» »

Sci-Fi L5 - je kdo gledal ?

Sci-Fi L5 - je kdo gledal ?

Brane2 ::

Na vodo.net imajo portal za javno financiranje snemanja nadaljevank kjer pač s svojo donacijo podpreš snemanje naslednje epizode.

Na Vodo.net sem si ogledal Pioneer One in bil nekako razočaran, a kot kaže se hitro učijo.

L5 se zdi precej boljši. Zanj bi že doniral kaj, a na žalost imam samo moneybookers, ne pa PayPal ( slednji zahteva kreditno kartico).
Je dko pogledal prvi del in kako se vam zdi ?

Epizode so bolj kratke -cca 30 min vse skupaj, a po moje bi se to znalo spremeniti, če bo denar začel kapljati... :|

L5

Stvar je na razpolago zastonj preko torrenta...
On the journey of life, I chose the psycho path.
  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

Kaj je zdej ?

80 ogledov teme- domnevam da je vsaj nekdo potegnu torrent dol in pogledal zadevo.

Valjda imate neko mnenje o zadevi. Je ne/sprejemljiva, crap, odlična, nekj vmes itd itd ?

ALi pa je crap samo zaradi tga, ker ni visokoproračunski film, ilegalno dolpotegnjen s "travnika" ? :|
On the journey of life, I chose the psycho path.

snow ::

Sci-fi? Kaj, kje, kako... končno! Bom potegnil dol.

Meni top sci-fi filmi so bili Man from the Earth, ter Masters of Sci-fi, kjer je bila poanta na hudi zgodbi.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Brane2 ::

Saj razumem. Ni interesa, ker tisti torrent je za spremembo LEGALEN... ;((
On the journey of life, I chose the psycho path.

jest10 ::

Včerej posnel(skupaj s Pioneer one). Za ogled še ni časa

Brane2 ::

Pioneer One je bolj zeeh.

Zaradi pomanjkanja denarja so vse scene face to face pogovori brez kakršnekoli akcije.

Kot bi stvar zaigrali v gledališču brez rekvizitov. Vsaj meni negledljivo. Pa še bedna in nedoločena zgodba, ki se piše med epizodami.

Klinc pa tak sci-fi. Če imaš kaj pametnega za reč, to ponavadi pomeni,d a si o tem razmišljal bistveno količino časa, preden si prvič zinil.

Pri L5 so mi všeč detajli in povdarek na tehniki. Nihče se ne trudi, da bi govoril počasi in simple,d a bi ga razumeli tudi najbolj butasti.

Ni blip-blip piskov in prižiganja LEDic na računalniški robi, ni simpl zadev, tudi za razlago imena sem moral na Wikipedijo.

Cel čas sem imel rahlo feeling, kot da gre za dokumentarni posnetek resnične operacije, namenjen meni- poznejšemu obiskovalcu ali recimo kakemu inšpektorju.

TUdi med igralci ni "Brangeline", znanstvenice z ustnicami ustvarjenimi za blowjob in joški, ki gredo lahko samo skozi skladiščna vrata.

Kot da bi igral personal LHCja, recimo...
On the journey of life, I chose the psycho path.

snow ::

Tale L5 je dober! Sem vedel, da je kratko, ampak je minilo kot bi blinil.
Mogoče določeni detaili niso narejeni najbolje - tisto padanje, ampak po večini vsaj enako dobro kot katerikoli drug sci-fi.
Želim si še, upam pa, da ne bo nekega nategovanja zgodbe.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427556946 (6470) Pithlit
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126790508 (15117) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146794 (12130) vostok_1
»

Interstellar (film) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705126629 (49371) Horas

Več podobnih tem