» »

Wd TV Live

Wd TV Live

««
23 / 24
»»

krepki ::

Čisto do potankosti velike črke,pike,vejice,presledki skratka vse od podnapisov,ki jih snameš pustiš samo piko in končnico sub,srt ostalo poimenuješ po filmu.
[url=http://shrani.si/?V/Em/4NdVZqiS/untitle...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

dragonlord ::

aha zdaj sem preimenoval in deluje!!hvala za pomoč!:D

Glodko ::

Razmišljam o nakupu WD TV. Pa me zanima ali lahko jaz priključim nanj USB3.0 zunanji disk in uredim share dostop do tega diska (samba). Tako da potem samo še v torrent odjemalcu pokažem na mapo katera se nahaja na WD TV disku?

dragonlord ::

Ja lahko jaz mam tako nastavljeno. Gor na wd tv mam priklopljen zunanji disk, ki ga najde kot omrezni pogon g. V u torrentu pa imam nastavljeno da downloada v movie folder, ki se nahaja na zunanjem disku. Upam da sem ti pomagal:)
lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

medenko ::

evo prodal sem čisto prvega xtreamerja, pa mi je kar malo žal...sploh ker preko ps3ja in dlnja philips predvaja filme obupno.
je tale wd tv live dobra izbira? malce drag se mi zdi.

krepki ::

Wd tv live je odlična izbira, predvaja praktično vse formate, jaz sem zelo zadovoljen, sicer nimam gor priklučenega usb diska ampak imam povezanega preko mreže direkt na računalnik, v katerem imam mapo s filmi v skupni rabi in filme gledam direktno z računalnika, seveda mora biti računalnik prižgan.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

dragonlord ::

No drag glih ni...Na mimovrste ga dobis ze za 84 evrov kar se mi ne zdi pretirano...

FusionPanda ::

ali lahko na njem gledaš Voyo?

krepki ::

Ne voyo ne moreš gledat, imaš pa zastonjsko aplikacijo za upravljanje s pametnim telefonom ali tablico, za adronoid je zastonjski wd tv live media player, kjer lahko filme ki imaš shranjene na računalniku ali disku pogledaš tudi na telefonu ali tablici, za ios je player plačljiv.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

FusionPanda ::

torej odločam se med WD TV in pa Philips Blu-ray predvajalnikom... torej + pri philipsu je, da ima voyo, ne vem pa kakob je z youtubom in ali podpira 1tb zunanji disk

silver12si ::

Imel bi eno vprašanje...imam preko wifi povezan WD tv live in PC (win 8), vse dela divx, hd...samo pri DVD-jih mi šteka, zaustavlja...v čem je finta...vse dela preko WIFI...

medenko ::

updejtal firmware, signal dober?

medenko ::

trenutno mi nekaj zajebava, ko sheram robo iz pcja....kako imate vi naštimano sharing itd?

imate notri v permissions

admin
guest
everyone

ali kako?

krepki ::

Jaz imam naštimano samo guest.
Z tem,da moraš v središču za omrežja in skupno rabo izklopit skupno rabo zaščiteno z geslom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

medenko ::

password protected sharing tole?

McClane ::

Če si updatal firmware na zadnjega, je to lahko problem. Pri meni sem imel po nadgradnji konstantne probleme z sharingom, zmrzovanjem in predvajanjem..pa nisem bil edini. Po downgradu so se stvari vrnile na normalno raven. Tale zadnji firmware ni čisto ok.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

medenko ::

ja tega imam da...zdej nekako dela.

valterz ::

Pred par dnevi sem nabavil novega WD Live TV. Posodobil na najnovejši firmware (1.01.30). Priključil na TV preko HDMI kabla. Predvaja vse, mreža dela...problem je pri poslušanju glasbe (MP3). Zvok je namreč popačen...kot bi bil signal premočan. To se dogaja pri vseh komadih, pa tudi pri predvajanju videa preko Youtube in pri nekaterih radijskih postajah (vTuner).
Poskušal sem že z menjavo kablov, resetiranjem.....isto.

Ima kdo kakšno idejo, kaj bi bilo narobe??
Valter

McClane ::

Downgrade na prejšnji firmware, tako kot sem napisal post višje. Tale zadnji ni ok!
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

valterz ::

Hvala za namig.Bom poskusil....
Valter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valterz ()

Anney ::

Zraven je neka datoteka katero odpri z beležnico in spremeni za eno številko višjo verzijo. Potem je postopek enak kot bi nalagal nov firmware.

valterz ::

Sem uspel narediti downgrade, vendar je bilo isto. Kljub temu sem rešil zadevo....problem je bil v nastavitvah zvoka na TV. Zdaj deluje vse normalno.
Hvala za pomoč.
Valter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valterz ()

SeBa1987 ::

Pozdravljeni,

tale player imam že par let in sem zadovoljen z njim. Ampak imam probleme odkar imam novi računalnik in Windows 7 (prej sem imel Windows Xp in mi je delalo ok) mi full hd filmi preko slike zaštekajo oz. slika mi zmrzne in potem moram izklopit iz napajanja ter ponovno zagnat player. To se mi včasih zgodi tudi po 2x do 3x na film in je zelo moteče. Problem je samo v 1080p filmih. Pozna kdo kakšno rešitev glede tega? Hvala za pomoč.

SeBa1987 ::

SeBa1987 je izjavil:

Pozdravljeni,

tale player imam že par let in sem zadovoljen z njim. Ampak imam probleme odkar imam novi računalnik in Windows 7 (prej sem imel Windows Xp in mi je delalo ok) mi full hd filmi preko mreže povezane z kablom zaštekajo oz. slika mi zmrzne in potem moram izklopit iz napajanja ter ponovno zagnat player. To se mi včasih zgodi tudi po 2x do 3x na film in je zelo moteče. Problem je samo v 1080p filmih. Pozna kdo kakšno rešitev glede tega? Hvala za pomoč.

dj75 ::

imam enake težave, kakšna pomoč?

Matej_K ::

Prosim za par kratkih odgovorov. Nebo vam vzelo več kot minuto
WD TV Wifi
Če prav razumem, ima ta stvarca notri wifi, se pravi
-dam to na hdmi na tv,
-gor priključim HD disk,
-preko wifija to povežem v omrežje
-potem v svojem računalniku preko mreže najdem ta disk ki je priključen preko wd-ja in na njega naložim filme?

Mora biti za to WD skoz full on, ali disk dela v ozadju tudi kadar ni wd prižgan?
Je potreben disk 2,5 ali 3,5 z svojim napajanjem?
Moram še kaj posebej pazit? Kako je z podnapisi (srt je ok)?

Hvala
... .. .

silver12si ::

Jaz na njemu nimam priklopljenega diska, ampak gledam preko skupne mape iz računalnika. Edino kar je potrebno, je da povežeš s kabli, lahko direktno z crossover kablom. Jaz imam kar preko routerja. Predvaja brez zatikanja čisto vse...

Zgodovina sprememb…

DeBleBlu ::

Pozdravljeni!
Imam težave z mojim WD TV Live.
Občasno se mi noče zagnati (moram izključiti in ponovno priključiti napajalnik) ali pa mi po cca.15 min predvajanja zamrzne (tudi potrebno resetirati z izključitvijo napajalnika).
To se mi je dogajalo že precej časa, vendar bolj poredko, sedaj pa je postalo skoraj vsakodnevno.
Mislim, da je zrel za servis, vendar nikakor ne uspem ugotoviti kje je servis.
Ali morda kdo ve kje je servis za WD TV Live? Ni več v garanciji.
Hvala in LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeBleBlu ()

cekr ::

Katero verzijo imaš?
Če imaš starejšo, bo bolje, da si kupiš novo.
Tastara je za današnje čase že podhranjena.
Že kakšen samo malo modificiran kodek škatlo zablokira.


Si nadgradil na zadnji firmware?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

McClane ::

Mislim da je ravno posodobitev kriva za zmrzovanje. Pri meni je bilo isto vse dokler nisem naredil downgrade in šel eno verzijo nazaj.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

e-marko ::

Tudi sam sem šel eno verzijo nazaj. Pa še vseeno kdaj pa kdaj zmrzne.

Lp
...somebody, somewhere...

DeBleBlu ::

Imam še staro verzijo in sem se ga naveličal.
Kupil sem Xtreamer SideWinder4.
WD TV gre v omaro....

dragonlord ::

Isto pri meni....Eno leto je delal ok,nato pa se je začelo...Ni se hotel prižgat,zmrznil med gledanjem filma,konstantno je padal iz mreže...Pomagalo je edino da sem iztaknil kabel za napajanje....zdaj imam disk priklopljen direkt na tv.wd počiva v omari in bo tam ostal sranje eno...

pia2001slo ::

@dragonlord

ali disk puliš ven ko kopiraš novo vsebino ali se lahko nanj povežeš v notranji mreži in če ja,kako ?

dragonlord ::

Ja zdaj ga pulim ven :)Ko mam malo več vsebine skopiram na disk in preklopim na tv.Prej mi je downloadalo direkt na disk preko wd tvja...Samo je na zacetku delalo kot treba ,pozneje pa čedalje več sra....

FotoModel ::

Tudi sam imam WD Live TV (Streaming). Nedolgo nazaj sem imel probleme z njim, saj je vedno sredi filma prekinjalo, ter večkrat zaštekal. Posodobljen je vedno bil na zadnjo, najnovejšo verzijo. Nato sem na spletu zasledil, da je zadnja verzija kriva, da se to dogaja, in da je potrebno napravo downgreadad. To sem po navodilih tudi naredil in od takrat mi naprava spet deluje brez najmanjšega problema (streamam filme, zunanji disk 2tb imam priklopljen na Asus Router in se z WD Live TV povežem na router in disk).

Za vse, ki imate problem, naredite po teh navodilih in bi moglo bit spet vse ok:
https://community.wd.com/t/2-02-32-firm...

Ga pa osebno več ne priporočam za nakup, celo ne za 100€, saj naprava kot zgleda nima več updejtov in je najnovejši-zadnji model še iz leta 2014.. Dejansko je naprava dobra le za gledanje filmov, serij, ali preko mreže ali da direkt na njo priklopite zunanji disk (seveda če ni na najnovejši verziji). Kaki Youtube in ostale applikacije so neverjetno počasno odzivne.

cekr ::

O kateri verziji playerja se pogovarjata?
Mam enega WD Live, se mi zdi, da iz druge serije. Pa sem ga upokojil ravno zato, ker se mu je včasih zmešalo in ni hotel nič več predvajati.
Po parih dneh je pa ponovno delal.
Še vedno pravim, da je po uporabniškem vmesniku to najboljši predvajalnik.
Samo preveč čričkov je v ozadju, ki nažirajo živce.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

starboi ::

Je mogoče zasledil kdo kje, da bo prišel kakšen nov wd tv predvajalnik ? Sam uporabljam še vedno 2gen. in se še kar dobro obnese .

Anney ::

Tudi meni WDTV Live 2nd služi najbolje, nobenih hudih težav v petih letih. Še vsak film sem z njim pogledal. Škoda edino ker ne predvaja 3D (ISO).

mat11 ::

Imaš zadnji firmware? Meni ga občasno serje.
mat

Anney ::

Mislim, da je zadnji se že dolgo nisem ubadal z njim, pravjo ne diraj dok radi. :). Ga pa skoraj vsak dan šibam.

FotoModel ::

Moja verzija je: WD TV Live Streaming (WD TV Live 3rd Gen) //// (NTSC model number WDBHG70000NBK, PAL model number WDBGXT0000NBK). Iz leta 2011. Cel čas mi deluje perfektno, zafrkavat začelo, ko je 2014 prišel update: 2.02.32. Pol mi je zmrznil, iz elektrike sem ga mogel odklopit, da se je sploh zagnal, med predvajanjem buffering, štekanje. Ko pa sem ga dal spet nazaj na verzijo 2.01.86 pa deluje kot treba. Brez najmanjšega problema.

Mogoče pa pride drugo leto kaka nova verzija predvajalnika, vendar je spet vprašanje kako bo z updati, ker da ne morejo izdat 1 leto popravka za 2.02.32 je to tudi tak bolj pol. Saj to tudi mene predvsem zanima, ker imam samo enega doma, pa ga nameravam dat staršem, tko da bi nekaj takega rabil. Gledam od Chromecasta 2(40€), amazon fire tv(90€), apple tv 4(180€).. Nevem kaj od tega je še najbolj primerljivo s tem, kar imam. Ker kot pravim, na asus routerju imam priklopljen zunanji disk 2TB, in tako iz wd live tvja dostopam do tega diska in predvajam filme/serije/glasbo. Sedaj bi rad nekaj istega nabavil, tako da lahko v spodnjem in zgornjem nadstropju isto predvajam iz istega zunanjega diska, ne da ga nosim od ene naprave do druge. To mi najbolj ustreza, saj je disk dostopen stalno, za Plex pa rabim imet prižgan pc, tega pa stalno nimam prižganega.

Aar2rk ::

Po upgradu na Win 10 build 10586.29 se mi WD TV Live ne poveže več na računalnik, kjer je del filmov. Zadeva je delala od XP preko 7, 7 SP1, 8, 8.1, 8.1.1, zdaj pa kar naenkrat nič več. Računalnik je brez passworda, nisem še probal, če je to trik in ga zdaj zahteva. Še kdo s podobnimi težavami?

TOP ::

Pa si nastavil nastavitve na PC od omrežne povezave samo se ne bo.

polde66 ::

Ni zato mu pa ne ne dela, pa skupne rabe tudi ni.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Aar2rk ::

blazno koristni nasveti, hvala polde
Mreža dela čisto enako kot prej, vsi sherani diski se normalno vidijo na vseh računalih, samo WDTV se ne uspe povezati.
In če nisem napisal jasno, Win 10 so šli en build naprej, nisem instaliral Win 10 na novo.

polde66 ::

Si dodal mape v skupno rabo, določil katere osebe lahko dostopajo (everyone - branje-pisanje),vklop skupne rabe, odkrivanje omrežja, brez zaščite z geslom...
Sm domneval da si malce naprednejši uporabnik pa da te skupna raba spomni na kaj bi lahko pozabil pri nastavitvah. se opravičujem.
http://www.acryan.com/forums/showthread... ( http://www.mediafire.com/download/z4n0k... )
polde

Aar2rk ::

Še enkrat, skupna raba dela, celo z računalnika grem lahko disk, priklopljen direktno na WDTV, vsi sheri so urejeni in sem jih tudi takoj preveril. WDTV pa v obratno smer zdaj (po updatu Win10 na novi build) javlja invalid user name and incorrect password in vnašanje pravega userja (nima passworda) nič ne pomaga.

Aar2rk ::

Kot sem sumil, ko sem userju na računalniku dal password, prej je bil brez, WDTV nima več problemov s povezavo, jih imam pa jaz ker nočem passworda... ;((

Nejcos ::

««
23 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119284 (18443) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821443 (14881) kamuee
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150475 (33044) king67
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115034 (3207) Robert1
»

WDTV Live ali Xtreamer?? to je zdaj vprašanje

Oddelek: Zvok in slika
407678 (3662) umexteacher

Več podobnih tem