» »

Majhne kazni

Majhne kazni

Marabela ::

Za prehitro voznjo mislim:\ Ce si polnoleten in nimas nobenega premozenja in te ustavijo in pripeljes 10km/h prehitro in imas kazen 15k ... Kaj se zgodi ce ne placas in nimajo nikjer za rubit? ?

ABX ::

Zadeva čaka da dobiš prvo plačo, nato ti poberejo za kazen + obresti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Marabela ::

Bodo cakali npr. ene 6let? Ker to bi bilo dobro, ko dostudiras imas hudo placo ... ?

bf4ed ::

Mah brezveze je to 10km več, mene so 7 več ustavili pa sem plačal 2.5 takoj. Pa sem ga potem vprašal do kolko km je še ista kazen pa je rekel da 13km je še isto. >:D

Ali pa me je kurva namrdal?:\ ;(

Iztirjenec ::

Do takrat že zastatra... Jaz mam skupaj kazni za okoli 500000 Sit :O (vse dobil v prvih dveh letih izpita) Pa mi bo drugo leto zastaralo, tak da ni panike.

Marabela ::

Ej a zapor pa ni vec al pa ksno javno delo ce mas res tok visoko kazen kot 500000 Sit?

Iztirjenec ::

Ne ker se nisem srečal s sodnikom za prekrške... Kazni se pa nabarejo... Tu par jurjev pa tam par jurjev...

njok ::

Ko so mene prvic dobili na radar, mi je policaj sam razlozil, da se mu zdi, da mi nimajo od kje trgat ce kazni ne placam. :D


Sem pa tudi slisal, da so nekemu studentu pobrali od nakazil iz M-Servisa, nisem pa prevec preprican da je to res.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predelava kolesa na elektriko

Oddelek: Loža
4012018 (2923) stratosD
»

So višje kazni učinkovite ali ne? Ali pravico vzeti v svoje roke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8613562 (9659) TESKAn

Nove kazni (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41926021 (17906) WarpedGone
»

Prehitra vožnja - izogib kazni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10124791 (21983) jype
»

Nov zakon o varnosti v cestnem prometu - ZVCP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
1088567 (6541) DavidJ

Več podobnih tem