Prijavi se z GoogleID

» »

novo vrednotenje nepremičnin

novo vrednotenje nepremičnin

strani: 1 2 3 »

antartide ::

Shields je izjavil:

antartide je izjavil:

danes sm videl eno iz fursa v novemu bmw x5 ... Mafia.

On topic : Kaj vas tolko sekira bogih 300EUR na leto?

Kako pa veš da je s fursa?

A to da bodo po novih davčnih reformah največ dobili spet tisti ki imajo največ vas pa ne moti :)

vem ker
1. je noro lepa in si jo zapomneš
2. mi sprejema napovedi vsak mesec

Jah nevem, jaz sem dobesedno v revščini zaradi teh davkov. Mam 6.000EUR ki ne smem tikat, ker čakam pismo za akontacijo. Dobro sej bo dost manj pri dohodnini, vseeno pa nimam niti za nov komp, mam pa 6.000EUR za akontacijo.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

belidihur je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Da, za 100k...

Lol. Če je urdani izračun, da je vredna 60 jurjev. Ne, ne boš dobil kupca, ki bi ti dal 100 jurjev.

Ne, to ni uradni izracun ampak je POSPLOSENA VREDNOST.... To ne vzame v zakup notranjosti niti urejenosti kot je recimo nov laminat, nova kopalnica, kuhinja, novi podboji, klima, itd... Vse to lahko stanovanju dvigne ceno tudi za 50%
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

trancer01 ::

Če bi pri nas reformirali celotno davčno zakonodajo oz. sistem, bi lahko znižali dohodnino in povečali davek na nepremičnine, ki bi ostal neposredno občinam/regijam. Tako imajo v ZDA, ne vem pa, če je to nujno boljši sistem.

kk26 ::

Lani sem kupil stanovanje. Sedaj sem opazil, da mojemu stanovanju pripada še par m2 v kleti. Kje bi lahko dobil točen podatek o tem, kje je ta prostor? Prejšnji lastnik (ki sedaj živi pod nami), nam ga je očitno zamolčal.

genesiss ::

Na gursu (fizicno moras tja)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: genesiss ()

Invictus ::

kk26 je izjavil:

Lani sem kupil stanovanje. Sedaj sem opazil, da mojemu stanovanju pripada še par m2 v kleti. Kje bi lahko dobil točen podatek o tem, kje je ta prostor? Prejšnji lastnik (ki sedaj živi pod nami), nam ga je očitno zamolčal.

Jezus, a nisi prebral izpiska zemljiske knjige ?!?!?!?!

Ce ti pripada, je tam. Ce ga ni, potem nimate urejenih lastniskih delezev - cimprej pojdite v postopek.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Lonsarg ::

Vsekakor prvo vpogled v zemljiško knjigo (na e-sodišču je javni online vpogled), in gurs (spet javno online preko e-prostor).

Klet je sicer teoretično lahko tudi ločen "del", ki ima svoj izpis iz zemljiške, svojega lstnika itd., to bi pomenilo, da če je ni v kupoprodajni pogodbi, ta del ni zamenjal lastnika.

Ampak v večini primerov klet ni ločeno zavedena v zemljiški/gursu, pač pa je "pripeta" stanovanju in je neločljiva. Je zgolj "lastnost" stanovanja na gursu da ima še klet. In če je to tako (preveri) potem imaš dve šansi
a.) probaš dobit če obstaja načrt etažne lastnine kjer je vse to popisano (kak sostanovalec, upravnik, gurs,...)
b.) izveš od stanovalcev kje je, ponavadi so boxi v kleteh označeni po številkah.
strani: 1 2 3 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je vzrok za tako rast in tak trenuten nivo cen nepremičnin v Sloveniji? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
123535672 (6080) Utk
»

Oddajanje stanovanja v najem je bajno dobičkonosen posel! (strani: 1 2 3 4 5 )

21023642 (5175) Mato989
»

Davek na nepremičnine (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
1111117104 (83380) AndrejO
»

Zakaj država ne obdavči nepremičnine, kot Američani? (strani: 1 2 )

747373 (5859) Furbo
»

Kaj menite o davku na nepremičnine? (strani: 1 2 )

524251 (3407) Maria

Več podobnih tem