» »

Kvaliteten RAM

Kvaliteten RAM

««
4 / 12
»»

Malecky ::

http://store.yahoo.com/memx/256d8d32832...

evo tole se kup pa je... tale ram zmore is,to kot PC3500 Kingston ipd, ker so ponavadi isti čipi cena je pa hehe0:) Dolar je padu..se pravi za žabe:D

Jaz bom verjetno naročil 4 kose...

bodom ::

ja, upam da imas prav...morm se jst naroct dva oz. mogoce tud 3 kose, ce je samo 59$.

pa a bi to vzeli recimo po en par ljudi skup..al rajs zarad varnosti posamezno?

LP

Malecky ::

Hm... starn je ogromna ubistvu vidiš da prodajajo samo profi zadeve...

Nevem...čakat bi blo pol še treba...pomoje bom jaz kar jutri naročil 4 kose..ko jih dobim bom pa 2KOM prodal po ene 18KSIT.

shipping pride na koncu več kot 22$ zgleda da zarad to ker nismo europa ampak SLOVENIJA!

Zdle mam že vse napisano...od fotra mastercard...huh..kaj še nj? A nj kliknem:P

morphling1 ::

Malecky, da se ne boš zaj*** s tem ramom, tale nima winbondowih čipov BH-5, ampak zgleda da neka remarkane zadeve, nek tipson je kupil 8 modulov in mu noben ni šel čez 166. Sam opozorilo, lahko da bo cool, lahko bo pa hudo slab oz. ceni primeren.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Clemento ::

Ja ta ram bi pa tud jaz imel...sam ne zgleda nc kej dobro:D
Tle je en test....
pa se en drugje
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clemento ()

bodom ::

heheeeh:D

ja nc pol...kaj cmo cakat...ti pol naroci 6 kosov...pa vzamem jst dva zagotovo! al pa una dva ki jih bos prodal, seveda le ce bosta OK od unih 4 tvojih kot si napisu.
seveda, ce si za...

EDIT: emm...al pa bom pocakal se malo...

Morphling1: ja treba se je prej prepricat, da ne kupimo macka v zaklju...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()

Malecky ::

morphling: je tema na Xtremu..to so remarkani čipi in so prava BH5 stvar...

Vsaj tako trdijo oni...čene pa original stuff za 72$..mal se še prepričat. Sej najraje bi Kingston sam ga ne dobiš nikjer kjer bi pošiljali v Slo.

Fury ::

malecky da naus name pozabu :D

||_^_|| ::

malecky: kdaj pa dobiš?

Malecky ::

nevem teden ali več...

Nisem še naročil...čakam na odgovore pa tudi pisal sem jim če imajo slučajno kaj Kingston-a za vsak slučaj drugače bom pa vzel 2 modula una za 58$ pa 2 una za 76$.

Fury ::

Malecky ce bos tole narocu naroc se zame 2 une za 59$ .. povej kaj ti odgovorijo !! HVALA :)

Malecky ::

Ja bom sporočil...zaenkrat še nič pomoje tud naujo...

Kar se tiče slovesa te firme sem izvedel in imajo super sloves kar se tiče zanesljivosti in teaga sam pač izbira ni velika...

vzel bom 2 modula za 76$ in 2 modula za 58$ zdaj me pa prepričajte v smisel da naročim več kosov? Ali dovolj 4 ali več???? Sam to se še odločam..

morphling1 kakšne so izkušnje..kako je tvoj ram prispel in kolk so ti na carini moril...

morphling1 ::

En modul, no problem, ker je bil poslan v navadni obloženi koverti, sem dobil direkt na dom brez kakega pregleda. Ene dva tri bi še šlo, verjetno kaj več je pa že vprašljivo.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

malecky,en nasvet samo.če se boš lahko dogovoril s trgovino da ti pošlje v obloženi kuverti,brez kakršnega koli uradnega pisma,pol ne boš rabo ne carine,ne 20%DDV plačat.če pa bo uradno pa nažalost te čaka vsaj 20%DDV.glede carine,pa eni pravijo da neglede ali je rač.oprema in če prihaja izven EU moraš carino plačat.ko sem jaz na carino klical,so mi rekli da ni carine na rač.opremo,pa sem paket dobo iz USA.

VASkO ::

kaj pa moras potem izbrati tu za nacin posiljanja? mislim, da majo samo eno varianto za Evropo, pa 9$ pride


drugace pa gledam na AOA pa je folk ful tega RAMa tam narocil in sicer eni z winbond eni pa z twinMOS cipi pa oboji delajo super, v bistvu ni razlike
vsem gre nekje do 220 na max timingih

Fury ::

jest sem jim poslal mail:

Hello, I'm from Slovenia and I'm wondering what kind of shipping methods can I use and how much it costs. I will order 2 sticks of TwinMOS 60$ memory.

What payment methods can i use? only credit card?

How long does it take for the shippment to arrive?

Can you send the ram in an giftwrap or something so I don't have to pay customs and extra taxes? ... I think it should get through in a normal bubblewrap envelope?

Thank you! Please reply ASAP

da vidmo kaj odgovorijo :)

Alexius Heristalski ::

Lahko kdo še zame naroči en (ali dva, se še odločam) modul za 59$, prosim?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Fury ::

z večjimi količinami je problem glede carinjenja

VASkO ::

moj kingston gre na 200mhz dual, samo Vdd mod sem moral naredit...

happy sem :D

ne rabim TwinMOSa, hehe

zile ::

Kvaliteten RAM >:D .Pa še drag ni.

Fury ::

90$ v primerjavi s 60$ je zame dost razlike :)

Malecky ::

RAM sem naročil...zdaj pa še samo dolgotrajno čakanje:)

Tole bo še mučno...

bodom ::

lepo:)

se pravi ko dobis jih stestiraj in povej do kolk MHz grejo...pol pa vzamem jst dva, ki jih bos prodajal8-)

LP

Fury ::

bodom bos pa cakal :)

naorcu je 4 = 2 zame 2 zanga :)

bodom ::

Fury: ce sta se zmenla preko PM, to ne velja:D

ker ce mal pogledas poste nazaj...ko je malecky omenu da je dobil tale ram, sm bil taprvi za njim jst. torej je ram moj, hehehehe>:D

LP

Malecky ::

Jao jao.... zmenla sva se na ircu Bodom sorry...

6 sticku bi blo mal velik...hlajenje zdle spedeni pol pa ram...isti drek vsaj vedel boš kdaj in kako boš kupil...

Sej če ne bo šu na 225mhz striktni timingi pol bom tud js še naroču:))

Lp

Fury ::

jest bom pa svojga prodal ce ne bo delal na 200mhz cas2 :P

||_^_|| ::

Me prou zanima. Če bo kej dobr ga bom jst tut naroču.

bodom ::

Fury: hehehehe....ti ga kr prodaj, sam ne meni>:D sorry, sej itak ni blema, sam mal sm te zezal prej po domace.:D

Malecky: ja ja sej kul, morm jst itak najprej hlajenje zrihtat...pa sej tud dnarja ni, da bi ram kupu. mam sam se 2k na racunu...in to tista dva med -28k in -30k dokler je se limit:D >:D
aja...pa dej ko bos stestiral tale ram, porocaj tule na forumu oz. mi po mailu sporoci kako se obnasa...

sej ta ram, ki ga imam zdej od samsunga mi laufa tud na 205mhz...tko da se nikamor ne mudi menjat ram...najprej vodno hlajenje pol pa ostalo...

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()

Fury ::

no vids.. vse se dobro konca :) ZAME :P

bodom ::

hehehe..no comment:D

Fury ::

8-)

Malecky ::

madonca kero rivalstvo....

Še več dobička za vas ostale... če bo transakcija uspela in che bo cheap ram delu tko kot tadrag pol je za vas win win situacija...mamo pol neomejeno rama v slo:)

bodom ::

ja sej pravm...ko bos to stestiral povej kako se bo obnesu. pol pa bos vidu, kako bo pol slo-techovcev uvazalo ram iz USA:D

LP

Clemento ::


Tle sem najdu TwinMos 3200 in mislm da je ista zadeva le da je 72$ >:D
http://www.memoryx.net/gn256pc3200.html
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

bodom ::

emm...kaj ni to ista stran, kot jo je dal Malecky?

LP

Clemento ::

Ja samo cena je drugacna??8-O
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

bodom ::

eh pa res...ma dej rajs pocakat da malecky dobi unga pa da ga stestira...pa bomo pol navalili na rame.

sej ce je cena visja, pol lohk upas da je boljsi...


LP

Fury ::

te drazji in cenejsi rami nej bi bli ISTO SRANJE samo da majo drazji napisan na cipih winbond tacenejsi pa majo winbond cipe renejmanje v twinmos cip in so zato cenejsi! :)

Alexius Heristalski ::

No, pa čakajmo...8-)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zoidberg ::

V JAEtu prodajajo corsaira. Saj na njihovi domači strani je napisan.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

||_^_|| ::

cene sploh niso pretirane (no, če primerjamo z overclockers.de)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

WhiteWolf ::

A je vredu ram CMX 256A 3000C2? Do kolk bi ga lhaka spravu pri najbolj agresivnih nastavitvah??

BoO ::

CMX256A-3200C2 400 MHz 256 MB 32M x 64 184 DIMM 2-3-3-6-T1 DDR 32M x 8
source

AtaStrumf ::

Zgleda, da naši prodajalci berejo Slo-Tech forum :D. Najprej Mlacom obljubi Corsairja, zdaj pa še JAE. Sam kaj ko so cene mal visoke, samo če jih primerjamo z kakim mesecem nazaj pol je tudi tole zelo ugodno. A je kdo preveril a jih res imajo al so samo na ceniku?

boštjan ::

glih danes sem večim trgovinam poslal email glede corsairjev in sem dobo ta odg.,največ od JAE,kar 3:
1.odg
CMX 256A-2700C2 256 MB DDR (s hladilnikom ) cena 16.200 + DDV
CMX 512-2700C2 512 MB DDR (s hladilnikim) cena 29.500 + DDV
zaloga v začetku naslednjega tedna
2.odgs;spraševal sem po tem modelu->CORSAIR TWINX512-2700LL: 512 Mbytes, 333 MHz, low latency module pair, kit consists of two matched CMX256A-2700LL DIMMs 196€ ( http://www.corsairmemory.com/main/PR_tw... )
Pozdravljeni
Postali smo zastopnik za CORSAIR spominske module. Prvo pošilko pričakujemo konec tega tedna. Cena za navedeni par spominov znaša 193USD+DDV ( skupaj 50.000,00 Sit)
Če vas cena zanima navedene Rame lahko naročite.
3.odg,pa se ne spomnim več,sem kar brisal,ker je bil nepomemben oz.nič novega zvedo




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Malecky ::

PS....morate se zavedat, da pr res hig performance ravno Corsair deluje najslabše v paru an Nforce2 ploščah...

Cena...no ja.... js bi iskal alternativo...:8)

WhiteWolf ::

PS....morate se zavedat, da pr res hig performance ravno Corsair deluje najslabše v paru an Nforce2 ploščah...


Pa ka to je res al ka?? A pol mi s tem ramom ne bo delal tko kot je treba?? Pa jst vec res ne vem kaj naj? Vsi hvalijo to plato, no kupim, zdaj bom mogu se kurceve volt mode delat, pol hocem kupit ram, ki ga vsi ful hvalijo in nato izvem, da ravno z to plato neke "jebe"!

Ka zdaj ce kupim ta ram in nardim voltmod, dobim se proc. xp2100 (npr. da mi ga bo Malecky zrihto) bi mogu prit na enih 220 al ne????

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

PS....morate se zavedat, da pr res hig performance ravno Corsair deluje najslabše v paru an Nforce2 ploščah...

in kje si to prebral oz. si to stestiro?
a to vela za vse corsair rame al samo za TWINX512-2700LL(2X256).

Malecky ::

Ne velja za vse rame...tko se govori...

Tisti rami k so testirani za v paru bit pa nebi smelo biti upliva. Sam Corsair v Dual sm vidu pa že take scene da čez 200mhz FSB ne gredo... v single pa lepo delajo na prodani frekvenci CAS-u ipd..

To sem zasledil po branju na www.xtremesystems.org ubistvu vsi kupujejo nekaj drugega kot Corsair v tem trenutku.

corsair ni slab RAM...celo najboljši je ampak kakšne polomije se pa lahko naredijo zgleda...

Ne se name zanašat...nimam še Nforce2 plošče pa tud 20 corsair modulov še nisem mel na kaki...

««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingston KHX 3000 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19210419 (7220) celada
»

Baza RAM timingov

Oddelek: Navijanje
382676 (1612) DimmniBurek
»

Corsair vs. Twinmos vs. Kingston

Oddelek: Kaj kupiti
151858 (1558) WhiteWolf
»

Iščem dobre - res dobre RAMe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1308770 (6498) WhiteWolf
»

Twinmos pri Mlacomu!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1329041 (5504) AtaStrumf

Več podobnih tem