» »

A je klanje v klavnicah mučenje živali?

A je klanje v klavnicah mučenje živali?

««
12 / 13
»»

m0LN4r ::

Čudno, da nič konkretnega ne ve o kmetijstvu in poljedelstvu napisat.

D3m je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Herbalife nisem pila nikol, ne rabim te umetne svinjarije pit.


Pa to je ja veganska hrana? Soja/pomaranča + sladkor + vitamini.

+

no animals were hurt during this process.

Razen glodalci
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

RespectLife ::

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

nejclp je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Gre za ubijanje ŽIVIH BITIJ, ki hočjo živet! Kako smo potem mi čudni, ki nočmo tega podpirat?! Samo zato, ker je nekdo drugačen, ne pomeni, da nima pravice živet!
In to, da si sočuten, da živiš tko, da čim manj škoduješ sebi, okolju in drugim bitjem s katerimi si planet deliš, je znak inteligence. To, da se izobražuješ tud na teh področjih, je znak inteligence. To da pa na vsakega, ki ti hoče pokazat resnico reagiraš z nekimi debilnimi izjavami..to pa ni inteligenca.
Povejte mi kje boste živel, ko bomo uničl naš planet?! Pametnjakoviči..


Nehaj vsiljevat veganstvo ljudem. Pa kaj če si vegan. Si pač čustveno navezan na hrano. Jaz nisem. Če mora zato, da bom en zrezek pojedel crknt 100 krav, naj bo. So samo krave.

Pa če bi rad živel tako da ne boš uničeval našega planeta, izvoli živet v jamo, zavrzi internet, telefon, avto, kolo in vse kar sedaj uporabljaš umetnega, pa pojdi v jamo, zakuri ogenj in nabiraj svoje korenčke in solato. Pa kako crknjeno žival boš moral odreti, da boš imel obleko, ker listje ne zadrži dolgo toplote da bi te pokrivalo in grelo tudi pozimi.

Live and let live - ampak to velja za ljudi. Odnos do tebe je pa tak, kot ga ti vsiljuješ nam.

Ker si čustveno nevezan ... A pse tudi ješ in dojenčke?


Ti tudi ješ kaktuse?

Unknown_001 ::

RespectLife je izjavil:

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha


Ti si pa patetična.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

nejclp ::

@nebivedu
Ja, kaktuse pa jem, ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

krneki0001 ::

RespectLife je izjavil:

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha



Seveda da bomo branili naš način, če nam pa vsiljuješ svoje veganstvo. Jej kar ti paše, nas pa pusti na miru. Al nimaš dost inteligence, da bi lahko dala mir?

nejclp ::

Nič ne opazim, da bi vam kdorkoli kaj vsiljeval.

RespectLife ::

Hmmm, če se ne motim nisem jaz začela te teme in debate, tko da..:)
Nisem jaz kriva, če niste sposobni slišat in sprejet določenih stvari.

m0LN4r ::

RespectLife je izjavil:

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha

Jst branim glodalce, pa po tvojem jih ne smem.

nejclp je izjavil:

Nič ne opazim, da bi vam kdorkoli kaj vsiljeval.

Lahko potem nehajo odpirat take topice in se pojavljat v podonih, lahko stavma da nebo debate.

RespectLife je izjavil:

Hmmm, če se ne motim nisem jaz začela te teme in debate, tko da..:)
Nisem jaz kriva, če niste sposobni slišat in sprejet določenih stvari.

Kdo pa je začel temo? Vsejedec?

RespectLife je izjavil:

Hmmm, če se ne motim nisem jaz začela te teme in debate, tko da..:)
Nisem jaz kriva, če niste sposobni slišat in sprejet določenih stvari.

Še dobr, da ko si bla mala si jedla meso
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Unknown_001 ::

RespectLife je izjavil:

Hmmm, če se ne motim nisem jaz začela te teme in debate, tko da..:)
Nisem jaz kriva, če niste sposobni slišat in sprejet določenih stvari.


Lol sebe poglej.

Bedarij in provokacij pa normalno da ne bomo resno jemali.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

RespectLife ::

Hahaha joj mate skisane možgane od vsega tega mesa ej. Kdo je začel s provokacijami? Dej no nehej.

m0LN4r ::

Še dobr, da si jedla meso, ko so se ti možgani razvijal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

RespectLife je izjavil:

Hahaha joj mate skisane možgane od vsega tega mesa ej. Kdo je začel s provokacijami? Dej no nehej.


Špegle si nabav.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

noraguta ::

nejclp je izjavil:

@nebivedu
Ja, kaktuse pa jem, ja.

Pejotle na tešče?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

RespectLife ::

Jaz sem napisala dejstva, vi ste začel z neumnimi izjavami in provokacijami.

m0LN4r ::

Pa da te ni sram no, da si jedla meso, ko so se ti možgani razvijali ali pa kisali, izberi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

RespectLife je izjavil:

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha


Pa še kako A N?

http://www.slovenskenovice.si/crni-scen...

Visoko izobražena človeka sta bolj zabita, kot kako bi rekel...mainstream.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

noraguta ::

RespectLife je izjavil:

Jaz sem napisala dejstva, vi ste začel z neumnimi izjavami in provokacijami.

Katera dejstva? Da se emocije nahajajo v srcu?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Invictus ::

RespectLife je izjavil:

Ponavad nam recimo ponudite kos trupla in potem povemo, da tega ne jemo, potem vprašate zakaj in vam odgovorimo..pol pa začnete s takimi komentarji kot tukaj!

A ko vegiji jeste zelenjavo, pa to ni truplo? Saj je ravno tako iztrgano iz svojega življenjskega okolja in ne more preživeti drugje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RespectLife ::

Vsi imamo izbiro in lahko spremenimo svoj način in navade. Prav je, da se izobrazmo in spremljamo te stvari, ne da živimo v eni škatlici, samo da je udobno.

Unknown_001 ::

RespectLife je izjavil:

Jaz sem napisala dejstva, vi ste začel z neumnimi izjavami in provokacijami.


Oh a res? Od tebe smo izvedeli da smo zabiti, da jemo mrhovino, da smo nagravžni, pa zvedel smo tudi da smo ničvredni, brezčutni psihopati...
Težke obtožbe ni kej rečt.

Kaj je potem to? Dejstva al provokacije. Pa se zjasn.

In ne vem kakšen odziv si ti hotela na vse to žaljenje. Odzivi ljudi so ogledalo nas samih in to si zapomni. Dobiš to kar daš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

RespectLife je izjavil:

Gre za ubijanje ŽIVIH BITIJ, ki hočjo živet! Kako smo potem mi čudni, ki nočmo tega podpirat?! Samo zato, ker je nekdo drugačen, ne pomeni, da nima pravice živet!
In to, da si sočuten, da živiš tko, da čim manj škoduješ sebi, okolju in drugim bitjem s katerimi si planet deliš, je znak inteligence. To, da se izobražuješ tud na teh področjih, je znak inteligence. To da pa na vsakega, ki ti hoče pokazat resnico reagiraš z nekimi debilnimi izjavami..to pa ni inteligenca.
Povejte mi kje boste živel, ko bomo uničl naš planet?! Pametnjakoviči..

Zakaj potem vegiji trgate rastline? A nimajo pravice preživeti? Govoriti pa da so živali inteligentne, je pa malo mimo. Sam se ne bi spravil na tako nizek nivo inteligence.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

borisk ::

admina bo kap, če ni vegan :)

ne vem če je ok za vegane, ampak bkm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

RespectLife ::

D3m je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha


Pa še kako A N?

http://www.slovenskenovice.si/crni-scen...

Visoko izobražena človeka sta bolj zabita, kot kako bi rekel...mainstream.


Tale dojenčken ni umrl zaradi veganstva, bil je pač tuki vegan in seveda so vsi pograbli to. Blo je dokazano, da je bil bolan zaradi pljučnice al neki tazga in ker ga starša nista peljala zdravit, je urml. Nima to veze z veganstvom no.

Invictus je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Ponavad nam recimo ponudite kos trupla in potem povemo, da tega ne jemo, potem vprašate zakaj in vam odgovorimo..pol pa začnete s takimi komentarji kot tukaj!

A ko vegiji jeste zelenjavo, pa to ni truplo? Saj je ravno tako iztrgano iz svojega življenjskega okolja in ne more preživeti drugje.



Joj nehite s temi "zelenjava ma čustva" bullshitom. Mislim, da vsi vemo, da krava in korenček nista enaka. No, tukaj se ne bi čudila, če ne bi poznali razlik :)

Unknown_001 je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Jaz sem napisala dejstva, vi ste začel z neumnimi izjavami in provokacijami.


Oh a res? Od tebe smo izvedeli da smo zabiti, da jemo mrhovino, da smo nagravžni, pa zvedel smo tudi da smo ničvredni, brezčutni psihopati...
Težke obtožbe ni kej rečt.

Kaj je potem to? Dejstva al provokacije. Pa se zjasn.

In ne vem kakšen odziv si ti hotela na vse to žaljenje. Odzivi ljudi so ogledalo nas samih in to si zapomni. Dobiš to kar daš.


Dej mal si vaše izjave preber no..A sami sebe ne vidte?
Pa nikol nisem rekla, da je kdo ničvreden, kje to pobiraš?! Rekla sem da je ravno to narobe s svetom, da se nekatere smatra za ničvredne! In jaz spoštujem vsako ivljenje, ne glede na vrsto.

http://www.delo.si/znanje/potrosnik/naj...

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

RespectLife je izjavil:

D3m je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Haha, prav smešni ste! Kook branite svoje škodljive navade in svoje zrezke..haha


Pa še kako A N?

http://www.slovenskenovice.si/crni-scen...

Visoko izobražena človeka sta bolj zabita, kot kako bi rekel...mainstream.


Tale dojenčken ni umrl zaradi veganstva, bil je pač tuki vegan in seveda so vsi pograbli to. Blo je dokazano, da je bil bolan zaradi pljučnice al neki tazga in ker ga starša nista peljala zdravit, je urml. Nima to veze z veganstvom no.
čak mal a če stakneš glivice, jim odrečeš evolucijsko pravico , do bivanja na tvojem telesu. Uši, bolhe... Kje potegneš črto? Pri strunarjih?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

RespectLife ::

Ja če si napaden, se valda braniš ane. Ni pa treba pobijat in mučit zato ker ti pač paše, sploh če lahko lepo in zdravo živiš brez tega.

Invictus ::

RespectLife je izjavil:


Joj nehite s temi "zelenjava ma čustva" bullshitom. Mislim, da vsi vemo, da krava in korenček nista enaka. No, tukaj se ne bi čudila, če ne bi poznali razlik :)

Saj nista. Oboje je hrana.

Vi samo principe spreminjate tako da lahko pljuvate po ostalih. Živali pač nimajo čustev. To so nagoni in v gene sprogramirana obnašanja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Vzrok je bila veganska prehrana, posledica tega pa upad imunskega sistema in bolezen (plučnica) ter končno smrt. Dojeneček rabi raznovrstno hrano in količinsko tudi, ker pospešeno raste.

Malo beri kaj pišeš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

r3dkv1c4 ::

RespectLife je izjavil:

Nimaš srca ne? Da lahko tko razmišljaš in da ti je čiiisto vseeno za vse, razen zase.
Jaz pa se trudim folku dopovedat, da to ni ok, pa pokazat da se ful lepo in zdravo živi, če ne ješ trupel in tega..ampak nekaterim je žal čisto vseeno za vse.

Tudi psov in mačk ne maraš?


Daj ti lepo ob vsem tem še prepričaj proizvajalce mesnih nadomestkov, da kemija ni zdrava, bo šlo?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

RespectLife ::

Joj blo je že veeeelikrat dokazan, da živali čutjo veselje, strah, bolečino,.. da tud žalujejo za umrlimi itd...Sam lažje si je zatiskat oči pa se delat, da žival itak nič ne čut pa ne ve.

r3dkv1c4 je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Nimaš srca ne? Da lahko tko razmišljaš in da ti je čiiisto vseeno za vse, razen zase.
Jaz pa se trudim folku dopovedat, da to ni ok, pa pokazat da se ful lepo in zdravo živi, če ne ješ trupel in tega..ampak nekaterim je žal čisto vseeno za vse.

Tudi psov in mačk ne maraš?


Daj ti lepo ob vsem tem še prepričaj proizvajalce mesnih nadomestkov, da kemija ni zdrava, bo šlo?


A če ni meso, potem je kar avtomatično kemija? Rastlinska prehrana ni kemija.

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

RespectLife je izjavil:

Joj blo je že veeeelikrat dokazan, da živali čutjo veselje, strah, bolečino,.. da tud žalujejo za umrlimi itd...Sam lažje si je zatiskat oči pa se delat, da žival itak nič ne čut pa ne ve.

Saj to vemo. Pa vemo da ljudje umirajo v vojnah. Otroke filamo s stresom v šolah... Živlenje ni pravljica ampak boj
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

m0LN4r ::

RespectLife je izjavil:

Vsi imamo izbiro in lahko spremenimo svoj način in navade. Prav je, da se izobrazmo in spremljamo te stvari, ne da živimo v eni škatlici, samo da je udobno.

Pa da te ni sram no, da si jedla meso, ko so se ti možgani razvijali ali pa kisali, izberi.
Škoda škoda, da si tko pametna ali ne zaradi meseka, izberi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

RespectLife ::

noraguta je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Joj blo je že veeeelikrat dokazan, da živali čutjo veselje, strah, bolečino,.. da tud žalujejo za umrlimi itd...Sam lažje si je zatiskat oči pa se delat, da žival itak nič ne čut pa ne ve.

Saj to vemo. Pa vemo da ljudje umirajo v vojnah. Otroke filamo s stresom v šolah... Živlenje ni pravljica ampak boj


In zato je čist ok če to podpiramo in v tem sodelujemo? Zakaj, če res ni treba? Ni nam treba tega jest pa podpirat.

m0LN4r ::

Joj blo je že veeeelikrat dokazan, da živali čutjo veselje, strah, bolečino,.. da tud žalujejo za umrlimi itd...Sam lažje si je zatiskat oči pa se delat, da žival itak nič ne čut pa ne ve.

To je vse sprogramirano v bio/kem programu telesa.

RespectLife je izjavil:

noraguta je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Joj blo je že veeeelikrat dokazan, da živali čutjo veselje, strah, bolečino,.. da tud žalujejo za umrlimi itd...Sam lažje si je zatiskat oči pa se delat, da žival itak nič ne čut pa ne ve.

Saj to vemo. Pa vemo da ljudje umirajo v vojnah. Otroke filamo s stresom v šolah... Živlenje ni pravljica ampak boj


In zato je čist ok če to podpiramo in v tem sodelujemo? Zakaj, če res ni treba? Ni nam treba tega jest pa podpirat.

Ja boljš bi blo, da bi odraščal brez mesa (da te ni sram), pa še mleko si dudal...
Bi blo boljše, če bi jedel tabletke pa nadomestke.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

RespectLife ::

hahaha itak ja, živali so v bistvu računalniki, ne čutjo nič, vse laufa avtomatično. OMG, dej poslušaj se, kakšne neumnosti kvasiš.


Glede zdravja pa, preberte si Kitajsko študijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellzmet ()

D3m ::

RespectLife je izjavil:

hahaha itak ja, živali so v bistvu računalniki, ne čutjo nič, vse laufa avtomatično. OMG, dej poslušaj se, kakšne neumnosti kvasiš.


Mene zanima kdo je tvoj switch preklopil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

billiem ::

krneki0001 je izjavil:

nejclp je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

RespectLife je izjavil:

Gre za ubijanje ŽIVIH BITIJ, ki hočjo živet! Kako smo potem mi čudni, ki nočmo tega podpirat?! Samo zato, ker je nekdo drugačen, ne pomeni, da nima pravice živet!
In to, da si sočuten, da živiš tko, da čim manj škoduješ sebi, okolju in drugim bitjem s katerimi si planet deliš, je znak inteligence. To, da se izobražuješ tud na teh področjih, je znak inteligence. To da pa na vsakega, ki ti hoče pokazat resnico reagiraš z nekimi debilnimi izjavami..to pa ni inteligenca.
Povejte mi kje boste živel, ko bomo uničl naš planet?! Pametnjakoviči..


Nehaj vsiljevat veganstvo ljudem. Pa kaj če si vegan. Si pač čustveno navezan na hrano. Jaz nisem. Če mora zato, da bom en zrezek pojedel crknt 100 krav, naj bo. So samo krave.

Pa če bi rad živel tako da ne boš uničeval našega planeta, izvoli živet v jamo, zavrzi internet, telefon, avto, kolo in vse kar sedaj uporabljaš umetnega, pa pojdi v jamo, zakuri ogenj in nabiraj svoje korenčke in solato. Pa kako crknjeno žival boš moral odreti, da boš imel obleko, ker listje ne zadrži dolgo toplote da bi te pokrivalo in grelo tudi pozimi.

Live and let live - ampak to velja za ljudi. Odnos do tebe je pa tak, kot ga ti vsiljuješ nam.

Ker si čustveno nevezan ... A pse tudi ješ in dojenčke?


Ti tudi ješ kaktuse?



Ok, jaz razumem, da je težko razumet enga vegana, sej sm bla tud sama včasih taka, ker dokler ne preklopiš v glavi tega kar ti je priučeno ti to ne bo razumljivo, I get it. Tud js sm si mislna ''ah itak bo tista krava vseen umrla, če jo js pojem al pa ne, ampak psa pa ne bi nikol jedla'' ker smo tko priučeni. Noben majhen otrok ki npr. še ni jedu mesa in mu ta koncept ni razložen se ne bo peljou mim kmetije pa se mu bodo sline cedile ob pogledu na ovčko al pa pujska, ker je to nekaj kar ti je vbito v glavo, tko kokr ti je vbit rasizem in homofobija ti je vbit tud da koncept večvrednosti.... a če bi tvojga otroka medved v naravi pojedu bi blo pa vse narobe, ko pa ti živali poješ otroka pa ni? Ja, ljudje mamo res bolj razvit svet kot živali vendar to ne pomen, da smo v čemerkoli več vrednejši od drugih... zato mi tud noben ne zna razložit zakaj sta pes pa mačka več vredna od npr. ene ovčke, ker vsak pri sebi že ve, da ni prav. Jejte meso zarad mene, sam ne mi pa pol tle trosit neke nebuloze o tem kako rastline čutjo, kako ti manjka beljakovin itd itd, ker so same gluposti in to sami veste. Če ti pa že žival ni pri srcu, ok, ti je pa najbrž vsaj lastno telo oz. telo otroka, da pa vidim mamice, ki otrokom za zajtrk dajejo paštete, salame in ne vem še kakšno drugo predelano sranje mi je pa žal, da sploh majo otroke, ker, če jaz tega sama ne bi spremenila na seb, me danes od vse te hrane ne bi blo več oz bi mela krepko čez 100 kil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bellzmet ()

m0LN4r ::

RespectLife je izjavil:

hahaha itak ja, živali so v bistvu računalniki, ne čutjo nič, vse laufa avtomatično. OMG, dej poslušaj se, kakšne neumnosti kvasiš.

Glede zdravja pa, preberte si Kitajsko študijo.

Čak, ti še neveš kaj so čustva, da so to reakcije kemičnih snovi?
Zgleda so se ti res skisal možgani, ker si odrasla na mesu in mleku.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Bellzmet ::

Sami trolli z "čas prve registracije" september 2015. Svašta.

Tema je že zaradi samega naslova zrela za zaklep.

nejclp ::

m0LN4r je izjavil:

RespectLife je izjavil:

hahaha itak ja, živali so v bistvu računalniki, ne čutjo nič, vse laufa avtomatično. OMG, dej poslušaj se, kakšne neumnosti kvasiš.

Glede zdravja pa, preberte si Kitajsko študijo.

Čak, ti še neveš kaj so čustva, da so to reakcije kemičnih snovi?
Zgleda so se ti res skisal možgani, ker si odrasla na mesu in mleku.

Lej, ni ti treba bit žaljiv. Tudi jaz mislim, da imaš ti skisane možgane, pa vendar tega ne uporabljam kot argument.

billiem ::

Bellzmet je izjavil:

Sami trolli z "čas prve registracije" september 2015. Svašta.

Tema je že zaradi samega naslova zrela za zaklep.


Začnete neke gluposti trosit, ko mate preveč časa, pol pa ti nekdo reče, da nimaš prav si pa troll. Ha ha. Go eat a steak so you can die from a heart attack. K bye.

r3dkv1c4 ::

Rastlinska prehrana ni kemija.


Pa ti te svoje rožice vse na svojem vrtu vzgojiš ali jih kupiš v trgovini?

Pojdi malo v svet in si oglej plantaže "rožic", te bo vse minilo.
Ko bi ti vse vedela oz. vsaj toliko, kolikor mi vemo o mesu, verjemi, ne bi jedla samo rožic.

Vi vegani/vegetarijanci imate osebnostne težave.....lahko vsakemu dokažem.
Ker prav vsi ste odrasli z mesom in ste zaradi takšnih ali drugačnih razlogov prešli na drug način prehranjevanja.

Ne poznam niti enega iz tvoje vrste, ki bi lahko to zanikal, žal.

Zdaj pa lepo nabijaj svoje še naprej ampak mene ne gane, jaz bom še vedno z velikim užitkom pojedu svinjski šnicel od prašička, ki sem ga lep čas gledal kako se je debelil.

Dober tek.

Mene ne motijo ljudje, ki se odločijo za drugačnost do trenutka, ko začnejo opletat, da mi počnemo narobe in da to kar počnemo ni prav in da so oni pa superiorni.
To, da trdiš, da ne vsiljujete in posiljujete svoj način drugo mislečim, je laž.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

nejclp ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Rastlinska prehrana ni kemija.


Zdaj pa lepo nabijaj svoje še naprej ampak mene ne gane, jaz bom še vedno z velikim užitkom pojedu svinjski šnicel od prašička, ki sem ga lep čas gledal kako se je debelil.

Dober tek.

Ja hvala bogu, da ga boš z užitkom pojedel. Sam to ni nobena kvaliteta, da bi se glih po prsih trkal. A veš, tudi jaz bi ga z užitkom pojedel, pa ga ne, se mu odrečem.

Aston_11 ::

To s veganstvom je podobno:
- temu, da večina pije alkohol, čeprav je škodljiv, bistveno bolj kot vse meso in NOxi, ki jih utegnejo čez dan vdihtniti (izjema LJubljana, ker tam je zrak bolj tako),
- temu, da jih precej kadi (še več sranja kot NOx in meso),
- da večina (99%) ne zmore voziti po omejitvah hitrosti.

RespectLife ::

Ja, na žalost ko si dojenček in otrok, ješ kar ti dajo, ne izbiraš še sam, "naučijo" te jest meso..Ko pa si odrasel in bolj inteligenten in maš na voljo informacije, se razvijaš naprej in narediš korak k nečemu boljšemu. Bolj zdravemu in bolj sočutnemu. Tako je :) Nekateri pa ostajate zadaj in nočete naredit nobene spremembe, ker je to pač težko in ni tok "udobno"

m0LN4r ::

nejclp je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

RespectLife je izjavil:

hahaha itak ja, živali so v bistvu računalniki, ne čutjo nič, vse laufa avtomatično. OMG, dej poslušaj se, kakšne neumnosti kvasiš.

Glede zdravja pa, preberte si Kitajsko študijo.

Čak, ti še neveš kaj so čustva, da so to reakcije kemičnih snovi?
Zgleda so se ti res skisal možgani, ker si odrasla na mesu in mleku.

Lej, ni ti treba bit žaljiv. Tudi jaz mislim, da imaš ti skisane možgane, pa vendar tega ne uporabljam kot argument.

Lej, nekdo drug je stem začel ne jaz. Jaz samo uporabljam njegove izjave proti njemu.

billiem je izjavil:

Bellzmet je izjavil:

Sami trolli z "čas prve registracije" september 2015. Svašta.

Tema je že zaradi samega naslova zrela za zaklep.


Začnete neke gluposti trosit, ko mate preveč časa, pol pa ti nekdo reče, da nimaš prav si pa troll. Ha ha. Go eat a steak so you can die from a heart attack. K bye.

Hvala, komot
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

krneki0001 ::

nejclp je izjavil:

@nebivedu
Ja, kaktuse pa jem, ja.


Katero vrsto?

m0LN4r ::

RespectLife je izjavil:

Ja, na žalost ko si dojenček in otrok, ješ kar ti dajo, ne izbiraš še sam, "naučijo" te jest meso..Ko pa si odrasel in bolj inteligenten in maš na voljo informacije, se razvijaš naprej in narediš korak k nečemu boljšemu. Bolj zdravemu in bolj sočutnemu. Tako je :) Nekateri pa ostajate zadaj in nočete naredit nobene spremembe, ker je to pač težko in ni tok "udobno"

Zato pa ti predlagam, da svoje otroke vzgojiš brez mesa in mleka z dodatki, pripravki, nadomestki in tabletkami. Poročaj kakšen bo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

nejclp ::

krneki0001 je izjavil:

nejclp je izjavil:

@nebivedu
Ja, kaktuse pa jem, ja.


Katero vrsto?

Nopal.

krneki0001 ::

billiem je izjavil:


Ok, jaz razumem, da je težko razumet enga vegana, sej sm bla tud sama včasih taka, ker dokler ne preklopiš v glavi tega kar ti je priučeno ti to ne bo razumljivo, I get it. Tud js sm si mislna ''ah itak bo tista krava vseen umrla, če jo js pojem al pa ne, ampak psa pa ne bi nikol jedla'' ker smo tko priučeni. Noben majhen otrok ki npr. še ni jedu mesa in mu ta koncept ni razložen se ne bo peljou mim kmetije pa se mu bodo sline cedile ob pogledu na ovčko al pa pujska, ker je to nekaj kar ti je vbito v glavo, tko kokr ti je vbit rasizem in homofobija ti je vbit tud da koncept večvrednosti.... a če bi tvojga otroka medved v naravi pojedu bi blo pa vse narobe, ko pa ti živali poješ otroka pa ni? Ja, ljudje mamo res bolj razvit svet kot živali vendar to ne pomen, da smo v čemerkoli več vrednejši od drugih... zato mi tud noben ne zna razložit zakaj sta pes pa mačka več vredna od npr. ene ovčke, ker vsak pri sebi že ve, da ni prav. Jejte meso zarad mene, sam ne mi pa pol tle trosit neke nebuloze o tem kako rastline čutjo, kako ti manjka beljakovin itd itd, ker so same gluposti in to sami veste. Če ti pa že žival ni pri srcu, ok, ti je pa najbrž vsaj lastno telo oz. telo otroka, da pa vidim mamice, ki otrokom za zajtrk dajejo paštete, salame in ne vem še kakšno drugo predelano sranje mi je pa žal, da sploh majo otroke, ker, če jaz tega sama ne bi spremenila na seb, me danes od vse te hrane ne bi blo več oz bi mela krepko čez 100 kil.


Svoje pravljice razlagaj kakemu bušmanu v afriki. Me zanima koliko časa boš to razlagala.

Ljudje smo več vredni od živali. Če ti tega ne sprejemaš je to tvoj problem. Ko boš v nesreči pomagala prvo živali in potem človeku, boš zato kaznovana - ker je človek več vreden in moraš prvo pomagat njemu.

Pri nas otroc zjutraj jedo kakav pa kruh, al pa kruh in med ali marmelado (vse domače), al pa palačinke, ali pa kako jajce pečeno na masti,...
Salame, paštete, hrenovke in podobno hrano pa zelo malokrat. Razen, če je salama domača. Tisto je nekaj drugega, ker veš kaj je notri.

nejclp je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

nejclp je izjavil:

@nebivedu
Ja, kaktuse pa jem, ja.


Katero vrsto?

Nopal.


En primerek na leto, al jih imaš posajene?

Zgodovina sprememb…

««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegetarijanci in "umetno" meso (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44457145 (1984) m0LN4r

Biti vegan (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
1144228599 (208129) BigWhale
»

Moralni in ekološki vidiki prehranjevanja (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
969132636 (99589) razerznak

Več podobnih tem