» »

Izkušnje z demise.si?

Izkušnje z demise.si?

1 2 3
4
»

PC-Freak ::

DrSergioDJ je izjavil:

um...naročil sem nekaj pri demise, še preden sem sploh šel iskati "izkušnje" s firmo (jebiga, se zgodi).

Ker zadeva še ni prišla..se lahko kakorkoli "zazihram" da mi garancija velja? Nekja je nekdo omenjal, o potrjenem garancijskem listu - je to zagotovilo, da potem lahko garancijo uveljavljam tudi drugje, kot pri demise?

Gre se za msi gtx 570 twin frozr PE OC, ki je trenutno naceloma nikjer ni za dobiti.... razen pri demise :)


Čim prej storniraj in naroči raje kje drugje.

Problemi se začnejo pri garanciji - sploh če nimaš računa, da je kartico vstavila in vzela ven pooblaščena oseba (beri servis)!

Probaj pri Dinotu - skoraj zagotovo ti jo lahko naroči, saj ima tudi nabavo po naročilu - pokliči jih in vprašaj.

DrSergioDJ ::

Ok, hvala.

Preklical naročilo in naročil pri Dinotu :)
...

Zgodovina sprememb…

Fizikalko ::

Ničesar več ne kupim pri Demise PC. Crknil mi je router Netgear WNDR4500 (v garanciji) in mi tumbajo, da brez original embalaže in garancijskega lista ne morem nič. Račun kao ne šteje.

Ko sem jih seznanil z zakonskimi predpisi (ki so pač nad njihovimi pogoji poslovanja, ki so mi jih kot argument navlekli), pa se preprosto niso več odzvali na mail.

BTW, original embalažo sicer imam, garancijskega lista sploh ni bilo, račun seveda imam. Ampak tudi če bi imel le račun, je odnos pod vsakim nivojem.

Seveda jim bom poslal in čakal svoji 45 dni, predem se bo kaj zgodilo.

Eno vprašanje - če hočem nazaj kupnino, bi to šlo, če uveljavljam stvarno napako? Je to, da se router nenehno resetira stvarna napaka ali zgolj običajna garancija?

Kot član ZPS (Zveza portošnikov Slovenije) bom preko te organizacije tudi ukrepal v temle postopku, ampak morda pa kdo kaj ve iz prve roke glede takih stvari...

Fizikalko ::

Evo, sem se obrnil na Domex (pooblaščeni servis in uvoznik) in so mi odgovorili:

S podjetjem Demise PC ne poslujemo.


:)

medenko ::

hehe.

misek ::

Fizikalko, nam lahko zaupaš zakaj si izdelek sploh kupil v tej trgovini? Ne kupujem veliko ampak sem vseeno zasledil, da ta trgovina pač ni vredna zaupanja.

Fizikalko ::

Hja, pač nisem bil pozoren in so imeli na zalogi... bom vedel za drugič, ker tam zagotovo ne kupim ničesar več. Pa vsi, ki jih poznam in z njimi poslujem, tudi ne.

Magic1 ::

Oni bodo itak kmalu zaprli in odprli novo podejetje s malo drugačnim imenom. Zadnje obdobje so imeli 12k€ minusa.
Drugače pa bi jaz na tvojem mestu raje uveljavljal RMA, če seveda tovarniška garancija še velja.
Magic

novinec09 ::

Fizikalko je izjavil:

Evo, sem se obrnil na Domex (pooblaščeni servis in uvoznik) in so mi odgovorili:

S podjetjem Demise PC ne poslujemo.


:)



Probaj pisat na Dinokomp, če ti lahko zrihtajo garancijo - mislim, da imata enake dobavitelje, ker imata enake izdelke v ponudbi - mogoče ti bodo lahko oni pomagali.

Hayabusa ::

Fizikalko
Tržni inšpektor:
http://www.ti.gov.si/si/zakonodaja_in_d...

Upam da si poslal na servis priporočeno in si shranil listič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero konfiguracijo

Oddelek: Kaj kupiti
343051 (2493) Gigahertz
»

potrdila o vgradnji komponent

Oddelek: Pomoč in nasveti
314064 (3448) bluefish
»

DEMISE d.o.o. oz. DEMISE-PC d.o.o (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8018437 (14252) RejZoR
»

Elektronika.si propadla? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50944461 (19530) Brane2
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325789 (14109) mirkuma

Več podobnih tem