» »

Biti vegan

Biti vegan

««
«
1 / 23
»»

Samo346 ::

Biti zasmehovan čudaški nerazumljen vegan ali vztrjati v nečem kar ima smisel?

Sem v nekakšnem notranjem navzkrižju in se bojim, da bom nerazumljen, čudaški, nerazumljen s strani znancev, sošolcev, prijateljev, sodelavcev, če bom vztrajal pri svojih »nekonvencionalnih« življenjskih in prehrambenih nazorih. In to je zadnje kar bi si želel in me je strah, hkrati pa se tudi ne morem odreči veganstvu, ki mi je ena redkih stvari, ki imajo smisel na tem svetu, če malo karikiram.

Šel sem skozi proces terapije in prišel do spoznanja, da je veganstvo, od vseh bizarnosti, ki jih človek počne in jih je zmožen ena od tistih stvari, ki imajo smisel.
Ali je veganska prehrana primerna je prvi pomislek in je odveč: » Veganska prehrana je primerna za ljudi v vseh življenjskih obdobjih, tudi za dojenčke, otroke, najstnike, nosečnice, doječe matere in športnike.« * Kdor bo želel in malo pobrskal po spletu bo z lahkoto našel vrhunske športnike vegane.

Komentar psihiatra Miloša Židanika :»Živimo v družbi, ki ima nenasilje za eno najvišjih vrednot in hkrati pošiljamo vojake v Afganisan in otroke silimo, da jedo meso. Cela situacija je shizofrena in nujno prihaja do notranjih konfliktov.«*


Kaj naj naredim? Naj tvegam, da bom nerazumljen, odrinjen, zasmehovan s strani znancev, sodelavcev ali naj vztrajam pri eni tistih redkih stvareh, ki se mi resnično zdijo smiselne in dobre.
  • zaklenil: BigWhale ()

K0l1br1 ::

Naj te ne briga, kaj drugi mislijo o tvojem početju. Ignore.

jype ::

Samo346> Biti zasmehovan čudaški nerazumljen vegan ali vztrjati v nečem kar ima smisel?

Ni ti treba ugajati drugim: Ti veš, zakaj si vegan, kot odrasla oseba se pa tudi sam odločaš, kaj boš jedel. To je vse, kar je pomembno, vse ostalo je družbena solata, na katero se ne smeš ozirati (ker če bi se, bi moral tudi poslušat tudi zanič muziko in gledati slabe filme).

Samo346> Naj tvegam, da bom nerazumljen, odrinjen, zasmehovan s strani znancev, sodelavcev

Jaz nisem vegan, pa te razumem in verjamem, da je bolje, da je veganov čim več (ker to zmanjša številne zoprne probleme sodobne družbe, od onesnaževanja, prek odnosa do živali, pa do vzdržnega zdravstvenega sistema, ki se mu ni treba prekomerno ukvarjati s prekomerno telesno težo in boleznimi srca in ožilja).

Magic1 ::

Veganska prehrana je primerna za ljudi v vseh življenjskih obdobjih, tudi za dojenčke, otroke, najstnike, nosečnice, doječe matere in športnike.

My ass je primerno za občutljive dojenčke in otroke, ki že tako dostikrat nočejo jest zadosti raznoliko prehrano preko katerih bi dobili vse potrebno... Ti posiljuj le sebe s veganstvom in pusti druge (vključno s lastnimi otroki in psi) pa te bodo mogoče tudi drugi nazaj bolj razumevajoče gledali!
Danes se da marsikaj, vendar večina nime ne znanja, ne volje, da zadevo pravilno izvedejo tudi zase.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

neboben ::

zakaj pa bi moral ugajati drugim, bodi kakršen si, tako kot tebi paše. V bistvu nisi čudaški zaradi tega, ker si vegan amapak zaradi lastnega čudaškega ramišljanja. Če ti misliš, da si čudak potem to si, mislim da bi moral tuki obrniti misel nekako drugače,bolj v pozitivno smer, imeti boljše menenje o sebi kot vegan. Nisem želel užaliti, samo resno razmisli ali je tvoje razmišljanje pravilo, men so vegani ok, pa sam jem meso, v bistvu če smem bi reku še, da si želim tudi pri sebi, da bi bil vegan, ampak se zaenkrat še ne znam odreči mesu. Veganstvo je čist ok.

WarpedGone ::

V norišnici je dohtar edini res nor.
Zbogom in hvala za vse ribe

eric_cartman ::

Be vegan and dont be ass about it!!!

To je glavno pravilo. Če misliš vmes drugim težit zakaj niso vegani potem lahko pričakuješ, da se bodo tvoji strahovi uresničili. Če ne boš nobenemu težil, potem tudi drugi ne bodo videli problema v tebi.

Torej.. Če te kdo vpraša zakaj si vegan? Pač rečeš zaradi tega ker tebi tako paše in zaključiš debato. To je to..

Dr_M ::

Vegani niso cudaki, ker so vegani, ampak zato, ker imajo blazno potrebo, da vsakih 5 minut nekomu povejo da so vegani, tezijo ostalim ljudem, zakaj niso vegani in sirijo neresnice, da je to zdrav nacin zivljenja.
Dokler nisi tak in se folku ne predstavljas z ime-priimek-vegan, je vseeno s cim se futras.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

arnecan1 ::

Meso, posebej ribje in tudi drugo pusto meso, je za človeka sigurno koristno. Še posebej za otroke, ki se telesno razvijajo.

Pa tudi malo pujska v zmerni količinah ne škodi. Pravzaprav tudi mastno meso v zmernih količinah ne škodi.

Sicer pa ni problem, če je človek vegan, samo počakati s tem do takrat, ko se telo popolnoma razvije.

Se pa strinjam, da meso v enormnih količinah ni dobro. Pa verjetno tudi samo solato jesti ni dobro. Uravnoteženo skratka.

Samo346 ::

Med fanti je to tako, da se lahko pripravi, da bom zasmehovan, odrinjen, ali nerazumljen.
In lahko se pripravim na razna vprašanja in nerazumevanje-na vsakem rojstnodnevnem kosilu, božični večerji, poroki, službeni malici

Tukaj ne bi želel razpravljati o tem ali je veganska prehrana primerna ali ne. Za to naj se odpre nov post kdor želi o tem razpravo
http://www.vegan.si/za-ljudi/zdravje/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samo346 ()

D3m ::

Dr_M je izjavil:

Vegani niso cudaki, ker so vegani, ampak zato, ker imajo blazno potrebo, da vsakih 5 minut nekomu povejo da so vegani, tezijo ostalim ljudem, zakaj niso vegani in sirijo neresnice, da je to zdrav nacin zivljenja.
Dokler nisi tak in se folku ne predstavljas z ime-priimek-vegan, je vseeno s cim se futras.


Troll tema.

+ reklama

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Napajalc ::

Sem mislil danes odpret temo "špeh kot organ", pa vidim da ni ugoden čas. Moram neki narest glede tega odkar sem nihal s kajenjem.
011011100111010101100010

Unknown_001 ::

Bom še jaz isto povedal. Boli nas kurac kaj ti žreš dok nas ne posiljuješ s svojimi superduper idejami ali ozmerjaš z mrhovinarji. Dokler boš svoj posel gledal se tudi drugi vate ne bodo vtikoval. Če boš pa sitnaril, si boš pa sam poiskal probleme katerih te je strah.

Sploh ni treba nobenem povedat. Ljudi briga zate po pravici rečeno, sam od tebe je odvisno kok si butca da se boš javno izpostavil na pranger. Če ne boš nikomur nič omenil, sploh poštekali ne bodo. Če pa že bo ker spraševal zakaj tko mal mesa pa nazaj reč da ti njemu ne gledaš kaj je in da naj ne sere, če pa že ne boš vedel kaj rečt kontra pa povej da si bil pr dohtarji in da so ti odsvetovali meso. Simpl ko pasulj.

Če že boš imel probleme, jih boš imel izključno zaradi sebe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Scorpia ()

jype ::

Raptor F16> ali ozmerjaš z mrhovinarji.

It's what you are. Zakaj ti je tako težko sprejeti to?

D3m ::

No jype!!!!!!!!

|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Raptor F16> ali ozmerjaš z mrhovinarji.

It's what you are. Zakaj ti je tako težko sprejeti to?


Dont be dick about it. Temu se reče olika. Ne pa da človeka preziraš in ga razvrednotiš dostojanstva ker ni tako, kot ti misliš da bi bilo prav.

D3m je izjavil:

No jype!!!!!!!!



No worriez i can handle dis.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

Samo346 je izjavil:

tudi za dojenčke, otroke, nosečnice, doječe matere



Lahko sporočiš naslov, da kličem CSD? Ker dobiš motene ljudi, ki to res verjamejo. Pri razvoju otroka se ni z tem za hecat.
http://www.zurnal24.si/krivde-za-smrt-o...


Da si zamehovan, pa je krivda tvojih somišljenikov. Prvo pravilo biti vegan je to, da vsem to razlagaš in se delaš da si boljši od drugih. Par sem jih imel na FB. Vsake par dni novi video kako se meso predeluje. Po eni strani res je bolano kako ravna masovna industrija z živalmi, da to deliš z drugimi pa nima nekega efekta.
#TeamFelix

Samo346 ::

Bil sem priča in dejansko tudi del šikaniranja, izključevanja, zbadanja, poniževanja tistih šibkejših, drugačnih, ki se niso "vklapali" v pubertetniških letih. Mi je to ostalo nekje v psihi, strah da si izključen, pred tem da si drugače, tudi nerazumljen

D3m ::

Majkemi ti si jype.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

@Samo346
Joooo pozajebi te frustracije. Vsi smo enkrat dal to skoz sam kar ne travmiramo čez to sranje. Pač F* it. Namesto da bi se "čeličil" in posall vse skup v tri PM se tapkaš po rami.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

jype je izjavil:

Raptor F16> ali ozmerjaš z mrhovinarji.

It's what you are. Zakaj ti je tako težko sprejeti to?



Torej to pojasni, da so vegani intelektualno res rastline.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Samo346 je izjavil:

Bil sem priča in dejansko tudi del šikaniranja, izključevanja, zbadanja, poniževanja tistih šibkejših, drugačnih, ki se niso "vklapali" v pubertetniških letih. Mi je to ostalo nekje v psihi, strah da si izključen, pred tem da si drugače, tudi nerazumljen


Sure. Prav hudo ti je bilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Samo346 je izjavil:

Bil sem priča in dejansko tudi del šikaniranja, izključevanja, zbadanja, poniževanja tistih šibkejših, drugačnih, ki se niso "vklapali" v pubertetniških letih. Mi je to ostalo nekje v psihi, strah da si izključen, pred tem da si drugače, tudi nerazumljen


Sure. Prav hudo ti je bilo.


Ja, ker nekateri se pa res za druge tok sekirajo "NOT"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

Dr M, kanabalistične rastline.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

SimplyMiha ::

Folk je načeloma jezen in samo išče koga, na katerega bi stresel svoje frustracije. Kako visoko na seznamu naključnih tarč so iskalci pozornosti (razni "odprti" homoseksualci, jezične feministke, misijonarski vegani itd.)?

Če nočete frustracij, začepite usta s korenom. Bo življenje koj bolj znosno.

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Dr M, kanabalistične rastline.


Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Folk je načeloma jezen in samo išče koga, na katerega bi stresel svoje frustracije. Kako visoko na seznamu naključnih tarč so iskalci pozornosti (razni "odprti" homoseksualci, jezične feministke, misijonarski vegani itd.)?

Če nočete frustracij, začepite usta s korenom. Bo življenje koj bolj znosno.


Danke gleichfalls.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SimplyMiha ::

Moja danka je čisto v redu, hvala lepa.

Okapi ::

jype je izjavil:

Raptor F16> ali ozmerjaš z mrhovinarji.

It's what you are. Zakaj ti je tako težko sprejeti to?
Zakaj lažeš? Ljudje ne jemo mesa poginulih živali (je z zakonom prepovedano, in kulturni tabu), ampak ubitih živali.

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Moja danka je čisto v redu, hvala lepa.


Jaooo dete neškolovano.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Samo346 ::

Unknown_001 je izjavil:

Bom še jaz isto povedal. Boli nas kurac kaj ti žreš dok nas ne posiljuješ s svojimi superduper idejami ali ozmerjaš z mrhovinarji. Dokler boš svoj posel gledal se tudi drugi vate ne bodo vtikoval. Če boš pa sitnaril, si boš pa sam poiskal probleme katerih te je strah.

Sploh ni treba nobenem povedat. Ljudi briga zate po pravici rečeno, sam od tebe je odvisno kok si butca da se boš javno izpostavil na pranger. Če ne boš nikomur nič omenil, sploh poštekali ne bodo. Če pa že bo ker spraševal zakaj tko mal mesa pa nazaj reč da ti njemu ne gledaš kaj je in da naj ne sere, če pa že ne boš vedel kaj rečt kontra pa povej da si bil pr dohtarji in da so ti odsvetovali meso. Simpl ko pasulj.

Če že boš imel probleme, jih boš imel izključno zaradi sebe.


:)

D3m je izjavil:

Samo346 je izjavil:

Bil sem priča in dejansko tudi del šikaniranja, izključevanja, zbadanja, poniževanja tistih šibkejših, drugačnih, ki se niso "vklapali" v pubertetniških letih. Mi je to ostalo nekje v psihi, strah da si izključen, pred tem da si drugače, tudi nerazumljen


Sure. Prav hudo ti je bilo.


Ja tako je bilo, za nazaj se ne more spremeniti. Verjetno si delno sikriv že, če se ne postaviš za tisto kar je prav in si nemi opazovalec

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samo346 ()

D3m ::

Biti vizualec ni greh.
|HP EliteBook|R5 6650U|

N0t0ri0us ::

če je kdo vegan nimam predsodkov.. vsaj dokler se sam s temu ne pohvali in me ne začne posiljevati z vegansko kulturo in njihovimi moralami. Sploh med jedjo... No drugačnih do sedaj nisem srečal... ali pa nevem da sem jih.

D3m ::

@samo
Tvoje iskanje potrditve me pa tudi ne gane, you plant killer.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

SimplyMiha ::

Ne gre samo za prehrano, veste. Veganski življenjski stil izloča vse živalske produkte, pri katerih bi živali utegnile trpeti, torej naravno usnje in tako naprej. Ampak:

Curly ::

Veganski življenski stil je zdrav in primeren za vse? Poznam par oseb ki so sicer vegetarjanci, pa morajo uživat prehranska dopolnila, ker jim manjka določenih vitaminov, sploh pa ni zdrav za otroke in težko me boš prepričal v nasprotno. Potem pa dobimo razvajene, bolne 15letne otroke, ki še Ipad težko držijo v rokah... Vegan my as*...
Zdravo je zmerno uživanje raznovrstnih živil, torej spoštujem te če zmerno uživaš meso 1-2x tedensko, s tem pomagaš sebi ker ga ješ, naravi ker ga ne ješ vsak dan. Pa kupuj lokalno, tam kjer veš, da živali ne mučijo, sosedov jože vsak dan poboža svojo kravo, pa pojdi k njemu po mleko.

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Ne gre samo za prehrano, veste. Veganski življenjski stil izloča vse živalske produkte, pri katerih bi živali utegnile trpeti, torej naravno usnje in tako naprej. Ampak:



Zdaj pa poglej kaj si prilepil. ŠE enkrat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

maco-maco ::

Če se malo poglobiš in preštudiraš jedilnik, gre tudi veganstvo skozi. Od samega mesa al pa same salote pa najbbž ni fajn žvet.
Kaj?

Okapi ::

SimplyMiha je izjavil:

Ne gre samo za prehrano, veste. Veganski življenjski stil izloča vse živalske produkte, pri katerih bi živali utegnile trpeti, torej naravno usnje in tako naprej. Ampak:


Poznam eno veganko, ki tudi nič usnjenega nima, razen jahalnih škornjev. Ker naj bi konj bolj trpel, če se plastika drgne ob njegovo kožo.

MH0 ::

Do pred nekaj manj, kot 10 leti bil nekaj več, kot 20 let vegan. Sem mislil, da danes to sploh več ni tema. Je pa tako, da je bilo razmerje zbadanja/nerganja/kakorkolisožetopubecizgorajpoimenovali ca.0% iz moje strani in ca. 100% proti meni. Tako, da če ne misliš komu kaj vsiljevati ... skozi eno uho not, skozi drugo ven ali pa z argumenti dotolči napade. :-) Sicer pa danes je to nekaj popolnoma normalnega in tudi povsod se da naročiti, kupiti. 30 let nazaj ni bilo samoumevno.

Unknown_001 ::

Okapi je izjavil:


Poznam eno veganko, ki tudi nič usnjenega nima, razen jahalnih škornjev. Ker naj bi konj bolj trpel, če se plastika drgne ob njegovo kožo.


Umetn leder je "kurac". Poceni fora, ki ni to, kar se izdaja da je. Obrabi se prej, je gorljivo, za nameček neuporaben odpadek, ko odsluži svoje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kingsix ::

Ne vem kaj se sekiraš, saj nikomur tega ne rabiš posebaj izpostavljat. Tudi sam imam nenavadne prehranjevalne navade pa še mi nikoli nihče ni težil. Če kdo kaj vpraša odgovorim, pa še to se pretirano ne trudim. Večini ljudem tudi je osnovno znanje diatetike čista tujka in je brezveze kaj pojasnjevat - ni časa.

Dr_M ::

Pa kupuj lokalno, tam kjer veš, da živali ne mučijo, sosedov jože vsak dan poboža svojo kravo, pa pojdi k njemu po mleko.


Vsakih, ko spijes en jogurt, zaradi tega umre en telicek. Tako pravijo vegani.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Samo346 ::

MH0 je izjavil:

Do pred nekaj manj, kot 10 leti bil nekaj več, kot 20 let vegan. Sem mislil, da danes to sploh več ni tema. Je pa tako, da je bilo razmerje zbadanja/nerganja/kakorkolisožetopubecizgorajpoimenovali ca.0% iz moje strani in ca. 100% proti meni. Tako, da če ne misliš komu kaj vsiljevati ... skozi eno uho not, skozi drugo ven ali pa z argumenti dotolči napade. :-) Sicer pa danes je to nekaj popolnoma normalnega in tudi povsod se da naročiti, kupiti. 30 let nazaj ni bilo samoumevno.


Pravzaprav ne vidim smisla, da bi drugim razlagal zakaj je črno belo, ker me tako ali tako ne bi razumeli ali pa ne bi hoteli razumeti.

Bolj se bojim, da bom odrinjen kot posebnež, da bom na vsakem kosilu, večerji, poroki deležen nekih vprašanj, roganja in ne vem ravno kako naj se na to odzovem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samo346 ()

D3m ::

Kdo te je vpeljal v veganstvo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

issak ::

Samo346 je izjavil:

Bil sem priča in dejansko tudi del šikaniranja, izključevanja, zbadanja, poniževanja tistih šibkejših, drugačnih, ki se niso "vklapali" v pubertetniških letih. Mi je to ostalo nekje v psihi, strah da si izključen, pred tem da si drugače, tudi nerazumljen


Narobe razumeš, niso ze zbadali, izključevali in poniževali ker bi bil vegan, zbadali bi te v vsakem primeru, pač poiščejo neko lastnost kjer izstopaš (po čemerkoli že, hrana, višina, teža, priljubljen način prevoza v šolo...) in te s tem zbadajo. Torej ne ker bi bil vegan, daleč od tega da jih kaj briga kaj ti ješ, ampak probajo razne stvari in gledajo na kaj najboj odreagiraš. In s tistim potem zbadajo. Jaz sem bil "hobit" v šoli zaradi (ne)višine in nadpovprečne poraščenosti, pa sem namesto da bi bil užaljen, smejal zraven, ker sem vedel da itak nimam kej narest okoli tega in da če bi bil visok in suh bi bil pa "trlica" ali kaj podobnega. Za vsakogar se nekaj najde.



Anyway, na temo veganstva: Vsak naj je kar komur paše. Dokler ne razlagaš drugim da morajo vsi postati vegani je vse ok. To je enako dosadno kot zavzeti mesojedci ki razlagajo da je meso najbolj pomembna hrana na svetu in da boš shiral če ne boš jedel mesa vsaj dvakrat na dan. Vsi ekstremi se najdejo. Je res da se veganstvo hitreje tudi razve, ker moraš vsakič spraševati če je jed veganska ali ne ko ješ zunaj, in potem družba kar sama nanese na to da je meso obvezno jesti. V takem primeru je najbolje nehati hoditi ven. To je dejansko največja težava, večja kot brezvezni pogovori, da v restavracijah že vegeterijansko hrano težko najdeš (pohan sir, jajca, sojini polpeti in odmrznjena, razkuhana zelenjava so v veliko restavracijah še vedno edina vegi jed), kaj šele vegansko, ko ti niti sira in jajc ne morejo ponuditi. Dokler si pripravljen kuhati 99% sam je veganstvo precej enostavno. Pri mojih starših (vegeterijanci) je vedno dobro za jesti, tako da na koncu sploh ne opaziš da je "manjkal" zrezek. Receptov je miljon, pa tudi raznih izdelkov v trgovinah več kot kadarkoli.

Tistemu ki te zbada pa več kot "mene ne briga kaj ti ješ, naj tudi tebe ne kaj jem jaz" ni nameniti. Pravi prijatelj te že ne bo.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Curly ::

Dr_M je izjavil:

Pa kupuj lokalno, tam kjer veš, da živali ne mučijo, sosedov jože vsak dan poboža svojo kravo, pa pojdi k njemu po mleko.


Vsakih, ko spijes en jogurt, zaradi tega umre en telicek. Tako pravijo vegani.

Najbolj me pa pogrejejo PeTA videi, v stilu, kako teličke pobijajo.
Mogoče bi namesto obveznega vojaškega roka lahko uvedli obvezne dneve na kmetiji :))

Unknown_001 ::

Curly je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Pa kupuj lokalno, tam kjer veš, da živali ne mučijo, sosedov jože vsak dan poboža svojo kravo, pa pojdi k njemu po mleko.


Vsakih, ko spijes en jogurt, zaradi tega umre en telicek. Tako pravijo vegani.

Najbolj me pa pogrejejo PeTA videi, v stilu, kako teličke pobijajo.
Mogoče bi namesto obveznega vojaškega roka lahko uvedli obvezne dneve na kmetiji :))


Hlevski gnoj nevajenemu nosu močno smrdi. Misliš da bi sploh kateri od teh kaviar pametnjakovičev zdržal v bližini?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

Vse bo kul, samo ne postat tak čudak kot je ta v spodnjem videu :D

««
«
1 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kaj bi se zgodilo če bi vsi postali vegani :) ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16732828 (27887) Netrunner
»

Moralni in ekološki vidiki prehranjevanja (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
969132299 (99252) razerznak
»

Kitajska študija, Avtor: Colin Campbell (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38190797 (77597) Smrekar1

Več podobnih tem