Prijavi se z GoogleID

» »

Trgovina Simarket.si (KWON d.o.o.)

Trgovina Simarket.si (KWON d.o.o.)

ScottDJ_ ::

Pozdravljeni!

Pozna kdo tole trgovinico? Imajo kar lepe cene. Če samo povem, da sem enake komponente zbral v tej trgovini in na amazonu, a je bilo tukaj ceneje o.O.

Je že kdo kupoval? Je "napizdancija" tole? :)

Lp
i5 3570K | Z68 PRO3-M | Freezer Xtreme Rev.2 | GeForce GTX 1060 OC 6GB
SSD 240GB | HDD 1TB | Sport Ballistix 16GB 1600mhz
XFX Pro 550W|Arctic F12 120mm 2x|beQuiet PureWings2 140mm 1x

scipascapa ::

Deluje legit, bizi in ajpes.

matobeli ::

Meni tud zgleda legit, vsi podatki objavljeni, cene niso astronomsko nizke. Ampak legit je bil tudi AGT, pa vemo kako so se zadeve izpletle na koncu.

v333 ::

Moja izkušnja je samo stran od njih! Od treh izdelkov sem prejel dva v okvari. Ko sem jih obvestil da izdelki ne delujejo so predlagali reklamacijo. Ne poznajo stvarne napake! Ni vračila kupnine, niti zamenjave izdelkov z delujočimi, ampak popravilo na servsu! (ne bom napisal kateremu). Po njihovi razlagi reklamacijski rok 45 dni prenaha veljati, ker servis prevzame vso odgovornost nase. Ko sem od prodajalca po petih mesecih čakanja zahteval vrnitev kupnine in jim napisal, da bom v nasprotnem primeru podal prijavo na TIRS, so me poklicali s servisa in me v tujem jeziku (polomljena slovenščina) nadrli, da sem nesramen in se ne zavedam da mi delajo uslugo! Dokler mi tega niso povedali, nisem vedel in sem takoj od zahteve odstopil. Izdelka (rač. komponente) pa do danes še nisem prejel, niti ga več ne pričakujem.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer-> Medion-> Garancija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
42266203 (23336) joze67
»

Stvarna napaka - vračilo denarja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
757165 (3217) ziggy89
»

Zavrnjena garancija v Big Bangu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7610059 (6817) Lakotnik29
»

45 dnevni rok (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816698 (4240) čuhalev
»

Problem z trgovino Mlacom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
242444 (1395) tomaz-

Več podobnih tem