» »

Muslimani protestirajo...

Muslimani protestirajo...

Temo vidijo: vsi
««
3 / 10
»»

Akira_ ::

V evropi smo komaj spravili v red eno religijo, ki je uživala v kurjenju žensk in bi rada odločala kaj lahko ženske delamo s svojimi maternicami.

Ne rabimo sedaj nove še bolj nazadnjaške, ki se namesto nad kurjenjem navdušuje nad kamenjanjem in zavijanjem v vreče.

Ne hvala.
#nerabmo

WizzardOfOZ ::

Še te nismo v red spravili. Še vedno opleta naokoli, kr poljake poglej (res da so pa poljaki že v osnovi mal fuknjeni, jih poznam kr nekaj, pa noben ni dihtig v glavi).

Uame so vse religije pokvarjene. Sem za izrecno prepoved vseh religij. Podret vse verske objekte, zaplenit premoženje in zemljo ter le to razdelit med ljudi. (itak je bila pokradena ali pa z lažni pridobljena).

arnecan1 ::

Samael je izjavil:

Še vedno ne vem, kaj točno mi repliciraš. A sploh slediš debati ali takole malce na random tu pa tam kaj pobereš in iz tega po metodi prostih asociacij narediš svojo privatno dramo?
Nekdo je navedel nekaj zgodovinskih netočnosti Križarskih vojn - predvidevam, da je v preveliki vnemi prikazati, kako so oni tam grozni, vrzeli nepoznavanja zgodovine zapolnil z bogato domišlijo, jaz sem ga pri tem popravil ... ti mi pa naprej mečeš kaj točno že? V preveliki vnemi prikazati, kako so skozi zgodovino vsi tam grozni pa zlobni, kolonizatorski pohodi evropejcev pa super in kul, si nekoliko zašel.

Križarski pohodi so se začeli kot obramba Evrope pred večstoletno muslimansko ofenzivo. Kaj je tukaj zgodovinsko napačnega? Seveda so se vmes dogajali zločini, sebični načrti posameznih vladarjev in posameznikov, itd. Če se ne bi, bi mogoče nazaj v Zahodno civilizacijo pridobili Egipt, Afriko, Levant, Anatolijo. Tako pa so ti kraji in tamkajšnji ljudje ostali pod islamsko-fašistično šarijo, njihov delež se je iz večine zmanjševala na današnjih preganjanih 5%, ponekod so bili v celoti uničeni. In prvi križarski pohod je imel čisto obrambni namen, obrambo pred večstoletno muslimansko invazijo.

Repliciral pa sem ti, ko si povedal, da ko so križarji napadli Egipt, so to naredili zaradi denarja in posiljevanja. Ne, nič več ni bilo ropanja ali posiljevanja kakor takrat, ko so muslimani osvajali Evropo, Bližnji Vzhod, Perzijo, Armenijo, Indijo, Magreb, Španijo.....

Prav tako ti pravim, da so Kopti predstavljali do časa mamelukov celo več kakor 1/2 prebivalstva. In zraven sem pripisal, kakšno zaščito imajo danes v Egiptu, ko je od njih ostala samo prestrašena manjšina. Seveda v naših občilih tega ne zaslediš, ko pobijajo na stotine nedolžnih otrok, žensk in moških.

A ti sploh veš, koliko ljudi je umrlo v imenu Alaha, ko so osvajali svet? Največ v Indiji, ogromno pa tudi drugod, seveda tudi v Evropi.

A se ne vprašaš, zakaj je islam tako nepriljubljen pri civilizacijah, katere so imele stik z islamom še nedolgo nazaj? V Indiji, Burmi, Sudanu, Balkanu, Avstriji, na Poljskem….

Islam naredi iz ljudi zombije, če ne pri prvi generaciji, pa pri deseti. Izginile so minike iz Afganistana in Irana, nadomestile so jih čadre in nikabi. Počasi izginjajo minike iz Bosne, vedno več je rut, Turčija je že krepko na tej poti, Kamal se verjetno obrača v grobu. Uvajajo se šarije patrole, policisti med ramadanom v Bruslju ne jedo na ulici, da ne bi vznemirjali muslimanov med postom, iz knjižnic dajejo slikanice o hudobnem volku in treh prašičkih, v šoli več ne bomo govorili o karikaturah, prav tako jih ne bomo več objavljali v revijah, muslimanom bomo dovolili, da določene civilne spore med seboj rešujejo po šariji pred imamom in ne na sodiščih (vsaj tako predlaga vedno večja evropskih politikov in mislecev), mladenke se ne bodo več oblačile v minike, ker bodo tvegale spolno nadlegovanje, ljudje bodo v avtih puščali islamske relikvije, da jih muslimanska manjšina ne bo zažgala.... to je prihodnost Evrope, če ne bomo stopili in branili naše vrednote. In ena od glavnih vrednost je svoboda, pri ekonomski dejavnosti, pri verski dejavnosti, pri tem kako iskati srečo, kako vzgajati otroke, kako se oblačiti, kako se ponorčevati iz česa, kar nam ni všeč, kako izreči kritiko...

kow ::

Lol, a ti res verjames tej propagandi (slike)? Leta 1972 so bile isto zadekane... morda ne na univerzi v Kabulu, ampak na podezelju je bilo enako.

Slopek ::

kow je izjavil:

Lol, a ti res verjames tej propagandi (slike)? Leta 1972 so bile isto zadekane... morda ne na univerzi v Kabulu, ampak na podezelju je bilo enako.

Pa vseeno ne moreš zanikati, da niso šli od takrat, par 100 let nazaj. Propaganda gor al dol.

WizzardOfOZ ::

arnecan1 je izjavil:

Izginile so minike iz Afganistana in Irana, nadomestile so jih čadre in nikabi. Počasi izginjajo minike iz Bosne, vedno več je rut, Turčija je že krepko na tej poti, Kamal se verjetno obrača v grobu. Uvajajo se šarije patrole, policisti med ramadanom v Bruslju ne jedo na ulici, da ne bi vznemirjali muslimanov med postom, iz knjižnic dajejo slikanice o hudobnem volku in treh prašičkih, v šoli več ne bomo govorili o karikaturah, prav tako jih ne bomo več objavljali v revijah, muslimanom bomo dovolili, da določene civilne spore med seboj rešujejo po šariji pred imamom in ne na sodiščih (vsaj tako predlaga vedno večja evropskih politikov in mislecev), mladenke se ne bodo več oblačile v minike, ker bodo tvegale spolno nadlegovanje, ljudje bodo v avtih puščali islamske relikvije, da jih muslimanska manjšina ne bo zažgala.... to je prihodnost Evrope, če ne bomo stopili in branili naše vrednote. In ena od glavnih vrednost je svoboda, pri ekonomski dejavnosti, pri verski dejavnosti, pri tem kako iskati srečo, kako vzgajati otroke, kako se oblačiti, kako se ponorčevati iz česa, kar nam ni všeč, kako izreči kritiko...


Pozabil si irak, sirijo in libijo. Tudi tam so bile ženske veliko bolj svobodne leta 1972 kot pa danes.


Zakaj misliš, da nas ima vedno več slovencev orožje doma? Pa ja ne boš pustil da ti uničijo vse za kar si celo življenje garal in na kup metal?

arnecan1 ::

kow je izjavil:

Lol, a ti res verjames tej propagandi (slike)? Leta 1972 so bile isto zadekane... morda ne na univerzi v Kabulu, ampak na podezelju je bilo enako.

Sedaj so zadekane vsepovsod.

kow ::

Slopek je izjavil:

kow je izjavil:

Lol, a ti res verjames tej propagandi (slike)? Leta 1972 so bile isto zadekane... morda ne na univerzi v Kabulu, ampak na podezelju je bilo enako.

Pa vseeno ne moreš zanikati, da niso šli od takrat, par 100 let nazaj. Propaganda gor al dol.


Lahko. Nic kaj veliko se ni spremenilo. Kar je sicer nenavadno - posledica nenehnih konfliktov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

arnecan1 ::

kow je izjavil:

Slopek je izjavil:

kow je izjavil:

Lol, a ti res verjames tej propagandi (slike)? Leta 1972 so bile isto zadekane... morda ne na univerzi v Kabulu, ampak na podezelju je bilo enako.

Pa vseeno ne moreš zanikati, da niso šli od takrat, par 100 let nazaj. Propaganda gor al dol.


Lahko. Nic kaj veliko se ni spremenilo. Kar je sicer nenavadno - posledica nenehnih konfliktov.

Seveda se je spremenilo. Iran, Afganistan, so zdrsnili nazaj v srednji vek. Tudi Irak, Sirija je v težavah, na žalost tudi z pomočjo nekaterih evropskih držav. Turčija je na tej poti. Tudi Bosna se počasi vrača v čas pred Avstroogrsko okupacijo. Na žalost.
Bosna leta 1906


Libanon je imel še nedolgo nazaj krščansko večino. Znani so bili kot Švica Bližnjega Vzhoda. Danes niso več večina. Pa tudi Libanon izgleda drugače, kakor še 50 let nazaj.


Slopek ::

Saj si slišal. Propaganda pa to. Danes niti Goebbels, ne pričara takega Teherana ali Kabula, kot je na 70s fotkah ;)

oo7 ::



Ta, ki je danes moril v Franciji je ilegalni migrant, ki je septembra prišel z ladjo ilegalno v Italijo.

WizzardOfOZ ::

Ljudje na žalost še nismo in še dolgo ne bomo na nivoju, kjer bi lahko mirno živel pod eno streho z vsemi religijami skupaj. Zato se rabi nekdo, ki je dovolj močan in ima hrbtenico da pokaže vsakemu, kje pod streho mu je mesto.

In trenutno bi morala Francija domače muslije sesut v prah, vsakega, ki bi se samo malo uprl, zlomit do konca, da ostalim pokaže kje jim je mesto. Pa ko popuca doma, sesut še turčijo nazaj v kameno dobo in tam postaviti eno veliko parkirišče pred evropo. S tem bi pokazal kako se temu streže. In to je na žalost edini način, ki ga islam razume.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

tale ti to dobro razloži, konkretno na min 47


https://scholar.harvard.edu/files/chane...

Na kratko - bolj jih je zanimala religija kot znanost. Že od 12. stoletja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

zmaugy je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

tale ti to dobro razloži, konkretno na min 47


https://scholar.harvard.edu/files/chane...

Na kratko - bolj jih je zanimala religija kot znanost. Že od 12. stoletja.

Ja seveda. Pa ne zato ker bi bili neumni. Le prioritete so druge.
Nož in koran nekako zadostuje potrebam, bi lahko rekel.

Poldi112 ::

A zato si pod perzijci in arabci imel svobodo veroizpovedi, pod rimom pa ne?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Slopek je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

tale ti to dobro razloži, konkretno na min 47


https://scholar.harvard.edu/files/chane...

Na kratko - bolj jih je zanimala religija kot znanost. Že od 12. stoletja.

Ja seveda. Pa ne zato ker bi bili neumni. Le prioritete so druge.
Nož in koran nekako zadostuje potrebam, bi lahko rekel.


Nikoli nisem trdil drugače.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Slopek ::

Vem, vem. Niti ni bilo pisano kontra tvojemu. Bolj Poldiju, ki gleda v antični Rim, medtem ko debatiramo o letu 2020, ko se v cerkvah evrope, režejo glave.

arnecan1 ::

Poldi112 je izjavil:

A zato si pod perzijci in arabci imel svobodo veroizpovedi, pod rimom pa ne?

Ne vem no, osebno raje živim pod Rimom, na Poljskem, na Hrvaškem, na Irskem ali bilo kateri drugi "hardcore" katoliški državi, kakor pa v Iranu ali kakšni arabski državi.

Domnevam, da če bi jutri vsi morali zapustiti Slovenijo, bi ti raje kakor na Poljsko odšel v Iran? Jaz še vedno raje vzamem Poljsko.

WizzardOfOZ ::

V bistvu sta poljska in iran nekje na istem nivoju. V obeh državah živijo ljudje na nivoju jugoslavije tam iz 80ih. In dokler se ne vtikajo v oblast, jih oblast pusti pri miru in oni živijo. Imajo žurke, pijejo alko,...

49106 ::

arnecan1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

A zato si pod perzijci in arabci imel svobodo veroizpovedi, pod rimom pa ne?

Ne vem no, osebno raje živim pod Rimom, na Poljskem, na Hrvaškem, na Irskem ali bilo kateri drugi "hardcore" katoliški državi, kakor pa v Iranu ali kakšni arabski državi.

Domnevam, da če bi jutri vsi morali zapustiti Slovenijo, bi ti raje kakor na Poljsko odšel v Iran? Jaz še vedno raje vzamem Poljsko.


Ena država je bolj sekularna od druge in zato prijetnejša za življenje.



V bistvu sta poljska in iran nekje na istem nivoju. V obeh državah živijo ljudje na nivoju jugoslavije tam iz 80ih. In dokler se ne vtikajo v oblast, jih oblast pusti pri miru in oni živijo. Imajo žurke, pijejo alko,...


Alcohol in Iran prohibited for Iranian citizens by law since the establishment of Islamic Republic government in 1979.[1]

In 2017, 5.7% of the adult population were found to have consumed alcohol in the previous year.

Alcohol in Iran @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

WizzardOfOZ ::

Si bil v Iranu al sam neke izmišljene statistike gledaš?

Alkota se da dobit kolikor ga hočeš. Samo ne uradno in ne v javnosti. Poljska tudi ni več daleč od tega.

Unilseptij ::

Poljska in Iran še zdaleč nista na istem nivoju. Na Poljskem imajo začasno krizo, ki bo čez 10 let pozabljena in stanje spet normalizirano, v Iranu imaš popolno obvladovanje družbe na vseh nivojih na veke vekov amen. Ločiti je tudi treba med državami, kjer je islam samo večinska religija in državami, kjer dejansko furajo šeriatsko pravo.

49106 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Si bil v Iranu al sam neke izmišljene statistike gledaš?

Alkota se da dobit kolikor ga hočeš. Samo ne uradno in ne v javnosti. Poljska tudi ni več daleč od tega.


Dobiš ga kolkor hočeš, če si tujec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Unilseptij ::

Tukaj zame ni debate... če lahko do neke mere razumem jezo, ki žene nekoga, da zorganizira teroristični napad, ker moja država sodeluje v vojnah tam doli, podpihuje razdor, onemogoča ekonomski razvoj, itd. nikakor ni možno tega uporabiti za primere, kot je ta s temi karikaturami. Bistvo naše civilizacije je svoboda govora in izražanja, in kdor nam odreka to, nam odreka našo svobodo... v naših družbah in okoljih. Tako, da tukaj ni treba nič preveč zagovarjati storilcev in motivov, treba je le razumeti, da migranti niso krivi.

49106 ::

Nič drugače kot pri Mariji s podgano.


Avgusta 2003 je tožbo zavrnilo tudi drugostopenjsko sodišče. Sodišče je v skladu z ustavo in zakoni razsodilo, da sta bila [avtorja] v svojem umetniškem projektu neokusna, vsekakor pa nista presegla meje dovoljenega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

WizzardOfOZ ::

49106 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Si bil v Iranu al sam neke izmišljene statistike gledaš?

Alkota se da dobit kolikor ga hočeš. Samo ne uradno in ne v javnosti. Poljska tudi ni več daleč od tega.


Dobiš ga kolkor hočeš, če si tujec.


Tudi domačini ga imajo v izobilju. Tako kot v Alžiriji, Libiji,...

49106 ::

Jaz sem dal dokaj kredibilen link, ki pravi, da je tega v Iranu zelo malo. Na tebi je, da najdeš takšnega, dokaj kredibilnega, ki mojega postavlja na laž. Najraje na ZS, ker s protesti nima veliko skupnega, razen tega, da je oboje posledica teokracije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mr_chai ::

Kako lahko to izjaviš ? https://www.telegraph.co.uk/news/2020/1...

49106 je izjavil:

Jaz sem dal dokaj kredibilen link, ki pravi, da je tega v Iranu zelo malo. Na tebi je, da najdeš takšnega, dokaj kredibilnega, ki mojega postavlja na laž. Najraje na ZS, ker s protesti nima veliko skupnega, razen tega, da je oboje posledica teokracije.


Ne mi prosim prodajat kolk je v Iranu kul. Sj sm mel prjatla k je šel dol na dopust pred leti, pa je isto prišel nazaj in paradiral kolk je kul. Tam je bil pa samo dva tedna... Pred enim mesecem so usmrtili svojega najboljšega
rokoborca, samo zato, ker je protestiral proti vladi.
https://www.hrw.org/news/2020/09/12/ira...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Scaramouche1 ::

Hamed Abdel Samad dobro pokaže kako Islam kontrolira um ljudi!


Uizi ::

Muslimani(priseljenci) bi se lahko integrirali v družbo postopoma. Največja napaka je, da jih poselimo na isto območje, kjer se vzamejo skupaj, njihovi "nadrejeni" pa znjimi manipulirajo prek vere, nikoli se ne naučijo niti jezika gostujoče države in ustvarijo svojo državo v malem. Lep primer je Kranj, kjer se morajo še v šolah na govorilnih urah pogovarjati albansko. Nisem rasist, ampak človek, ki živi v naši državi 30 let in nezna besede slovensko mi dvigne pritisk, razlog pa leži v enklavah. Socialna omrežja pa vzpodbujajo to grupiranje na plemena in manipulacijo. Pač manipulirat z bedastim folkom ni težko, pa naj bo to vera ali politika, za slednje imamo lep primer ravno zdaj v Sloveniji. Človek rabi palico ali pa izobrazbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Uizi ::

Dodamo še našo zahodno SJW politiko in rezultat je, mislim, da vsi veste kaj..

arnecan1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

V bistvu sta poljska in iran nekje na istem nivoju. V obeh državah živijo ljudje na nivoju jugoslavije tam iz 80ih. In dokler se ne vtikajo v oblast, jih oblast pusti pri miru in oni živijo. Imajo žurke, pijejo alko,...

Adijo pamet. Ko imamo polno rit vsega in ima vsak posameznik pravico reč, kaj mu pade na pamet, čeprav ga ima večina ostalih za rahlo neprištevnega, dobimo potem take izjave. Ampak nič hudega, zaradi tega ti nihče ne bo odrezal glave. PRI NAS IMA VSAK PRAVICO REČ KAJ MU LEŽI NA DUŠI, ČE LE TO NI GROŽNJA ALI KRATENJE PRAVICE DRUGEMU.

P.S.: Iran ima sicer resnično drugačno kulturo in delno tudi civilizacijo od arabskega sveta, ampak še vedno je med Poljsko in Iranom ogromen civilizacijski prepad. In krivda leži v islamu, ki je to starodavno civilizacijo in njene ljudi pustil v srednjem veku. Mogoče pa nekoč Iranci pridejo k pameti, če pa bi moral izbirati med Savdsko Arabijo in Iranom, vedno izberem Iran. Če pa bi moral izbirati med Iranom in Poljsko, pa ne bi metal kovanca kakor ti. Pravzaprav mislim, da večina Slovencev ne razmišlja kakor ti. Pravzaprav mislim, da si samo navaden provokator in internetni trol, če bi bil postavljen v takšno situacijo ne dvomim, da bi prvi stal na vlaku za Poljsko ter pri tem odrival starejše in otroke za čim hitrejši vstop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

HulkHogan ::

Več kot očitno sedaj nas hočejo namerno nekaj pumpati proti islamu. Če bi ČarlieHebdo delal antisemitske stripe, zanikal holokavst... bi jih že zdavnaj strpali v zapor. Samo pri zahodni kulturi je največji tabu antisemitizem. Na zahodu je največji tabu zanikanje holokavsta, celo nad pedofilijo.

Raje se vprašajte cui bono in ne ponavljajte slepo mantr ki vam jih na pladnju servirajo mediji.

mahoni ::

HulkHogan je izjavil:

Več kot očitno sedaj nas hočejo namerno nekaj pumpati proti islamu. Če bi ČarlieHebdo delal antisemitske stripe, zanikal holokavst... bi jih že zdavnaj strpali v zapor. Samo pri zahodni kulturi je največji tabu antisemitizem. Na zahodu je največji tabu zanikanje holokavsta, celo nad pedofilijo.

Raje se vprašajte cui bono in ne ponavljajte slepo mantr ki vam jih na pladnju servirajo mediji.

Pedofilija?
Vse do 19stega stoletja tega pojma ni bilo. Ljudje so fukali zenske ze od 9 pa naprej.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

Uizi ::

@mahoni Saj jih še danes le, da se to dogaja na kakšnem private islandu. Drugače, se pa strinjam s tabo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

WizzardOfOZ ::

49106 je izjavil:

Jaz sem dal dokaj kredibilen link, ki pravi, da je tega v Iranu zelo malo. Na tebi je, da najdeš takšnega, dokaj kredibilnega, ki mojega postavlja na laž. Najraje na ZS, ker s protesti nima veliko skupnega, razen tega, da je oboje posledica teokracije.


Kje boš našel link na nekaj, kar se dogaja v privat prostorih. Sej noben ni neumen, da bi pokazal nekaj, za kar mu bodo oblasti težile.

Podobno kot recimo veš, da je tunizija julija in augusta offlimits, ker alžirci, (ki ne smejo piti alkohola v svoji državi, v tuniziji ga pa lahko(dateljnovo žganje, figovo žganje, likerji,...)) hodijo na all inclusive za tri tedne v tunizijo in so 2 tedna nažgani ko opice, tretji teden se pa treznijo, da pridejo v svojo državo trezni in jim ne težijo. Celo leto šparajajo, da se potem 2 tedna ubijajo z alkotom.
Ampak tega tudi ne boš našel nikjer zapisanega. Je pa javno znano.

Zgodovina sprememb…

mzakelj ::

WizzardOfOZ je izjavil:

49106 je izjavil:

Jaz sem dal dokaj kredibilen link, ki pravi, da je tega v Iranu zelo malo. Na tebi je, da najdeš takšnega, dokaj kredibilnega, ki mojega postavlja na laž. Najraje na ZS, ker s protesti nima veliko skupnega, razen tega, da je oboje posledica teokracije.


Kje boš našel link na nekaj, kar se dogaja v privat prostorih. Sej noben ni neumen, da bi pokazal nekaj, za kar mu bodo oblasti težile.

Podobno kot recimo veš, da je tunizija julija in augusta offlimits, ker alžirci, (ki ne smejo piti alkohola v svoji državi, v tuniziji ga pa lahko(dateljnovo žganje, figovo žganje, likerji,...)) hodijo na all inclusive za tri tedne v tunizijo in so 2 tedna nažgani ko opice, tretji teden se pa treznijo, da pridejo v svojo državo trezni in jim ne težijo. Celo leto šparajajo, da se potem 2 tedna ubijajo z alkotom.
Ampak tega tudi ne boš našel nikjer zapisanega. Je pa javno znano.


Bo kar držalo. Sem doživel ko so se ga Alžirci nalival v hotelu kot opice... Sicer so se trudili nekaj angleško govorit ko si prišel zraven, samo se preveč razlikujemo da bi se skrili med 100 Slovenci in 300 Rusi v hotelu... Isto je v Maroku. Neseš 5 litrov žganja in imaš hašiša kolikor hočeš... Sicer je zanič ampak se da menjati. Sami smo sicer raje kupili od tapravega dilerja in kvaliteten hašiš... Za šnopc pa so pripravljeni storiti marsikaj. Samo da se ga malo nasmodijo. Potem pa ko jih ni drugo jutro na delo ( kelnar v hotelu ) reče lastnik da ima celodnevno molitev :)):)) . Kaka molitev, fertik je kot kanta....

greatdrakon ::

ko smo bili enem mednarodnem strokovnem srečanju (bilo je prisotnih vseh nacij). je večina kaj spila. ampak samo muslimani (konkretno Turki) so se nabili, da so bili ko opice pijane po tleh...

arnecan1 ::

HulkHogan je izjavil:

Več kot očitno sedaj nas hočejo namerno nekaj pumpati proti islamu. Če bi ČarlieHebdo delal antisemitske stripe, zanikal holokavst... bi jih že zdavnaj strpali v zapor. Samo pri zahodni kulturi je največji tabu antisemitizem. Na zahodu je največji tabu zanikanje holokavsta, celo nad pedofilijo.

Raje se vprašajte cui bono in ne ponavljajte slepo mantr ki vam jih na pladnju servirajo mediji.

Če bi nas hoteli napumpati zoper islam, bi v zahodnih medijih objavljali več o napadih na manjšine v islamskem svetu. Pa tudi jezik naših politikov bi šel kam dalje kakor pa do deklarativnega obsojanja nasilja. Malo poglej kaj pravijo islamski voditelji.

Napadi na Kopte:
- 23 mrtvih leta 2011, večinoma žensk in otrok 2011 Alexandria bombing @ Wikipedia
- 29 mrtvih v napadu leta 2016 Botroseya Church bombing @ Wikipedia
- 45 mrtvih leta 2017 Palm Sunday church bombings @ Wikipedia
- 28 mrtvih zopet leta 2017 Minya bus attack @ Wikipedia
- 10 mrtvih spet leta 2017 Attack on Saint Menas church @ Wikipedia

Še malo o Pakistanu in življenju tamkajšnjih kristjanov:
- 17 mrtvih v napadu leta 2001 Bahawalpur church shooting @ Wikipedia
- 9 mrtvih leta 2009 2009 2009 Gojra riots @ Wikipedia
- 127 mrtvih leta 2013 Peshawar church bombing @ Wikipedia
- 15 mrtvih v napadu leta 2015 Lahore church bombings @ Wikipedia
- 75 mrtvih leta 2016 2016 2016 Lahore suicide bombing @ Wikipedia
- 9 mrtvih leta 2017 2017 2017 Quetta church attack @ Wikipedia

Iz Iraka so v zadnjih 15 letih izgnali 1/2 že tako izginjajočih kristjanov in jazidov. In tako dalje. Tu je Tajska, Filipini, Kitajska, Kavkaz, Indija, Sudan, Nigerija, Turčija ..... Pravzaprav lahko gremo kar v evropska velemesta, kjer imami in šarija patrole ustvarjajo vzporedno življenje pred našimi nosovi.

Vsi vemo, katere vere se najbolj bojimo. Pa s tem ne mislim bosanskih muslimanov, še posebej tisti, ki pri nas že dolgo živijo. Ampak če že samo pogledamo tiste, ki so prišli v Slovenijo zadnjih 10 let kot začasni migranti, pri njih svinjine praktično več ni, alkohola tudi zelo malo, marsikatera mlada ženska pa je že zamotana po glavi.

Invictus ::

WizzardOfOZ je izjavil:

V bistvu sta poljska in iran nekje na istem nivoju. V obeh državah živijo ljudje na nivoju jugoslavije tam iz 80ih. In dokler se ne vtikajo v oblast, jih oblast pusti pri miru in oni živijo. Imajo žurke, pijejo alko,...

Razlika je samo v tem, a znajo biti Poljaki še bolj versko blazni kot Iranci ;).

greatdrakon je izjavil:

ko smo bili enem mednarodnem strokovnem srečanju (bilo je prisotnih vseh nacij). je večina kaj spila. ampak samo muslimani (konkretno Turki) so se nabili, da so bili ko opice pijane po tleh...

Muslimani se vedno napijejo, če jih nihče ne vidi.

Njim je najbolj pomembno, da na zunaj zgledajo pravi muslimani. Kaj se dogaja za zaprtimi vrati, je manj pomembno. So tudi samo ljudje in iščejo bližnjice...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Poldi112 ::

Slopek je izjavil:

Vem, vem. Niti ni bilo pisano kontra tvojemu. Bolj Poldiju, ki gleda v antični Rim, medtem ko debatiramo o letu 2020, ko se v cerkvah evrope, režejo glave.


Nisem jaz zvlekel antike sem. Je pa danes objektivno še precej huje. Naša večvredna krščanska kultura je z miljonskimi vložki v destabilizacijo bližnjega vzhoda in podporo zmernih glavorezcev sproducirala nova gojišča ekstremizma.

Jebeni muslimani, anede? Medtem ko naša večvredna zahodna kultura veselo raketira poroke levo in desno. Ne tako kot barbari, ki še vedno harajo z nožem in ne povzročijo 1% zrtev, ki jih povzročimo mi...

arnecan1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

A zato si pod perzijci in arabci imel svobodo veroizpovedi, pod rimom pa ne?

Ne vem no, osebno raje živim pod Rimom, na Poljskem, na Hrvaškem, na Irskem ali bilo kateri drugi "hardcore" katoliški državi, kakor pa v Iranu ali kakšni arabski državi.

Domnevam, da če bi jutri vsi morali zapustiti Slovenijo, bi ti raje kakor na Poljsko odšel v Iran? Jaz še vedno raje vzamem Poljsko.


Seveda tudi sam raje živim tu. Problem je samo, da vzroke ekstremizma zmotno (propaganda pač dobro dela) iščeš v islamu in ne v zahodnem širjenju demokracije.

Saj to veš, da smo zahodnjaku ustvarili Al Kaido, ISIS, ..
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

Poldi112 ::

Unilseptij je izjavil:

Tukaj zame ni debate... če lahko do neke mere razumem jezo, ki žene nekoga, da zorganizira teroristični napad, ker moja država sodeluje v vojnah tam doli, podpihuje razdor, onemogoča ekonomski razvoj, itd. nikakor ni možno tega uporabiti za primere, kot je ta s temi karikaturami. Bistvo naše civilizacije je svoboda govora in izražanja, in kdor nam odreka to, nam odreka našo svobodo... v naših družbah in okoljih. Tako, da tukaj ni treba nič preveč zagovarjati storilcev in motivov, treba je le razumeti, da migranti niso krivi.


V avstriji in nemčiji je Mein Kampf prepovedan. Vedno bolj se prepoveduje tudi islamska simbolika. Kje je tu svoboda govora in izražanja?

Teroristov pa nihče ne zagovarja. Pravimo samo, da je posploševanje teh sprevrženih dejanj na muslimane enako retardirano, kot je posploševanje Breivikovih in Trobčevih dejanj na kristjane.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

gruntfürmich ::

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Seveda je tudi to problem, drhal je na vseh straneh vseh spektrov

Točno to. Drhal je na vseh straneh vseh spektrov. To ti skuša pojasniti tudi @kuglvinkl, nekateri se pa obešajo na to, kot da človek podpira to in ono, ker za zahojence, ki jim pokažeš na probleme, ki so dejansko med nami to po defaultu pomeni, da podpira težave, ki jih vidimo na youtubu. Mislim, next level shit no ...

vseeno pa je težko opravičevati težave z muslimani s tem, da imamo pač tudi svoje težave. še manj da se s tem opravičujejo ali ignorirajo izgredi ki jih naredijo muslimani pri nas.

greatdrakon je izjavil:

muslimani (konkretno Turki) so se nabili...
izraz turek zajema tako veliko skupino različnih ljudi in ljudstev da je to skoraj nepredstavljivo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Samael ::

gruntfürmich je izjavil:

Samael je izjavil:

49106 je izjavil:

Seveda je tudi to problem, drhal je na vseh straneh vseh spektrov

Točno to. Drhal je na vseh straneh vseh spektrov. To ti skuša pojasniti tudi @kuglvinkl, nekateri se pa obešajo na to, kot da človek podpira to in ono, ker za zahojence, ki jim pokažeš na probleme, ki so dejansko med nami to po defaultu pomeni, da podpira težave, ki jih vidimo na youtubu. Mislim, next level shit no ...

vseeno pa je težko opravičevati težave z muslimani s tem, da imamo pač tudi svoje težave. še manj da se s tem opravičujejo ali ignorirajo izgredi ki jih naredijo muslimani pri nas.

A to govoriš o teh težavah, ki jih gledaš na youtubu?

Ponavadi, ko vas po vseh vrednostnih sodbah, hujkaštvu, itd spomnim, kako je "pri nas" pa potegnete ven kristalno kroglo in hitite razlagati da pa še bo ...

Mislim wtf. no ... ljudi bi danes pribili na križ ker se vam zdi, da nekaj pa še bo. Izklopi internet, pa ti bo v življenju lažje, nam pa tudi, ko nam ne bo treba brati nekih zahojencev in njihovih namišljenih problemov "pri nas".
Še takrat, ko je nova24 poročala, kako je islamski terorist ugrabil avtobus in ste odpirali šampanjce pri nas, ker so se končno udejanile vaše mokre sanje, ste jih morali zapreti, ko ste ugotovili, da je temu "teroristu" ime Primož.
Samael != Samuel

aviator ::

Hodiš v cerkev ali ne, za njih si nevernik. Naj si še toliko želiš sprati iz sebe neko sled po krščanstvu, je krščanstvo tako zelo prepleteno z zahodno civilizacijo, da je ubistvu eno in isto. Če bi želel resnično biti sekularen bi moral povsem izbrisati kakaršno koli zgodovnisko sled, ukiniti vse običaje in navade. Se pravi nič več božičnih sejmov, smrekc, božička, pirhov, potice dobrih mož. No sej neka ideologija si je to želela, vmes pa uvedla svoje bogece, ki so kako zanimivo zelo spominjali na prejšnje bogece. Gre za neko normalno vpršanje. Kaj povprečni Evropejec pričakuje, če se v Evropi 50 procentov ljudi recimo izreče za muslimane? Bodo živeli po evropskih zakonih? Tako kot sedaj sigurno ne. Če gledaš državne proslave na Kitajaskem, v Jugi, Iranu in povsod koder je neka močna diktatura/teokracija povsod opaziš neke uniforme, slike velikih vladarjev itd. Sistematika je ista, samo bogec se menja. Nova 24 gor ali dol, zatiskanje oči in minimalizacija problema vodi v vojne. Nova 24 je interesna TV. Kaj pa Charlie Hebdo?
Če želimo imeti dolgoročni mir bi morali podpreti boj žensk in homoseksualcev ter izobražencev znotraj islama. Islamska parada ponosa. Društvo pivcev piva na šeriatski način. Islamnski feminizem. Karkoli. Podpreti je treba mlade Albanke, ki so izobražene izvirjo iz zahojenih družin ter govorijo slovensko. Točno tako kot se je reformiralo cerkev. Od znotraj. Samo uvažanje folka, v upanju ,da se bo integriral na lepe oči vodi v klanje. In ja narisati Mohameda kot ga vidim jaz je svoboda. Da se 3 ljudje preimenujejo v JJ je svoboda. Ni svoboda ,da zato dobivajo denar iz javne dude ,ker so nekomu všeč. Narisati podgano v Marijinem naročju je svoboda. Svoboda je pravica do splava.

Charlie Hebdo in njegovi novinarji zgolj nastavljajo ogledalo fake liberalcem. Nekaj kar recimo naša Mladina ni več sposobna. In to so zame novinarji, ki nosijo glavo v torbi.

Samael ::

aviator je izjavil:


Če želimo imeti dolgoročni mir bi morali podpreti boj žensk in homoseksualcev ter izobražencev znotraj islama. Islamska parada ponosa. Društvo pivcev piva na šeriatski način. Islamnski feminizem. Karkoli. Podpreti je treba mlade Albanke, ki so izobražene izvirjo iz zahojenih družin ter govorijo slovensko. Točno tako kot se je reformiralo cerkev. Od znotraj. Samo uvažanje folka, v upanju ,da se bo integriral na lepe oči vodi v klanje. In ja narisati Mohameda kot ga vidim jaz je svoboda. Da se 3 ljudje preimenujejo v JJ je svoboda. Ni svoboda ,da zato dobivajo denar iz javne dude ,ker so nekomu všeč. Narisati podgano v Marijinem naročju je svoboda. Svoboda je pravica do splava.

Kako, oh le kako, se se pa zahojenci glede tega še pri nas po tleh mečejo. Feminizem? Pravice homoseksualcev? Narisati podgano ... umetnost?
A si kdaj odprl slo-tech, pa da se ne bi horda naših domačih zahojencev po tleh metala zaradi vsega tega - kje boš potem podpiral to drugje, če še doma nisi zmožen izraziti podporo temu?
Samael != Samuel

Poldi112 ::

aviator je izjavil:

Bodo živeli po evropskih zakonih? Tako kot sedaj sigurno ne.


Seveda bodo. Za ogromno večino je islam tradicija, tako kot za nas krščanstvo. Ovce pa padate na poceni propagando, s katero zahod opravičuje okupacijo muslimanskih držav. Pač, komunizem je padel, pa je bilo treba na hitro ustvariti novega sovražnika.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

gruntfürmich ::

Samael je izjavil:

Ponavadi, ko vas po vseh vrednostnih sodbah, hujkaštvu, itd spomnim, kako je "pri nas" pa potegnete ven kristalno kroglo in hitite razlagati da pa še bo ...

vsakemu pametnemu je jasno kaj bo, če pa gledaš večino ali pa sebe pa je jasno kaj ne bo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

aviator ::

Samael je izjavil:

aviator je izjavil:


Če želimo imeti dolgoročni mir bi morali podpreti boj žensk in homoseksualcev ter izobražencev znotraj islama. Islamska parada ponosa. Društvo pivcev piva na šeriatski način. Islamnski feminizem. Karkoli. Podpreti je treba mlade Albanke, ki so izobražene izvirjo iz zahojenih družin ter govorijo slovensko. Točno tako kot se je reformiralo cerkev. Od znotraj. Samo uvažanje folka, v upanju ,da se bo integriral na lepe oči vodi v klanje. In ja narisati Mohameda kot ga vidim jaz je svoboda. Da se 3 ljudje preimenujejo v JJ je svoboda. Ni svoboda ,da zato dobivajo denar iz javne dude ,ker so nekomu všeč. Narisati podgano v Marijinem naročju je svoboda. Svoboda je pravica do splava.

Kako, oh le kako, se se pa zahojenci glede tega še pri nas po tleh mečejo. Feminizem? Pravice homoseksualcev? Narisati podgano ... umetnost?
A si kdaj odprl slo-tech, pa da se ne bi horda naših domačih zahojencev po tleh metala zaradi vsega tega - kje boš potem podpiral to drugje, če še doma nisi zmožen izraziti podporo temu?


No in ker niti domačih zahojencev ne znamo obvladat, ki ob tej karikaturi niso ubili še nikogar, bi ti uvažal take kot v Franciji in jih neasimiliral. Dobro se zavedam ,da so ti ljudje med drugim tudi posledica svetovnih zdrah, te posledice pa so žal neenakomerno porazdeljene.Kar pa ne pomeni,da so ne nevarni. Res recept za uspeh. Ta vaš balonček bo počil, takoj ko počepne ekonomija. In imel boš spopad tega,kar je ostalo od krščanstva ter 10 procentov muslimanov hardlinerjev in 90 posto zmernih, ki se bodo prisiljeni identificirati. Četudi skrivoma pijejo alkohol, bodo sekali glave. Res je komunizma ni več, in nočem končati pašteta zato, ker bi v Ameriki,Kitajski in Rusiji spet radi naredili dober orožarski posel. Evropa bi se iz te enačbe morala umaknit in naredit red. Skrajneže lepo na ladjo in pred ameriško obalo.

Samael ::

aviator je izjavil:

Skrajneže lepo na ladjo in pred ameriško obalo.

Kaj pa potem še počnete tu?
Samael != Samuel
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145690 (131353) BigWhale

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274230644 (208189) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184193 (74660) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935820 (31221) guest #44
»

Ali koran res poziva k terorizmu/nasilju do nevernikov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14930150 (27481) JanK

Več podobnih tem