» »

Izkušnje z demise.si?

Izkušnje z demise.si?

«
1
2 3 4

Kibby ::

Lp!
Ravno brskam malo po spletu in sem nasel na strani demise.si najcenejse radeonke 4870, pa me zanima, ce ma kdo z njimi kake izkusnje (pozitivne/negativne)? Stran me po izgledu zelo spominja na elektronika.si :)

Nevihta ::

Pozdravljen!

Zanekrat kupil 2 diska, cena zelo ugodna, zaenkrat še obadva delujeta (tok tok) skratka vse potekalo gladko in hitro.
Z moje strani dobra izkušnja!
LP
Nevihta

dejanslo ::

jaz sem pred nekaj leti (3-4) kupil pri njih računalnik in sem bil ful zadovoljen. super pomoč pri nakupu in hiter servis (+ v času servisa sem dobil nadomesten del). računalnik še zdaj tiktaka pod mojo mizo..
There`s More Than One Way To Do It

Blinkys ::

Jaz sem lani jeseni nabavo pri njemu komplet comp(po delih), pa zaenkrat niam dobenih težav. Bil je celo tak prijazen da mi je robo pripeljal skoraj do doma, ki je 15km vstran. Tak da samo dobro od mene.

DavidK ::

Jst sm pr njih 2X kupu komponente in nkol več!
Prvo sm čaku skor 2 tedna, za drugo pa sm dobu v par dneh pa ni delal in sm nazaj poslal, dubu pa sm nazaj šele čez 1 mesc!
Pred kratkim je prjatu kupoval noc comp in je prvo hotu tm uzet in so zavlačeval skor 2 tedna, na konc pa je pr elektronki dubu v slabem tednu sest. in stest.!

Moje mnenje o njih je NKOL VEČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

novinec09 ::

Tudi jaz sem pri njih samo 1X naročil in nikoli več.
Čakal sem dober teden, da so sploh dobili kar sem naročil in ker sem se zmenil za osebni prevzem je človek rekel da se dobima v Limbušu v nekem lokali (ne vem zakaj ne pri njih, ampak OK).
Ko se je zadeva pokvarila in sem mu jo nesel nazaj (osnovna plošač ASUS P5K), sem čakal na njo več kot 1 mesec!

Kolega je pri njih kupil računalnik z osebnim prevzemom in je mogel iti v Bistrico ob Dravi, da tam dela en človek in je skladišče v eni dobesedno garaži in en mali delovni pult za sestavo. :|
Za d.o.o. mi je vse to malo čudno.

Tudi moje mnenje o njih je vse drugo, kot pozitivno.

Vuli ::

Čakali ste več kot 1 mesec (verjetno 45dni),zato ker je mogu poslat zadevo k distrubuterju, oni pa naprej verjetno. Po 45dneh ti pa pripada nova roba,če nisi sam kriv za napako.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

darkolord ::

... da tam dela en človek in je skladišče v eni dobesedno garaži in en mali delovni pult za sestavo. :|
Za d.o.o. mi je vse to malo čudno.

To je čisto tipično/standardno za podjetja, ki se ukvarjajo samo s spletnimi trgovinami. V tem ni nič čudnega.

novinec09 ::

OK, dobro!

Ampak naj me kdo popravi-a ni tako, da je za d.o.o. potrebno napisati točno lokacijo, kjer se podjetje nahaja oz. poslovno enoto?
Ker naslov na spletni strani (Limbuš) in naslov, kamor je kolega šel iskat (Bistrica) je različen!:\

Za s.p. vem, da je vedno domač naslov, poslovalnica pa drugje (lahko tudi doma), za d.o.o. pa kolikor sem seznanjen bi mogel biti enak, kot je registriran-v tem primeru v Limbušu.
Nikjer pa nimajo zabeležene poslovne enote v Bistrici, kjer dejansko delajo, kar bi po moje moglo biti napisano v tem primeru.

batista bomb ::

pred tednom dni sem kupil 2X4870 in sem zelo zadovoljen, dobil računa in garancijo, dobil sem jo pa v treh dneh , pred nekaj pa sem kupil tudi q6600 in tudi dobil vse ( račun in garancijo ) Priporočam ;)

$%&/() ::

glede na to, da je omenjena kartica pri mimovrste zgolj 2€ dražja, ti priporočam nakup pri mimovrste

bo bolj ziher ;)

EDIT: se posipam s pepelom, sem mislil, da je govora o trgovini solo.si

sorry še enkrat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: $%&/() ()

muhc3 ::

Vsem, ki berete ta forum en lep pozdrav.

Moja še čisto sveža izkušnja s tem podjetjem je ZELOO pozitivna !

Zakaj pozitivna?

Ker sem glede na moje izkušnje bil toliko pazljiv in nisem nasedel ter preko klika plačal kupnine FIZIČNI OSEBI!
Ko sem v kliku izpisal položnico in vpisal št. računa, se je po prvi potrditvi na desni strani spremenilo
ime naslovnika iz DEMISE d.o.o. na neko X fizično osebo.
Po mojem klicu na kontaktno gsm, mi je prijazen gospod razložil, da pač tako poslujejo,
ker morajo nekako priti do gotovine oz. se s tem izognejo plačilu davka na dobiček in morda tudi s tme celotnega DDVja!
Seveda drugače ne morajo do gotovine, saj sem ugotovil kasneje, da imajo blokitan trensakcijski račun!

TUKAJ BODITE ZELOO PAZLJIVI, DA NE REČEM, S TEM PODJETJEM NE SKLEPAJTE KUPČIJ!!!
saj ima to podjetje blokiran trensakcijski račun, kar posledično pomeni,
da izdaja fiktivne račune, ki niso nikakršna osnova za uveljavljanje garancij!
TOREJ POTROŠNIK je v tem primeru zvito zaveden, "PRODAJALEC" pa nima nikakršnih obveznosti do njega!

VEDNO pred vaskim nakupom pri "SUMLJIVIH" in "NEZNANIH" podjetjih
na tej http://www.bonitete.si/ spletni strani preverite kakšno je trenutno stanje
oz. poslovanje podjetja!

Takšna podjetja in z njimi povezane fizične osebe, je potrebno takoj prijaviti pristojnemu tržnemu in davčnemu inšpektoratu.

Vsi ti !!!!!!!!!!!!!!!!!! niso napisani zastonj.

bluefish ::

Demise in Elektronika sta en in isti šmorn - oba poslujeta dvomljivo, računov ni,...
Že odsotnost konkretnih informacij o registraciji podjetja in slabo spisani pogoji poslovanja so znak, da ni vse v najboljšem redu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

DavidK ::

To da sta Demise in Elektronika isto nebo držal.
Jst sm kupu pr elektroniki cel komp. in bil zlo zadovoln-dubu tud račun in use kar spada zraunu. Mi je crknu disk-sm ga uzeu vn, poslal k njim in čez 2dni sm dubu nov disk-brez komplikacij.
Prjatu pa je kupu pr Demise comp. po komponentah.
Ko mu je crknla grafična jo je poslau na Demise in so mu zavrnil gar., kr ni dau sestav. compa v firmo ki se z tem ukvarja-so mu rekl, da jo je sam pokvaru, kr jo je narobe priključu. Pa še to so mu javl po 3 tednih. Zdj pa išče način da uveljau gar. (po celem ekranu ima majhne črtice, kar pomen, ga je grafična zanč in ne da se je to ob montaži zgodl). Je pa 2 mesca od tega ko je kupu komponente-do zdj mu je use delal BP.

Meizu ::

Dej, model, a'b lahka ti pisal mal bol chitljivo, a dej no, a vesh da nekterel tukile tut ochi bolijo, ko takhole berejo, a vesh?

God damn...


Ja glede elektronike.si - Ja, tudi sam mam kr en lep kos komponent iz elektronike. Za vsako sm dobil račun, z nobeno komponento še nism mel komplikacij. Je pa res, da so skrajno leni, če jim daš kakšen kos elektronike v odkup. Se vidi, da niso ravno zainteresirani v tej smeri. Ostalo pa je kolikor tolko vredu poštimano.

Galaxy ::

Demise.si

kupil 2 PowerColor 4870 512MB. Moja se je pokvarila, metala ven artefakte pri Crysis, sem poslal neki četrtek, v torek sem dobil novejšo revizijo (v2). Brez kakršnih koli problemov.

AljažD ::

Vsem, ki berete ta forum en lep pozdrav.

Moja še čisto sveža izkušnja s tem podjetjem je ZELOO pozitivna !

Zakaj pozitivna?

Ker sem glede na moje izkušnje bil toliko pazljiv in nisem nasedel ter preko klika plačal kupnine FIZIČNI OSEBI!
Ko sem v kliku izpisal položnico in vpisal št. računa, se je po prvi potrditvi na desni strani spremenilo
ime naslovnika iz DEMISE d.o.o. na neko X fizično osebo.
Po mojem klicu na kontaktno gsm, mi je prijazen gospod razložil, da pač tako poslujejo,
ker morajo nekako priti do gotovine oz. se s tem izognejo plačilu davka na dobiček in morda tudi s tme celotnega DDVja!
Seveda drugače ne morajo do gotovine, saj sem ugotovil kasneje, da imajo blokitan trensakcijski račun!

TUKAJ BODITE ZELOO PAZLJIVI, DA NE REČEM, S TEM PODJETJEM NE SKLEPAJTE KUPČIJ!!!
saj ima to podjetje blokiran trensakcijski račun, kar posledično pomeni,
da izdaja fiktivne račune, ki niso nikakršna osnova za uveljavljanje garancij!
TOREJ POTROŠNIK je v tem primeru zvito zaveden, "PRODAJALEC" pa nima nikakršnih obveznosti do njega!

VEDNO pred vaskim nakupom pri "SUMLJIVIH" in "NEZNANIH" podjetjih
na tej http://www.bonitete.si/ spletni strani preverite kakšno je trenutno stanje
oz. poslovanje podjetja!

Takšna podjetja in z njimi povezane fizične osebe, je potrebno takoj prijaviti pristojnemu tržnemu in davčnemu inšpektoratu.
______________________________________________________________________________________________________________________________


ZELO SLABE IZKUŠNJE S TEM PODJETJEM!!!

Podjetje DEMISE ima pogodbo z več podjetji(TUDI DRŽAVNIMI) v Mariboru in okolici za servisiranje in vzdrževanje strojne in programske opreme.
Ljudje na teh podjetjih znajo povedati o njih precej zanimivih reči!
(nekatere pa pri nakupu preko spletne trgovine doživel tudi sam!)

Večinoma si za servisiranje po teh podjetjih najdejo nekoga, ki nima strokovnega znanja ali kakršne koli šole računalništva.
Pa tudi nikakršne pogodbe s podjetjem Demise. Kar pomeni delo na črno.
Da ne omenim, kako malomarno početje je to, kar se tiče varnosti in anonimnosti podatkov, glede nato, da gre za državna podjetja.

Dogaja se, da se razne komponente, kot so tipkovnice, miške in zasloni tu in tam tudi po podjetjih prodajajo brez računa..
Po nekaj zavrtetih telefonskih številkah sem izvedel, da se redno dogaja,
da podjetje Demise servisiranja NE izvaja v skladu s podpisanimi pogodbami.
Npr: izpad omrežja(interneta)v nekaterih podjetjih kar za dva meseca ali več, ker serviserjev ni za dobit.
Ali pa okvara operacijskega sistema, zaradi česar, morajo podjetja kljub sklenjeni pogodbi klicat druge ponudnike servisnih storitev.

* Temu naj bi botrovalo, da naj bi bil eden od lastnikov podjetja DEMISE hkrati redno zaposlen še v eni službi.
Drugi pa se glede storitev izgovarja na prvega češ, da to ni njegova naloga.. (in obratno) -->(Podjetje je pisano na DVA lastnika.)
Vso premoženje pa naj bi imel pisano na ženo. (Kar bi pomenilo, da mu v tem primeru v resnici nihče nič ne more).


Pri nakupu preko spletne trgovine pa se dostikrat zgodi, da so nedosegljivi,
sploh ko jih drugič kličete za uveljavljanje garancije!

Plača se fizični osebi na roke (brez računa po možnosti) -
njihovi računi za prodane artikle NISO nikakršna garancija! --->
(Dostikrat sploh ne dajo gor štampiljke oz.prodajajo kar brez računa!
Ali pa obljubljajo, da pripeljejo račun kasneje.. kar se seveda ne zgodi)
Na dostavo naročenega se včasih čaka tudi po več kot 2 meseca!!!
Da ne govorim o tem, da o slovenskih navodilih ni ne duha ne sluha!
Prodani izdelki dostikrat nimajo priložene garancije, kar pomeni, da samo z računom (ki ga izda DEMISE),
ni mogoče uveljavljati garancije pri nobeni drugi firmi!

Kot že prej omenjeno, podjetje ima blokiran račun -če si ga uredijo pa to ne traja dolgo!
Tako je tudi z njihovimi telefonskimi številkami!
(Res pa je, da s tem podjetjem ni dosti težav v primeru, ko se vam nič ne pokvari!!!)

Pa HVALA LEPA za tako trgovino in servis!
__________________________________________________________________________________
Ti ljudje odžirajo delo drugim, ki bi ga redno,pošteno in z veseljem opravljali!
__________________________________________________________________________________

sakkra ::

Račun je res blokiran. A kdo ve od kdaj?
Glede
Večinoma si za servisiranje po teh podjetjih najdejo nekoga, ki nima strokovnega znanja ali kakršne koli šole računalništva.

To je pa danes v večini primerov tako, tudi pri največjih "mojstrih". Je bolj pomembno, da znajo fajn prodajat in v to je usmerjen trud. Nepoznavanje jim omogoča še prepričlivejše prodajanje.

AljažD ::

//Ja s tem, da je vse to kaznivo, nemoralno in ni fer! ;)//

Kdo si pa želi serviserja, ki nima znanja o delu, ki ga opravlja!
Tudi če to znanje ima.. kaj pa varnost podatkov.. In pa, ali ne 'odžira' z delom na črno kruha nekomu, ki bi se mu to štelo in ima izobrazbo?!?..
Pa še z delom na črno ruši stabilnost konkurenčnosti -Tak delavec ja ni dobro plačan!
Pa zagotovo tudi ta, ki dela na črno ni zavarovan in še verjetno plačilo ni redno ali ga pa sploh ni.
Saj namreč govorimo o zelo prebrisanih ljudeh!(mislim delodajalce)

Že 2007 so jim ga blokirali! Točno kdaj se pa ne ve.. Lahko da še pred 2007 ^o)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AljažD ()

bond007 ::

Men se bolj zdi, da se je en (konkurenca) registriral tuki z namenom, da blati to firmo. No moje izkušnje ... možakar zelo prijazen, da se vse zmenit ... recimo men je šel na roko in mi disk dostavu na dogovorjeno lokacijo brez dodatnih stroškov. Tut reklamiral sm že disk, pa tako gladko še nikjer ni šlo skoz. Takoj dobil novega... Tako, da kar se tiče odnosa in reklamacij, kapo dol tej firmi. Raje ne govorim, kake probleme sem že imel pri reklamacijah pri drugih "priznanih" trgovinah:\

Je pa res, da DEMISE mogoče mal čudno posluje in je prihodnost firme mal negotova, ampak kar se tiče trenutnega stanja (cene, odnos, reševanje reklamacij) je z moje strani zelo ok. Tudi ostali vidim, da nekih problemov niso imeli... Kaka bo prihodonost, se bo pa videlo - ampak tudi kakšna druga firma lahko propade,...

blackbfm ::

Po mojem klicu na kontaktno gsm, mi je prijazen gospod razložil, da pač tako poslujejo,
ker morajo nekako priti do gotovine


Hehe, točno to je zadnjič ena odvetnica rekla moji mt, ko je bilo treba plačat en "račun". Seveda je bila pol cela pizdarija glede tega z naše strani. Da ne boste mislil da imajo tako prakso samo neka sumljiva podjetja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

huelz ::

Po mojem klicu na kontaktno gsm, mi je prijazen gospod razložil, da pač tako poslujejo, ker morajo nekako priti do gotovine
Mene samo cudi, kje je davcna v takih primerih, da se grejo firme lahko take mahinacije. Verjetno majo z razlogom blokiran racun.

demise09 ::

Evo konco se oglasa oseba odgovorna za podjetje demise d.o.o.
Tale oseba Aljažd al kako je pisal pa podjetje posluje na crno in podobne stvari so laz. Upam, da se zaveda je to kaznivo dejanje in da bo za te besede peganjan. Osebno sem takoj poskrbel za to pri dolocenih institucijah.

Kaj se tice izjave naj pripelje enega, ki je kaj kupil pri podjetju in ni prejel racuna.!!! Kaj se tice garancije in resevanja njih je znano, dokler je v garanciji je v garanciji in tudi za izdelek mora stranka skrbet kot to zahtevajo garancijski pogoji. Ce on kuri notestnik s sveco je eno in potem hoce imeti garancijo. Me zanima kdo bi mu jo dal.
Kaj se tice dela v podjetnjih se izvaja po pogodbah, res je da so bili med mojo odsotnostjo na poizkusnem delu dva serviserja, ki se nista izkalaza je res. Ampak ti so bili namenjeni izkljucno za podjetja, ki imajo z nami pogodbe. Sedaj imam cloveka, ki to obvlada in tudi dela. Razmerje med njim in podjetjem pa je poslovna skrivnos, oz. nikje ne pise, ne moreta dve podjetji skupaj sodelovat. Kaj pa se tice lasnistva p aje samo en lastnik in to sem jaz. torej sem 100% lastnik in ni nobenih drugih povezav kot jih navaja. Kaj pa se tice bonitet pa lahko preveri da je podjetje v letu 2008 poslovalo pozitivno in tudi DDV je bil placan glede tega. Drugo pa je to od kod on da je racun blokiran, to pa me res zanima. Kaj pa se tice tistega edinstvenega primera plačila na nek trr. je pa preprosto, delujemo preko placilo ob prevzemu, da so stroski min. oz. stranka, ki prejme paket in ga ne prevzame, racun pa je placala na firmo kot nevem zakaj ne more plačat ob prevzemu, pa hoce imeti potem gotovino nazaj, pa naj pogleda kako je zakomplicirano vracat gotovino koncnim strankam.
CE ima se kdo kakno vprasanje ali kaj podobnega pa lahko komot napise. Sprejemamo vse graje in pohvale, je pa ocitno res, da je tukaj konkurenca v casu recesije.
Oproscam pa se so kje kaksne slo. napake.
lp vsem skupaj

Bostjan

novinec09 ::

Zakaj imate pa na strani napisano da stranka ne sme sama vgraditi?
Kje v zakonu piše da stranka ne sme delati z kupljeno komponento kar želi?
Dokler ni fizične poškodbe se gar. more uveljavit in ne zavrnit kot piše na strani (po mojih podatkih ste jo že)!

račun imate res blokiran-ne govoit da ni res:

IBAN SI56 0451 5000 1055 189 (Nova KB Maribor) odprt / R*
IBAN SI56 0451 5000 0717 532 (Nova KB Maribor) zaprt

R - Oznaka R ob transakcijskem računu pomeni, da je banka zaradi pomanjkanja sredstev na tem računu, v skladu z zakonom, ki ureja izvršbo in zavarovanje, ali zakonom, ki ureja davčni postopek, vzpostavila evidenco o neizvršenih sklepih za izvršbo ali prisilno izterjavo. Podatek izkazuje pomanjkanje sredstev na računu imetnika za poplačilo njegove obveznosti in ne izkazuje premoženjskega stanja ali plačilne sposobnosti tega imetnika transakcijskega računa. Podatek je izključno namenjen izvajalcem plačilnega prometa, katerim skladno z 8. členom zakona o plačilnem prometu (Ur.l.RS, št. 110/06) omogoča izvajanje prepovedi odpiranja transakcijskih računov imetniku računov, na katerih je zaradi pomanjkanja sredstev na teh računih vzpostavljena evidenca o neizvršenih sklepih za izvršbo ali prisilno izterjavo.

http://www.bizi.si/podjetje/o-podjetju....

Kako ste lahko vi šef če sem jaz 1x kupil od "šefa"?
Njegovo ime je bilo Borut vi pa ste boštjan.

blackbfm ::


Tale oseba Aljažd al kako je pisal pa podjetje posluje na crno in podobne stvari so laz. Upam, da se zaveda je to kaznivo dejanje in da bo za te besede peganjan. Osebno sem takoj poskrbel za to pri dolocenih institucijah.


Če ima podjetje urejene stvari, se ni treba nič bat. Zadnja dva stavka sta pa sploh smeh in ne pokaj:))

bluefish ::

že odsotnost konkretnejših podatkov o podjetju na spletni strani pove marsikaj.

kuglvinkl ::

:) No, zdej se bo vidlo, kolk je trg občutljiv na takšne primere :)
Your focus determines your reallity

BeerBelly ::

Evo konco se oglasa oseba odgovorna za podjetje demise d.o.o.
Tale oseba Aljažd al kako je pisal pa podjetje posluje na crno in podobne stvari so laz. Upam, da se zaveda je to kaznivo dejanje in da bo za te besede peganjan. Osebno sem takoj poskrbel za to pri dolocenih institucijah.

Kaj se tice izjave naj pripelje enega, ki je kaj kupil pri podjetju in ni prejel racuna.!!! Kaj se tice garancije in resevanja njih je znano, dokler je v garanciji je v garanciji in tudi za izdelek mora stranka skrbet kot to zahtevajo garancijski pogoji. Ce on kuri notestnik s sveco je eno in potem hoce imeti garancijo. Me zanima kdo bi mu jo dal.
Kaj se tice dela v podjetnjih se izvaja po pogodbah, res je da so bili med mojo odsotnostjo na poizkusnem delu dva serviserja, ki se nista izkalaza je res. Ampak ti so bili namenjeni izkljucno za podjetja, ki imajo z nami pogodbe. Sedaj imam cloveka, ki to obvlada in tudi dela. Razmerje med njim in podjetjem pa je poslovna skrivnos, oz. nikje ne pise, ne moreta dve podjetji skupaj sodelovat. Kaj pa se tice lasnistva p aje samo en lastnik in to sem jaz. torej sem 100% lastnik in ni nobenih drugih povezav kot jih navaja. Kaj pa se tice bonitet pa lahko preveri da je podjetje v letu 2008 poslovalo pozitivno in tudi DDV je bil placan glede tega. Drugo pa je to od kod on da je racun blokiran, to pa me res zanima. Kaj pa se tice tistega edinstvenega primera plačila na nek trr. je pa preprosto, delujemo preko placilo ob prevzemu, da so stroski min. oz. stranka, ki prejme paket in ga ne prevzame, racun pa je placala na firmo kot nevem zakaj ne more plačat ob prevzemu, pa hoce imeti potem gotovino nazaj, pa naj pogleda kako je zakomplicirano vracat gotovino koncnim strankam.
CE ima se kdo kakno vprasanje ali kaj podobnega pa lahko komot napise. Sprejemamo vse graje in pohvale, je pa ocitno res, da je tukaj konkurenca v casu recesije.
Oproscam pa se so kje kaksne slo. napake.
lp vsem skupaj

Bostjan


Upam, da niste odgovorna oseba za dotično podjetje, saj ste s tem odstavkom naredili več slabega kot dobrega. Osebi, ki tako nekoherentno predstavi svoje mnenje, ne bi zaupal s svojim denarjem. Res je, da je forum mesto, kjer slovnično izražanje ni na višku, vendar bi pričakoval od nekega uradnega odgovora vseeno malo več razgledanosti kar se tiče same slovnice.

Dejstva o samem podjetju ne bom komentiral, saj jih ne poznam, je pa res da www.bizi.si vrne podatke, kot so zapisani v postu nad mano. Stvar posameznika kako jih jemlje.

IVo ::

Tale post od Demiseja pa res nasmeji človeka...

demise09 ::

ok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: demise09 ()

M-XXXX ::

predvidevam da se je en spuntal in pobrisal odgovor?:)

drejc112 ::

Jaz sem kupil pri njih, res da preko poste Anteca 1200 po zelo ugodni ceni vsaj 30e manj kot pri vecini tudi do 50 manj pri nekaterih e trgovinah. Problem pa je bil ta da ventilator v sprednjem delu ohisja ni deloval ker pa tega nisem takoj ugotovil sele po nekaj tednih ko sem pregledoval ohisje, potem pa sem opazil da je bil ventilator v okvari ze od prvega dne ko sem ga dobil, to sem ugotovil pri gledanju slik ki sem jih naredil pri sestavi ohisja kjer se lepo vidijo zarki ko se vent vrti in kadar se neverti zarki niso popolni (ravni). Ja poslal sem mail in lepo povedal v cem je zadeva, rekli so da lahko posljem samo vent da bodo zamenjali. Ja vse se da urediti pri njih.
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drejc112 ()

BuzzFuzz ::

Bom še jaz svoje mnenje napisal.

Ne vem zakaj vse zanima, kje so prostori podjetja, zakaj ni prostorov, zakaj je to tako napisano in zakaj ne tako. Konec koncev je v sloveniji xy d.o.o. in s.p podjetij/oseb, ki imajo registrirano podjetje na naslovu xy, delujejo pa drugje. S tem ni nič narobe. In če gre za online prodajo...
Moje izkušnje in seveda izkušnje znancev so z vsemi podjetji dobre. Prepričan sem da ni podjetja, ki še ni naredilo napake, ki bi razjezila kupca. Seveda smo tudi samo vedno bolj neučakani, vse hočemo na hitro, cenovno ugodno in kvalitetno.

Glede Solo.si že vrabci na strehi čivkajo, da je osebje nesposobno (tudi lastne izkušnje) Enako se je pred leti govorilo za Comtron, kasneje so nekateri grajali JAEali eMisijo... potem Elekrtroniko, Demise... ali mogoče AGT. Čeprav še osebno nisem slišal kritike čez AGT, imam pa sam slabo izkušnjo, ker sem enkrat zavrnil izdelek in imam sedaj blokado pri njih, da ne morem več naročit nobenega izdelka. Seveda so bile želje..lahko bi na ime punce ali kogarkoli pa nisem. Prijazno sem poklical tja in prijazna gospa na drugi strani mi je povedala da enostavno ne morem več kupovat pri njih. Lep dan ter obilo poslovnih uspehova vam želim, nasvidenje.

Pred leti sem kupil sestavljen PC v JAE in mi je deloval dolga leta. Še zdaj je v delovanju pri znancih. Do sedaj imam nekaj komponent iz Elekronike, Demise in še nekaj iz Rolana. Z vsemi imam dobre izkušnje. Zmeraj sem prejel račun, in zmeraj lepa beseda lepo mesto najde. Tudi z uveljavljanjem reklamacije
pri Elektroniki. In še zmeraj bom kupil pri vseh omenjenih podjetjih če bo izdelek cenovno ugoden. Razen pri Solo.si ne.
Mene osebno ne zanima kje oni kupujejo robo, kakšne prostore imajo, če sploh, če je kakšen račun blokiran...vem le da bom pri vseh dobil račun in to je vse kar potrebujem če hočem uveljavit reklamacijo tako ali drugače. Če tudi izgleda vse skupaj na "črno" vem, da se da vse pogovorit in bodo vsi zainteresirani, da ti uredijo garancijo. Je pa velikorat problem z uvoznikih samimih in potem so zmeraj jebene stranke trgovci - dilerji.

Mogoče gledam na vso stvar drugače in zmeraj upam, da se mi pač zadeva ne bo pokvarila. Lahko se, tako kot se lahko reševanje reklamacije zalomi pri vsakem podjetju. Čeprav imam občutek, da se najdejo na forumu ljudje , ki namerno blatijo nekatera podjetja. Zakaj naj si vsak po svoje razlaga.


Demise (prijazen gospod, s katerim se da po domače povedano vse zmenit)
Elektronika (mladeniča, s keterima se da vse dogovorit)
Rolan (super, vse na nivoju)
AGT (verjamem da so super)
Comtron (tak tak - moti me njihovo preziranje strank, ala jaz vem ti nimaš pojma)
PC plus (pred leti bila trgovina v Mb, zakon, sploh g.Tomič, zdaj vodja servisne službe Rolana v Mb)
Mojcomp (zelo zelo kvalitetno svetovanje)
JAE (ok)
Solo.si (slaba izkušnja!)

* moje osebno mnenje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuzzFuzz ()

BuzzFuzz ::

AljažD, ti si en izmed teh ki blatijo zaradi konkurence. Mogoče bo kakšen naivnež res verjel tvojim stavkom.



Vsem, ki berete ta forum en lep pozdrav.

Moja še čisto sveža izkušnja s tem podjetjem je ZELOO pozitivna !

Zakaj pozitivna?

Ker sem glede na moje izkušnje bil toliko pazljiv in nisem nasedel ter preko klika plačal kupnine FIZIČNI OSEBI!
Ko sem v kliku izpisal položnico in vpisal št. računa, se je po prvi potrditvi na desni strani spremenilo
ime naslovnika iz DEMISE d.o.o. na neko X fizično osebo.
Po mojem klicu na kontaktno gsm, mi je prijazen gospod razložil, da pač tako poslujejo,
ker morajo nekako priti do gotovine oz. se s tem izognejo plačilu davka na dobiček in morda tudi s tme celotnega DDVja!
Seveda drugače ne morajo do gotovine, saj sem ugotovil kasneje, da imajo blokitan trensakcijski račun!

TUKAJ BODITE ZELOO PAZLJIVI, DA NE REČEM, S TEM PODJETJEM NE SKLEPAJTE KUPČIJ!!!
saj ima to podjetje blokiran trensakcijski račun, kar posledično pomeni,
da izdaja fiktivne račune, ki niso nikakršna osnova za uveljavljanje garancij!
TOREJ POTROŠNIK je v tem primeru zvito zaveden, "PRODAJALEC" pa nima nikakršnih obveznosti do njega!

VEDNO pred vaskim nakupom pri "SUMLJIVIH" in "NEZNANIH" podjetjih
na tej http://www.bonitete.si/ spletni strani preverite kakšno je trenutno stanje
oz. poslovanje podjetja!

Takšna podjetja in z njimi povezane fizične osebe, je potrebno takoj prijaviti pristojnemu tržnemu in davčnemu inšpektoratu.
______________________________________________________________________________________________________________________________


ZELO SLABE IZKUŠNJE S TEM PODJETJEM!!!

Podjetje DEMISE ima pogodbo z več podjetji(TUDI DRŽAVNIMI) v Mariboru in okolici za servisiranje in vzdrževanje strojne in programske opreme.
Ljudje na teh podjetjih znajo povedati o njih precej zanimivih reči!
(nekatere pa pri nakupu preko spletne trgovine doživel tudi sam!)

Večinoma si za servisiranje po teh podjetjih najdejo nekoga, ki nima strokovnega znanja ali kakršne koli šole računalništva.
Pa tudi nikakršne pogodbe s podjetjem Demise. Kar pomeni delo na črno.
Da ne omenim, kako malomarno početje je to, kar se tiče varnosti in anonimnosti podatkov, glede nato, da gre za državna podjetja.

Dogaja se, da se razne komponente, kot so tipkovnice, miške in zasloni tu in tam tudi po podjetjih prodajajo brez računa..
Po nekaj zavrtetih telefonskih številkah sem izvedel, da se redno dogaja,
da podjetje Demise servisiranja NE izvaja v skladu s podpisanimi pogodbami.
Npr: izpad omrežja(interneta)v nekaterih podjetjih kar za dva meseca ali več, ker serviserjev ni za dobit.
Ali pa okvara operacijskega sistema, zaradi česar, morajo podjetja kljub sklenjeni pogodbi klicat druge ponudnike servisnih storitev.

* Temu naj bi botrovalo, da naj bi bil eden od lastnikov podjetja DEMISE hkrati redno zaposlen še v eni službi.
Drugi pa se glede storitev izgovarja na prvega češ, da to ni njegova naloga.. (in obratno) -->(Podjetje je pisano na DVA lastnika.)
Vso premoženje pa naj bi imel pisano na ženo. (Kar bi pomenilo, da mu v tem primeru v resnici nihče nič ne more).


Pri nakupu preko spletne trgovine pa se dostikrat zgodi, da so nedosegljivi,
sploh ko jih drugič kličete za uveljavljanje garancije!

Plača se fizični osebi na roke (brez računa po možnosti) -
njihovi računi za prodane artikle NISO nikakršna garancija! --->
(Dostikrat sploh ne dajo gor štampiljke oz.prodajajo kar brez računa!
Ali pa obljubljajo, da pripeljejo račun kasneje.. kar se seveda ne zgodi)
Na dostavo naročenega se včasih čaka tudi po več kot 2 meseca!!!
Da ne govorim o tem, da o slovenskih navodilih ni ne duha ne sluha!
Prodani izdelki dostikrat nimajo priložene garancije, kar pomeni, da samo z računom (ki ga izda DEMISE),
ni mogoče uveljavljati garancije pri nobeni drugi firmi!

Kot že prej omenjeno, podjetje ima blokiran račun -če si ga uredijo pa to ne traja dolgo!
Tako je tudi z njihovimi telefonskimi številkami!
(Res pa je, da s tem podjetjem ni dosti težav v primeru, ko se vam nič ne pokvari!!!)

Pa HVALA LEPA za tako trgovino in servis!
__________________________________________________________________________________
Ti ljudje odžirajo delo drugim, ki bi ga redno,pošteno in z veseljem opravljali!
__________________________________________________________________________________


A se ti ne zdi da če poslujejo z državnimi podjetji ali podjetji nasploh potem so podjetja sama odgovorna koga najamejo? Če vse to preberam kar si napisal si ti eden izmed tistih ki po forumih bluzi in bluzi ter blati to in ono brez vsake podlage.



Npr: izpad omrežja(interneta)v nekaterih podjetjih kar za dva meseca ali več, ker serviserjev ni za dobit.
Ali pa okvara operacijskega sistema, zaradi česar, morajo podjetja kljub sklenjeni pogodbi klicat druge ponudnike servisnih storitev.


Daj no, premisli kaj si napisal...





Plača se fizični osebi na roke (brez računa po možnosti) -
njihovi računi za prodane artikle NISO nikakršna garancija! --->
(Dostikrat sploh ne dajo gor štampiljke oz.prodajajo kar brez računa!
Ali pa obljubljajo, da pripeljejo račun kasneje.. kar se seveda ne zgodi)
Na dostavo naročenega se včasih čaka tudi po več kot 2 meseca!!!


Če nekomu plačaš na roke, in brez računa si ti enako kriv kot on, da ne rečem neumen.
Če ti nekdo obljubi račun in ti ga ne pripelje, si spet ti vozek ker nasedaš. Dvomim da bi kdo to naredil.
Če pa na nekaj čakaš dva meseca, potem pa ti itak ni pomoči.


Skratka, zaradi takšnih stavkov se blati neko podjetje neutemeljeno. "Baba čula, baba rekla".
In še baba bo čula in rekla bolj premišljeno in ne tako nepremišljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuzzFuzz ()

bluefish ::

Če nekomu plačaš na roke, in brez računa si ti enako kriv kot on, da ne rečem neumen.
Če ti nekdo obljubi račun in ti ga ne pripelje, si spet ti vozek ker nasedaš. Dvomim da bi kdo to naredil.
To je res, da je kriv kupec, če prevzame robo brez računa. Kljub vsemu pa odgovornost leži na strani podjetja in je stvar poslovne prakse.

BuzzFuzz ::

Če nekomu plačaš na roke, in brez računa si ti enako kriv kot on, da ne rečem neumen.
Če ti nekdo obljubi račun in ti ga ne pripelje, si spet ti vozek ker nasedaš. Dvomim da bi kdo to naredil.
To je res, da je kriv kupec, če prevzame robo brez računa. Kljub vsemu pa odgovornost leži na strani podjetja in je stvar poslovne prakse.



Se strinjam s tabo, le povedat sem hotel, da vsi ti njegovi stavki bolj ali manj nimajo nobene teže.

amigo_no1 ::

Če nekomu plačaš na roke, in brez računa si ti enako kriv kot on, da ne rečem neumen.
Če ti nekdo obljubi račun in ti ga ne pripelje, si spet ti vozek ker nasedaš. Dvomim da bi kdo to naredil.
To je res, da je kriv kupec, če prevzame robo brez računa. Kljub vsemu pa odgovornost leži na strani podjetja in je stvar poslovne prakse.

Samo ko neko stvar po pošti prevzameš/plačaš je račun ponavadi v škatli .. ali pa ga seveda sploh ni, vendar moraš prvo paket prevzeti/plačati da sploh prideš do računa.. če razumete v čem je "caka" oz. kavelj 22
Meni npr poštar/dostavljalec ne dovoli praskati po pošiljki dokler je ne prevzamem, potem pa da bi še skupaj pogledala če so mi poslali res isto kar sem naročil ter da je roba nepoškodovana je pa dobesedno znanstvena fantastika.

BuzzFuzz ::

Še zmeraj lahko izdelek vrneš... Ali prijaviš pristojnim organom.

LordTado ::

veste kaj me zanima za te internetne štacune,če imajo dobavni rok napisan 1-2 dni in si naročiš in pol čakaš mesec dni kaj pol?A se da kak ukrepat ali kako?

lp

M-XXXX ::

veste kaj me zanima za te internetne štacune,če imajo dobavni rok napisan 1-2 dni in si naročiš in pol čakaš mesec dni kaj pol?A se da kak ukrepat ali kako?

lp

Ne- dobavni roki so zgolj informativni!

Leks ::

Zato raje pred nakupom prek telefona, maila, ... preveri če je dejansko na zalogi.

LordTado ::

ja,kaj pa cene,če je napisana recimo narobe cena in ti naročiš po manjši ceni,ti pol morajo tko zaračunat ali kako?

ali so cene tudi informativne?

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

darkolord ::

Ponavadi nekje spodaj piše, da so cene informativne.

bork ::

Tisti, ki govorite, da je vse skupaj samo stvar blatenja, razmišljate seveda v svojo korist - poceni računalniška roba - in se skušate prepričati, da ne gre za "mutne posle". Račun velja kot garancija, če garancijski listi niso priloženi, ampak fiktivni račun ni nobena garancija. Če ste zagovorniki elektronike in demise tako prepričani, da stvari ne tečejo na črno, potem kar korajžno poskenirajte kakšen račun semle, pa takoj preverim, če gre za pravi račun, torej takega, ki je dejansko prijavljen.

kuglvinkl ::

Kaj? :)
Your focus determines your reallity

bork ::

Tudi meni se smeji, v čakanju na skene računov... Po mojem se elektroniki in demise malo manj :).

Ted ::

18-ič : Demise in Elektronika nabavljata cenejšo robo predvsem pri trgovcih v Avstriji in verjetno tudi še kje drugje. Cene praviloma niso nikoli nižje od avstrijskih, praviloma so višje za nekaj evrov. Ko boš ti pokvarjen izdelek vrnil v garancijo ga bodo fantje verjetno vrnili v Avstrijo v trgovino kjer so ga kupili.
Nihče vas ne sili da kupujete pri "preprodajalcih", lahko kupite izdelek po višji ceni pri drugi trgovini ali greste pa sami ponj v Avstrijo.
Mah...

bork ::

Ted, koliko računalniškega blaga kupiš v Avstriji ali drugje v EU za 1.509EUR? Toliko je namreč elektronika prijavila, da je prodala v Sloveniji v letu 2007... Razloži mi to, če lahko.

Da bo lažje, ti bom dal primer. Davčni zavezanec je vsak subjekt, ki naredi več kot 25 tisoč EUR prometa letno (promet pomeni znesek vseh izstavljenih računov za blago in storitve). Toliko naredi računalniška trgovina, ki ji gre dobro (in njim zagotovo gre dobro) v roku delovnega dne ali dveh. Elektronika pa pravi, da tega ne naredi v celem letu (hahaha). Predrznost pa seže še dlje. Ne samo 25 tisoč EUR, on pravi, da naredi v celem letu 1509 EUR (torej manj kot zelo slabo obiskana šivilja). A sedaj razumeš o čem govorim? Demise je prijavil 60 tisoč EUR, še vedno zelo malo, ampak ne tako hudo predrzno.

Sicer pa še vedno čakam na sken računa (lahko tudi na ZS, če vas je strah).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bork ()

Ted ::

Kako pa ti veš koliko je elektronika prijavila davčnim organom? To ve kvečjemu njihov računovodja/davčni delavec ki ima zadevo v obravnavi. Podatki iz Ibona recimo pa niso vedno točni. Tudi kreativno računovodstvo ima verjetno prste vmes :D .
Če me spomin ne vara je elektronika prav v 2007 šele začela z legalnim poslom oz. je slo-comp postavil spletno stran.
Mah...

kmetek ::

Obe trgovini = goljufi :)
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero konfiguracijo

Oddelek: Kaj kupiti
343062 (2504) Gigahertz
»

potrdila o vgradnji komponent

Oddelek: Pomoč in nasveti
314071 (3455) bluefish
»

DEMISE d.o.o. oz. DEMISE-PC d.o.o (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8018474 (14289) RejZoR
»

Elektronika.si propadla? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50944489 (19558) Brane2
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325804 (14124) mirkuma

Več podobnih tem