» »

eBay - zakaj tako nizka cena, kako?

eBay - zakaj tako nizka cena, kako?

«
1
2

Stonehenge ::

Sem čisti zelenec kar se tiče eBaya pa bi prosil, da mi odgovorite na nekaj naslednjih vprašanj.

1.) Poiskal sem neko zadevco in seveda označil "Free shipping" in "Worldwide". Za "worldwide" vem, da je dostava mogoča tudi v Slovenijo, za "free shipping" pa nisem prepričan.
Ali to pomeni, da je:

    a.) poštnina zastonj do doma ?
    b.) poštnina zastonj do slovenije, poštnino znotraj slovenije pa je potrebno plačati ?
    c.) poštnina zastonj npr. do Nemčije, poštnino od Nemčije pa do mojega doma pa je potrebno plačati ?


2.) Označil sem sortiranje po: "price + shipping: lowest first" (To zastopim da najde najcenejši izdelek, ki ustreza za ceno izdelka in poštnino), ampak cena 0.01 $ mi je prav smešna, piše pa spodaj "1 bid", kar spet ne vem kaj pomeni. Je pa tudi pri nekaterih prav smešna cena in nikjer ne vidim da bi pisalo "# bid"

Slika:


3.) Kako sploh dobiti račun. Odprtje novega računa na banki, dam nekaj denarja tam gor, kaj pa potem?

Lepo prosim, da bi mi kdo pomagal.

Gandalfar ::

1. Za slovenijo se nisem videl, da bi kdo dejansko dal free shipping. Tipicno znotraj drzave posiljatelja.
2. To je ponudba. Isto kot bolha, pri cemer je dal prodajalec tipicno dal se minimalno ceno pod katero ne bo prodal (vendar jo ti ne vidis). Blizje kot je konec avkcije, vec ponudb pride.
3. Placas s kreditno preko paypala.

mgermo ::

Seveda je free shipping z Kitajske, Hong Konga, Malezije etc.

p.s.: Odvisno od prodajalca seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

Isotropic ::

konkurer sarkazem al je res obicajno free?

daj kaksen primer sicer ane. je pa ponavadi s temi komadi iz kitajske, da je izdelek poceni, shipping pa drag. najbolje, da ga kontaktiras prek zasebnega sporocila, itak ebay to omogoca.



jaz bom pa dal malo offtopic vprasanje:
kaksen je najcenejsi nacin, da nek paketek (ki ga prodajam prek ebay.de) shippam v nemcijo? paket je sicer procesor in vaga zelo malo (mogoce zraven se hladilnik, tko da recimo 1kg).
na posti slovenije sem videl, da je kar draga postnina (20eur al kuk ze).

Tilen ::

Najceneje je, da pošljes brez hladilnika in po navadni pošti (pisemska pošiljka). Boš pa imel težave, če se paket izgubi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mgermo ::

Običajno so free male, lahke stvari.

KoMar- ::

je pa ponavadi s temi komadi iz kitajske, da je izdelek poceni, shipping pa drag.

Prej je obratno. Sicer pa, "free shipping" pomeni samo, da je ves shipping vštet v ceno izdelka, saj tega se zavedate, ne? ;) It's marketing.

Pa še tole:

b.) poštnina zastonj do slovenije, poštnino znotraj slovenije pa je potrebno plačati ?
c.) poštnina zastonj npr. do Nemčije, poštnino od Nemčije pa do mojega doma pa je potrebno plačati ?


Tako svetovni poštni sistem ne funkcionira. Poštnina vedno velja do naslovnika, nobenih drugih fint ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Stonehenge ::

..... Okej, bom malo drugače vprašal.


Kje potem naj vidim, koliko me bo dejansko stalo, ko bo poštar prišel k meni?


Bom dal kar konkreten primer:


http://www.ebay.com/itm/New-6x-Clear-LC...

Zgodovina sprememb…

mgermo ::

Zajetnih US $1.49

To boš plačal z kreditno in ne poštarju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

KoMar- ::

Price: US $1.49 (Buy It Now pomeni, da kupiš za točno ta znesek, kot začetnik oz. da bo bolj simple, vedno išči oglase s to možnostjo!)
Shipping: FREE Economy Int'l Shipping
Izdelek je izven EU, ampak ker je cena izdelka + shipping manjša od 22 EUR, ne bo nič pribitka.
----
Skupaj: 1.49 dolarjev oz. približno 1.16 EUR ( https://www.google.si/search?q=1.49+usd... )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Stonehenge ::

mgermo je izjavil:

Zajetnih US $1.49

To boš plačal z kreditno in ne poštarju.


Aha ok, torej $1.49 oz. v € malo manj.

Zdaj pa mi naj en pove za ceno, ki je 0.5 $ naprimer?

KoMar- ::

Wat?

Stonehenge ::

KoMar- je izjavil:

Wat?


Eh nič. Sem zastopu po tvojem predzadnem postu.

NE zastopim pa še tega, ko piše pod ceno "Bids". Kaj je to?

KoMar- ::

Avkcija oz. dražba. Bid pomeni ponudba tj. znesek, ki ga nekdo punuja za izdelek, zmaga jasno največji.

Vsaka dražba ima čas trajanja, finta je, da se praktično vsaka nekaj minut pred zaključkom zelo približa realni ceni, tako da ne sanjat, da boš zadeve dobil za 1 cent :P

fosil ::

Na ebayu imaš dva načina prodaje.
Bid pomeni dražbo, zadeva se draži in proda najvišjemu ponudniku.
Buy it now je kot trgovina, navedena je fiksna cena.
V obeh primerih pride posebej še poštnina, ki je lahko tudi brezplačna.
Tako je!

Stonehenge ::

Pa še en problem mam oz. sem v 1. postu pozabu vprašat

_____________________________________________________________________________________________________________________

Zdaj če js več izdelkov skupaj naročim od različnih prodajalcev je razumljivo da vsi ne bodo prišli na en dan, torej kako je s tem? Pride vsak izdelek zase?


.... Aha pa glede dražbe razumem zdaj, hmm najlepša hvala. Ampak že to da dobim 6 komadov za takšno ceno, sem zmago. Za 2 zaščiti za ekran sem dal na mobitelu 7EUR, s tem da ena je mat in mi sploh ni všeč, ker ekran zgleda "mavričen"

Zgodovina sprememb…

juntrex ::

fosil je izjavil:

Na ebayu imaš dva načina prodaje.
Bid pomeni dražbo, zadeva se draži in proda najvišjemu ponudniku.
Buy it now je kot trgovina, navedena je fiksna cena.
V obeh primerih pride posebej še poštnina, ki je lahko tudi brezplačna.


Tudi mene zanima kako je s to ceno.

Eden odzgoraj je napisal, da je cena kao že všteta v sam izdelek v primeru freeshippinga, tle pa preberem, da je pač poštnina posebej.

Torej če piše, da je freeshiping je pol freeshiping do mojega doma, ker jst pol ne mislim poštarja debelo gledat ko mi bo reku da izdelek sem že plačal, poštnina pa je 20€.

KoMar- ::

Sicer pa, "free shipping" pomeni samo, da je ves shipping vštet v ceno izdelka, saj tega se zavedate, ne?

S tem sem samo hotel namignit, da podarjenega kosila ni ;)

dottor ::

Zadnjič sem dobil od PayPala kupon za 15$ za eBay pa sem si neki naročil. Za poštnino je pisalo Free. Uprašal sem kolega kaj to pomeni, ki kupuje full preko eBaya pa je reku da pač pomeni da ni poštnine. Zdej čakam na paket, ampak kolkr je on reku, vsakič ko je pisalo Free shipping ni doplačal nič.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

KoMar- ::

Enkrat za vselej: Poštarju ne bo treba nikoli doplačat za poštnino iz eBaya, ker izdelka pred vsemi poravnanimi obveznostmi ne bodo poslali ;)

Vikking ::

Stonehenge je izjavil:


Zdaj če js več izdelkov skupaj naročim od različnih prodajalcev je razumljivo da vsi ne bodo prišli na en dan, torej kako je s tem? Pride vsak izdelek zase?


Itak. Na ebayu ne bo 10 prodajalcev, zadaj pa stoji ista oseba. Se pravi ko naročiš pri nekomu in plačaš, bo zadevo zapakiral in poslal. Naročiš pri drugemu bo zadevo zapakiral in poslal.
Ni nujno da boš naročene izdelke pri različnih prodajlcih dobil isti dan, čeprav bosta npr. poslani iz iste države. Čas pakiranja lahko varira od prodajalca do prodajlaca, potem lahko eden uporabi dhl pošto, drugi dpd...


juntrex je izjavil:


Torej če piše, da je freeshiping je pol freeshiping do mojega doma, ker jst pol ne mislim poštarja debelo gledat ko mi bo reku da izdelek sem že plačal, poštnina pa je 20EUR.


Jup, tisto kar plačaš preko ebay-a plačaš in niti centa več (izdelek ++poštnina), če je poštnina zastonj, potem samo ceno izdelka. Poštar ti pripelje ti podpišeš in sta zaključila.
Razen če je plačilo preko povzetja, kar je pa zelo majhna verjetnost da bi prodajalec omogočal takšen način nakupa izdelka, ter potem pošiljal v drugo državo, kot je že uporabnik KoMar dejal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Stonehenge ::

Ahaaa, najlepša hvala vsem :)

dottor ::

Kolkr jaz vem preko eBaya sploh ni možno plačilo ob prevzetju... Popravte me če se motim. Pa tudi povsod ti piše da bo stvar poslana, ko prodajalec prejme plačilo. Kolko časa ponavadi rabi paket iz Kitajske k nam? Potrdilo o poslanem paketu sem dobil 28.3., lahko pričakujem okoli 15 (prej ali kasneje?). Sprašujem za povprečen čas pošiljanja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Isotropic ::

Tilen je izjavil:

Najceneje je, da pošljes brez hladilnika in po navadni pošti (pisemska pošiljka). Boš pa imel težave, če se paket izgubi.

kaj pa, ce posljem iz avstrije, kuk stane to?

Vikking ::

Tako da v kakšnih posebnih ekstremnih primerih bi se celo verjetno lahko dogovoril za plačilo po povzetju.

Povprečen čas pošiljanja iz kitajske je 20dni+. Če so vmes še prazniki še dlje, potem neveš če nimajo tudi na kitajskem kakšnega praznika :). Vsekakor ne spreglej roka za pritožbo da prodajalcu še pravočasno javiš da nisi prejel izdelka. Recimo piše da moraš sporočiti v 35deh od datuma ko je poslal pošiljko. Čakaš že 40dan pa si že prepozen za karkoli. Vsi TOP prodajalci so korektni in ti bodo poslali ponovno brezplačno izdelek.
Rečmo da jo boš prejel okoli 25.4, če je bila odposlana 28.03.

Isotropic je izjavil:


kaj pa, ce posljem iz avstrije, kuk stane to?


Če živiš zraven meje, potem greš na potšo in vprašaš. Ne boš prišparal toliko kot bi te stalo gorivo. 20EUR je čist ok cena, lahko pa pokličeš še kakšen dpd, ups... Sej je na voljo cela kopica ponudnikov poštnih storitev pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

dottor ::

V izdelku piše če ga v 30. dneh ne dobim mi pošljejo ponovno alpa vrnejo denar. Glede na to da teoretično nisem plačal nič, ker sem od PayPala dobil kupon za 15$ za eBay upam da pride :)

Aja naročil sem pa tole:
http://www.ebay.com/itm/Creative-Nikon-...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

fosil ::

Isotropic je izjavil:

jaz bom pa dal malo offtopic vprasanje:
kaksen je najcenejsi nacin, da nek paketek (ki ga prodajam prek ebay.de) shippam v nemcijo? paket je sicer procesor in vaga zelo malo (mogoce zraven se hladilnik, tko da recimo 1kg).
na posti slovenije sem videl, da je kar draga postnina (20eur al kuk ze).

Pošlješ kot "pismo". Pismo je lahko do 2kg in ni treba da je v kuverti, je lahko tudi paketek.
Tako je!

Mehmed ::

http://dx.com/p/usb-rechargeable-av-300...

Mislim da imajo vse kar tle omenjate na dealextremu, pa si vsaj glave ni treba razbijat s postninami.

Gapi182 ::

dottor je izjavil:

V izdelku piše če ga v 30. dneh ne dobim mi pošljejo ponovno alpa vrnejo denar. Glede na to da teoretično nisem plačal nič, ker sem od PayPala dobil kupon za 15$ za eBay upam da pride :)

Aja naročil sem pa tole:
http://www.ebay.com/itm/Creative-Nikon-...
če ne pride pač napišeš. Men nekaj ni prišlo. Sem napisu in mi reče a pošlje še 1x ali vrne denar sm reku naj še 1x in sem dobil.

Pithlit ::

Mehmed je izjavil:

pa si vsaj glave ni treba razbijat s postninami.

Sej na ebay-u si tud ni treba glave razbijat z ničemer. _Vse_ piše. Samo prebrat je treba. Pa ebay je za večino stvari cenejši od DX. Da pride do tebe pa itak isto traja.
Life is as complicated as we make it...

marS ::

zadnji nakup preko ebay-a tole (ne glih tale), free shipping, sicer trajalo enih 25 dni, ma poštar je sam prnesu in nič zahteval....
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Relanium ::

NIKOLI še mi ni poštar reku da bi moral kaj plačat. Pa sem že dost dnarja zagonu prek eBaya.

Plačat bi moral samo v primeru carinjenja in če vrednost presega 22EUR še davek (če te dobijo)
Takrat je pa situacija čist druga ker se naši vmešajo zraven in si vsak nekaj zaračuna.

Stonehenge je izjavil:


Bom dal kar konkreten primer:


http://www.ebay.com/itm/New-6x-Clear-LC...

In ja, stvari dejansko so tako poceni (s poštnino vred)
Le našim trgovcem je uspelo nam dopovedat drugače.

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

Pithlit ::

Relanium je izjavil:

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Urc ()

Mehmed ::

Pithlit je izjavil:


Sej na ebay-u si tud ni treba glave razbijat z ničemer. _Vse_ piše. Samo prebrat je treba. Pa ebay je za večino stvari cenejši od DX. Da pride do tebe pa itak isto traja.

Mozno. Nisem fan bidanja pa iskat 5 artiklov pri 5 ponudnikih, ce imam vse na enem mestu. Tako da ebaya se nisem probal.

M-XXXX ::

Pithlit je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!

Haha, true true:D;((

gendale ::

Isotropic je izjavil:


jaz bom pa dal malo offtopic vprasanje:
kaksen je najcenejsi nacin, da nek paketek (ki ga prodajam prek ebay.de) shippam v nemcijo? paket je sicer procesor in vaga zelo malo (mogoce zraven se hladilnik, tko da recimo 1kg).
na posti slovenije sem videl, da je kar draga postnina (20eur al kuk ze).

v takih primerih jaz napišem v oglas, da lahko kupec vzame brez hladilnika in pol pršpara na poštnini (recimo če itak misli svojega nucat), pol je pa njegova odločitev

Stonehenge je izjavil:

Pa še en problem mam oz. sem v 1. postu pozabu vprašat

_____________________________________________________________________________________________________________________

Zdaj če js več izdelkov skupaj naročim od različnih prodajalcev je razumljivo da vsi ne bodo prišli na en dan, torej kako je s tem? Pride vsak izdelek zase?


.... Aha pa glede dražbe razumem zdaj, hmm najlepša hvala. Ampak že to da dobim 6 komadov za takšno ceno, sem zmago. Za 2 zaščiti za ekran sem dal na mobitelu 7EUR, s tem da ena je mat in mi sploh ni všeč, ker ekran zgleda "mavričen"

ne to je čist ločeno, če pa naročiš več izdelkov od istega prodajalca, mu pred plačilom pošlji sporočilo, če je možno kombinirat poštnino, ponavadi grejo prodajalci dost na roke in se da marsikaj zmenit



kar se tiče pošiljanja, pa jaz vedno uporabim priporočeno pismo, ker pol mam saj nek dokaz da sem res poslal + če si kupec želi, dam še prednostno

časi dostave so pa nekje okrog teden dni v eu (za južne države lahko tud več), kitajska pa kak mesec (oziroma 20 delovnih dni), čeprav to so povprečja, sem že dobil paket iz eu v 3 dneh in tudi v 3 tednih (s prodajalcem sva že mislisla da se je zgubil in mi je poslal še enega, pol sta pa istočasno oba prišla, lol)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

techfreak :) ::

Relanium je izjavil:

NIKOLI še mi ni poštar reku da bi moral kaj plačat. Pa sem že dost dnarja zagonu prek eBaya.

Plačat bi moral samo v primeru carinjenja in če vrednost presega 22EUR še davek (če te dobijo)
Takrat je pa situacija čist druga ker se naši vmešajo zraven in si vsak nekaj zaračuna.

Jap, mi je zadnjič to uspelo. Za 60€ vredno pošiljko sem plačal za prb. 20€ davka, carine, opravljanje postopka ter poštnine.

nejc5 ::

Ne vem sicer kaj so delali z vašimi paketi ampak jaz sem pri 120+ paketih čakal v povprečju 14 dni. Naročal sem prek ebay-a, dx-a, focalprica, Hobbykinga, amazona in goodluckbuy-a. Iz singapurja, kitajske, hongkonga, Zda, VB, Nemčije. Nikoli nič problemov razen za par zadev, ki so se izgubile po poti. Pri ebay-u imaš čas za prijavo 45 dni večina jih garantira dostavo znotraj 30 dni torej lahko 31 dan pišeš kaj je s paketom in se dogovoriš za ponovno pošiljanje ali povračilo kupnine.
Če pa si plačal prek paypal-a pa imaš 60 dni, da pri njih sprožiš dispute torej, če ebay ne reši zadve lahko prijaviš na paypal-u.
Paziti moraš samo, da ne prekoračiš 22€, če nočeš plačevati davka ali 140€, če nočeš plačevati carine. Se pa zgodi da je izdelek cenejši pa ga vseeno zadržijo na carini in ti pošljejo pismo kjer je napisan postopek za dokazovanje vrednosti v katerem primeru jim na mail pošlješ link do ebay-dražbe in dobiš paket normalno na dom.

Kar pa se tega tiče:
Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!


Folije so tudi iz kitajske kvalitetne ampak ne te ki so po 0.1-2$. Kabli pa so isto sranje.

Looooooka ::

A ni 45 dni :)

mihec87 ::

Pithlit je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!


Če jih uvoz k nam ter višja cena in slo napis naredi kvalitetnejšo potem ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

al3n ::

Kar se folij tiče, jaz sem naletel na odlične, 1€ deset parov za iphone. brez poštnine seveda. sicer je trajalo slab mesec, se pa splača ;) prvi par mam zdaj gor že malo več kot leto in je še čisto ok. Drugače pa dosti kupujem iz ebaya. Nazadnje sem iz anglije naročil USB hub na 4 vhode, 1.80€ brez poštnine. Pač malo moraš iskat, se pa da najt. Včasih resda kvaliteta ni kaj prida, samo za € ali dva niti nemoreš bit jezen :)

CaqKa ::

dottor je izjavil:

Kolkr jaz vem preko eBaya sploh ni možno plačilo ob prevzetju... Popravte me če se motim. Pa tudi povsod ti piše da bo stvar poslana, ko prodajalec prejme plačilo. Kolko časa ponavadi rabi paket iz Kitajske k nam? Potrdilo o poslanem paketu sem dobil 28.3., lahko pričakujem okoli 15 (prej ali kasneje?). Sprašujem za povprečen čas pošiljanja.

v povprečju sem čakal okrog tri tedne. imam pa en paket ki je prišel v 13ih dneh in enega ki je potoval 3 mesce. pa so vse bli paketi, ki so tako majhni da se jih je dalo v nabiralnik dat.

Relanium ::

Pithlit je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!


To je pa dober vic :))

A delas na mobitelu?

Pithlit ::

Relanium je izjavil:

A delas na mobitelu?

Seveda! Na prodaji sarkazem detektorjev. Kupiš?
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

btw...dx.com
Gledam...in kokr vidm oni bl prodajajo poceni gadgete. Shit you don't need but want. na ebayu najdem precej vec "uporabnih" zadev.
Kot recimo cenejse laptope, ki so pri nas precej drazji. Je pa res, dana dxu mrgoli bedarij za 20 eur in manj, ki jih preprosto HOCEM imeti(vsaj prvih 5 minut dokler ne vdihnem globoko) :)
Zame sta to cisto razlicni zadevi.
Kar se pa free shippinga na ebayu tice...free shipping je tam, kjer ga clovek vsteje v ceno.
Sklepam, da pa imajo na dx.com kljub nizkim cenam(poceni zadev, ki v bistvu stanejo se manj) toliko narocil, da se jim ze splaca imeti "free shipping".
Maxximumshop.com ima pri nas recimo ze toliko strank, da imajo tudi zastonj postnino(nad 20 eur i think). Njihova konkurenca, ki ima bisteno manj prometa ga pa racuna v vsakem primeru :)

M-XXXX ::

Relanium je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!


To je pa dober vic :))

A delas na mobitelu?

Če odgovor ni bil dovolj očiten... Potem pa nobenemu slovenčeku ni pomočice...

Relanium ::

M-XXXX je izjavil:

Relanium je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Relanium je izjavil:

Ko je foter dal za eno tako folijo na Mobitelu 10EUR sm se za glavo držal.

Pri nas so folije (in kabli) bolj kvalitetne!


To je pa dober vic :))

A delas na mobitelu?

Če odgovor ni bil dovolj očiten... Potem pa nobenemu slovenčeku ni pomočice...

Js dans nobenmu nič ne vrjamem
Vprašanje je pa sledilo zato, ker je to čist tipičen odgovor prodajalcev, ko jim tarnaš glede cene in poveš za eBay.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

M-XXXX ::

Post ni bil spisan danes :P

polde01 ::

živijo tudi jaz mam eno vprašanje kajti za sestro bi kupil tole:
http://www.ebay.com/itm/Butterfly-Silic...


pa piše da je free shipping,torej to pomeni da je cena izdelka samo 2.95 dolarjev, in mi bo dejansko toliko odštelo iz kreditne kartice ali bo še kaj poštnine?

l.p

BladE_ ::

Poštine je še za 1,5$... torej ti ob odštelo cca 4,5$...
Akcija - Reakcija
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435935984 (5336) lolipop2
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6733194 (1982) Nesta
»

povzetek EBay kupovanje (carina, davek) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9538443 (11701) jero_no1
»

Kako prodajati na e-bayu

Oddelek: Loža
282643 (2082) Limona

CARINA ebay (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27094046 (70911) Tilen

Več podobnih tem