» »

Wd TV Live

Wd TV Live

««
«
1 / 24
»»

ivkocija ::

ga je že kdo preizkusil...?

http://www.mimovrste.com/artikel/217010...
...
  • spremenil: podtalje ()

ivkocija ::

ALO...a ga še res nihče nima...oz.ni nikogar ki bi ga sprobal???

Timmah ::

ne, mi mamo Xtreamerje >:D
donde esta francesca

RobbyRS ::

Jst sm ga danes dobil na test...vse lepo in prav, vendar za nobeno ceno mi noče predvajati zvoka na TVju (nikjer-ne MP3, *.mkv,...) Mi zna kdo pomagat? Povezano je z HDMI kablom. TV je Philips.

kmetek ::

OK.d ::

154EUR8-O
LPOK.d

Good Guy ::

mimovrste

135EUR
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

kmetek ::

Zaloga pa burek mesni.

trnvpeti ::

si ze kdo lasti wd tv live?

JanezH ::

V mimovrste so ga podražil na 145 EUR 8-O

kmetek ::

itak izpod cene je bil, sedaj mamo tudi mi boljšo ceno.

bastadu ::

Dobili so jih na zalogo, prej je pisalo "dostava v roku 5 dni" ... Očitno je precejšnje povpraševanje, da si tole lahko privoščijo ...

White666 ::

Imam ga par dni. Vse deluje b.p.
Filme gledam direktno iz PC-ja. (BluRay, divx, dvd... vse deluje super)

trnvpeti ::

kako je z glasnostjo?

White666 ::

glasnostjo? wdtv-ja ? a ima sploh kak ventilator? jaz ga sploh ne slišim.

kmetek ::

Dobili so jih na zalogo, prej je pisalo "dostava v roku 5 dni" ... Očitno je precejšnje povpraševanje, da si tole lahko privoščijo ...


ni res, cena je bila prenizka ob prvi dobavi.

steev ::

Mam lahko sambo na ubuntu in v sharu mkv? Bo delalo?
Kaj pa podnapisi, srt pa to?
:|

nitro2 ::

"Imam ga par dni. Vse deluje b.p.
Filme gledam direktno iz PC-ja. (BluRay, divx, dvd... vse deluje super)"


na net se da it...youtube in ostalo

Kako je s pregledovanjem fotografij...fotke velikosti približno 3 Mb; kako hitro jih lahko pregleduješ..npr. slideshow; na koliko sekund obrne fotografijo?

White666 ::

Ja pogledal sem par filmčkov iz youtuba, net deluje brez problemov.

Glede slikc, slideshowa nisem probal. Samo posamezno ( + next), mam vse slike ca 3Mb velike, posnete na PC-ju. Sicer je malce zamika, vendar mi ni moteče. (ni pa tako kot na računalniku :) )

Edino kar opažam je, da na DVD formatu filma, ne morem izbrat podnapisa (kot da jih ne bi bilo). DVD menuja se ne da uporabljat. Mislim, pa da je že prejšni wdtv imel enako. verjetno obstaja kak način, vendar ga še nisem našel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: White666 ()

JanezH ::

White666 to je pa čudno, da pri DVD-ju ne pokaže menija. A jih gledaš prek PC-ja? A lahko probaš nanj priklopit disk in pol probat? Ker pri egreat-u je tudi tako, da če prek pc-ja gledam ne pokaže menuja, če pa gledam iz vgrajenega diska pa mi menu pokaže.

White666 ::

gledal sem prek PC-ja. Vendar mislim, da Wdtv na splošno ne podpira Dvd menujev. zažene mi ga že, sam ne morem premikat kurzorja.

matki ::

Ali predvaja nemoteno tudi MKV-je 1080p z bit rate večjim od 9600 kpbs.

Pri starem WD-ju se namreč vsi ti zatikajo.

kmetek ::

Sodelavec ga ima, je zelo zadovoljen.

božo ::

Moj WD TV "stari" predvaja 1080p mkv večje od 9600 kpbs brez problema.

lp
Sony KDL-46W4500, Yamaha RX-V863, Infinity BETA, Sony PS3, WD TV

matki ::

Nekateri pravijo , da je zatikanje lahko tudi stvar HDMI kabla .

Kakšen kabel pa imaš in kje si ga kupil ?

JanezH ::

Ja sam ko pa pri DVD-jih ne delajo meniji. Kako pol nastaviš jezik in podnapise, a se sploh da?

božo ::

Kabel sem kupil v Big Bangu, je pa model 1.3b, pa ne vem od katere firme.
Drugače pa so se meni filmi tudi zatikali z večjim bit rateom, ampak samo ko sem imel vklopljene podnapise, sedaj pa jih vstavljam v sam film in se film tekoče predvaja.

lp
Sony KDL-46W4500, Yamaha RX-V863, Infinity BETA, Sony PS3, WD TV

White666 ::

Včeraj probal 1080 60p >9600 kbps, predvajal je prek PC ja (mrežni kabel), povsem brez zatikanja. (se pravi 15 m mrežnega kabla do WDtv-ja pol pa še 10m hdmi do projektorja.) Podnapisi vklopljeni.

Do sedaj predvaja vse možno.

Pri DVD-jih sem opazil da nekaterim ne morem nastavit podnapisov (prek options), pri nekaterih pa dela. Zgleda odvisno kako kvaliteten rip je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: White666 ()

JanezH ::

White666 a mogoče veš a obstaja torrent client za WD Live (a je ze na njem zinstaliran kak, tako kot na egreatu)?

White666 ::

Mislim da ne.

bastadu ::

Že obstojajo podatki, kakšen bitrate je napravica zmožna predvajati preko mrežnega kabla? Se pravi, če bitrate naraste tam na 30 ali 40 Mbit zadeva predvaja še vedno brez zatikanja?

steev ::

Imam lahko linux server s sambo in bo znal prebrati preko mreže ali ne?
:|

kamiKaZaA ::

Pozdravljeni

imam prejšnjo verzijo WD TV. Na začetku ni predvajal šumnikov - kasneje sem si nadgradil firmware in vklopil WINDOWS-1250 in od takrat dalje mi je predvajal vse šumnike brez problemov č,š,ž. Kako pa je tukaj? Je to že v osnovi ali bo potrebno spet počakati na nadgradnjo. In pa največji problem prejšnjega WD TV - DTS zvok. Namreč nimam primernih zvočnikov (Logitech Z-5500), niti ustreznega ozvočenja (ojačevalnik, hišni kino,...) s podpora DTS. Na tem WD TV Live piše, da ima DTS decodirnik. Torej bi moral predavajati zvok tudi če nimaš usterznega ozvočenja (npr. Stereo na TV). Je temu tako???? Namreč dosedaj sem moral vse filme, ki so bili DTS zvočno kodirani, konvertirati v AC3, trajanje cca. 25-40 min. odvisno od file.

Razmišljam o nakupu le-tega. Za vse informacije se že v naprej zahvaljujem.

Rolan je prej imel ceno 132EUR, sedaj pa je podražil na 135EUR (današnji dan).

White666 ::

DTS špila bp na navadnem televizorju

slatncan ::

sam sem se par dni nazaj spusto v nakup nekega digitalnega plejerja...prvo sem v BB vzel TrekStor Antarius, ampak sem ga po 2h dnev vrnil ker ni predvajal .mkv fajlov...tak da sem doplačal neki in vzel WD TH Live HD...morm rečt da suuper zadeva tole :D predvaja vse žive možne formate, slika preko HDMI kabla na 32" lcdju je bomba(se mi zdi da so celo navadni DVD-Ripi že preslabo ripani za HDMI kabel in LCD :P ), edino kar me moti je da ni kakega 5.1 izhoda...ker ne morm povezavt svoj 5.1 genius sistem gor(brez da bi zaradi motenj izklapljal AC-3 kabel)

zanima me pa edino če mogoče kdo kaj glede thumbnailov?za same filme mi je ratalo, ne rata mi pa nikak recimo da bi mi pokazalo slikco map kot so DivX, HD...?

lp

bastadu ::

To si doplačal v BB? Lahko zaupaš koliko imajo ceno? Ker na internetni trgovini ga še nimajo ...

White666 ::

Kako to misliš, da ni 5.1 izhoda. Kaj pa optični izhod?

JanezH ::

Pomoje njegov genius sistem nima optičnega izhoda.

cekr ::

Kako je pa kaj s prekodiranjem iz 5.1 v Dolby Surround. Imam še starejši Reciver brez digitalnih vhodov in me zanima, če ta aparat to počne. Oz. kakšne so izkušnje s tem.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

White666 ::

po moje uporabiš stereo izhod, a ne?

cekr ::

Ja, to ni problem. Zanima me sam, če se prostorski zvok prekodira v stereo(dolby surround), da ga bo lahko potem ojačevalec s temi informacijami lahko ponovno razdelil na 5.1.
Sicer pa opažam, da noben od teh mlinčkov nima 5.1 audio izhoda.
Receiver pa tudi ne bi rad kupoval nov, ker je obstoječi še v odličnem stanju.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

slatncan ::

v BB je cena 149EUR, malo drago ampak j*bi ga...dnarja niso htel vrnat te sm pa dal še poleg pa je...sm itaq sam nekak zamuto ker nism biu pozorn na karakteristike...

ja optični izhod je...ampak ga nimam kam vklopit :D obstaja mogoče kaka poceni varjanta zvočne kartice z Optičnim vhodom?in bi pol mogoče prek kompa kr procesiral na geniuse zvok?ker problem imam v tem, da se ob priklopu AC3 kabla(ki gre na komp) in navadnega 2ch stereo kabla pojavi taki grozn brum da brezveze...vbistvu se mi še ne gre tolko za soround, ampak da je vsaj sub...

lp

Mazozazo ::

Pozdravljeni

Ker sem lajik na tem področju, potrebujem vašo pomoč. Sem ponosni lastnik WD tv live., stvarca dela super , imam jo z optičnim kablom priključeno na hišni kino in z HDMI priključkom na LCD TV.Problem imam z povezavo na internet. Imam SIOL optiko in sem stvarco priklopil direkto na modem (ima štiri priključke prva dva sta za povezavo računalnik internet , druga dva pa za povezavo IPTV).Ko sem stisnil meni na WD tv -ju "check connection" mi je prepoznal IP naslov , vendar zavrnil naslov DNS serverja. Avtomatsko mi ga nastavi 192.168.1.1.Probal sem številko primarnega serverja 193.189.160.13 ter sekundarnega 193.189.160.23, vendar nič ni pomagalo. Klical sem na tehnično pomoč uporabnikom vendar mi niso znali pomagati. Na foromu sem zasledil da nihče nima problema s tem. Ali mi lahko pomagate??

Drugače pa sem kupil stavrco za 129 EU v Tehnox v Levcu (blizu Celja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mazozazo ()

nasmeh ::

Živjo!

Mene pa zanima ali ta novi Wd HD tv live podpira šumnike?

Hvala za odgovor!

Lp!

White666 ::

ja

pierce81 ::

@White666: tudi sam si lastim wd hd live (kupil danes, bigbang, dajo popust, 139 EUR), vse lepo in prav, samo šumniki mi ne delajo, firmware je ta, ki je bil že gor, na official wd strani ni videt, da je kak novejši fw... kako se usposobi, da delajo šumniki, npr. angleški podnapisi delajo bp (*.srt)

slatncan ::

pierce81@ sam imam WD live iz BB, šumniki delajo, vendar si v nastavitvah pod SYSTEM SETING nastavi opcijo "Additional encoding support" na Central Europe(Windows-1250)...js mam tak in delajo šumniki vsepovsod.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slatncan ()

White666 ::

jap, windows-1250 je treba izbrat.

damjan1980 ::


Sicer pa opažam, da noben od teh mlinčkov nima 5.1 audio izhoda.


malo slabo opažaš, ker čisto vsak od teh mlinčkov preko toslinka (optični) spusti skozi dd in dts 5.1, nekateri celo nekompresiran true hd. če pa imaš v mislih analogne 5.1 izhode, pa imaš prav.

RuN ::

Kako je kaj s predvajanjem vsebin 1920x1080p @23.976 framov ??? Je kje kaj zatikanja? Se zadeva kaj ustavlja in blokira???

Sam imam prejšnjo verzijo in s predvajanjem večjih resolucij (1920x1080) je obup :(
««
«
1 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119284 (18443) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821442 (14880) kamuee
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150474 (33043) king67
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115033 (3206) Robert1
»

WDTV Live ali Xtreamer?? to je zdaj vprašanje

Oddelek: Zvok in slika
407678 (3662) umexteacher

Več podobnih tem