» »

Grafične kartice in gretje sobe

Grafične kartice in gretje sobe

«
1
2

dzinks63 ::

  • poskusil klonirati: dzinks63 ()

Napajalc ::

Aja, to gledamo temperatura sobe/fps, OK, pol pa je bolj hladna soba :)).
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Kva naj rečem, prej je bilo na delovni mašini med delom 66C-1200rpm(idle work) instantno po 10 minutah in vročina izpod mize, zdaj je ~35C-750rpm in milina in ne tam ni 980ke notr :P
Delovna mašina bo počakala na Pascal ali pa menjavo z 980, bomo še vidl.

Razen, če bo imel AMD boljše alternative v prihodnosti bomo pač vzeli AMD spet.

Ampak 7870 xt ne bo nikoli žrla 360w, koliko imaš bolj toplo sobo z gtx 980?

Katera grafična pa sploh rabi 360w ? 7870 z 125% mi je požrla več, kot tale 980.

Na delovni mašini pa, ko je vklopljena cca. ~12/dan je bilo med 770 in 7870 na wattmetru v petih dnevih 3KWH manj za 770. Še kako se pozna.
Zle je 22C, prej gladko 28C in to samo od delovne mašine.

@Stretracer
980 Palit z OC, dela med 900-1100RPM odvisno od igre, do 67C so pa na OFF. Recimo v manj zahtevnih špilih se zgodi, da so fani na OFF in tempi nekje 60-63.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Napajalc ::

Če misliš da boš z 3kwh uspel sobo držat 6 stopinj višje pet dni se motiš. Vse kar šteje so W za temperaturo sobe.

Kje si dobil 3 kwh?
http://www.anandtech.com/show/6994/nvid...
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Vse piše in je bilo izmerjeno, nevem kaj tu spet ni jasno. Razen, če ti misliš, da mora grafa pri CAD delu nonstop žgat 125%, kot jo je 7870 nonstop kurlo za nič opravljenega dela.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Ne morem verjet kako se soba segreje, ko grafična dela dlje časa na 80+ stopinjah. Kar zašvical sem med igranjem :))

Sem probal zadnji in zgornji ventilator in konkretno vroč zrak piha ven, tako da zaradi grafične kartice vse dela topleje v ohišju.

Da bi mel tam 60+ stopinj bi blo čisto nekaj drugega.

Zgodovina sprememb…

Napajalc ::

m0LN4r je izjavil:

Vse piše in je bilo izmerjeno, nevem kaj tu spet ni jasno. Razen, če ti misliš, da mora grafa pri CAD delu nonstop žgat 125%, kot jo je 7870 nonstop kurlo za nič opravljenega dela.


Sem mislu da se gre za učinkovitost in ne normo.
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

dominuspro ::

AapocalypseE je izjavil:

Ne morem verjet kako se soba segreje, ko grafična dela dlje časa na 80+ stopinjah. Kar zašvical sem med igranjem :))

Sem probal zadnji in zgornji ventilator in konkretno vroč zrak piha ven, tako da zaradi grafične kartice vse dela topleje v ohišju.

Da bi mel tam 60+ stopinj bi blo čisto nekaj drugega.


Stopinje grafe niso noben faktor. Na segretost sobe vplivajo izključno vati, ki jih zadeva proizvede.
Ti daš lahko tudi vodno hlajenje na isto grafo in jo držiš na 50°, vati toplote pa se bodo vseeno prenesli v sobo. Če te zanima izključno gretje, glej podatek o TDP grafične kartice.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

TDP ti samo pove, koliko toplote odda, ko je under default load. Za CAD/CAM in ali na dualmon, ko kaj delaš pa tisti, ki smo sprobali že vemo zakaj je fajn prešaltat na zelene.
Samo lej, ko fanboji rdečega tabora niti prešaltat ne upajo in nas, ki smo že menjali ene 5 generacij obeh okličejo za fanboye.

A se še spomnite slikce, kok toplo je pihalo izpod mize po parih minutah dela? No pri 770 in 980 tega pojava ni in to povrh z OCjem.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Truga ::

m0LN4r je izjavil:

TDP ti samo pove, koliko toplote odda, ko je under default load. Za CAD/CAM in ali na dualmon, ko kaj delaš pa tisti, ki smo sprobali že vemo zakaj je fajn prešaltat na zelene.


Ti si delusional. Top lol, ce zaradi vrocine saltas na zelene. Tistih 20W se ne bo poznalo nikjer, se najmanj pa pri temperaturi sobe.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

dominuspro je izjavil:

Stopinje grafe niso noben faktor. Na segretost sobe vplivajo izključno vati, ki jih zadeva proizvede.
Ti daš lahko tudi vodno hlajenje na isto grafo in jo držiš na 50°, vati toplote pa se bodo vseeno prenesli v sobo. Če te zanima izključno gretje, glej podatek o TDP grafične kartice.


Hmm... pomoje pa, če lahko tisti TDP, ki ga ma kartica držiš na nizkih stopinjah se po logiki ne bo tako segrela soba, ker celotna kartica ni tako vroča in ne more pihat od nje tako vroč zrak.

Moja 7950 ma 175W TDP na 100% ali 210W na 125%. Lahko sklepam, da je hladilnik na kartici za en drek...

Zgodovina sprememb…

Truga ::

AapocalypseE je izjavil:

Hmm... pomoje pa, če lahko tisti TDP, ki ga ma kartica držiš na nizkih stopinjah se po logiki ne bo tako segrela soba, ker celotna kartica ni tako vroča in ne more pihat od nje tako vroč zrak.

Tebe malo daje fizika a?

200W je 200W. Lahko ven pihas vec zraka ki ima 50 stopinj, ali manj zraka ki ima 80 stopinj, soba se bo segrela za tocno isto temperaturo.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Truga je izjavil:


Tebe malo daje fizika a?

200W je 200W. Lahko ven pihas vec zraka ki ima 50 stopinj, ali manj zraka ki ima 80 stopinj, soba se bo segrela za tocno isto temperaturo.


Glavno, da ti poznaš zadevo v nulo...

Lahko kdo potrdi, da se je z AMD kartico bolj grela soba kot se z Nvidio, čeprav ma Nvidia isti ali večji TDP?

Zgodovina sprememb…

NocnaShada ::

AapocalypseE je izjavil:

Truga je izjavil:


Tebe malo daje fizika a?

200W je 200W. Lahko ven pihas vec zraka ki ima 50 stopinj, ali manj zraka ki ima 80 stopinj, soba se bo segrela za tocno isto temperaturo.


Glavno, da ti poznaš zadevo v nulo...

Lahko kdo potrdi, da se je z AMD kartico bolj grela soba kot se z Nvidio, čeprav ma Nvidia isti ali večji TDP?


Nihce, razen tistih, ki jemljejo homeopatska zdravila.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Truga je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

TDP ti samo pove, koliko toplote odda, ko je under default load. Za CAD/CAM in ali na dualmon, ko kaj delaš pa tisti, ki smo sprobali že vemo zakaj je fajn prešaltat na zelene.


Ti si delusional. Top lol, ce zaradi vrocine saltas na zelene. Tistih 20W se ne bo poznalo nikjer, se najmanj pa pri temperaturi sobe.

Ja očitno izmerjenih 5C razlike po enem delovniku je res izmišljeno....

AapocalypseE je izjavil:

Truga je izjavil:


Tebe malo daje fizika a?

200W je 200W. Lahko ven pihas vec zraka ki ima 50 stopinj, ali manj zraka ki ima 80 stopinj, soba se bo segrela za tocno isto temperaturo.


Glavno, da ti poznaš zadevo v nulo...

Lahko kdo potrdi, da se je z AMD kartico bolj grela soba kot se z Nvidio, čeprav ma Nvidia isti ali večji TDP?

Jaz sem potrdil, sliko sem objavil že nekaj časa nazaj.
Glej jaz se ne sekiram, kdo verjame in kdo ne.

Treba bo skočit ven iz balončka, kjer se pogovarjamo samo o tem, da je grafična kartica samo za igre.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

NocnaShada je izjavil:

AapocalypseE je izjavil:

Truga je izjavil:


Tebe malo daje fizika a?

200W je 200W. Lahko ven pihas vec zraka ki ima 50 stopinj, ali manj zraka ki ima 80 stopinj, soba se bo segrela za tocno isto temperaturo.


Glavno, da ti poznaš zadevo v nulo...

Lahko kdo potrdi, da se je z AMD kartico bolj grela soba kot se z Nvidio, čeprav ma Nvidia isti ali večji TDP?


Nihce, razen tistih, ki jemljejo homeopatska zdravila.


Treba je vedet,da imajo različne kartice različno postavljen TDP. TDP, ki ga da AMD (recimo 250W) velja samo za referenčne kartice.

Od tod razlike v toploti in porabi.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Isto je res za nvidije, tko da se vedno ne vem kaj je tvoj point. Da si kupil nvidijo z manjsim TDP?

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Bom poiskal sliko še enkrat za nonbeliberje.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Napajalc ::

Pri meni je z 55W (idle) razlike 0.4 stopinje po celmu dnevu ON (računalnika ni več v sobi).
Se pravi bi se tebi mogla povišat temperatura za minimalno toliko ker se pogovarjamo o razliki 65W in ne zmanjšat kot trdiš:
http://www.hwcompare.com/18807/geforce-...
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Grem stavit, če nabavim GTX 970, ki ima podoben TDP kot moja 7950, da ne bo problem v gretju sobe...

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Res je, isto bo kot zdaj, ce ima podoben TDP.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Evoga, kako je to ko ne igraš igre cel dan, samo za vas, nonbeliberje. Pa ne boste verjel 770 ima 50W večji TDP kot 7870, ampak eno je izmeriti nekaj in izkusiti iz prve roke:
Izgleda so samo troli sposobni podajat takih informacij. Kot rečeno tisti, ki ne verjamete, žalim vam slučaj.

 Na 770ki sem odprl celo 2 projekta ohjej, za ziher

Na 770ki sem odprl celo 2 projekta ohjej, za ziher



Delovna površina: 3520x1200 = 4.2mio oz. true 2K :D

Zdaj pa lahko spet nabijate na pamet kolko hočete.
*Od pondelka do petka se nabere še večja razlika.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Truga ::

A lahko razlozis kaj tocno se dogaja na teh slikah?

Jaz vidim 21 in 23 stopinj, skratka 2 stopinje razlike, samo da je ena slika ob 11h, druga pa ob 15h?

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

To, da ko sem še imel 7870 se mi je ob takem delu bajta v dveh dnevih segrela na 27C, poglej termometer pri mizi, pa ti bo jasno od kod razlika.
Valda znaš povezati stvari med sabo.

Lahko se zdaj še na uro izgovarjate pa nevem kaj še vse. Sprobano je pač sprobano na lastni koži.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

dominuspro ::

m0LN4r je izjavil:

Evoga, kako je to ko ne igraš igre cel dan, samo za vas, nonbeliberje. Pa ne boste verjel 770 ima 50W večji TDP kot 7870, ampak eno je izmeriti nekaj in izkusiti iz prve roke:
Izgleda so samo troli sposobni podajat takih informacij. Kot rečeno tisti, ki ne verjamete, žalim vam slučaj.

 Na 770ki sem odprl celo 2 projekta ohjej, za ziher

Na 770ki sem odprl celo 2 projekta ohjej, za ziher



Delovna površina: 3520x1200 = 4.2mio oz. true 2K :D

Zdaj pa lahko spet nabijate na pamet kolko hočete.
*Od pondelka do petka se nabere še večja razlika.


Tle primerjaš obremenjen AMD vs idle Nvidia... Pustimo zdej zakaj, te bosta tista 2 trola pojedla. ;)

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Workload na obeh grafah je identičen. Če te moti ura, ti nardim še eno čez 5 ur, bo ok? Al še vedno ne kapirate?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Truga ::

m0LN4r je izjavil:

poglej termometer pri mizi, pa ti bo jasno od kod razlika.

Ce mislis klasicen termometer, na sliki se ne vidi koliko stopinj kaze.

Pa tudi mene zanima, zakaj je en na load frekvenci, drug pa na idle?

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Vidi se lepih 27-28

Pa tudi mene zanima, zakaj je en na load frekvenci, drug pa na idle?

To boš pa moral razvijalce AMD kartice vprašat, zakaj je tak glupa karta.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Torej, kaj je zdaj kle tvoj point? Tip, ki igra gta 5 bo imel od 200W graficnih na obeh enako temperaturo? Kaj tocno hoces zdaj povedat kle?

200W je se vedno 200W, pa ce si na nvidiji ali pa na AMD. Tale tvoj primer nima popolnoma nic s tem kar pravis. Ce ena graficna zre 50w druga pa 200w v tvojem programu bo jasno razlika, ampak igre niso ta program.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

To sem povedal, kar eni pač ne dojamete. Igram povprečno 1-2 uri na dan in pomembno je tudi, kaj se dogaja ostalih 15ur na dan.
Maxwella pa nebom vlekel v debato, ker tam bi bilo sam še bolj kruto.

@Truga
Pri AMD nima veze ali mam tist program vklopljen ali ne evo idle: klik, stara slika 7870 ali 280x isto sranje

Se je pa hudič menit v moji lastni temi, ki so jo okupiral ljudje, ki ne premorejo kritike in ne morejo ven iz svojega BF4 balončka.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

dominuspro ::

AapocalypseE je izjavil:

Grem stavit, Äe nabavim GTX 970, ki ima podoben TDP kot moja 7950, da ne bo problem v gretju sobe...


Grafe s podobnim tdp-jem, ti bodo vse isto grele pri neki resni obremenitvi. Tle nimaš kej izumljat tople vode. Je pa že hojnik povedal, da nimajo vse 970 istega tdp oz. porabe/gretja. To velja za vse modele kartic, da se razumemo.

Tolikokrat pa omenjam tdp, ker se mi je pri vseh testiranjih različnih maxwell kartic, vsakič točno ujel s porabo, ki mi jo prikazuje ups naprava. Za druge grafe ne bom tega trdil, ker jih enostavno nisem probal.

Zgodovina sprememb…

PredatorX ::

Ja, fak
Kam je sel tale forum.
7870 ima tdp 170w, poraba je pa okoli 110w. Gtx 970 ima 145w tdp-ja porabi pa 180W.
Zdej pa se enkrat lepo definirat TDP.

-se max heat k ga lahko GPU proizvede.

Vsi troli, k mate AMD pa vm to ni vsec. Hitr prodajte pa kupte Nvidio. To temo pa puste na mir sploh s takimi debilnimi stvarmi, ki jih pisete.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

1. Sem že menjal, ni problema. Bomo vidli kako bo čez 2 leti spet. Z veseljem menjam nazaj.
2. Temo sem ustvaril jaz, da nebo pomote, da se človek lahko pomeni še o čem drugem, kot stalnic na fanboy forumih.

3. Lahko pa ti poveš, kdo so tisti, ki nič drugega ne znaTE povedat....

To temo pa puste na mir sploh s takimi debilnimi stvarmi, ki jih pisete.

Me prav zanima, kdo prodaja buče tukaj in zakaj je bila tema sploh prvotno ustvarjena. Se mi zdi, da se več ne spomniš. Nismo na gamedebate oz. med wccftech komentarji.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Nek osebek me je tudi za čudežni OpenCL tukaj naseraval 2 leti nazaj... To tudi ne bom pozabil, magari se zdaj skriva.

@Miha
Najboljše je da pogledaš, katera najboljše hladi in vzameš tisto. Ostalo pa po želji. 390ke se itak navijajo relativno slabo oz. moraš dat +50% na PL in potem poslušat 2000rpmov.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Recimo:

7950 200W 2400rpm 85°C
970 200W 1400rpm 65°C

meni je nekako logično, da bo 7950 dosti bolj ogrela ohišje in sobo, ker bo oddajala kartica večjo vročino.

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Razlika je lahko veliko reci. Lahko da ima 970 boljsi cooler, lahko da je GCN cipovje narjeno da laufa pri visji temperaturi. Pri teh 2h karticah je to zadnje. GCN je narjen da laufa normalno pri 95 stopinjah, maxwell zacne throttlat pri 84.

Razlicne arhitekture imajo razlicne lastnosti, obe pa sobo grejeta s priblizno 200W.

Ima pa ocitno 7950 tudi slabsi cooler, drugace bi imel 85 stopinj pri istih obratih, recimo.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

 2900RPM

2900RPM



Palit 980+OC 1200RPM - 74C
MSI 390X 2000RPM - 80C
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Zgleda se tebi ne ogreje soba tako, da bi zašvical med gledanjem v ekran...

Reši me samo klima, ampak je načeloma ne bi rabil, ker ni tako zelo vroče drugače...

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Jaz sem menjal iz 2x6950 (400W!) na GTX980Ti, in ti lahko povem da ni cist nic manj vroce kle not, zdaj ko se je spet pokazalo sonce.

Ce vec ekranov se ti splaca saltat na nvidijo, ker ima kot smo povedali na prejsnji strani AMD problem s clocki/voltazo na desktopu ko imas vec ko 1 ekran. Ce imas samo en ekran bos profitiral tistih 10W v igrah, in to se ti ne bo poznalo nikjer. Ce nadgrajujes kupi grafiko ki ti da vec FPS na euro, ne pa kera pozge par W manj v igrah.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

No in kaj bi ti izbral, če imaš v rokah 500€ (sploh ni štos v porabi, odloči se glede na napisano):

Palit 980+OC 1200RPM - 74C
MSI 390X 2000RPM - 80C

Performance pa vemo kakšen je.

Razumemo, da je nekomu 30€ oz. 50€ odločilen faktor, ampak tudi audi A1 je dražji od Reno Cliota.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

Truga ::

Nic od teh 2h, ker sta obe zanic p/p. Kupil bi MSI 970 in ga navil preko stock 980 performanca, razen ce dobim nekje zelo dober (beri poceni) 980 ali 290x deal.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Molnar je dobil 980 za 400eur, tako da ni mel kaj za razmišljat. Drugače pa 970 zmaga G1 Gaming.

hojnikb ::

itk, msi 970 je topshit.

Sam kaj kurac, če ji gre cena skos gor....dafuq
#brezpodpisa

Truga ::

Ja, za tako ceno pa je 980 super, jasno.

dominuspro ::

AapocalypseE je izjavil:

Molnar je dobil 980 za 400eur, tako da ni mel kaj za razmišljat. Drugače pa 970 zmaga G1 Gaming.


Gigabyte 970 G1 gaming ti ne bo manj grela sobe od 7950, razen če ji zmanjšaš porabo z znižanjem clock-a in voltaže.

AapocalypseE ::

Mi pa nekako ne gre v glavo, če se 7950 greje 85 stopinj, 970 pa 65, kako bi potem isto segreli ohišje in posledično sobo?

7950 bi bila na otip dosti bolj vroča kot 970 in bi oddajala več vročine, čeprav bi porabila isto W. :|

dominuspro ::

AapocalypseE je izjavil:

Mi pa nekako ne gre v glavo, če se 7950 greje 85 stopinj, 970 pa 65, kako bi potem isto segreli ohišje in posledično sobo?

7950 bi bila na otip dosti bolj vroča kot 970 in bi oddajala več vročine, čeprav bi porabila isto W. :|


Kaj misliš... Bi tvoja 7950 manj grela sobo, če bi nabavil kvalitetno vodno hlajenje in se sama kartica nebi nikoli segrela nad 50°?

NightHawk ::

AapocalypseE je izjavil:

Mi pa nekako ne gre v glavo, če se 7950 greje 85 stopinj, 970 pa 65, kako bi potem isto segreli ohišje in posledično sobo?

7950 bi bila na otip dosti bolj vroča kot 970 in bi oddajala več vročine, čeprav bi porabila isto W. :|


Poglej si na wikipedijo kaj je razlika med temperaturo in toploto.

Teoretično imaš ti lahko na 7950 zelo majhna hladilna rebra in ventilator. To bo pomenilo, da se bo kartica pod obremenitvijo bolj segrela, ampak še vedno bo oddala enako toplote, kot če bi nanjo namontiral vodno hlajenje (če zanemarimo različne izkoristke zaradi različne pregretosti čipovja).
Vodno hlajenje bi z večjimi hladilnimi rebri in ventilatorjem, ki piha več zraka produciralo več toplega zraka ogretega na recimo 50°C.
Navadno "zanič" hlajenje ti bo produciralo manj toplega zraka, ampak bo ta ogret na 85°C.

Kot bi v steklenico dal 0,5L vode pri 50°C in pa 0,5L vode pri 20°C.
V drugem primeru daš v steklenico 0,3L vode pri 85°C in 0,7L vode pri 20°C - temperatura enega litra vode bo ista (te številke sem se zmislil za primer).

Grafična kartica odda pod obremenitvijo določeno količino toplote. Od hladilnika je odvisno samo kako hitro jo bo odvajal v prostor - slabši jo bo odvajal slabše, zato bo stacionarno stanje pri višji temperaturi. Bolši hladilnik odvaja toploto bolje, zato se stacionarno stanje vzpostavi bližje sobni temperaturi kot pa v prvem primeru.

Truga ::

AapocalypseE je izjavil:

Mi pa nekako ne gre v glavo, če se 7950 greje 85 stopinj, 970 pa 65, kako bi potem isto segreli ohišje in posledično sobo?

7950 bi bila na otip dosti bolj vroča kot 970 in bi oddajala več vročine, čeprav bi porabila isto W. :|

Meni sta se 2x200=400W TDP 6950 na vodnem grele na najvec 50 stopinj, 55 ce je blo res vroce.

Zdaj mam 250W TDP 980Ti, ki se greje na 82-83 stopinj.

Kaj bolj greje sobo, to zdaj al tisto prej?

m0LN4r ::

Tisto prej, če predpostavimo da je full load konstanten, če maš slabo izolacijo na hiši potem itak vseeno, lahk maš fen vklopljen cel dan.

Pa dajmo eno podobno vsakdanje in aktualno vprašanje:
MSI 970 + Core 1300 + TDP 110% = 220W
MSI 390 + Core 1150 + TDP 1xx% = Nevem, naj nekdo drug doda. (Uradni TDP piše, da je 275W)
Vrednosti so prepisane iz Guru3D pod Overclocking.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Radeon R9-2xx (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
1779295408 (155092) next3steps
»

Prednosti grafičnih kartic AMD vs NVIDIA (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Strojna oprema
1425179915 (129806) D3m
»

Mini-ITX "gaming" komponente

Oddelek: Kaj kupiti
345261 (3414) PredatroX
»

Tok/moč na utičnici PC (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
27438004 (30077) Napajalc
»

nVidia Maxwell (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Strojna oprema
1266196545 (132134) m0LN4r

Več podobnih tem