do instalacije. Potem so ji pa enega drugega not dali in ta je začuda prijel (seveda ker je bil združljiv z WIN 98 in celo 95)
Če bi jaz bil tam zraven ko so oni take ven metali bi zagotovo crkno od smeha...še sreča da ji niso diska formatirali (če to sploh znajo ) :D :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Trubadur ::

kam gre ta svet???:'(
Berite Thomasa!

SkIDiver ::

Jebediah v comtronu majo dobr sam to da majo SmartBuy CD-je:D Ko sm jz prašu za kabl so rekl "ne tega ne delamo" sem isto šel v Computronic sva z modelom tam par besed rekla neki preštudirala in ta čas mi je on lepo zrihtu 10 metrov kabla. Najbolš odnos do strank majo res v Computronicu. Vedno grem sedaj tja razen ko grem kupit CD-je grem v comtron. Morš pa slišat modela v BelBledu. Sm bil tam pa sm kupu monitor. Ok sej cool k mi ga je dal 5k cenej je neke popuste nabil gor. Ampak ta čas ko sm jz tam čakal je ena stranka pršla, če majo na zalogi AMD procesorje pa reče model "ne teh pa nimamo ker po 14 dneh crknejo" Mislm hudu:D

Bob Rock ::

ok, to nima veze z nakupom, pa vseen...

kupi kolega nov comp., mu ga pripeljejo domov, sestavijo, dela.

me klice drug dan: ej, a mas kej cajta da bi se oglaso pr men? racunalnik ne dela vec!
Js: kak ne dela, ka si pa delo?
on: nc, przgal sn ga, pa ni blo nc, sam neki je mlel u skatli...
js: pa lucke se przigajo, pa neki se cuje kak se vrti not?
on: ja
js: monitor mas vredu prikloplen? poglej kable ce so vredu.
on: sam mal.........ja, vse je vredu
js: dober je no, pridem pogledat, ce bom vedo ka je narobe...
se prpelem do njega, grem u sobo, vidim racunalnik dela, prizgem monitor, vidim xp-je, vse dela!!!
on: a monitor je treba posebej prizgat?? :\ :\ :\ ;((

Xplicit ::

||_^_|| - res LOL

ok se ena:

enkrat za eno frendico od kolegice (:\ ) delam uslugo - skeniram eno besedilo pa ga pretvorm v text (s textbridgom), pa shranm wordov dokument na disketo, pal sm pa za vsak slucaj se tist k sm poskeneru shranu kot sliko na en cd, pa ji moja kolegica nese DISKETO IN CD.
Pol pa una klice - kaj dam zdej not v racunalnik?

pa pravm - ja disketo k je wordov fajl s textom gor... :\ DAH

pa ona men - kero disketo?!?

pa sej je sam ena - recem

pa ona men - ne tle sta dve disketi - ena je flopy druga je pa CD-ROM (izgovorjava: 'SIDIROM')

jest pa u SMEH :D


pol k sm se nehu smejat sm mogu se naprej razlagat:

da pac flopy, pol ona odpre ta fajl pa zacne:

a morm dat pol se 'sidirom' not?

NE!!!

uuu, pa ta text se da urejevat, ...

pa jest pravm - sej to si hotla ane?!? :\

pa ona - ja, sam...
nakonc pa se: a jest lahka dam to disketo zdej vn? iz racunalnika? - jest pa spet u smeh

in to nej bi bla prof. anglescine!!! - LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

Maxtor ::

Še ene štorije sem se spomnil (omenil sem jo že v enem drugem forumu, pa naj bo še tu, če kdo ni videl).

Pred par leti kupim na Ptuju v PCS CD-ROM 32x Mitsumi. Doma zmontiram in ugotovim, da pri glasbi levi kanal ne špila. Nesem nazaj CD-ROM (v kišti) in pravi model, da verjetno nisem pravilno priklopil in odnese kišto dol. Pride čez 5 minut nazaj in reče, da priklopljeno je pravilno, vendar imam grafično kartico prestaro in zato ne špila. Halooo??? Pa pravim grema gledat. Pridema dol in pravim naj mi da novi CD-ROM. Zmontiram in še vedno ne dela. Sem rekal, naj da še audio kabel, zamenjam in dela. Mu rečem: toliko o grafični kartici in adijo.

Ta isti CD-ROM je bil potem še 5 krat zamenjan - glasbeni CD-ji so preskakovali. Zgleda da je šlo za serijsko napako.

Klemenn ::

SKIDIVER: ja za cdje so pa itak še tanarrtabolj..sm jzst probam dobit smartbuy, tiste z modro nalepko, k se tolk ne sprimejo skupi..pa magari v šparu :)

dgrač pa un tip s plešo v computronicu je pa itak vsestranski..enkra sem ga v enem gledališču vidu igrat .. :)

Lime ::

Jebediah, mislim da vezava UTP kablov ni delo prodajalca v trgovini. Še posebno, če je kakšen študent.
Če pa ti gre prodajalec toliko na roko, da še celo pokliče nekoga, ki bi mu lahko pomagal, da bi tebi lahko ustregel, pa bi ga jaz edino lahko pohvalil, pa tudi če mu ni uspelo, ne pa da ga javno grajaš po raznih forumih.
V večini trgovin bi te gladko zavrnili, ne pa da se še trudijo zate.
Malo pomisli, preden kaj takega napišeš.

Pa da ne bo kdo mislil, da koga branim ali kaj podobnega, ker pojma nimam za koga se gre, ampak če bi se zame prodajalec trudil, kot si napisal, eno uro, bi se mu jaz osebno zahvalil.
Jaz osebno sem v računalništvu že od malih nog, od časov ZX Spectrumov in Commodorjev (od cca. 1983) in o računalništvo kar dosti vem, vendar pa tudi sam ne vem na pamet, kako pride vezan konektor pri UTP kablu.

Roadkill ::

Jest bom pa rajš svojo štorijo povedu:
Sm tetki nesu ene igrce (seveda vse na eni disketi..stari cajti), katere sem zaArj-ju (biu glavn car k sm znou Arj-jat)... pridem ke, vidm, da sm tut arj.exe skompreseru :))

Pa enkrat tko sošolc pide do mene (ves ponosn)...
"Jest mam pa tanov internet!"
Jest: !???!??!??!?!?!?
On: "Modro jabolko!"
Se obrnem stran, pa začnem na ves glas smejat :)))))))

Xplicit ::

ROADKILL - ... pridem ke, vidm, da sm tut arj.exe skompreseru

Doomed by your own knowledge >:D

(sic) ::

Lime: vendar pa tudi sam ne vem na pamet, kako pride vezan konektor pri UTP kablu.

To je glih fora -> navaden kabel se zveže kak ti paše - le, da more bit na obeh straneh isti - crossover pa je na eni strani glih obratno kak na drugi...

knibl ::

(sic) nimaš popolnoma prav. Drugič se vsaj prepričaš predno kaj trdiš komu na reply.
tukaj

LP

Lime ::

1 - 3 in 2 - 6 se križata.

stromar ::

Enmu mojmu prijatlu je en tip od ADSL-ja rihtal modem... potem ko je nekaj zajebal in se niso hoteli zagnat windowsi je rekel, da je treba disk FERMENTIRAT:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

(sic) ::

joj... itak rabiš samo 3 žice...

||_^_|| ::

še ena:

Enkrat me sestrična kliče da je na njenmu računalniku vse pri miru. Men ni blo nč jasn. No pol s skupnimi močmi ugotoviva da je comp friznu. Ok, ji rečem nej ugasne pa še enkrat pržge. To naredi in pravi:"spet isto". Jst pa mal razmišlam kako je loh spet isto in kako je možno da se je tok hitr zagnal comp in pol ugotovim da je ženska uglasnila in še enkrat prižgala monitor! LOL!!

Pa že ene miljonkrat mi je fotr al pa mt al pa kakšna pametna teta prbila:"ej a bi pogledu neki na internet za mene?" Pa mi da naslov, gor pa piše "xxxx@xxxx.xxx" al pa reče:"www presledek, ..."

Trubadur ::

ok še ena iz današnjega dne.Pelem se z busom dam iz šole in poslušam ena dva za mano k se pogovarjata kašn pc naj si kup.Pa reče en nujno kup p4 2 ghz.Pa mu ta pru odgovori ja sej nameravam epox 8rda pa p4 2 ghz,128 rama3

lol:D
Berite Thomasa!

boštjan ::

pa sta ziher kaka pokavca bla

Trubadur ::

ja najbrž
Berite Thomasa!

Super Sonic ::

Jest mam pa frenda k je ma kesa k pr norcih, ampak debil je pa tud ta huj..
tip je namrec, kupu tv kartico- za gledanje divx filmov :)

(sic) ::

radeon power:

Če podpira strojno kodiranje/odkodiranje MPEG4 potem to ni slaba naložba...

Tu se porodi vprašanje, če on sploh ve kaj je MPEG4...:\

demoness ::

OK, se eno sem se spomnla:

Se peljem na busu, zraven mene se pa dva tipa pogovarjata o racunalnikih... beseda nanese na RAM in diskovje.
Eden prijavi: Ne morem tega pa tega instalirat, ker mam sam 800 megabajtov diska...
Nakar drugi odgovori (citiram): Ej, ne bluzi, stari, od diska so gigabajti, megabajti so sam od RAMa!

ragnarock ::

En kolega me je zadnjič prepričeval, da se mu zdi da ima v napajalniku (po njegovo "polnilniku" :D) virus.

En drug pa je še vedno trdno prepričan, da se virusi lahko prenašajo z vgradnjo rama iz enega računalnika v drug računalnik... ...svašta 8-O :D

Maxtor ::

Še ena:

Kaki dve leti nazaj je kolega nesel računalnik, da so mu vgradili dodatnih 64MB RAM-a. Račun je bil sledeči:

RAM 64MB 100MHz Inf. 16xxx SIT
vgradnja 1xxx SIT
Nastavitev registra Windows 98 4xxx SIT
-------------------------------------------
Skupaj 21xxx SIT

Ludi moji, nastavitev registra Windows 98 ?!?!?!?:D :)) ;(( :\ :) |O 8-O

f|ction ::

Evo še ena huda>:D

Pri uri govorimo o osvezevanju zaslonov,pa moj sosolc rece da je razlika med 60 in 80 Hz v tem da ko npr zapres explorer se on hitreje zapre>:D
Ok reku bi za laike...ampak racunalniska sola?!>:D
Tut na takih solah se najdejo profesinalci>:D

||_^_|| ::

lol hudo no kaj vse folk prjavla...

Jst mam na gor na kišti postavlenga 3com PRO TA modem, ga rabim ker ma dva analogna izhoda. Ampak stvar je mal debilna pa dela samo če je odprt, torej brez plastike, tko da se vidi vezje.
Pa pride enkt bratranc iz avstrije h men, pa prbije ves pametn:"Zakaj si dau pa festplato vn?!" (festplatte = hard disk) :D

Kolos ::

Enkrat me je zezala Elitka, blokiranje v windowsih, ustavljanje pri novem inštaliranju... ko sem pa resetiral bios mi je vedno napisalo Low Battery.
Dobro sem si mislim, nesem na servis, ker se res nisem imel časa ukvarjati s tem in sem nujno rabil rač.

Ko pridem po computer pa vprašam, kaj je bilo narobe pa mi šef ves srečen pribije nekaj v tem smislu.

Če bi ti povedal, bi si vse znal popraviti in mi ne bi imeli več dela.

Zgleda, da imajo zlato pravilo, stranko čim bolj prestrašiti in bognedaj, da bi se sama kaj naučila.

Škoda, da nisem imel časa, bi šel pogledat na ECS forum

Thrivial ::

Eden prijavi: Ne morem tega pa tega instalirat, ker mam sam 800 megabajtov diska...


Moderna deca. Tudi jaz si ob prvem racunalniku nisem bil cisto na jasnem kaj bi lahko pocel z dvema megabajtoma diska, mozno je bilo pa kupiti 512 kilobajtov rama...

:)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Zavo ::

kolos:

saj ti lahko jaz povem v čem je fora! Samo upam, da nisi kaj plačal na servisu!

Če ti napiše low battery, to pomeni, da si ali ram menjaval, ali pa si plato resetiral!

Možno pa tudi, da si imel nastavljen CPU PNP na 100/100!

Od spodaj ti pa je pisalo, da pritisni F1 itd...

Tudi, če je plata čisto nova to obvezno napiše pri elitkah...

elson2k ::

pozdrav!
vidim da ste se lepo razpisali o prodajalcih ki nimajo pojma. se strinjam, veliko je takih :) tudi sam delam v racunalniski firmi (ne bom izdal imena,ker bi bila to reklama :D ) kjer sem pac serviser in prodajalec. ne morem trditi da sem vseved, ampak lahko recem da je moje znanje dovolj siroko da ne bi kvasil neumnosti kot ste jih nekateri tukaj doziveli. ampak, znajo bit tudi stranke problematicne, zato bom povedal nekaj tudi v bran prodajalcem,vendar le zaradi tega da povem da vsi pa le nismo take gnilobe. Primer: clovek gre in v Sparu kupi tiskalnik za 9.900 sit (lexmark rulez!:)) ). Pride domov, ugotovi da nima USB vhoda (seveda mu tega prodajalka v Sparu ni znala povedati -> ne vem sicer kako naj prodajalka ki prodaja vecinoma kruh to sploh ve) zato pride k meni v trgovino in vprasa, ce imam adapter ali kabel, ki je na eni strani tanek, na drugi pa ne tako tanek. po nekaj minutnem debatiranju ugotovimo, da clovek nima USB vhoda na racunalniku. ko mu povem da je potrebna vgradnja USB kartice (ker pac nima na osnovni plosci USB krmilnika) me nadere, ces da smo vsi racunalnicarji p*zde in da smo ga nasrali. Oddirja, se vrne cez eno uro s "strokovnjakom sosedom" ki me tudi nadere zakaj vraga mu tega nihce ni povedal (ta isti "strokovnjak" mu je svetoval nakup hehehe) . Ko sem mu povedal da je USB vodilo danes ze standard za vecino tiskalnikov, me je debelo gledal in trdil, da to ni mogoce, ker mu je njegov prijatelj "se en strokovnjak" (ki je btw. zidar --> seveda ima pojma :D ) rekel da MORA obstajati adapter! ker je imel na racunalniku namescene winse NT se v debato o menjavi na win98 ali kaj podobnega sploh raje nisem spuscal. get my point? dobro, da skrajsam storijo, dejstvo je da obstajajo gnili trgovci, ampak tudi gnile stranke. vcasih se najde kaksen tak ki pride in v upanju da nimam pojma o pojmu in mi zacne pametovat kako je ATI jajc in da je Nvidia boljsa. Seveda argumentov nima, kaj sele da bi poznal karakteristike, vse to pa seveda govori ker mu je zopet nek "strokovnjak" rekel tako.
Toliko o gnilih strankah, ki nimajo pojma. Nismo vsi prodajalci (jst sm sicer stromar po poklicu in zagret hardverist:P ) taki da mecemo ven same neumnosti. Se pa vsekakor strinjam z vsemi ki pravijo da ce ze clovek nekaj prodaja, mora vedeti kaj sploh prodaja.
Pa veliko srece v prihodnje s prodajalci vam zelim!

LP

P.S. Jebediah, upam da ti kabel dela ok :D :D :D

Klemenn ::

a ti si z computronica? :\ :D :D 8-O

elson2k ::

:D kaj misls :D

Klemenn ::

i guess :\

grr...zdej te bom pa skoz spraševal o mojmu compjuterju, k sem ga pr vas kupu :D :D :D

Ziga Dolhar ::

Hmmm, še moja zgodba, ko sem delal kot prodajalec/serviser v enem podjetju :-).

Pride v trgovino gospa in ji prodajam računalo. S seboj je imela otroka. In tako košček dialoga izgleda takole:

"... tako da bo to kar zelo v redu računalnik za vašega vnuka..."
-"Sina."

Bad. Seveda pol ni ničesar kupila, kolega (poslovodja) pa je bil tolk nesramen, da se je začel naglas režat tam zraven... mislim jao :-)

Jup, ni vse tehnično znanje ;).

Drugače pa ja, ni jih čez pametno-tečne stranke. Da Celeron sux, da se ne more ugotovit, če se je napajalnik stopil, od hvaležnih kupcev do glupih Korejcev, ki sem mu tri ure na korejske (se mi zdi :P) Winse nameščal skener (sprobali smo jih kr par...), nakar on ugotovi, da nima denarja in dobesedno spizdi iz štacune, ne bew ne hvala...
https://dolhar.si/

elson2k ::

Jebediah, ti kr :D

Zigga, hehe, kako razumem tvoje tezave... imam nonstop tezave s takimi, verjemi. vsi bi radi "mocan in poceni" racunalnik, takega kot je videti na Top Shopu :'(

ah, ljudje, cas je da se zacne racunalnisko opisemenjevanje.

LP

Kaboom ::

Ziggga - to sem imel enkrat čast doživet kot gledalec... "bo babi kupla čokoladico ja?" -"mama" -smrtna tišina in grdi pogledi, ter moje smejanje v ozadju- -plačilo brez besed.

najboljša scena kar jih je... >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Simko ::

Sicer ne paše 100% tu noter, ampak nove teme za to malenksot ne bom odpiral ;)

Sem bil, danes pri zobozdravniku, pa mi sestra vzame kartico, pa jo vstavi v čitalec. Pa na zaslonu piše "Berem", pa čaka pa čaka, ....pa nič. Pa vzame kartico ven, pa malo popiha, pa spet "Berem", pa čaka, pa čaka..."Ja, pa kaj je zdaj to?". Spet vzame ven, briše kartico, piha, pa vstavi, pa spet čaka in čaka, nakar 3x fajn vdari po monitorju, češ, daj delaj no... :)

boštjan ::

saj če gledaš razne nanizanke in majo problem s compom in pride kao stručko z asistentom in reče:
"pokvarjen je,moram da na servis nest" in ukaže asistentu naj vzame comp,kaj mislite kaj asistent vzame????Monitor!!!!(pa ne govorim o apple compih,kakem iMacu).
Se spomnim tudi ko sem bil na enem tečaju za word,excel in internet,pa vpraša predavatelj naj pokažemo na rač.Verjemite da je več kot polovica pokazala na monitor.

Binji ::

boštjan: no ja, po moje bi tudi jst pokazou na monitor ker je pac najbl vidn del kompjutra v tistmi momenti tko da to ni lih to..:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Xplicit ::

se ena huda:

zanc stric pele racunalnik na servis, ker ga je neki ram zajebavu, pa k je tm rece nej se enga dodajo, da ga bo pac se enkrat vec...
pride nasledn dan iskat, vse ql, cez 2 dni pa spet nese nazaj k je neki zacel spet zajebavat.
cez 2 dni spet pride po kompjutr pa mu serviser vs pametn prjav - itak da je neki zajebaval, ce mate pa 2 razlicna rama notr. ker (mogoce je reku idiot) vam je pa to ugrajeval?
pa se stric nasmehne pa prav - sm bil pr vs 2 dni nazaj :D :\

||_^_|| ::

jst sm en poletje delu v eni firmi...en ata je prnesu računalnik nazaj da nej mu đojstik inštaliram. >:D

fRiK0 ::

Ko sm jaz polet v rač. firmi delal je en ata prsu da njemu mis ne dela, pač jo prklopm in waw mis dela, pol sm jo pa še spucal in dal nazaj free charge :D Ata bil čist vesel jaz pa tud :D
Hvala

LP Tadej

Azrael ::

Pa še ena z moje strani.

Ko sem januarja 96, kupoval komplet AMD 5x86 P75 133 MHz z monitorjem ,sem obredel kar nekaj računalniških trgovin ,zbiral ponudbe in slišal marsikaj. Najbolj mi je v spominu ostal odgovor v firmi P...(ne bom jim delal reklame:D ) ,kjer so mi dotični comp z diskom 635 MB,ker da večjih ni ,ponujali za 200 kSIT (100% avans) in zraven zelo povdarili ,da je to s 15 % popustom za domačine. No comp sem potem kupll v drugi firmi (5 km stran) ,kjer ni bilo takih in drugačnih popustov ,stal 145 kSit (plačilo ob prevzemu) , pa še disk je bil 850 MB ,lahko pa bi izbral tudi 1.6 G ,samo je bi takrat predrag.

Parallax ::

Ena iz servisa:
Nekega lepega dne delam obicajno delo v winsih. Pa lepo dobim cannot read from C:. Reset. Tezi za sistemsko. Js si mislim "pizda pa ne da mi je su disk v tri p**** sej ga mam komi 2 mesca". Dam notr disketo z maxtorjevim diagnosticnim programom. Basic test - fail, advanced test - fail. OK, super. Dam not sistemsko, dam C: - zariba. Sekrat isto, zalaufam fdisk. Disku pobrisem particije. Skusam narediti nove - integrity check failure.

OK, stvar gre na servis. Po tednu cakanja mi unteligentni serviser bluzi, da je z diskom vse v najlepsem redu, ker mu je uspelo narediti particijo in da mi bo zacel zaracunavat za neupravicene reklamacije. Js si mislim pac svoje in oddirjam domov. Dam disk v svojo kisto - same shit. Pobrisem particijo (ki mu jo je po cudezu uspelo narediti) in skusam narediti svojo - no go.
Nesem disk v eno drugo kisto, tm zalaufam maxtorjev program - sami errorji in cudni zvoki z diska.

Nazaj na servis. Gospod Serviser se je zacuda po prepricavanju strinjal, da bi bilo disk morda le pametno stestirati z maxtorjevim programom, kjer pise, da je za take errorje, kot sem jih imel jst, potrebno disk menjati.
Serviser proba z maxtorjevim programom - sami errorji in na mojo sreco eni taki zvoki, kot da bo disk zdaj zdaj razneslo. Lepo vzamem nov disk in oddrvim nazaj domov :)


Ena svoja:
Enemu frendu je nekaj jebalo in sem ugotovil, da mu je crknil CD-ROM. Ocitno mi ni verjel in ko je nashellal 10K svojemu strokovnjaku za racunalnike, da mu je povedal isto, je CD-ROM zamenjal.

iration ::

nekaj podobnega se je zgodilo meni: od kolega fotr (ki nima veze z računalniki-obviously) je nabavu nov kompjuter brez windowsov. pa sem se priporočal, da lahko jest inštaleram winse in dam gor še vse najnovejše driverje pa kar se še rabi, pa je rekel pač da ne in da bo dal nevemkateremustrokovnjaku. in je res dal, prišlo ga je 10 jurjev, driverja pa ni dal nobenega gor, niti detonatorjev, kaj šele kaj drugega, pa še k temu tipu so moral pelat.
|O
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

boštjan ::

Binji,ja pol pa ko je treba comp prižgat, ga poskušaš na monitoru prižgat.

fictionel ::

k se bom spomnu ksno smesno dobite...
zele sam eno cez nas ljubi malkom >:D

sm kupvov nov racunalnik, pa sm hotu gesilo 2 s tv avtm (hehe)
pa me cez par dni klicejo, pa recejo da nimajo te firme s tvoutam, loh pa dobim od herkulesa gf2
ok, se valda strinam

ves veseu dobim kompjutr&stuff, pa vidm zravn skatlo powered by kyro (neki tacga), pa zalaufam komp, usposobm winse, pa widm da so mi dal res kyrota... svashta :\ :\

sj takih u zvezi s to firmo je se majlon! ;( ;(

f|ction ::

No zdj je en moj frend kupo komp-in me poklice pa pravi,da je vzel pentiuma 2,4 za 68K SIT?!8-O No in potem mu js razlagam da je v bistvu dal ful preevc kesa za proc ker sm js za svojga amdja dal sam 17-potem sm mu 20 min razlagu da pentium ni taka majka vsaj ta 2.4-ker ce pogledas benčmarke je moj proc ful cenejsi navit z vecjim performansom-in un model sveto verjame enim na firmi kjer pravijo da nimajo amdjev ker so ful slabi in da dobivajo samo reklamacije-sam cudno ta firma nikol ni imela amdjev in ne ni res da firme dobivajo same reklamacije glede teh procev...in potem to grejo razlagat laikem---KAKO SOVRAZIM ZAVAJANJE STRANK;((
No bad je ker potem ta folk na veliko govori okrog kk je to v rac svetu?!KAKO BAD!
In potem mors itak tok dolgo razlagat:\
No na koncu je reku-eh pa sj js ne vem tok o tem pa ze:) Prej pa pameten ko sam bog.
Sam zarad neumnih trgovcev ki se jim niti sanja ne zakaj se gre!
DAMN;(





Sorry, the item is not available at the moment...please do nothing...

Zheegec ::

Mojmu frendu sem priporočil sistem (XP1700+ pa R8500LE) pred nekaj časa, pa je šel v eno trgovino v Domžalah, pa ga je prodajalc prepričal da se AMDji ful grejejo pa da mu bo v 1 mesecu gotov crknu (:D ) pa mu je uturil P4 1,6Ghz in pa GF4 TI4600!!!!! Joj, takšen procesor, grafa pa 100K (to je že pol leta nazaj se mi zdi).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37445702 (11386) cortez
»

negativne izkušnje z slovenskimi trgovci (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6635358 (31678) Dr_M
»

Comtron aka Mlacom2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25321809 (12750) Tilen
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616691 (10763) boštjan
»

prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
897500 (4889) TERORRIST

Več podobnih tem