» »

Muslimani protestirajo...

Muslimani protestirajo...

Temo vidijo: vsi
««
4 / 10
»»

49106 ::

Samael je izjavil:

aviator je izjavil:

Skrajneže lepo na ladjo in pred ameriško obalo.

Kaj pa potem še počnete tu?


:D

Poldi112 je izjavil:


Teroristov pa nihče ne zagovarja. Pravimo samo, da je posploševanje teh sprevrženih dejanj na muslimane enako retardirano, kot je posploševanje Breivikovih in Trobčevih dejanj na kristjane.


Ne samo to, s takšnim odnosom se bodo radikalizirali tudi povprečni muslimani.

gruntfürmich ::

WizzardOfOZ je izjavil:

In trenutno bi morala Francija domače muslije sesut v prah, vsakega, ki bi se samo malo uprl, zlomit do konca, da ostalim pokaže kje jim je mesto. Pa ko popuca doma, sesut še turčijo nazaj v kameno dobo in tam postaviti eno veliko parkirišče pred evropo. S tem bi pokazal kako se temu streže. In to je na žalost edini način, ki ga islam razume.

čisto možno da so francozi zdaj sklenili to tudi narediti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Poldi112 ::

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

aviator je izjavil:

Skrajneže lepo na ladjo in pred ameriško obalo.

Kaj pa potem še počnete tu?


:D

Poldi112 je izjavil:


Teroristov pa nihče ne zagovarja. Pravimo samo, da je posploševanje teh sprevrženih dejanj na muslimane enako retardirano, kot je posploševanje Breivikovih in Trobčevih dejanj na kristjane.


Ne samo to, s takšnim odnosom se bodo radikalizirali tudi povprečni muslimani.


S kakšnim odnosom? Radikalizirajo se, ko na njih mečemo bombe, jim rušimo demokracijo, nastavljamo vojaške diktature, jih demoniziramo, ter ko se lokalni neonaciji po vsakem takem terirističnem dejansju znesejo nad nič krivimi lokalnimi muslimani.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

WizzardOfOZ ::

Poldi112 je izjavil:

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

aviator je izjavil:

Skrajneže lepo na ladjo in pred ameriško obalo.

Kaj pa potem še počnete tu?


:D

Poldi112 je izjavil:


Teroristov pa nihče ne zagovarja. Pravimo samo, da je posploševanje teh sprevrženih dejanj na muslimane enako retardirano, kot je posploševanje Breivikovih in Trobčevih dejanj na kristjane.


Ne samo to, s takšnim odnosom se bodo radikalizirali tudi povprečni muslimani.


S kakšnim odnosom? Radikalizirajo se, ko na njih mečemo bombe, jim rušimo demokracijo, nastavljamo vojaške diktature, jih demoniziramo, ter ko se lokalni neonaciji po vsakem takem terirističnem dejansju znesejo nad nič krivimi lokalnimi muslimani.


Nisem vedel, da so bombardirali Pariz in ga zavzeli, ter postavili tja diktaturo. Kdaj je to ratalo?

Kvinta ::

Kdaj je to ratalo?


Gobe vzameš pa vse rata :))
A.C.A.B

Poldi112 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

49106 je izjavil:

Samael je izjavil:

aviator je izjavil:

Skrajneže lepo na ladjo in pred ameriško obalo.

Kaj pa potem še počnete tu?


:D

Poldi112 je izjavil:


Teroristov pa nihče ne zagovarja. Pravimo samo, da je posploševanje teh sprevrženih dejanj na muslimane enako retardirano, kot je posploševanje Breivikovih in Trobčevih dejanj na kristjane.


Ne samo to, s takšnim odnosom se bodo radikalizirali tudi povprečni muslimani.


S kakšnim odnosom? Radikalizirajo se, ko na njih mečemo bombe, jim rušimo demokracijo, nastavljamo vojaške diktature, jih demoniziramo, ter ko se lokalni neonaciji po vsakem takem terirističnem dejansju znesejo nad nič krivimi lokalnimi muslimani.


Nisem vedel, da so bombardirali Pariz in ga zavzeli, ter postavili tja diktaturo. Kdaj je to ratalo?


Kolega, mal ste nepismeni. Zahod meče bombe in ruši demokracije, ne muslimani.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

49106 ::

Kolega, takšno posploševanje ustvarja precedens, ki ga nato ljudje rabijo tudi v takšnih primerih. Realnost je taka, da velika večina nima nič s tem, tako pri enih kot pri drugih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

aviator ::

Tisto ,kar tam imajo ni nikoli bila nobena demokracija. Vladarji z korenčkom in palico. Vsekakor tile ljudje ,ki prihajajo sem niso samo bumerang Evropi ampak ima nekdo od tega korist. Evropa pač ne sme biti enotna in premočna.
Bottomline je ,da vec različnih verstev pomeni zdraho. Sploh, če so zraven muslimani. Neonacistov par let nazaj razen redkih izjem ni bilo. Ker tudi zanje ni bilo pravih razlogov. To so une scene ,ko je počeo rat. Če ni multikultija, ni težav. Japončki nimajo težav z terorističnimi napadi. Pa so v preteklosti ravno tako furali kolonije in genocid. Kdo izmed vseh pa nima svinjarij na grbi? Razlika je le v tem, da z enim načinom si živ in z drugim pa mrtev.

kancler ::

Evo, tole je zelo zelo povedno, kako mod vidi stvari.


Jaz vidim ženičke pred LJ porodnišnico enako kot vse ostale ektremiste, te so pač iz RKC.

na konc dneva bomo pa temo zaklenili, ko boste spucali frustracije.

Če ne prej.


Torej z nožem vihteči družbeni asocialnež(i)(v imenu vere ubije učitelja in neko bogaboječo starko iz cerkve) seje(jo) "pravičnost", tako da jemlje življenja, RKC ženice se pa pred Lj porodnišnico "borijo" za obstanek življenja. Razen kakšni punci, ki je v življenski stiski, morda nekaj slabe vesti zbudijo, kakšen je njihov preostali "ekstremistični" domet boš pa z lahoto pojasnil.

Kje je tukaj miselna tangenta, da je to "enako kot vse ostale extremiste" ve samo avtor tega umotvora.

Na konc dneva bomo zaklenil -- kako veš? Vidiš v prihodnost ali si se odločil že na podlagi 3-4ih postov? Niti te ne zanima v katero smer se bo odvilo, ker folk "puca frustracije". Jao model, ozkogledno, vasezaverovano, holier-than-thou ...

Kot je rekel long gone matako, osamljeni primer, ki nima veze z ničemer (oz. nekaj takega bolj lucidno zapisano).

aviator ::

Lahko si samo opran ali pa kupljen da primerjaš prolife aktiviste z bombaši in mačetarji. Edina adekvatna primerjava je Breivik. Je pa z islamom kot takim nekaj zelo narobe. Namreč lep primer sošolke sem imel v srednji šoli. Punca pametna, nadarjena z matematiko, pričkovali smo da bo šla kaj pametnega študirat. Starši so bili vključeni prisljenci, ki so v 80 iz Bosne sem prišli z 2 kovčkoma. Brata sta normalna, tu živita, oba fakulteteno izobražena. Tamala pa je šla na islamsko mandreso, oženila 15 let starejšega bradača, vsak post na facebooku se je začel vrteti okoli islama in Sreberenice. Kaj ji je opralo mozag, pri končani gimnaziji sam bogve. V teh letih se normalen človek ukvarja s tem kaj bo počel v karieri, življenju, sploh če je nadarjen, in ubistvu ne poznam tako gorečega katolika, ki bi se odrekel študiju na fakulteti, v zameno da gre rojevat otorke za vero. Starši zagotovo ne, ubistvu so zelo nasprotovali kolikor vem njeni odločitvi.
Z bivšim sodelavcem, sosedom sva se nekoč pogovarjala na to temo. Saj je musliman, ampak tiste sorte, da tudi kako pivo spije. Je rekel ,da naj se samo bojimo tega bljižnjevzhodnega islama in arabskega denarja, ki dela sranje po Evropi. Z njimi ni drugega kot deportacija ali pa bodo uvedli šeriat.Na lep način ne boš z njimi dosegel nič, in tudi zmerni muslimani podpirajo, da se tak folk čimprej spoka ven od tu. Se pa dogaja, je rekel sam, da si določen del vernikov sploh teh iz Bosne želi, da bi njihova bogoslužja potekala v maternem jeziku in ne v arabščini. Želijo si tudi skromnega, strpnega islama. Ti ljudje, ki prihajajo v čolnih so lahek plen za šeriatarje. Več jih bo prišlo sem, bolj jim bodo oprali mozag. Dejstvo pa je, da bodo kjub vsej enaki možnosti brez izobrazbe in dela vedno na socialnem robu. Podobne ljudi je v napumpal Ajatola Homeini. Ta isti Ajatola, ki je bil proglašen z borca proti kolonializmu in največji heroj po Che Guevari ipd. Vendar na zahodu ni govoril, da želi obešati ljudi po ulicah in sekati roke ter kamenjati folk. Gre za zaostal, prefinjen politični islam, ki si želi zavladati svetu, in se preobleče tako kot trenutna situacija veleva. To ni vikend islam. Gre za podobno pranje kot je opisano v Alamutu. Blazno dobro je financirano z strani zalivskih držav. Ne govorite, da je kul, da smo si krivi sami, da pa res ne smemo narisati Mohameda.

Slopek ::

Verjamem, da je tukaj malo takih, ki bi podpirali vojaške akcije na bližnjem vzhodu in tudi širše. Lahko se pa motim.
Sam vsekakor nisem bil niti za NATO, na referendumu, kaj šele za vse pizdarije, ki so jih počeli tako NATO, kot usa in njene zaveznice ali pa samo usa. Vedel sem kaj to pomeni in kaj prinaša to takoimenovano, osvobajanje ljudstev, ki so živela po svojih pravilih, katera jaz prav tako ne odobravam. Kdor je za kamenjanje, naj dvigne roko, pa bomo to hitro uredili. Sej ne zares no! Hmmm>:D

In zdaj, ko so te države pofakane, kar so sploh lahko, ko jim sovraštvo, do vsega zahodnjega polagajo v zibke, je rešitev, kaj? Sprejem vseh teh ljudi medse. Ko smo sodelovali v uničenju vsega kar so imeli? Njihove domove, pobili full ljudi, zastrupili. Ja, zraven smo tudi mi. Tudi mi pomagamo osvobajati. Smo pa pizdin dim, v primerjavi s Francijo. V vs3h pogledih tega aspekta
Oni fajn plačujejo davek, za full nazaj. Vse to, se preslikava na problematiko v usa, kar zadeva BLM. In to je katera generacija svobodnih afroamerikansov? Še Tina Turner, ni smela v hotele(ma nikamor) vstopat skoza glavni vhod, ampak zadaj, skozi kuhinjo. SLAVEn pa to. Muhamed Ali je šel direkt med muslimane. Si je spremenil suženjsko ime. Ja, še pomnimo prijatelji? Nič nimam s tem, kako so oni bli skozi zgodovino izkoriščani niti nič od tega. Ampak davek bomo beli, plačali.


Jebat ga, tko je. Lahko samo spremljamo kako se bodo stvari odvijale. Vrata SmO odprli na široko, ampak mislim, da nam ne gre tako dobro, da bi bili pripravljeni deliti kos naše pogače. Smo res sposobni? Tudi, če bi zares hoteli? So službe, stanovanja.......???

Seveda pa je potem še ta razlika med nami Slovenci in nekomu iz Afganistanske vukojebine, da sploh ne bi bilo treba govorit o tem. Prepad je OGROMEN. Vera, kultura, prehrana, higijena, odnos do ljudi, do žensk še posebej, do vse naše okolice in naša realnost, nikakor ne sovpada z njihovo. To, je katastrofa. To, bo še jeba. Več jih je bolj so zavedni. Vedno je tako.

Saj nimam nič proti tistim, še vedno primitivnimi plemeni, ki še živijo. Nikakor pa nisem za to, da jih naselimo med nas. Pred tem jim bomo njihov otok zminirali, ker leži na zlati gori. Sam sem proti miniranju, ampak who da fak kers? Ga vseen zminiraJo in divježi bo do prišli lahko med nas. YaaaaY...multikulti pa to. Tiste, kateri so proti, razglasimo za naciste, desnjake, križarje. Magoče si izmislimo kakšno kazen s sulicami. Mogoče nas igre naučijo kar novi sosedje, ki so prišli iz otočka delat v fabriko :))>:D

Sori, mogu sm, dolgo nisem, pa mi je fletn 8-)
Vseen pa mislim, da tem ljudem sploh nič nisem dolžen, al kako naj se izrazim. Vsi mi, smo eni hlapci Tončki.:))

aviator ::

Kakorkoli, ko se bodo taki ekcesi začeli dogajat pri nas, si sigurno nabavim kak kos hladnega orožja. Sploh ,če se imam namen gibat po takšnih ogroženih krajih. Trenutno me je sicer bolj strah ,da bi si kak pijan vardist prestrelil stopalo.

Koraaz ::

Zanimiv je ta prepad mentalitete med zahodno kulturo in islamom.

Če pri nas narediš kakšno satiro in se malo pritožiš, ti takoj družba pove kje je tvoje mesto in da ne bod jokica. Nekaj dni si malo slabe volje, potem pa pozabiš :D
(Zdaj, ko je Borat spet prišel je spet Slovenija na tapeti pa ne gre nihče protestirat na ulce zarad tega).

Pri islamu pa vik in krik in bohnedaj, vsi užaljeni, kot, da bi jim vse device posilil. Bolje, da smo prijazni do njih, drugače so lahko posledice...

Kaj je razlog za to?

Glede propagande, ki jo je nekdo omenjal, češ, da nas politiki prepričujejo, da je islam slab. Morajo potem oni imeti hudo, še hujšo propagando in pranje možganov, če so takoj užaljeni in morajo zato pobijat nedolžne ljudi, ker je nekdo užalil njihova čustva. A moja pa ne štejejo?

Samael ::

Koraaz je izjavil:

Glede propagande, ki jo je nekdo omenjal, češ, da nas politiki prepričujejo, da je islam slab. Morajo potem oni imeti hudo, še hujšo propagando in pranje možganov, če so takoj užaljeni in morajo zato pobijat nedolžne ljudi, ker je nekdo užalil njihova čustva. A moja pa ne štejejo?

Odvisno, koliko gledaš youtube in podobne zadeve. Zdi se mi namreč, da vas to bolj razburja, kot stvari, ki se dogajajo v vaši okolici. Sam delam v enem naših zavodov za prestajanje kazni zapora. Tam ni prav nobenega terorista, so pa pedofili, morilci, goljufi, preprodajalci, trgovci z ljudmi, itd... iz tvoje soseščine. Aja, pa enake barve kože so, kot je tvoja.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Slopek ::

Samael je izjavil:

Koraaz je izjavil:

Glede propagande, ki jo je nekdo omenjal, češ, da nas politiki prepričujejo, da je islam slab. Morajo potem oni imeti hudo, še hujšo propagando in pranje možganov, če so takoj užaljeni in morajo zato pobijat nedolžne ljudi, ker je nekdo užalil njihova čustva. A moja pa ne štejejo?

Odvisno, koliko gledaš youtube in podobne zadeve. Zdi se mi namreč, da vas to bolj razburja, kot stvari, ki se dogajajo v vaši okolici. Sam delam v enem naših zavodov za prestajanje kazni zapora. Tam ni prav nobenega teroristov, so pa pedofili, morilci, goljufi, itd... iz tvoje soseščine. Aja, pa enake barve kože so, kot je tvoja.

ja seveda. Vse furajo "isti" ljudje...Tista sorta ljudi, ki sploh dovoljuje to pedofilijo, je imela tudi največji izplen pri vseh največjih konfliktih in če bi pozaprli pedofilsko elito, bi bil večji del težav rešen ;)
Pa ti isti ljudje so tudi "izumili" terorizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Samael ::

Slopek je izjavil:

Samael je izjavil:

Koraaz je izjavil:

Glede propagande, ki jo je nekdo omenjal, češ, da nas politiki prepričujejo, da je islam slab. Morajo potem oni imeti hudo, še hujšo propagando in pranje možganov, če so takoj užaljeni in morajo zato pobijat nedolžne ljudi, ker je nekdo užalil njihova čustva. A moja pa ne štejejo?

Odvisno, koliko gledaš youtube in podobne zadeve. Zdi se mi namreč, da vas to bolj razburja, kot stvari, ki se dogajajo v vaši okolici. Sam delam v enem naših zavodov za prestajanje kazni zapora. Tam ni prav nobenega teroristov, so pa pedofili, morilci, goljufi, itd... iz tvoje soseščine. Aja, pa enake barve kože so, kot je tvoja.

ja seveda. Vse furajo "isti" ljudje...Tista sorta ljudi, ki sploh dovoljuje to pedofilijo, je imela tudi največji izplen pri vseh največjih konfliktih in če bi pozaprli pedofilsko elito, bi bil večji del težav rešen ;)
Pa ti isti ljudje so tudi "izumili" terorizem.

Ah, daj nehaj s temi oslarijami, ki jih najdeš na netu ...
Samael != Samuel

Samuel ::

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.


Ne prepoznaš razlike med življenjem (rojstvom) in smrtjo (rezanjem glave). 8-O

đizus krajst..
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Slopek ::

Samael je izjavil:

Slopek je izjavil:

Samael je izjavil:

Koraaz je izjavil:

Glede propagande, ki jo je nekdo omenjal, češ, da nas politiki prepričujejo, da je islam slab. Morajo potem oni imeti hudo, še hujšo propagando in pranje možganov, če so takoj užaljeni in morajo zato pobijat nedolžne ljudi, ker je nekdo užalil njihova čustva. A moja pa ne štejejo?

Odvisno, koliko gledaš youtube in podobne zadeve. Zdi se mi namreč, da vas to bolj razburja, kot stvari, ki se dogajajo v vaši okolici. Sam delam v enem naših zavodov za prestajanje kazni zapora. Tam ni prav nobenega teroristov, so pa pedofili, morilci, goljufi, itd... iz tvoje soseščine. Aja, pa enake barve kože so, kot je tvoja.

ja seveda. Vse furajo "isti" ljudje...Tista sorta ljudi, ki sploh dovoljuje to pedofilijo, je imela tudi največji izplen pri vseh največjih konfliktih in če bi pozaprli pedofilsko elito, bi bil večji del težav rešen ;)
Pa ti isti ljudje so tudi "izumili" terorizem.

Ah, daj nehaj s temi oslarijami, ki jih najdeš na netu ...

osle ti kažejo drugi...ena multi nacionalna korporacija , ki se ukvarja s hipnozo množic, je prepletena s pedofili...hint v njej se moški napravljajo v nekakšna krila. Nikome ništa. To so največji promotorji te svinjarije. Islam je samo na drugi strani koordinatnega sistema, ampak se širi čez meje in prostorA nam bo kmalu zmanjkalo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Poldi112 ::

Samuel je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

čist enako naslina kot RKC. Jaz ne prepoznam razlike med tem ostudnim rezanjem glave in 99,9% prepovedjo splava na Poljskem.


Ne prepoznaš razlike med življenjem (rojstvom) in smrtjo (rezanjem glave). 8-O

đizus krajst..


Pojdi korak dlje in poglej, koliko žensk umre za posledicami ilegalnega splava in mi povej, kako lahko rečeš, da je RKC manjši problem?

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

aviator ::

Koraaz je izjavil:

Zanimiv je ta prepad mentalitete med zahodno kulturo in islamom.

Če pri nas narediš kakšno satiro in se malo pritožiš, ti takoj družba pove kje je tvoje mesto in da ne bod jokica. Nekaj dni si malo slabe volje, potem pa pozabiš :D
(Zdaj, ko je Borat spet prišel je spet Slovenija na tapeti pa ne gre nihče protestirat na ulce zarad tega).

Pri islamu pa vik in krik in bohnedaj, vsi užaljeni, kot, da bi jim vse device posilil. Bolje, da smo prijazni do njih, drugače so lahko posledice...

Kaj je razlog za to?

Glede propagande, ki jo je nekdo omenjal, češ, da nas politiki prepričujejo, da je islam slab. Morajo potem oni imeti hudo, še hujšo propagando in pranje možganov, če so takoj užaljeni in morajo zato pobijat nedolžne ljudi, ker je nekdo užalil njihova čustva. A moja pa ne štejejo?


Ne tvoja čustva bodo vredna šele, ko boš poradiral nekaj ljudi. Zaradi Borata. Izgleda nisi dovolj nacionalno užaljen, če ne štihaš. Kakšna argumentacija tvojih predhodnikov. Na nivoju Bowling for Columbine.

Poldi112 ::

Ne bodo, razen če je musliman oz. tujec. Saj imamo umore tudi v slo, samo če jih ne zagreši pripadnik napačne rase/vere gre pač zgolj za običajen zločin, ki ostane omejen na črno kroniko/rumeni tisk.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

aviator ::

Ne bluzi, versko motiviranih umorov zaradi risbice/filma ni. Razen v tvoji in se nekaterih glavah.

arnecan1 ::

Poldi112 je izjavil:

Ne bodo, razen če je musliman oz. tujec. Saj imamo umore tudi v slo, samo če jih ne zagreši pripadnik napačne rase/vere gre pač zgolj za običajen zločin, ki ostane omejen na črno kroniko/rumeni tisk.

Umor zaradi denarja ali uboj zaradi alkohola ni isto kakor ubijanje v imenu vere in zastraševanje ljudi zaradi vere ali celo zaradi karikatur.

Če tega ne ločiš in to celo enačiš, potem nekaj ni v redu s tvojimi moralnimi vrednotami.

Poldi112 ::

Za onega, ki ga ubijejo, je motiv irelevanten.

In kaj je narobe z mojimi moralnimi vrednotami, če se ne pustim ustrahovati teroristom, ki ubijejo manj ljudi kot sodržavljani, manj ljudi kot strela in 1000x manj ljudi kot moja večvredna kultura, ki bombardira poroke, ruši režime in okupira muslimanske države?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

MasterTade ::

Problem Evrope je, da za potrebe delovne sile z vzhoda pobira vse kar leze in gre. Zakaj lahko en pakistanec prej pride sem kot en američan?
Mors omnia aequat

49106 ::

Poldi112 je izjavil:


Pojdi korak dlje in poglej, koliko žensk umre za posledicami ilegalnega splava in mi povej, kako lahko rečeš, da je RKC manjši problem?



Naj še jaz pristavim nekaj whataboutisma: Koliko žensk umre za posledicami ilegalnga splava v islamskem svetu?

In tisti posnetek sem zaprl po nekaj sekundah, takoj ko sem slišal "if a fetus is a living being, how come they don't have a funeral", ker poznam dovolj takšnih, ki so doživele spontani splav in otroka tudi pokopale. Neumno je posploševati, da v sebi nosiš bitje, in ne opraviš takšen ali drugačen obred.

P.S. Kolega, tema ni RKC, lahko pa odpreš takšno, ki je ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Poldi112 ::

Seveda si ga zaprl, če kritizira tvoje dogme. Čustva pač niso argument za pomore žensk zaradi nazadnjaške politike RKC oz. kulture svetega življenja.

Kakšno vezo ima pa prepoved splava pri muslimanih s trditvijo, da neprimerno več ljudi izgubimo zaradi prepovedi splava kot zaradi muslimanskih teroristov?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

49106 ::

Poldi112 je izjavil:

Seveda si ga zaprl, če kritizira tvoje dogme. Čustva pač niso argument za pomore žensk zaradi nazadnjaške politike RKC oz. kulture svetega življenja.

Moje dogme? Ali dogme mojih prijateljev? Čustva pač niso argument za pomore žensk zaradi nazadnjaške vere, je pravilna verzija, ki ne diskriminira.

Poldi112 je izjavil:


Kakšno vezo ima pa prepoved splava pri muslimanih s trditvijo, da neprimerno več ljudi izgubimo zaradi prepovedi splava kot zaradi muslimanskih teroristov?


Točno takšno vezo ima, kot jo ima RKC s protesti v islamskem svetu ;)


Kolega, še enkrat ti moram sporočiti, da to ni tema o RKC, lahko pa odpreš takšno, ki je ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

greatdrakon ::

Predvideva se, da se bo na zahodu moralo 7 od 10 delavcev prekvalificirat do leta 2023 (dodatna znanja, pol leta šolanja dodatno). Do leta 2030 naj bi avtomatizacija v določenih panogah prišla proti 80 ali celo 90%. Večina kadra, ki dela danes v takih obratih bo odveč ali pa se bo morala prekvalificirat. Poklici bodo izginili, družba bo nemirna - gre za novo industrijsko revolucijo itd. Skratka potrebe bodo predvsem po družboslovnih kadrih in storitvenem sektorju ter po visoko izobraženem tehničnem kadru. Ogromno ljudi se ne bo znašlo in bo na robu preživetja.

Nas pa prepričujejo, da rabimo še dodatno uvažat prebivalce nerazvitega sveta s popolno drugo kulturo in religijo, ki nimajo pogosto končane niti osnovne šole... Yea right.

Kar se pa Islama tiče sta možna samo dva končna scenarija: Ali bo svet = Islam ali pa bo svet, kjer Islama ne bo več.

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Ne bodo, razen če je musliman oz. tujec. Saj imamo umore tudi v slo, samo če jih ne zagreši pripadnik napačne rase/vere gre pač zgolj za običajen zločin, ki ostane omejen na črno kroniko/rumeni tisk.

to sploh ni res. Ampak raje tvegam in sam vem kako se obnašat do recimo žene, da me slučajno ne bo. S starši, se tudi razumem in nismo pijanci. To je naša realnost, katero bi moral reševat, naši problemi. Sliužbe, vzgoja otrok, šolstvo, odvisnosti......ni da ni. Toliko stvari kater bi morali popraviti znotraj naše, že obstoječe družbe. Se strinjam, da je to velik problem. Zdaj naj pa sredi Pariza, v Nici v cerkvi in povsod po Evropi folk sobiva z nekom, ki bo zaradi ene faking pravljice, odrezal glavo mimoidočemu...fak of s tako primerjavo.

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Seveda si ga zaprl, če kritizira tvoje dogme. Čustva pač niso argument za pomore žensk zaradi nazadnjaške politike RKC oz. kulture svetega življenja.

Kakšno vezo ima pa prepoved splava pri muslimanih s trditvijo, da neprimerno več ljudi izgubimo zaradi prepovedi splava kot zaradi muslimanskih teroristov?

Aha...torej sporoča se, da gledamo Cuties, vzpodbujat vso tu underage sex agendo, saj danes sexajo sexajo vedno mlajši. Sploh tisti, ki so že tako na podnu. Problematični, mogoče droge, težave doma..... Ne razumejo ravno posledic, kar glede na mladost in vzgojo, nič čudnega. Pa itak so še otroci. Kaj vem?
Ja problematiko splava, bi bilo potrebno reševat ravno pri tem. Pa spolna vzgoja nič ne bo pomagala. Pron je povsod. Ta jim sploh, da lekcijo in predstavo o spolnem odnosu. Ampak splav, ki je posledica tega, je pa potem bad.

Se ne strinjam s splavi kot so danes, ne bi jih prepovedal, bi se jih pa dalo full zmanjšat na popolnoma drugačen način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

WizzardOfOZ ::

Poldi112 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Poldi112 je izjavil:



S kakšnim odnosom? Radikalizirajo se, ko na njih mečemo bombe, jim rušimo demokracijo, nastavljamo vojaške diktature, jih demoniziramo, ter ko se lokalni neonaciji po vsakem takem terirističnem dejansju znesejo nad nič krivimi lokalnimi muslimani.


Nisem vedel, da so bombardirali Pariz in ga zavzeli, ter postavili tja diktaturo. Kdaj je to ratalo?


Kolega, mal ste nepismeni. Zahod meče bombe in ruši demokracije, ne muslimani.


Na pariz? A zato, ker se tam radikalizirajo muslimani, pa koljejo učitelje zaradi rizbic?

arnecan1 ::

Poldi112 je izjavil:

Za onega, ki ga ubijejo, je motiv irelevanten.

In kaj je narobe z mojimi moralnimi vrednotami, če se ne pustim ustrahovati teroristom, ki ubijejo manj ljudi kot sodržavljani, manj ljudi kot strela in 1000x manj ljudi kot moja večvredna kultura, ki bombardira poroke, ruši režime in okupira muslimanske države?

Posplošuješ. Islamske države prav tako napadajo druga drugo, v samih islamskih državah imaš frakcije. Pakistan je izvajal masakre v Bangladešu, Turčija je še nedolgo nazaj imela okupiran skoraj ves arabski svet, Iran je napadal Afganistan in obratno, Afganistan je napadal islamske kneževine v Indiji in obratno …..

Danes gledamo epsko proxy vojno med Iranom in Savdsko Arabijo, slednja pri tem zlorablja pomoč nekaterih Zahodnih držav, Iran pomoč Rusije.

Tvoj pogled na svet je izrazito črno - bel. S tem ni nič narobe. Če si star 10 let.

Začuda pa ne protestiraš, ko pobijajo kristjane v Egiptu, Iraku, Pakistanu, Indoneziji, jazide v Siriji in Iraku … ko Azerbajdžan z Turško pomočjo grozi z novim genocidom nad Armenci.

Poldi112 ::

Nikjer ne trdim, da so angelčki. A dejstvo ostaja, da je zahod tisti, ki okupira vzhod in ne obratno. In to ne zaradi varnosti, ampak zaradi ekonomskih interesov.

Protestiram pa proti našemu sistemu, ker sem del njega in tu dejansko lahko kaj spremenim. Na Egipt nimam vpliva. No, razen tega, da sem protestiral proti rušenju režima tam. Kako je to naše zahodno širjenje vrednot pomagalo kristjanom tam doli?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

arnecan1 ::

Poldi112 je izjavil:

Nikjer ne trdim, da so angelčki. A dejstvo ostaja, da je zahod tisti, ki okupira vzhod in ne obratno. In to ne zaradi varnosti, ampak zaradi ekonomskih interesov.

Protestiram pa proti našemu sistemu, ker sem del njega in tu dejansko lahko kaj spremenim. Na Egipt nimam vpliva. No, razen tega, da sem protestiral proti rušenju režima tam. Kako je to naše zahodno širjenje vrednot pomagalo kristjanom tam doli?

Seveda ni pomagalo. Prav tako kakor ne pomaga molk medijev. Sem ostro proti neokonzervativcem Neoconservatism @ Wikipedia

Zato tudi nimam problemov z Trumpom, naj zgradi zid na Mehiki, pusti pa druge države. Ampak za vsako intervencijo ima Zahod voljne zaveznike v raznih islamskih državah in frakcijah. Brez tega bi težje izvajal posege.

Pri tem te naj opomnim, da se tudi islamske države in razne uporniške frakcije med seboj bojujejo in same kličejo na pomoč tuje vojaške sile. In vmešavanje velikih držav ali pa tudi malih sosednjih držav v zadeve je bilo vedno veliko in jih je na žalost tudi sedaj. Samo islam je iz tega naredil versko vprašanje.

In če bi bile vojne ali ne, islam je bil in bo nestrpen do tujih ver in do svojih frakcij in sekt v samem islamu. Saj drugače ne more biti, sam islam je zrasel v vojni in vojskovanju, Mohamed je bil vojskovodja, kateri je sam spodbujal pobijanje političnih nasprotnikov. Asma bint Marwan @ Wikipedia Takšnih incidentov je bilo še več. Kako lahko potem pričakujemo, da bo to miroljubna vera. List of expeditions of Muhammad @ Wikipedia

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Nikjer ne trdim, da so angelčki. A dejstvo ostaja, da je zahod tisti, ki okupira vzhod in ne obratno. In to ne zaradi varnosti, ampak zaradi ekonomskih interesov.

Protestiram pa proti našemu sistemu, ker sem del njega in tu dejansko lahko kaj spremenim. Na Egipt nimam vpliva. No, razen tega, da sem protestiral proti rušenju režima tam. Kako je to naše zahodno širjenje vrednot pomagalo kristjanom tam doli?

Ampak njihovo državo zahod okupira zaradi dobrin. Vse drugo spremeni v "pepel". In medtem ko so korporacije tako lepo zasidrane, vsaka pri svojem koritu, v teh drzava tretjega sveta, njihovi prebivalci po novem brezdomci, migrantje, okupirajo našo Evropo. Jaz pravim, da se menjava ne splača, ti pa še vedno spoh ne prepoznaš pravih okupatorjev. Zakaj, kdo, sploh nima veze. Končni rezultat je tu in dejstvo je, da se dogajajo stvari, ki se 2020 niti približno ne bi smele dogajat. In to v Parizu, po celi Evropi, po svetu. Zakaj? Predvsem za nafto, dijamante, lažji human trafficking, drug businesses.......pravim, menjava se ni posrečila, oz mi2 imava samo sranje zaradi tega.

Vseeno pa podpirmam, da protestiraš proti sistemu samem, čeprav to ne bo prineslo ničesar, kar bi pomenilo zares boljši lajf. Lahko utopično to verjameš, ampak vsaka večja grožnja za sistem, bo zatrta v kali. Dokler roboti in droni, ne zasedejo funkcij v represivnih vejah oblasti, je še nekaj upanja. After that, we're doomed. Z ali brez islamistov, je za en drek use skupi, evo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Poldi112 ::

Ponovno, pod arabci in perzicji, ki so bili muslimani, se je furalo svobodo veroizpovedi, za razliko od rima. Tudi v muslimanski Siriji so muslimani povseno normalno shajali s kristjani, dokler je ni zahod destabiliziral. Pa še marsikje.

V EU je 50 mio muslimanov, v sloveniki 50k. Če sem pa tja kakšen komu prereže vrat je to statistična napaka. Lokalci izvajamo več nasilja.

Tako da te pravljice o nezdružljivosti islama z mirom prodajaj komu drugemu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Ponovno, pod arabci in perzicji, ki so bili muslimani, se je furalo svobodo veroizpovedi, za razliko od rima. Tudi v muslimanski Siriji so muslimani povseno normalno shajali s kristjani, dokler je ni zahod destabiliziral. Pa še marsikje.

V EU je 50 mio muslimanov, v sloveniki 50k. Če sem pa tja kakšen komu prereže vrat je to statistična napaka. Lokalci izvajamo več nasilja.

Tako da te pravljice o nezdružljivosti islama z mirom prodajaj komu drugemu.

Škoda, da se dogajajo take statistične napake, da se rodi nekdo kot ti.
A.ti mene bereš. Kaj imam jaz s tem, da usa z našo pomočjo, njihove domove uničijo, jim poharajo državo in mtko. Kaj imaş ti s tem? A ti sploh prebereš, al se v eno poved zapičiš?

Poldi112 ::

Odgovarjal sem arnecan-u, ne tebi. Kaj si pa ti napisal pa niti ne razumem. Razen če insinuiraš, da so begunci okupatorji, ker sem pa tja koga ubijejo, kljub temu, da so statistično po nasilju za domorodci.

Slopek je izjavil:


Škoda, da se dogajajo take statistične napake, da se rodi nekdo kot ti.


Kakšna škoda je zaradi mene?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Odgovarjal sem arnecan-u, ne tebi. Kaj si pa ti napisal pa niti ne razumem. Razen če insinuiraš, da so begunci okupatorji, ker sem pa tja koga ubijejo, kljub temu, da so statistično po nasilju za domorodci.

Slopek je izjavil:


Škoda, da se dogajajo take statistične napake, da se rodi nekdo kot ti.


Kakšna škoda je zaradi mene?

Ma ni škode. So samo napake
Zakaj se mi pobijamo med sabo? Povej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Unilseptij ::

Poldi112 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Tukaj zame ni debate... če lahko do neke mere razumem jezo, ki žene nekoga, da zorganizira teroristični napad, ker moja država sodeluje v vojnah tam doli, podpihuje razdor, onemogoča ekonomski razvoj, itd. nikakor ni možno tega uporabiti za primere, kot je ta s temi karikaturami. Bistvo naše civilizacije je svoboda govora in izražanja, in kdor nam odreka to, nam odreka našo svobodo... v naših družbah in okoljih. Tako, da tukaj ni treba nič preveč zagovarjati storilcev in motivov, treba je le razumeti, da migranti niso krivi.


V avstriji in nemčiji je Mein Kampf prepovedan. Vedno bolj se prepoveduje tudi islamska simbolika. Kje je tu svoboda govora in izražanja?

Teroristov pa nihče ne zagovarja. Pravimo samo, da je posploševanje teh sprevrženih dejanj na muslimane enako retardirano, kot je posploševanje Breivikovih in Trobčevih dejanj na kristjane.


Mein Kampf vsaj v Nemčiji ni prepovedan, le tiskali ga niso precej let, kar je velika razlika. Že nekaj let je vse javno objavljeno na internetu (https://archive.org/details/meinkampf03... ).

Glede posploševanja na vse muslimane pa imaš seveda prav... Le da trenutno kaže, da za tem dejansko stoji dobršen del muslimanskega sveta... vsaj Turčija z Erdoganom + vse države, kjer imajo šeriatsko pravo. Terorizma pa vsaj javno ne zagovarja nihče, in to je glavna razlika.

Uizi ::

Logi bere selektivno in včasih ga demenca rukne v bučo.

MasterTade ::

greatdrakon je izjavil:

Predvideva se, da se bo na zahodu moralo 7 od 10 delavcev prekvalificirat do leta 2023 (dodatna znanja, pol leta šolanja dodatno). Do leta 2030 naj bi avtomatizacija v določenih panogah prišla proti 80 ali celo 90%. Večina kadra, ki dela danes v takih obratih bo odveč ali pa se bo morala prekvalificirat. Poklici bodo izginili, družba bo nemirna - gre za novo industrijsko revolucijo itd. Skratka potrebe bodo predvsem po družboslovnih kadrih in storitvenem sektorju ter po visoko izobraženem tehničnem kadru. Ogromno ljudi se ne bo znašlo in bo na robu preživetja.

Nas pa prepričujejo, da rabimo še dodatno uvažat prebivalce nerazvitega sveta s popolno drugo kulturo in religijo, ki nimajo pogosto končane niti osnovne šole... Yea right.

Kar se pa Islama tiče sta možna samo dva končna scenarija: Ali bo svet = Islam ali pa bo svet, kjer Islama ne bo več.


Od kje si pa to pobral
Mors omnia aequat

Slopek ::

Slaba samopodoba, slabe možnosti za preživetje, ljubosumje, največkrat seveda v družini. Zato so pri nas umori
Imamo pa tudi svoje divjake, napravljene v varnostnike itd.....sam ne vem, kaj imam od tega, da plačujem dolg za "napake", ki so malo posameznikom omogočile veliko vsega. Pa ne da bi hotel kaj imeti od dobička vojn. Tudi pomagal bi večim, če bi že lahko, amapak nimam veliko in delam precej, da to imam in ohranjam to kvaliteto življenja. Se trudim, res. Dam sosedu kolo, voziček, otroški staff.....to lahko. Ne morem pa več dajat, pa bi rad. Že zato nisem za priseljevanje v Eu.
Kakšnih razlik sploh omenil nisem.

Poldi112 ::

Slopek je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Odgovarjal sem arnecan-u, ne tebi. Kaj si pa ti napisal pa niti ne razumem. Razen če insinuiraš, da so begunci okupatorji, ker sem pa tja koga ubijejo, kljub temu, da so statistično po nasilju za domorodci.

Slopek je izjavil:


Škoda, da se dogajajo take statistične napake, da se rodi nekdo kot ti.


Kakšna škoda je zaradi mene?

Ma ni škode. So samo napake
Zakaj se mi pobijamo med sabo? Povej.


Nimam pojma, ne berem črne kronike.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Slopek ::

Poldi112 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Odgovarjal sem arnecan-u, ne tebi. Kaj si pa ti napisal pa niti ne razumem. Razen če insinuiraš, da so begunci okupatorji, ker sem pa tja koga ubijejo, kljub temu, da so statistično po nasilju za domorodci.

Slopek je izjavil:


Škoda, da se dogajajo take statistične napake, da se rodi nekdo kot ti.


Kakšna škoda je zaradi mene?

Ma ni škode. So samo napake
Zakaj se mi pobijamo med sabo? Povej.


Nimam pojma, ne berem črne kronike.

No, saj. Najlažje zanikat problem. Sem že jaz napisal. To zakaj se pobijamo? Ne vidiš, da imamo problem v eu, že brez teh, ki maščujejo neko karikaturo?

Poldi112 ::

Vse, kar vidim, je da se primere muslimanskega nasilja obeša na veliki zvon. Če je ljudi strah, jim je lažje vladati.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

Ponovno, pod arabci in perzicji, ki so bili muslimani, se je furalo svobodo veroizpovedi, za razliko od rima. Tudi v muslimanski Siriji so muslimani povseno normalno shajali s kristjani, dokler je ni zahod destabiliziral. Pa še marsikje.

V EU je 50 mio muslimanov, v sloveniki 50k. Če sem pa tja kakšen komu prereže vrat je to statistična napaka. Lokalci izvajamo več nasilja.

Tako da te pravljice o nezdružljivosti islama z mirom prodajaj komu drugemu.

Fascinantno je, da na tehničnem forumu obstajate ljudje, ki ne ločite vzrokov od posledic in ki niste sposobni slediti vrstnemu redu dogodkov, oziroma bi to počeli samo v nekih ozkih časovnih pasovih.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

MasterTade ::

To da nekdo ubija zaradi karikatur in to naredi v imenu vere ni nobena statistična napaka. Sploh pa ne če ta umor ljudje iste vere še opravičujejo oziroma kar podpirajo. Pomeni kvečjemu, da se počasi nekaj kuha in kar koli se bo skuhalo ne bo dobro
Mors omnia aequat

Konlov ::

Kdo je Zoretu govor pripravil?
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998146422 (132085) BigWhale

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274231265 (208810) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184598 (75065) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935944 (31345) guest #44
»

Ali koran res poziva k terorizmu/nasilju do nevernikov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14930253 (27584) JanK

Več podobnih tem