» »

KIA in Hyundai

KIA in Hyundai

1
...
3 4
5
»

Utk ::

Je, če sam začenjaš omenjat kredit, itd. Jaz tega nisem omenjal, in mi niso niti oni. Pri hyundaju, toyoti, tudi renoju. No, pri kiji pa so, kar sami od sebe, oni so nekaj ekstra. Pa opel nekoč, morda več ni tako.

LeQuack ::

Steinkauz je izjavil:

Tko majo praktično vse firme. Torej da ti podturijo lizing zravn, če ne je dražje kot oglaševana cena.


To je zame potem zavajanje pri ceni, ker oni napišejo na avto.net in svojih cenikih cena od npr. 15k naprej, potem pa v drobnem tisku, da moraš vzeti lizing. Dejanska cena Ceeda potem ni od 16k naprej, kot imajo napisanih na ceniku, ampak vsaj od 18k naprej (ker doplačaš ali za takojšnje plačilo ali pa preko stroška lizinga).

Lahko bi enostavno napisali na ceniku cena 3.000EUR, spodaj pa v tekstu doplačilo 10.000EUR pri vsakem nakupu, bi bilo enako zavajanje.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Alexius Heristalski ::

tony1 je izjavil:

V teh časih predlagam, da se kupuje avte, ki so na zalogi... Žlahta je kupila bolj osnovnega (nima radarskega tempomata, navigacije in rikverc kamere - basically ima pa vse, kar so imeli obični 5 let stari avti) i10 za 12 jurjev, kar se mi zdi ugodno... Čakanje na avto po meri je izgleda postalo kar riziko...

Tega sem testiral, soliden avtek, ampak mi je bil Mitsubishi Space Star bolj všeč. Cena je podobna, a pred dvema letoma bi bila 9, morda 10 jurjev. Potem je pa že Dacia Sandero, ki je večji.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

tony1 ::

Space star se spet prodaja v Slo... Tudi sam sem ga gledal na spletu, pa nisem mogel najti testnega v bližini...

Utk je izjavil:

Je, če sam začenjaš omenjat kredit, itd. Jaz tega nisem omenjal, in mi niso niti oni. Pri hyundaju, toyoti, tudi renoju. No, pri kiji pa so, kar sami od sebe, oni so nekaj ekstra. Pa opel nekoč, morda več ni tako.


Tudi moje izkušnje s Hyundaijem in Suzukijem so take. Plačilo v enkratnem znesku ni bil problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Mato989 ::

Kekokekič je izjavil:

Tud Kia ima težave pri dobavi. Kolega je naročil in delno plačal Xceed-a že enkrat Februarja. Obljubljali so mu, da bo avto ready za prevzem v aprilu ali maju...Gremo proti koncu Julija in zaenkrat še nič ne kaže, da bo avto dobil. Verjetno bo šele proti koncu leta ali pa celo v začetku naslednjega leta.

Je pa, kot on pravi Kia še vedno najbolj ugodna. Baje je pri Kii dobil največ opreme za svoj denar... Osebno se mi je 26K za malo dvignjenega Ceed-a zdelo veliko, dokler nisem dobil Motorevije in notri videl, da se novi električni Fiat 500 prodaja za 36k 8-O.


Nima KIA nobenih težav... ampak ga je prodajalec napizdil, ker letosp ride facelift modeli in začne proizvodnja komaj 1.8. tako da kdorkoli mu je rekel da dobi avto pred septembrom ga je napizdil...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ahim ::

tony1 je izjavil:

Tudi moje izkušnje s Hyundaijem in Suzukijem so take. Plačilo v enkratnem znesku ni bil problem.

Itak se to dilemo zelo enostavo razresi - poves v startu, da ga bos placal v enem kosu, ko te vprasajo ce bi kak leasing ga pa vprasas "a bo vstoa vseh placil leasinga nizja kot ce ga placam takoj?". Odgovor je ne in takrat jim je jasno, da ti leasinga ne bodo prodali ... ne bodo se za to metali na glavo, tudi npr. usnjenih sedezev ali pa najvecjih nizkoprofilnih felten ne kupi vsak, stranke so pac razlicne.

LeQuack ::

Kakšno je danes razmerje Kia vs Hyundai? Si še vedno delijo večino delov ali so šli kaj narazen?
Quack !

bciciban ::

LeQuack je izjavil:

Kakšno je danes razmerje Kia vs Hyundai? Si še vedno delijo večino delov ali so šli kaj narazen?


Kia=Hyundai.

LeQuack ::

Ja saj lahko rečeš tudi VW=Škoda=Seat.
Quack !

ktm1001 ::

Citroen=peugeot=Opel=FIAT=Jeep

globoko grlo ::

LeQuack je izjavil:

Ja saj lahko rečeš tudi VW=Škoda=Seat.


Še Bentlija not stlač :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

LeQuack ::

V glavnem večkrat vidim Hyundai Ioniq 5bin je dejansko lep avto. Ampak predrag seveda, enako kot EV6 od Kie.
Quack !
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtomobila KIA (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20721803 (6095) LeQuack
»

Kia Ceed SW 1.4 2017 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17033793 (5786) PeternelG
»

Kia ali Hyundai (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10435375 (17184) Utk

KIA - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
290107133 (60068) Mavrik

Golf 5 - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21451494 (47715) BigWhale

Več podobnih tem