» »

Chili green na Tv

Chili green na Tv

dire ::

Imam težavo...namreč ko priklopim chili green multimedia recorder MR3 na tv-Philips 9700 lcd preko hdmi ali vcr kabla, mi le ta ne deluje.Prikaže se samo začetna reklamna slika in potem izgine še ta.Razdeljen je na dve particiji in so gor filmi in slike.Prosim za pomoč.Hvala.

ToniT ::

Probaj ga priklopiti na računalnik kot prenosni disk in preveri, če lahko dostopaš do datotek.

dire ::

To mi deluje vse ok...rad pa bi te filme gledal na tv.

solatko ::

Imaš pravi format? Vsega TV ne prebavi - poglej navodila!
Delo krepa človeka

dire ::

Format česa??

solatko ::

Diska in filmov.

Če imaš formatirano na NTFS, ti TV, ki bere samo FAT, tega ne bo prebavil, filmskih kodekov je pa tako nešteto - v navodila poglej, kaj ti pleyer v TV podpira. Ko boš vse uskladil, boš lahko užival, prej pa ne.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

5er--> ::

PS: on ima zunanji player, ne samo prenosni trdi disk.

solatko ::

Saj tudi ta pleyer ne predvaja vsega (sem spregledal). Samo določene formate filmov.
Delo krepa človeka

dire ::

To mi je nekako jasno:):):)a tale stvar mi je do nedavnega delovala...sedaj pa nič.....le začetna slika in potem mrkne...namreč gor imam slike katere bi moralo predvajati....in tudi filmi niso neki "posebni"formati....

ToniT ::

Trenutno sem na morju in nimam dostopa do predvajalnika. Dogajalo se mi je nekaj podobnega - ko sem nastavljal ločljivost izhoda - iz AV na HDMI. Potem sem z enim gumbom preizkušal različne ločljivosti, dokler ni predvajalnik zopet deloval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209500 (52963) scipascapa
»

Plazma LG 50 pk350 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
29962605 (39575) rezator
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862225 (14715) Buffy
»

Kako najceneje gledati Full HD?

Oddelek: Zvok in slika
174047 (3585) polde66
»

DVD/Divx/mp3 predvajalnik za lenobnejše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
669681 (8002) Gregor P

Več podobnih tem