» »

Navijanje Tbred-ov A in B

Navijanje Tbred-ov A in B

««
33 / 34
»»

gamer ::

hehe :D , vulcano spet dela :D, pr 1.5 na medium je zdej okrog 50 C, drgač pa ne da ni vent delu, sam pomojem da se ni dost dotiku proca... al pa se ga je sam iz ene strani bl al pa kej tazga... ma nevem, popravu sm ga tko da sm ga spod zbrusu pa tisto zaponko sm obrnu da iz druge strani prtiska, zdej je pa ql pa še na 2100 mhz dela k sm u biosu naštimu 1.525v in glih tolk undervolta abitka da je lepo 1.49-7v in za enkrat je še stabiln no ja sej mogoč pa ta proc sploh ni tok slb, ampak res ne razumem zakaj se je sploh zgodl to da vulcano ni delu??? no ja še dobr da mam skos mal vodobrusnga papirja pr seb>:D

njok ::

gamer:

ampak res ne razumem zakaj se je sploh zgodl to da vulcano ni delu


pa tisto zaponko sm obrnu da iz druge strani prtiska




Hmmm... cudno, res cudno! >:D >:D

No, vazno da si postimu. :D

Clemento ::

Tarzan: isto se je zfodilo meni! 8rda+ mi je spickalo in sedaj se sam ventilatorji vzgejo...
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Tarzan ::

Clemento, moje sožalje :'( . Nč, novo bo treba kupt, po možnosti 8RDA3+:O .

gamer ::

njok: sej prej je bla drgač obrnena (zaponka) kt zdej pa je normaln hladil... zdej sm ga pa zbrusu pa obrnu zaponko pa spet dela tko kt bi mogl >:D

frenk ::

@dualband:pomoje ti more piskat če proc crkne tko da jest cilam na plato še posebej zato, ker je bil na tako nizki frekvenci in voltaži

p.s.:je tud men plata crknla kšn mesc nazaj in je biu vrjetn bios

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

gamer ::

hehe
2300 pr 1.6v hehe 54-53C
na abitki... sm upognu tist senzor za temperaturo mert pa ac3 sm dau na senzor... hehe vulcano dela... tale procesor je zakon... u sandri je hitrejš od xp3000+... prvič sm kej tazga vidu na svojem kompu :D :D :D :D

morphling1 ::

Gamer, pa ti resno misliš da če malo pobrusiš hladilnik da pridobiš 10 in več stopinj, V7+ je že tovarniško zelo raven (drug in bolj važen pojem od gladkosti). Če daš cooler pravilno gor bo delal tako kot mora, sem pa videl že heroje, ki jim to ni čisto jasno in so imeli hladilnik napačno obrnjen, se pravi zareza na spodnji strani hladilnika ni bila na strani kjer ima socket stopničko, pač pa na drugi strani, kar pa pomeni da hladilnik stoji na socket plastiki in samo delno na procu in to pa je razlog da dobiš 10 in več stopinj višje temperature. Ker s izjavami da Zalman hladi dosti bolje kot V7+ mi kažeš samo na to, da nisi zadeve pravilno instaliral, ali pa ti vent ni delal.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

njok ::

gamer:

Ne vem kako je to zgledalo pri tebi, ampak jaz sem tak primer videl pri sosolcu. Po pasti se je poznalo, da je hladilnik pritiskal samo na en rob jedra, na drugem koncu pa skoraj ni bilo stika.

Drugace pa zanimiv proc. :D Kot bi rekli na tujih forumih -- get him a prommie! :D

gamer ::

ne zadeva je bla prov gor... sam ni se dotikal... tko kt je njok zdele povedu da se je vidl da se sam na enistrani drži jedra... pol sm pa ubrnu samo zaponko pa je blo ql zdej pa ti povej kaj je fora...
pa ne me napadat da neznam dat hladilnika gor!!!;(( , tok nesposobn pa že nism!!!

važn da zdej dela :D , drgač... "get him a promi" ...give me the cash...:D, bom šu še mal viši, ampak more to nažalost počakat ker bom mogu jt kmal u dom... i hate school...;((

njok ::

lol... saj te noben ne napada. ti bom razlozil kje je fora, bom postal sliko kasneje.

njok ::

Pravilno:

pravilno


Napacno:

napacno


Tisti, ki ste se kdaj sprasevali, zakaj sponka ni simetricna, upam, da zdaj razumete. Pa cimmanj okrusenih jeder vam zelim. >:D

mile ::

uff njok, tole si se pa lepo potrudil

morphling1 ::

Ja, res lepo si tole prikazal, predvsem za tiste ki mislijo, da znajo coolerje gor dajat (brez zamere gamer), dej nariši še tisto možnost, ko je zareza na drugi strani in hladilnik leži na socket stopnički in je zopet nepravilno gor dan, to so najpogostejše napake, tako da jih folk ne bo ponavljal.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

njok ::

Hmmm... nekaj mi je govorilo, naj si shranim se psd obliko, pa nisem poslusal. :))


Evo, tukaj je se moznost z narobe obrnjenim hladilnikom:

rfmw ::

cool slikce njok!:D

ampak jst sem te že videl, ko sem prebral navodila za V7+...
res ne razumem, kako lahko folk zmontira cooler narobe. OK, da novokupljeni PC najhitreje zaživi, res lahko kaj pozabiš prebrati, ampak cooler je pa po moje ena najbolj važnih stvari v compu:)) :)) :))

PS: folk, kaj vam kaže LED displayček na 8rda+ platki? pri bootu se zadeva spreminja, ampak pol mi kaže FF... glede na manual, bi moralo biti neki narobe, čeprav vse dela vredi
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

OwcA ::

@rfmw: to je povsem normalno. Lahko pa na njem prikazuješ tudi kaj bolj zanimivega ( MBM in diagnostiččni LED zaslonček na EPoXovih ploščah).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

asPeteR ::

Torej, danes nameravam it kupil tale zloglasni DLT3C proc.
Zanima me, ce kdo ve kje bi se ga dalo dobiti?

Mislim, da bi ga znali imeti:
-Mlacom
-AGT
-Jae

Se kdo?

frenk ::

asPeter:pošl usem mejl pa boš vidu...jest sm tud eni firmi mejl poslou in ga tuko dobu...ampak moj je zanč:'(

asPeteR ::

Hja, mailov se ne splaca posiljat ...(beri:odgovorijo, ne)

frank: kje si ga pa kupu?

No ko dobim robo sporocim kako pa kaj ...

8-)

frenk ::

Od Zavo-ta...loh mu pošleš mail na zavo1@hotmail.com

gamer ::

vulcano je nazačetku ko ga kupiš narobe sestavljen... usaj moj je biu... ker je zaponka narobe obrnjena... js sm jo že kuj obrnu da je tko kt je prov blo gor... po shemah je moj zdej narobe gor dan in me zdej zanima kdo mi bo razložu zakaj zdej bolš hladi?

njok ::

Ahh... koncno sem se dokopal do skatle od volcanota7+. Ne vem kje ti vidis da je kaj narobe obrnjeno. Jaz gledam sliko spodaj desno na zadnji strani tistega kartoncka, ki pride v plasticni skatli, pa izgleda vse ok.

AtaStrumf ::

Mogoče je bil pa že original prov gor dan :\ pa si ti mal zamešal vse skupaj. Vsaj moj-ga in še za enga vem da je bil original čist OK sestavljen.

pingec ::

zavo jih nima vec-procov mislim
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

frenk ::

ja sj sm mu tud reku da nj mi jih pršpara če jih dobi...loh mu rečeš da mu ni treba šparat ker trenutno ni fedra:'(

gamer ::

moj je biu narobe sestavlen... pol si pa kr mislte kar si hočte...:D

asPeteR ::

Jaz bi neki predlagal ...

Npr. Kupis proc, seveda AMD, ga seveda navijes, NATO pa bi bilo fajn da bi tudaj porocali, kje je proc kupljen, oznaka, ter koliko se ga da navit ...

Torej:

Jae: DLT3C serija, do 2300MHz vceraj kupljen. (2v)
Mlacom: DUT3C serija, do 2250MHz danes kupljen. (2v)

Torej ... trenutno mamo slabe serije v slo ...

Zdej pa upam, da se bo ta navada obdrzala!:D

Ker takoj ko en odkrije "zaklad", navali narod!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asPeteR ()

njok ::

Temu, kar je asPeteR predlagal, bi pomojem morala sluziti tema. Da se samo postajo informacije, kako se različni steppingi obnesejo. Teme pogovorov so v tem threadu imo preširoke.

Mogoce bi bilo bolje narediti drugo sticky temo TBredB steppingi.

_Dejan_ ::

jst sm pa kupil
AXDA1800DUT3C 9584376250488
JIUHB0306UPMW
In dela trenutno na 2215Mhz pri 1.92V (10.5x210mhz)
še link do slikce

Kupljen pa je v mlacomu(17.5k sit)
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

_Dejan_ ::

mam pa še eno težavico procesor sem dal 11x210=2310mhz in 1.97V pa mi prime vrže napako ko +5V voltna linija pade pod 4,8V zdej me pa zanima a je to zaradi tako nizke napetosti al procesorja pomoje zarad napajalnika ker je samo 300W?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Jaffa ::

Prime ti javi napako, zarad tega, ker si ga preveč navil.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Fury ::

zna bit da napajalc ne zmore... pa prevec zaniha napetost, undervolta proc prevec in proc se "zmoti" :)

Jaffa ::

Sam pri 4,8 še ne...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

frenk ::

dejan:isti problem pr men ampak napetost verjetn ni problem...vidm da max 8rda, ki pa narobe kaže 5V linijo...zmer z voltmetrom:\

asPeteR ::

Da, res bo boljse, da se odpre tema posebej za steppinge. tako, da je zdej od zdaj naprej na voljo tukaj!
Tema na bo namenjena samo bezeneju steppingov in overclocka, tako, da ustrezne bodo informacije na voljo takoj.

8-)

Alexius Heristalski ::

Kje so zdaj tiste superserije ahtlonov xp?

:|
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Actarus ::

Torej folk...:D
V BOF-u imajo mislim da še dva primerka Athlona-a T-BRED B. Jaz sem nabavil enega in sicer AXDA1700DLT3C 9824907280663 JIUHB0308WPMW (dela na 2300 MHz @ 1.725 hladi ga pa tt V7+@2000 RPM>:D).
Cena pa je cca 16400 SIT, če slučajno koga zanima...8-O
Za enega vem, da je identičen mojemu s to razliko, da je BATCH PRODUCTION NUMBER 0662!!!

LP
Klemen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Actarus ()

Jebiveter ::

Ocitno nimam srece pri izbiri procov.:'(
Iz tega procesorja z V9 iztisnem le 11,5x175 @1,775V
Z tem hladilinikom ne gre visje, bremza ga tudi ram. Ce povisam voltazo se samo bl greje, ne vem pa zakaj noce delovat z 12x175@1,825V! Lavfa normalno prime95 in 3Dmark nakar pod preveikim memory-loadom poklekne racunalo, BSOD, itd.

Ko nardim hladilnik bo pa druga pesem! Pol se ne sparam z voltazo!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jebiveter ()

AtaStrumf ::

Jep, res si dobil beden proc ;(. Samo tile 1,6V (DUT3C)1800+ niti niso bili vsi nevem kaj. Veliko je bilo precej slabih vmes in en je zgleda tudi tvoj. Škoda da nisi poiskal L-ja. Če se potrudiš se ga ponavadi da dobit.

Clemento ::

Ali kdo ve ali so zee prispele nove posiljke procesorjev:D Kaksno fino 1800+ bi mel;)
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

AtaStrumf ::

Poglej v male oglase. Malecky jih ima nekaj.

Clemento ::

Jst sem bil dons v jae pa so mel axp1800+ jiuhb0306 in sam ta stepping cel pladenj;(
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

njok ::

V essediju v gorici sem danes koncno dobill dltja (zadnji, jutri pridejo novi) in sicer 1800+ jiuhb 0312 spmw. Bootal je pri 2500Mhz, sedaj izgleda stabillno pri 2400MHz in 2,0V. Damn, kje so tisti ki gredo cez 2,5GHz?! :D

Alexius Heristalski ::

Ja, navijaški procesorji, kje ste???
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Malecky ::

2.5Ghz@1.8V mam:) enga pa sem prodal...tko da nekja jih je še sam koda ne obeta ničč.sprobat je treba:)

njok ::

Damn, Malecky, ker stepping?

Malecky ::

MPMW, sam recimo še en mpmw isti teden ni zmogu pa nič:) SPMW res ni za kupovat...kaj preveč dobrga se pa v slo res ne najde..tud ponesreč je že težko ker procu ne kupujemo kot skret papir..:)

Jaffa ::

Men dela zaj na 1,675V in 2310MHz. 49 stopinj pri SETI... Sem mogo zmanjšat, ko je bla vročina, zaj se mi pa ne da več testirat... Samo na 1,8V se mi po mojem stopi, kaj šele na 2V ?
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

njok ::

Sedaj grejo rjavi trojcki AXDA 1800 DLT3C JIUHB 0310 MPMW v testiranje. Da vidimo ce bo kaj iz tega. Porocam kmalu. :)
««
33 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342803 (15587) peter_ki
»

Duron 1600 MHz Applebred (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19411979 (7744) nimus
»

Približni rezultat 3000+ Athlona (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1658667 (6392) Zoidberg
»

FSB in ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
593426 (2865) morphling1
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535084 (4448) krucymucy

Več podobnih tem