» »

Kia Ceed SW 1.4 2017

Kia Ceed SW 1.4 2017

1 2 3
4
»

Utk ::

Aha, ti ko prideš v salon, rečeš dajte mi najhitrejši avto, ki ga imate. Ali pa največjega. Ali pa najmanjšega. Odvisno kaj trenutno rabiš. In če ti pri mercedesu ponudijo smarta, pri rolls-roycu pa nekaj 6 metrskega, pač rečeš, mercedes je za kurac. Kaj nisi takoj rekel, da bi še ostali vedeli, da si samo poln govna. Meni je jasno že dolgo.

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Aha, ti ko prideš v salon, rečeš dajte mi najhitrejši avto, ki ga imate. Ali pa največjega. Ali pa najmanjšega. Odvisno kaj trenutno rabiš. In če ti pri mercedesu ponudijo smarta, pri rolls-roycu pa nekaj 6 metrskega, pač rečeš, mercedes je za kurac. Kaj nisi takoj rekel, da bi še ostali vedeli, da si samo poln govna. Meni je jasno že dolgo.

Kaj je tvoj problem? Tle se lepi najmočnejši model od jebene Kie in se ga primerja z BWM-jeem 540i, ki v praksi čez ovinke Kijo pusti zadaj. Voćnja v ravnino ni nobena umetnost. tale kia se pri malo hitrejši vožnji žez ovnike zapelje v jarek.

Utk ::

Moj problem je v tem, da so ga primerjali z bmw 3, pa si TI rekel, da mu je konkurenca 5ka, zdaj pa pizdakaš, da je petka itak neprimerljivo boljša.
Kot zadnjič, ko je človek napisal, da njegov golf ni ravno med hitrejšimi na cesti, pa si mu ti napisal da je hitrejši od večine, ko ti je pritrdil, pa spet da to ni res. Daj vzemi tablete pa se zberi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gambino ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Aha, ti ko prideš v salon, rečeš dajte mi najhitrejši avto, ki ga imate. Ali pa največjega. Ali pa najmanjšega. Odvisno kaj trenutno rabiš. In če ti pri mercedesu ponudijo smarta, pri rolls-roycu pa nekaj 6 metrskega, pač rečeš, mercedes je za kurac. Kaj nisi takoj rekel, da bi še ostali vedeli, da si samo poln govna. Meni je jasno že dolgo.

Kaj je tvoj problem? Tle se lepi najmočnejši model od jebene Kie in se ga primerja z BWM-jeem 540i, ki v praksi čez ovinke Kijo pusti zadaj. Voćnja v ravnino ni nobena umetnost. tale kia se pri malo hitrejši vožnji žez ovnike zapelje v jarek.


Če bi pogledal video, bi videl da KIA pusti BMW-ja za sabo tudi čez ovinke!
Pišeš neumnosti, ker gledaš samo po znamkah, na koncu si pa toliko nepismen, da ne razbereš, da tale kia pelje tudi v ovinkih dobro. Mal si se ....

IL_DIAVOLO ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Aha, ti ko prideš v salon, rečeš dajte mi najhitrejši avto, ki ga imate. Ali pa največjega. Ali pa najmanjšega. Odvisno kaj trenutno rabiš. In če ti pri mercedesu ponudijo smarta, pri rolls-roycu pa nekaj 6 metrskega, pač rečeš, mercedes je za kurac. Kaj nisi takoj rekel, da bi še ostali vedeli, da si samo poln govna. Meni je jasno že dolgo.

Kaj je tvoj problem? Tle se lepi najmočnejši model od jebene Kie in se ga primerja z BWM-jeem 540i, ki v praksi čez ovinke Kijo pusti zadaj. Voćnja v ravnino ni nobena umetnost. tale kia se pri malo hitrejši vožnji žez ovnike zapelje v jarek.


Ne govori oslarij. Stinger je bil optimiziran pod vodstvom legendarnega biermann-a, ki je bil dolgo vodja bmw-ja serije M.

Meizu ::

Kia Stinger je eden on "car of choice" za nurburgring, ze to pove dosti.

bambam20 ::

Gambino je izjavil:



Če bi pogledal video, bi videl da KIA pusti BMW-ja za sabo tudi čez ovinke!
Pišeš neumnosti, ker gledaš samo po znamkah, na koncu si pa toliko nepismen, da ne razbereš, da tale kia pelje tudi v ovinkih dobro. Mal si se ....


Trololo.. se pelje dobro.. res.. BMW-ji se peljejo čez ovinke vrhunsko. Dej. Bod raje tiho.

Tale plastik fantastik nima kaj praskat proti M2,m3 m4 m5 m6 m100.. lol..

Meizu je izjavil:

Kia Stinger je eden on "car of choice" za nurburgring, ze to pove dosti.


Za v jarek.

IL_DIAVOLO je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Aha, ti ko prideš v salon, rečeš dajte mi najhitrejši avto, ki ga imate. Ali pa največjega. Ali pa najmanjšega. Odvisno kaj trenutno rabiš. In če ti pri mercedesu ponudijo smarta, pri rolls-roycu pa nekaj 6 metrskega, pač rečeš, mercedes je za kurac. Kaj nisi takoj rekel, da bi še ostali vedeli, da si samo poln govna. Meni je jasno že dolgo.

Kaj je tvoj problem? Tle se lepi najmočnejši model od jebene Kie in se ga primerja z BWM-jeem 540i, ki v praksi čez ovinke Kijo pusti zadaj. Voćnja v ravnino ni nobena umetnost. tale kia se pri malo hitrejši vožnji žez ovnike zapelje v jarek.


Ne govori oslarij. Stinger je bil optimiziran pod vodstvom legendarnega biermann-a, ki je bil dolgo vodja bmw-ja serije M.



ja. Sej zato so jim pa ribali motorji,generalke so se delale na 100.000 km in karoserija je pokala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Meizu ::

Rupsi malo jih pokas.

tryhard ::

d4vid je izjavil:

Za 3km se kupi nov bicikel, valda ne bos novga avta kupoval. Za 3km je vsaka kripa za 200€ dobra, ce crkne gres pac pes ane.

Težko prideš na šiht s biciklo vredno 15čukov, če ljudje ne vedo, da je vreden 15 čukov. Razen tatovi.

tryhard ::

D3m je izjavil:

Hočem samo reči. Nemci/Francozi razvijajo ostali sledijo.

https://arstechnica.com/cars/2017/08/ma...

Inovirajo skoraj vsi. Ker morajo, saj jih trg sili v to.

IL_DIAVOLO ::

Edini, ki res razvijajo, so pri volvu. Ostali se bolj kot ne igrajo v peskovniku.

tryhard ::

Vir za to nebulozo?

Veselinko ::

Meizu je izjavil:

Kia Stinger je eden on "car of choice" za nurburgring, ze to pove dosti.


Pri Kiji že vejo, zakaj so plačali cel kup denarja, da je k njim prestopil legendarni Birmann - oče BMW M oddelka in inženir, ki verjetno najbolj ve, kako je treba narediti športni avto z zadnjim pogonom. Sicer se pa splača prebrati kakšen tuj primerjalni test... Časi se pač spreminjajo, tako kot so bile včasih najbolj carske finske Nokie, so pač danes Samsungi in iPhoni. Res ne razumem, zakaj se kaj temu podobnega ne bi zgodilo še kje drugje...dejansko se pa itak je, samo še germanofilski slovenčeki niso povsem spregledali.

IL_DIAVOLO ::

Nemci bojo se dolgo imeli svoj primat, tako kot iPhone. Je pa res, da se je razlika zelo zmanjsala, tako kot v telefoniji (huawei/iphone), tako tudi v avto- industriji-volvo/bmw.

Veselinko ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nemci bojo se dolgo imeli svoj primat, tako kot iPhone. Je pa res, da se je razlika zelo zmanjsala, tako kot v telefoniji (huawei/iphone), tako tudi v avto- industriji-volvo/bmw.


Brez dvoma, da so Nemci na določenih področjih še vedno v ospredju, a se je treba vprašati, kakšno ceno plačaš kot kupec za njihov "primat". Njihovi avtomobili so v primeru podobnih zmogljivostih, podobne velikosti in podobne opremske založenosti precej dražji, imajo precej krajšo garancijsko dobo (še toliko bolj v primerjavi s 7 leti, ki jih ponuja Kia) itd. Ko začneš s primerjavo, kaj dobiš za enako količino denarja pri enih in drugih, je pa jasno, da dobiš pri Korejcih avto, ki je skoraj razred višje. V smislu dejanskih potreb gre definitivno za avtomobile, ki so bližje običajnemu, povprečnemu uporabniku in njegovim potrebam.

PeternelG ::

Samo, da sporocim. Počasi se približuje leto dni od lastništva avta. Trenutno ima 7k km in pa povprečna poraba 6.7, kar sem zelo zadovoljen. Tudi sam avto mi je prirastel h srcu. Sem zelo zadovoljen.

jero_no1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Edini, ki res razvijajo, so pri volvu. Ostali se bolj kot ne igrajo v peskovniku.


Po besedah kolega, ki dela v nemški avto industriji, se še pri VW nekaj resno lotevajo razvoja, medtem ko BMW in MB po koncu igre v peskovniku (ko obupajo nad svojim razvojem), kopirajo od VW.

D3m ::

Ja. Ampak po aferi še bolj izrazito. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Veselinko ::

Res ne razumem, zakaj v vsako temo o Kiji vdrejo posti o nekem super razvoju pri Volkswagnu??? Čeprav se mi zdi, da gre ta razvoj predvsem v smeri iskanja bližnjic, ki niso tehnično imenitne, ampak sleparsko goljufive...

Veselinko ::

Alternativa glede na začetno vprašanje o karavanu....
Novi proceed, kot kombilimuzinski shootingbreak
https://www.instagram.com/p/BnTmZQxH7G9...

PeternelG ::

Pozdrav! Da se malo javim po petih letih lastništva Ceedke :) Avto ima trenutno prevoženih 42000 kilometrov, s povprečno porabo 6.5 po računalniku. Niti ne računam na roke, ker nima smisla.. Pol litra gor, dol... Na avtu je bila potrebna menjava številčnice na prestavni ročici, ki je odstopila. Ostalo samo redni servisi. Je pa dejstvo, da pri polno naloženem avtu res zmanjka malo moči... Ampak se da preživeti, pri taki kilometraži in zgolj parkrat letno. Bo pa naslednji avto sigurno močnejši... tam okoli 150 konjskih moči. Ampak to mogoče čez 10 let. Na kratko, z avtom zelo zadovoljen za vsakdanjo rabo.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KIA in Hyundai (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21135678 (5558) LeQuack
»

Kia ali Hyundai (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10435327 (17136) Utk

KIA - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
290107018 (59953) Mavrik

Kateri nov avto za 20 jurjev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23071871 (60333) dzinks63

Golf 5 - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21451452 (47673) BigWhale

Več podobnih tem