» »

Približni rezultat 3000+ Athlona

Približni rezultat 3000+ Athlona

1 2 3
4
»

Jure2k ::

300W je Enhance srajne v kockah iz Mlakoma
Tist, k ma pa dva procesorja gor obešena je pa 480W Antec.
Jutr bom dal dual 2400 T-breda gor bom vidu kako delč bom pršu z 1.85V>:D
Komi čakam, FedEx in carina me jebeta v glavo že od novga leta;( Prasci!!!

Jure2k ::

Ferdo, men 2600+ dela na 1.9V vse do 2300MHz ampak je čudn, da kar je več ne dosežem niti z 2V:'(

morphling1 ::

Ne pretiravat fantje, kot prvo tisti Enhance napajalnik je eden boljših 300W napajalnikov sploh za ta denar.
ferdo , po čem sklepaš da te napajalc zeza ?
Jaz sem imel čez vikend enga tbred A-ja 1700+ in niti slučajno ni nič posebnega 2 GHz pri 2V z vodnim, bil pa je 47 teden in ko sem malo gledal po xtremu, so tile bolj švoh, zgleda da so 1800+ 42 teden serija zelo dobri. Če bi slučajno kaj takega kje staknil bi ga mogoče še vzel tako bom pa raje počakal na B, saj mi palomino dela skoraj enak ter bolj hladno :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jure2k ::

Srajne u kockah sm reku da je zato, ker sem dal zanjga deset jurjev v Mlakomu, za še kak tolarček več pa dobiš 400 in več vatov.
Drugače sem pa z njim zaenkrat čist zadovoljen, kot sem reku mi ni delal problemov na 2.1V (Palomino).

Morphling, a je meu Čuftar (Velkovrh) res eno prometno nesrečo al kwa, men so kolegi rekl, da nas vse farba, ker se mu ne da nikamor it. Sicer pa, kdo pa je, da bi ga prosil>:D . Je pa fora, ker zna zmer narest žurko tale Čuftar, He hehe he:P ;)
Še eno vprašanje za Morphlinga. Kako je kaj z novimi bloki? Si jih stestiral potem? Good Luck s emi bloki in se priporočam za enkrat v bližnji prihodnosti:)) .

Malecky ::

Tist Enhance je zelo kvaliteten, nasploh enhance ne dela cheap shit napajalnikov in je cena 9KSIT zelo ugodna... Js ga priporočam tistmu k nima fedra pa bi rad navijal... veliko boljše kot 500W cheap shitttt.

morphling: men se veliko manj greje kot Palomino pri 2V....

mile ::

morphling1 : A veš da si mel spet prouv :D

Sem namreč lastnik tistega t-breda 1700 in zdaj tud men trenutno laufa na 1997 Mhz pri 2.02V. Prime95 ga ne spravi čez 38 stopinj, pa imam precej toplo trenutno v sobi.

Sm ugotovu , da sem blok prešvoh zategnu. Tko da sem zdej res zadovoljen s svojim vodnim sistemom.

Do kok pravš da gre >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

morphling1 ::

Ga nisem teral čez 2V ker ni moj proc :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mile ::

Aja, tko. Sej je v garanciji :) , bi druzga dubu.

Pravš bom mogu sam probat.

morphling1 ::

Jah prej bi rekel bi ga malo na 2.2V zapekel :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mile ::

Na moji elitki se mi zdi da je optimum 166,7x12=2000 Mhz

ferdo ::

morphling1:
poglej, da ti razjasnim um :) .

šu sem u bios, nastavu voltažo na 1.9V, fsb200mhzx10=2000MHz zadeva je delala 5min. in potem je bilo vsega konec.
me res zanima kolk štroma potegne procesor!?
na 2GHz ga komot spravm, sm ne z kakim bednim napajalnikom.
ENOSTAVNO! -> napajalnik je crknu!...ni prenesu te obemenitve na 3.3V veji.
VEZJE je šlo u PM

2.1V tole je zdržu en napajalc z nalepko P4 300W "med boljšimi crap varjanta"
2.0V tole je zdržu napajalc nevem kere ferme, tut z nalepko P4 250W
1.9Vtole je pa zdržu napajalc podjetja SUN technolog.... 300W...tole!tole...tole je pa že preveč! tega nikoli ne kupit!

to so bile max. Vcore voltaže na katerih so napajalniki popušili svoj zadni dim:D


na dolgi rok ni prenesu take obremenitve, in tudi ostala dva napajalnika, vse skupaj trije napajalniki.vsi so bili CRAP izvedenke.

zdej pa najmanj kar si mislim kupit je enchance pr makomu za ene 9kSIT ali celo kej več za okol 17k SIT.
neki tazga ko bo preneslo na neskončno dolgi rok tako obremenitev.

PS: sm siguren da je problem v napajalniku, verjemi mi. 3je so odšli v onostranstvo "rakom žvižgat".
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

morphling1 ::

ferdo jaz ne znam misli brat, enkrat si mi omenjal da mislis kupit ta Enhance napajalnik tako da sem predvideval da ga imas, zdaj pa pises da ga nimas?
Vem da ti lahko presvoh napajalnik tudi crkne, tudi meni je sel 300W Macase po ene dveh tednih v navitem sistemu.
Enhance so zelo dobri za svojo ceno, ce pa hoces kaj vec pa malo pocakaj ker grem jutri iskat 350W Enhancea (ce ga bodi imeli), Enermaxa 465, Anteca 380W true power pa ze imam in bom stestiral test bo pa zelo hitro na s-t
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boško ::

Morph, daj mi prosm po hitrem postopku povej kak se obnese Antec 380W tp, ker moj maxpower zgublja dušo, pa sem šu dans za brata v ZG po matično, pa vprašu za napajalnike, pa maxpowerjev nimajo več, tak da bom mogu nujno neki pr nas kupt, vrjetno še ta teden!!! Prosim povej, ti dohaja sistem, al moram razmislt o čem močnejšem?? Če nočeš tle odgovort, mi pa PROSIM pošl mail!


Hvala!

morphling1 ::

Antec je zakon drugega ne morem reci, zelo tih in brez problema drzi napetosti na linijah, zadeva ima avtomatsko regulacijo linij tako da ni nobenih potenciometrov ali cesa podobnega pac drzi linije na +-3% od tistega kar bi moralo biti in dejansko je tako, 5V imam vedno okoli 4,9V ne glede kako navijem ali dvigem voltazo, 3.3V mi sicer kaze malo manj ampak je se vedno na 3.2V ne glede na obremenitev
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Boško ::

Super!!!

Hvala;)

Zoidberg ::

koliko pa pride tale Antec 380W in kje ker jaz sedaj moj komp laufam na en chep 250W k mi je Chieftec 340W shodu;(
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Tbred-ov A in B (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Navijanje
168062900 (25323) GaS
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231781 (18608) OwcA
»

Kvaliteten RAM (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
55024797 (16595) bodom
»

kam po 200MHz CAS2 CMD1 DDR 512MB ram? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544087 (3288) asPeteR
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535093 (4457) krucymucy

Več podobnih tem