» »

extreme digital spletna trgovina

extreme digital spletna trgovina

««
9 / 9
»
»»

Koko008 ::

Glugy je izjavil:

Zakaj si 6 mesecev čakal? Če v 14 dneh izdelka ni pri teb v tvojih rokah moraš takoj poslati sporočilo da odstopaš od pogodbe. Kot potrošnik imaš pravice in si vsaj na slovenskem trgu zelo zaščiten. Uporabi jih. Jz sm pri njih samo enkrat monitor naročil pa sem ga dobil ceneje kot bi ga kjerkoli drugje na slovenskem trgu in to brez težav v 3 dneh dobil. To je vse kar lahko rečem. Jz ne bi čakal 6 mesecev.

Priporočam ti da se obrneš na Evropski potrošniški center: https://www.epc.si/pages/si/o-nas/strok... ki je bil ustanovljen ravno zato da ti kot potrošniku pomaga. Da se ukvarja z konkretnimi primeri in to brezplačno.

Misliš da tega nisem poskušal? Kolikokrat sem jim napisal da odstopam od pogodbe ter zahtevam kupnino nazaj, oni pa mi pošlje o neko sliko iz skladišča kot dokaz da so od poslali in take fore.
Šele ko sem jim točno citiral po katerem členu kerega EU zakona imam pravico od odstopa pogodbe so me začeli jemati resno.
Zadeva je že razrešena, tako da nima veze več epc, čeprav sem se nanj tudi obrnil pa ni nič pomagalo.
Sam pač vem da pri teh idiotih verjetno ne kupim nič več, če že pa samo en izdelek naenkrat in z plačilom po povzetju.

Bantani ::

Mogoče pa res poslujejo bolje,če plačaš po povzetju:D Jaz sem zmeraj plačal po povzetju pa nikoli nobenih problemov,če ti pa s kartice takoj trgajo jim je pa malo ravno za vse skupaj:))

Glugy ::

Ne razumem zakaj si sprejel blago če si že v prvih 14 dneh odstopil od pogodbe. Ne morejo se kr zmišljevat pa ne spoštovat tvoje odločitve o odstopu od pogodbe. Pravila so pravila. V 14 dneh lahko odstopiš od pogodbe če gre za nakup preko spleta; v 14 dneh od odstopa pogodbe ti pa morajo vrnit denar če se ne motim. Sigurno je neka varovalka; bi jih lahk tožil al pa kej. Ne morejo se kr neki zmišljevat. Če rečeš odstopam od pogodbe o dobavi tega in tega izdelka iz tega in tega dne se oni nimajo kej preseravat. Briga te v kerem skladišču imajo blago in nevem kaj. To je njihov problem ne tvoj.

mat xxl ::

Sam sem imel 12 nakupov na Extremu, vedno po povzetju, nikoli nobene težave, oziroma enkrat okvara Samsung TV ja, je bila odpravljena na našem pooblaščenem servisu korektno.

dolenc ::

Jst ze dolgo narocam od njih, sicer kako stvar na leto. V nedelo narocil, danes poslano, zmeraj vnaprej placam, tko da nimam nekih pritozb :)

Koko008 ::

@glugy
Natančneje sem dobil vrnjen denar šele po pol leta, ne izdelka.
Ja pravila so pravila, ampak dokler se oni na drugi strani maila obnašajo kot 13letniki na bivšem letgo-ju jim kaj prav dosti kot pa da jih greš tožit res ne moreš. Sicer pa gre za Madžarsko firmo me slovensko, kar vse skupaj še dosti uteži.
««
9 / 9
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Kaj kupiti
2662428312 (847) Tomassi
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

23464055 (5041) scipascapa
»

Spletna trgovina edigital

327953 (3376) SuperVeloce
»

Mimovrste oddano naročilo/spreminjanje cene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548137 (5862) Mare2

Več podobnih tem