» »

540 prostih delovnih mest in 103.831 iskalcev zaposlitve

540 prostih delovnih mest in 103.831 iskalcev zaposlitve

««
4 / 10
»»

ABX ::

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Ramon dekers ::

Vajenc je izjavil:

Moris> Smo država brez nadzora, divji zahod, inšpekcij ni...In ti tu trobiš kako uspešno je vse vodil kučan.

To seveda ni povsem res, ampak, a ti ločiš med "smo država" in "kako uspešno je vodil". Seveda so bile tudi lumparije in neumnosti, vendar izvedene dovolj profesionalno, da takšni klukci kot si ti v blaženi nevednosti niso doživljali infarktov. Danes se pa čudiš svoji omejenosti in zamujenim priložnostim ter obtožuješ bajeslovne lastnosti našega prvega predsednika in najuspešnejšega managerja kar ga je (do sedaj) sproducirala Slovenija.



kakšne bajeslovne lastnosti? ne skrbi sam imam še veliko šans da mi uspe, mogoče v tej državi! ti pa si verejtno eden tistih tepcev ki ne ve kako je Kučan odstrelil opozicijo in gospoda Krambergerja ki je bil v tistih časih še najbolj sposoben. Vse ostalo je les, bavčar, kučan, kup debilov. Kaj je kučan že naredil?
Kučan ni nič ustvaril sam, s tujim denarjem je pa lahko srati. Tudi hilda, zidar in jankovič so uspešni menagarje. Prvo kar bi bilo treba napraviti,je zid in vsem naštetim metke, ali pa jih poslati v čilski rudnik, sedaj ko so zvlekli rudarje ven.

Double_J ::

Danes se pa čudiš svoji omejenosti in zamujenim priložnostim ter obtožuješ bajeslovne lastnosti našega prvega predsednika in najuspešnejšega managerja kar ga je (do sedaj) sproducirala Slovenija.


Tvoj maneger in njegov f21 sta bankrotirala.
Dve šivanki...

luli ::

Kučan nas je pripeljal kam? Smo država brez nadzora, divji zahod, inšpekcij ni...No, gremo pa tkole pogledat (BDP na prebivalca):

- Slovenia 23,008
- Croatia 13,527
- Montenegro 6,204
- Serbia 5,262


Super. Potem pa naj vas še Kučan hrani, ne pa da se paraziti obešate na mojo plačo!

Ramon dekers ::

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.

luli ::

Ramon dekers je izjavil:

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.


Ne tako na glas. Ne veš, da so na forumu tudi FDV očesa. Kako si sploh upaš dvomiti v njihovo pravno državo?

Ramon dekers ::

ne saj ne dvomim v našo pravno državo, me pa čudi kako nekateri vlečejo ven kučana, kot supermana, in to da je v Sloveniji dela na pretek. Res nevem, gee mogoče živim sam v drugi Sloveniji kot vi tukaj. Sicer pa mi ni nihče odgovoril na konkretna vprašanja, tako da greste lahko nazaj malikovat vašega velikega managerja gospoda kučana.

Valvoline ::

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.

Zaposlovanje tujcev je čedalje bl dostopno,tujci so pripravljeni delat karkoli za mizerno mezdo,delovni čas=neomejen,podjetniki sploh ne iščejo domačih delavcev(saj vedo da je večina lenuhov) in se ob morebitni potrebi po delavcih tako obrnejo lokalnim *distributerjem* sužnjev. Vse skupaj je postalo Slovenski nacionalni šport.

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Haha eni imajo še radi Kučana. A veste kako tak tip kot je Kučan sploh nastane? Da partija od malih nog vzgaja desetine izbrancev in potem postavijo na vrh najbolj dovzetnega.

Pa vprašajte ga, zakaj ob našem odličnem šolstvu, šola otroke v tujini. Zakaj se ob našem odličnem zdravstvu, zdravi v tujini?

Kučan je navadna pijavka, ki vam lep kos plače skanalizira na račune f21 v tujini.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Vajenc ::

Ramon dekers je izjavil:

ne saj ne dvomim v našo pravno državo, me pa čudi kako nekateri vlečejo ven kučana, kot supermana, in to da je v Sloveniji dela na pretek. Res nevem, gee mogoče živim sam v drugi Sloveniji kot vi tukaj. Sicer pa mi ni nihče odgovoril na konkretna vprašanja, tako da greste lahko nazaj malikovat vašega velikega managerja gospoda kučana.

Ti si itak spet vse pomešal. Manager je Zidar, Kučan je le sposoben politik, ki je Slovenijo 10 let uspešno zastopal kot predsednik države. Superman, skrivnostni palček ali škrat iz Murgelj, ki vodi vse niti v državi je zrasel na vašem zeljniku.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

darkolord ::

Super. Potem pa naj vas še Kučan hrani, ne pa da se paraziti obešate na mojo plačo!
Kaj ma pa zdej to veze? Kr nek naključen izpad...

pol3ni ::

luli je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.


Ne tako na glas. Ne veš, da so na forumu tudi FDV očesa. Kako si sploh upaš dvomiti v njihovo pravno državo?


Saj to je res samo če bi bila inšpekcija kaj vredna bi to že zdavnaj naredila samo dokler se po našem podjetju sprehajajo vsi politiki ki jih naš parlament premore ne bo nič boljše.
Edini plus za te tujce ki delajo pri tem podjetju je da dobijo redno mesečno plačo če primerjam razne druge vegrade in podobne firme.
Po mojem je še vedno poanta pri zaposlovanju teh tujcev samo ta da ko ga ne rabijo pokličejo agencijo in zadeva je za podjetje zaključena.

Double_J ::

Manager je Zidar


Zidar, Janković in takšni tipi so nesposobni podjetniki. Preživijo lahko dokler se gremo državni kapitalizem in dogovorjene posle.

Ko teh več ni Zidar propade. Jankovića je pa Janša rešil, ko je hotel tajkunizirati Merkator in bi sedaj ravno tako že propadel.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Ramon dekers ::

Valvoline je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.

Zaposlovanje tujcev je čedalje bl dostopno,tujci so pripravljeni delat karkoli za mizerno mezdo,delovni čas=neomejen,podjetniki sploh ne iščejo domačih delavcev(saj vedo da je večina lenuhov) in se ob morebitni potrebi po delavcih tako obrnejo lokalnim *distributerjem* sužnjev. Vse skupaj je postalo Slovenski nacionalni šport.


Zjasni se. Sem te vprašal po privatnikih ki iščejo delavce, najdem ti jih takoj! Sedaj pa obešaš krivdo na tujce in govoriš da so slovenci lenuhi. Daj spravi se spat, govoriš kontradiktorne stvari.

Niso delavci krivi za nič problem je sistem ki vse dopušča, če bi tvoja pamet to dojela bi bilo drugače.
In sploh nevem koga obtožuješ tiste na zavodu, ali na splošno delavce.

nevone ::

Seveda vse na račun povečanje dobička.


Saj imamo davek na dobiček. Samo kaj ko ga porabimo slabše, kot ga bi porabil lastnik tovarne, ki vsaj kaj proizvaja in investira. Država pa tisti denar v glavnem zagoni za bog ve kaj.

Dejte s zmenit, da gre denar iz davka na dobiček direktno v žep delavca. Že to bo korak naprej. To da ga pobere država, ki z njim dela kot svinja z mehom, je najslabša možna varianta.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ABX ::

Ramon dekers je izjavil:

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.


Tu se gre za pogajanja in koliko si lahko upaš. Lahko ostaneš brez dela, lahko dobiš povišico, ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Valvoline ::

ABX je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.


Tu se gre za pogajanja in koliko si lahko upaš. Lahko ostaneš brez dela, lahko dobiš povišico, ...

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.

Ramon dekers ::

Vajenc je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ne saj ne dvomim v našo pravno državo, me pa čudi kako nekateri vlečejo ven kučana, kot supermana, in to da je v Sloveniji dela na pretek. Res nevem, gee mogoče živim sam v drugi Sloveniji kot vi tukaj. Sicer pa mi ni nihče odgovoril na konkretna vprašanja, tako da greste lahko nazaj malikovat vašega velikega managerja gospoda kučana.

Ti si itak spet vse pomešal. Manager je Zidar, Kučan je le sposoben politik, ki je Slovenijo 10 let uspešno zastopal kot predsednik države. Superman, skrivnostni palček ali škrat iz Murgelj, ki vodi vse niti v državi je zrasel na vašem zeljniku.


Mi poveš kaj konkretnega je naredil tvoj heroj? je pripeljal tujo industrijo, tuja vlaganj v Slovenijo. Poleg tega da še vedno nekaj serje v politiki in ga hočejo pripeljati nazaj ker je levica izgubila vso kredibilnost, je kučan ena velika sramota.

"Danes se pa čudiš svoji omejenosti in zamujenim priložnostim ter obtožuješ bajeslovne lastnosti našega prvega predsednika in najuspešnejšega managerja kar ga je (do sedaj) sproducirala Slovenija."

Če je najboljše kar lahko sproducira slovenija milan kučan, potem smo res v piz... globoko.

Ti žal ne poznaš veliko zgdovine, ali pa živiš pod zemljo in gledaš video kasete iz leta 95 nazaj.

pol3ni ::

Ramon dekers je izjavil:

Valvoline je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.

Zaposlovanje tujcev je čedalje bl dostopno,tujci so pripravljeni delat karkoli za mizerno mezdo,delovni čas=neomejen,podjetniki sploh ne iščejo domačih delavcev(saj vedo da je večina lenuhov) in se ob morebitni potrebi po delavcih tako obrnejo lokalnim *distributerjem* sužnjev. Vse skupaj je postalo Slovenski nacionalni šport.


Zjasni se. Sem te vprašal po privatnikih ki iščejo delavce, najdem ti jih takoj! Sedaj pa obešaš krivdo na tujce in govoriš da so slovenci lenuhi. Daj spravi se spat, govoriš kontradiktorne stvari.

Niso delavci krivi za nič problem je sistem ki vse dopušča, če bi tvoja pamet to dojela bi bilo drugače.
In sploh nevem koga obtožuješ tiste na zavodu, ali na splošno delavce.


Ja točno to hočem povedat da je problem v državi ki dopušča da se to dogaja

ABX ::

Valvoline je izjavil:

ABX je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.


Tu se gre za pogajanja in koliko si lahko upaš. Lahko ostaneš brez dela, lahko dobiš povišico, ...

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.


Na začetku mogoče, ampak sledi prijava in inšpekcija firmi.
Tudi če imaš vse po pravilih, inšpekcija ni prijetna zadeva in v najboljšem primeru ti vzame samo ogromno časa.
Ampak če gledaš izključno za svojo rit ne pričakovat da bo kdo drugi uredil problem zate. V tem primeru bodi tiho, ker problem si prav ti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Valvoline ::

Ramon dekers je izjavil:

Valvoline je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.

Zaposlovanje tujcev je čedalje bl dostopno,tujci so pripravljeni delat karkoli za mizerno mezdo,delovni čas=neomejen,podjetniki sploh ne iščejo domačih delavcev(saj vedo da je večina lenuhov) in se ob morebitni potrebi po delavcih tako obrnejo lokalnim *distributerjem* sužnjev. Vse skupaj je postalo Slovenski nacionalni šport.


Zjasni se. Sem te vprašal po privatnikih ki iščejo delavce, najdem ti jih takoj! Sedaj pa obešaš krivdo na tujce in govoriš da so slovenci lenuhi. Daj spravi se spat, govoriš kontradiktorne stvari.

Niso delavci krivi za nič problem je sistem ki vse dopušča, če bi tvoja pamet to dojela bi bilo drugače.
In sploh nevem koga obtožuješ tiste na zavodu, ali na splošno delavce.

Kolkokrat ti naj še povem,čeprav je kriza in to,sploh pa tu na štajerskem,če si pripravljen delat za 400-500e dela dobiš brez problema.Brezveze mi je naštevat podjetja.

Ramon dekers ::

no potem sva zaključila! Konkretnih odgovorov nisi sposoben dati tako da lahko še tako trobiš koliko dela je dokler dejansko ne utemljiš pač izpadeš moron. To je to

Valvoline ::

ABX je izjavil:

Valvoline je izjavil:

ABX je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

ABX je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Malo spremljam to debato pa se bom še jaz malo vključil.Delam v podjetju kjer nas je nekaj čez 1000 zaposlenih.Delamo večimoma za avtomobilsko ind.Zadnje leto je v podjetju min.200 na novo zaposlenih samo zanimivo da praktično ni slovenca.Vsi so iz nekdanje nam skupne države.Podjetje jih pač zaposluje preko raznih agencij.Seveda vse na račun povečanje dobička.Delajo po 12 ur dnevno, nimajo dopusta, in nobenih pravic.Če se zopet pojavi kriza jih bojo pač samo poslali nazaj preko kolpe in za njih je zadeva končana.
Tako da dokler bo država dopuščala tako svinjarijo glede zaposlovanja tujcev verjetno ne bo nič boljše.Naj jih zaposlijo pod istimi pogoji kot zaposlijo nas pa bomo videli koliko tujcev bojo še zaposlovali.


Prijavi zadevo inšpekciji za delo.
http://www.id.gov.si/si/delovna_podrocj...


ja in kaj bo inšpekcija? da ne bo še sam brez dela ostal.


Tu se gre za pogajanja in koliko si lahko upaš. Lahko ostaneš brez dela, lahko dobiš povišico, ...

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.


Na začetku mogoče, ampak sledi prijava in inšpekcija firmi.
Tudi če imaš vse po pravilih, inšpekcija ni prijetna zadeva in v najboljšem primeru ti vzame samo ogromno časa.

Nič ne boš dosegel,mogoče nekaj le v primeru če si zaposlen za nedoločen čas. In kolk je takih med mladimi ? Razen srečnežev ki so se zaposlili v javnem sektorju, nobedn. Sam sodnih stroškov si lahka nabiješ in nič drugega.

darkolord ::

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?

Ramon dekers ::

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?



škoda časa je da se ukvarjaš z njim govori takšne kontradiktornosti, da te je kar sram da se pogovarjaš z njim. Najprej so krivi vsi na sociali, sedaj so krivi tujci, potem so krivi nesposbni slovenski delavci. Evo to so njegovi odgovori.

Valvoline ::

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?

Sej mogoče da dobim tut jaz brco v rit,nobody is safe. In na to že doug opozarjam-o. Borata & komunajz doo tega ne zanima.

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Valvoline je izjavil:


Nič ne boš dosegel,mogoče nekaj le v primeru če si zaposlen za nedoločen čas. In kolk je takih med mladimi ? Razen srečnežev ki so se zaposlili v javnem sektorju, nobedn. Sam sodnih stroškov si lahka nabiješ in nič drugega.


V javnem sektorju če nisi na vrhu in povezan ni nobene idile. Plače so nizke, problem je drugje, nemotivirani ljudi in preveč zaposlenih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Ramon dekers ::

Valvoline je izjavil:

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?

Sej mogoče da dobim tut jaz brco v rit,nobody is safe. In na to že doug opozarjam-o. Borata & komunajz doo tega ne zanima.


ko boš na sociali, se vprašaj če si res len ali nesposoben da dobivaš teh usranih 229€ in ali so res krivi tujci in ljudje na zavodu!

Valvoline ::

Ramon dekers je izjavil:

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?



škoda časa je da se ukvarjaš z njim govori takšne kontradiktornosti, da te je kar sram da se pogovarjaš z njim. Najprej so krivi vsi na sociali, sedaj so krivi tujci, potem so krivi nesposbni slovenski delavci. Evo to so njegovi odgovori.

Kakšne kontradiktornosti ? A sem povedal nekaj kar ni resnica ?

Double_J ::

Takole vam povem... če bi Rop vodil tisto vlado 2004-2008, bi bili sedaj že pod vodo.

Vendar menim, da bo Pahorju v 4 letih vseeno uspelo potopiti ladjo.
Dve šivanki...

Ramon dekers ::

ABX je izjavil:

Valvoline je izjavil:


Nič ne boš dosegel,mogoče nekaj le v primeru če si zaposlen za nedoločen čas. In kolk je takih med mladimi ? Razen srečnežev ki so se zaposlili v javnem sektorju, nobedn. Sam sodnih stroškov si lahka nabiješ in nič drugega.


V javnem sektorju če nisi na vrhu in povezan ni nobene idile. Plače so nizke, problem je drugje, nemotivirani ljudi in preveč zaposlenih.



kako so ljudje v js. lahko nemotivirani, plača je redna, urnik dokaj ugodne, nadure?!

pol3ni ::

Nič ne boš dosegel,mogoče nekaj le v primeru če si zaposlen za nedoločen čas. In kolk je takih med mladimi ? Razen srečnežev ki so se zaposlili v javnem sektorju, nobedn. Sam sodnih stroškov si lahka nabiješ in nič drugega.


Niti se nimam namena ukvarjat s tem, sem zaposlen za nedoločen čas vendar vem da je to bob ob steno.

Ramon dekers ::

Valvoline je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?



škoda časa je da se ukvarjaš z njim govori takšne kontradiktornosti, da te je kar sram da se pogovarjaš z njim. Najprej so krivi vsi na sociali, sedaj so krivi tujci, potem so krivi nesposbni slovenski delavci. Evo to so njegovi odgovori.

Kakšne kontradiktornosti ? A sem povedal nekaj kar ni resnica ?


ddd, kriviš vse samo tistega ki je res odgovoren ne. Ne krivi revežev za stvari za katere niso sami krivi. Vsaj 98% ne.

Double_J je izjavil:

Takole vam povem... če bi Rop vodil tisto vlado 2004-2008, bi bili sedaj že pod vodo.

Vendar menim, da bo Pahorju v 4 letih vseeno uspelo potopiti ladjo.



glej ti ne razumeš. Ko je Borut vprašal mamo zakaj ga ne pohvali ko naredi dobro stvar mu je le - ta odgovorila: veš Borut nekatere stvari so samoumevne.

Mislim da bi ga morali pohvaliti za dobre stvari, ki jih dela!
Misli če to ni nek defekt od Predsednika potem pa res nevem.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Ramon dekers je izjavil:

Valvoline je izjavil:

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?

Sej mogoče da dobim tut jaz brco v rit,nobody is safe. In na to že doug opozarjam-o. Borata & komunajz doo tega ne zanima.


ko boš na sociali, se vprašaj če si res len ali nesposoben da dobivaš teh usranih 229€ in ali so res krivi tujci in ljudje na zavodu!

Ne skrbi zame,službe najdem takoj.Če ne bo druzga grem spet tovornjaka furat,še na kolenih me prosijo :)
Sej si prebral posta uporabnika @pol3ni
Tam bi lahk 200 domačih zaposlil(tut tvojih prjatlov) pa niso.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

kako so ljudje v js. lahko nemotivirani, plača je redna, urnik dokaj ugodne, nadure?!
Plača je redna ampak nižja, možnosti napredovanja so majhne (ali te celo teptajo in na vse možne načine poskušajo "uničiti")

Ramon dekers ::

Valvoline je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Valvoline je izjavil:

darkolord je izjavil:

Nimaš pogojev oz možnosti za pogajanje,saj če odpreš gobec dobiš brco v rit in za znesek tvoje plače prideta 2 bosančka noter.
Če je tako, zakaj bi pa tebe zaposlili, če nekdo dela isto za pol ceneje od tebe?

Sej mogoče da dobim tut jaz brco v rit,nobody is safe. In na to že doug opozarjam-o. Borata & komunajz doo tega ne zanima.


ko boš na sociali, se vprašaj če si res len ali nesposoben da dobivaš teh usranih 229€ in ali so res krivi tujci in ljudje na zavodu!

Ne skrbi zame,službe najdem takoj.Če ne bo druzga grem spet tovornjaka furat,še na kolenih me prosijo :)
Sej si prebral posta uporabnika @pol3ni
Tam bi lahk 200 domačih zaposlil(tut tvojih prjatlov) pa niso.



hočem ti samo dopovedati, da niso ljudje ki so na sociali krivi da so tam. Vsaj večina ne. In ko govoriš o tovornjakih, no tudi tam plača niso vedno redne, da ne govorim v času stavke js. kjer so prevozniki čakali vmes, so se jim pa tulipani iz nizomske uničili. Škodo je kril sam avtoprevoznik.

Valvoline ::

@moris....
Ne si zatiskat oči,velika večina teh 103000 brezposelnih je lenuhov in tu ni debate.
Nikjer nisem jaz napisal da so Slovenski delavci lenuhi,pravzaprav smo eni med najbl pridnimi in delovnimi v EU. To si me narobe razumel(oz sem jaz narobe napisal v postu da delodajalci ne iščejo več slovenskih delavcev ker so lenuhi,v bistvu sem mislil na brezposelne).

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Rešitev enostavna :
1 sklop
2 Status študenta, ne moreš imeti več kot 6 let.
- Za VII/2 itd, lahko imaš status pod pogojem, da imaš VSE nižje stopnje uspešno zaključeno, stanje se preverja po 6 letih, z dokazilom = diploma, ter dokazilo obstoja pod-diplomskega študija, itd...
- Izpit lahko delaš samo 1x. Predavanja pa si sledijo eno za drugo. Torej imaš predavanje, po predavanju izpit. Prvi padec izpita pomeni avtomatičen konec statusa. Vse nadaljnje študijske vrline ostalo domena samoplačništva.
- Status študenta dobiš nazaj takoj, ko narediš vse izpite za tekoči letnik in nazaj razen v primeru da je minilo 6 let, od prvega vpisa, v katerikoli visokošolsko ustanovo.
- Vsak redno študirajoči državljan republike Slovenije, je opravičen do nadomestila, ki je enak nadomestilu , kot če bi le ta bil na zavodu, pod pogojem da izpolnjuje zgornje tri alineje.
- V primeru da si v rednem delovnem razmerju, si opravičen do nadomestila, pod pogojem, da imaš z delodajalcem podpisano pogodbo o polovičnem delovnem času. Ostalih izjem ni, in se obravnavajo identično, kot redni oziroma samoplačniški študent.
- Izjem ni.
Torej Djordjevi, kakšen problem je napisati tak zakon o malem delu. A sej res, ga ni potrebno, ker nihče ne bo preko študenta delal celi delavnik.
No ampak skoraj verjetno, se bo na koncu kdo oglasil s Semoličevo flaskulo, da ljudje res fizičnega dela za stroji ne morejo opravljati do 65 leta, gospoda pa lahko.

Ajde vas zanima še kakšen drug člen, ali problem, kako se napiše zakon.

Še popravek, ker vem da se bo kdo oglasil.
- 1x letno mora študent dokazovati uspešnost izvajanja študijskega programa
- V primeru da pride do prekinitve rednega študija, kot ga določajo prve tri alineje zakona, mora redno študirajoča oseba, ki so ji bila dodeljena nepovratna sredstva : obvestitvi "pripadajoči" organ, da ne izpolnuje pogojev. V primeru, da organ ugotovi neizpolnjevanje pogojev, je oseba IN družinski člani dolžni povrniti ta sredstva državi. To zajema seveda tudi starše, ki so po zakonu dolžni vzdrževati družinske člane do 26 leta ( torej do starosti, ko lahko otrok toži starše, zaradi vzdrževanja, ko je redno študirajoč)
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Smurf ::

Mr.B je izjavil:

Rešitev enostavna :
2 Status študenta, ne moreš imeti več kot 6 let.

Zakaj bi imel fiksno dobo? Razlika je, če imaš 3 letni ali 6 letni študij. Sam predlagam, da imaš status študenta dokler redno študiraš (se pravi s prvim ponavlanjem že zgubiš status, lahko pa ga dobiš nazaj naslednje leto, če prideš v naslednji letnik).

koyotee ::

zakaj pa ne? on je omenil MAX dobo in ne fiksno!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Smurf ::

Ok, narobe sem se izrazil, zakaj naj bi imeli vsi študentje enako časovno obdobje (vsaj jaz sem razumel, da bi to veljalo za vse). Osebno tudi nimam nič proti nekomu, ki npr. naredi FMF v 4. letih nato pa še ekonomijo v 3. (4+3=7 let). Če nekdo opravlja študijske obveznosti redno naj študira.

Mr.B ::

1. Fiksna doba, je omenjena za to, da omogoči današnjim rednim študentom, ustreznost prvih treh alinej.
2. Fiksna doba omejuje fiktivne študente. Nekdo , ki študira pet let, in študi zaključi uspešno !, lahko gre po petih letih delati še en faks, toda pod pogojem, da uspešno študira tudi v podiplomskem študiju.
3. Fiksna doba tudi omejuje, izkoriščanje, biti večni študent. Večina študijskih programov, je razmerje 2 +3 leta, oziroma večina od večine jih ne presega več kot 5 let.
4. Rešuje problem resnega študenta za Delodajalca. Torej trg regulira, ali je kandidat dober ali ne, torej prisili tekmovanje in kvaliteto študentov, ter dolgoročno počasi prisili na kvaliteto predavateljev, saj bodo morali le ti več znati.
5. Sistem tud omogoči, da delodajalec zaposli uspešnega bodočega diplomanta, za relativno manjši strošek ter predvsem tveganje, saj bodočemu kandidatu tako da praktična znanja, ki jih bo od njega zahteval, ko se bo le ta, po končanem študiju redno zaposlil. To vključuje tudi po-diplomske študije.
6. Sistem ne rešuje problem, nekvalitetnih faksov, sicer je potrebna regulativa, ki bo potrebovala cca 10 let, da se skine papirne fakse, in pridemo do predavateljev, ki imajo znanje, ki ga bodo dali študentom, zaradi katerega dejansko študirajo.
7. Sistem rešuje probleme brezposelnosti, torej izgovora večnih študentov, da drugače pa nebi mogli delati saj smo prevelik strošek, bla la bla, ker se ne bo splačalo.
8. Sistem rešuje, obremenjenost države, ki dejansko ni nič večje, kot če se obdrži trenutni sistem. Sistem prisili delodajalce, da zaposli delovno silo iz zavoda. Seveda točko 7. Avtomatično skine podjetja, kjer se dela za minimalca ali manjše stroške do delodajalca, torej na dolgoročne stroške države, in ne za boljšo statistiko zavoda.
Po šestih letih, od uveljavitve zakona pride do dveh novih členov:
1. Na izpitu lahko padeš samo 1x.
2. 6 letni rok, velja, sedaj samo za študente, vpisana v študijski program, leto uveljavitve tega zakona
3. Za čas rednega študija, se la ta šteje v pokojninsko dobo, oziroma dokler kandidat ustreza prvim trem točkam, že prej objavljenega zakona.
- Vrednost pokojnine, ki se šteje je sorazmerna vrednosti nadomestila, torej če je danes od minimalca 600EUR neto, je to recimo 300EUR osnove za pokojnino. Torej nekomu ne bo smotrno biti večni študent, saj s tako pokojnino ne bo možno preživeti.
- Vsi izredni študentje oziroma študentje, ki izpadejo iz prvotnih treh členov, avtomatično čaš študija ne teče v pokojninsko dobo- Lahko pa si le to plačujejo sami, in so če hočejo biti večni študentje, do izpolnitve starostne meje za upokojitev. Velikost pokojnine, je sorazmerna vplačanemu znesku akontacije za PIZ.
Ok malo je potrebno lahkega poliranja. Torej z vsemi točkami, smatrate, da potrebujemo karkoli regulirati z zakonom o malem delu, oziroma lažni morali raznih Sindikalistov.
Ok kateri je naslednji zakon, ki je potreben obnove.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Tody ::

Mr.B vse lepo in prav ampak v naslednjem mandatu nebi bil izvoljen ker bi preveč ljudem stopil na žulj :) Adijo tvoja 5k plača za skor nič delat :)

Mr.B ::

Tody, ne. Ker vsem da enake možnosti. Delodajalcev je pa manj, kot delojemalcev, torej volilnega telesa. In vsem omogoči ne-diskriminira sredstva za končanje študija. Torej študentje dobijo enormno več sredstev kot jih dobijo sedaj.
Tako spisan zakon, je svetloba leta, pred prodajo megle, vključno z meglo sindikatov o ubogih delavcih pri 65 letih ter odžiranja malega dela.
Prej ko se narod zave da država ni in nikoli ne deluje kot podjetje, ki ga daš v stečaj, prej se bo začelo sistem urejati. No leta 2009 je bilo pridelanih 18 miljard EUR dolga, pri slabih 34 miljardah EUR BDP proizvoda, ampak pravijo da imamo sam cca 5 % BDP primanjkljaja. Da letos je država zrela za stečaj. Ker rast BDP-ja imaš lahko tudi s tem, da nič ne delaš, saj ne delaš stroškov. Samo težava je v tem, da lahko sredstva dobimo le, in samo le, ko uredimo zadeve znotraj. Tu je strah današnje vladajoče elite, ker denarja v štunfih ne bodo mogli koristit.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Tody ::

Se je kdo že spraševal zakaj ljudje,ki znajo tako razmišljat (in jih še zdaleč ni tako malo) ne ukvarjajo s tem? Zakaj se samo neki pijanci, postopači in showmani gredo to? Kaj zavraga počne 90 ljudi v parlametnu?

Mr.B ::

Tody, dokler imamo Djordjevica, ki lima statut, potem ne bo bolje. In bo zagovarjal, da je delo vlade kljub težavam, deluje superlativno boljše kot katerakoli vlada do sedaj. ŠE sploh ko začne ukrepati, ne na svojo iniciativo, ampak po posredovanju že tako očitnega nedelovanja.

Iz cenzurirano političnega članka, medija z imenom Dnevnik prilimam to kar vrjetno Djodjevic smatra uspešna metoda : http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/...
Gradbinci povprečno dolgujejo 83 milijonov evrov na danPo podatkih Umarja je aktivnost v gradbeništvu v tretjem četrtletju lanskega leta dosegla najnižjo vrednost v času krize, število evidentiranih transakcij nepremičnin pa je predstavljalo le še manj kot 48 odstotkov števila iz istega obdobja v letu 2007. "Drastičen upad prodaje nepremičnin je povzročil porast zadolženosti investitorjev in povečanje nelikvidnosti pri (pod)izvajalcih, saj so se ti projekti financirali tudi z neplačevanjem storitev," so poudarili na Umarju. Po podatkih Ajpesa sta imela 1102 gospodarska subjekta iz gradbeništva v juliju 2010 v povprečju za 83,3 milijona evrov dospelih neporavnavnih obveznosti na dan, kar je 7,5 milijona evrov več, kot so te pri 1187 subjektih znašale januarja 2010, 29 srednjih in velikih gradbenih podjetij pa je imelo po podatkih Dursa 30. junija lani 17,5 milijona evrov davčnega dolga, kar je enako skoraj četrtini celotnega davčnega dolga srednjih in velikih podjetij v Sloveniji.

Pozorni bodite, kateri mesec so vzeli za statistiko.
Oziroma, a ne bi bilo lepše in reči, davkoplačevalci, da vi, boste plačali nesposobne managerje, odgovarjal za nesposobnost pa ne bo nihče.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Ramon dekers ::

mene pa zanima kje bomo davkoplačevalci vzeli EUR?


Aja Mr. B obuben zakon si sestavil. samo tole, 300 eur osnove za pokojnino, in nekomu ne bo smotrno biti študent zaradi tega. Ja my ass, sam vem da pokojnin ne bo več. In se vsem mlajšim generacijim j... za njih. Najboljša rešitev je delo na črno, neplačevanje davkov kolikor se pač da. Od davkov tako ali tako nima nihče nobene koristi. Plačujem zobozdravnika, zdravnika ko ga ni, oziroma moram kasneje na privat, če hočem da ne guznem. Tako da je treba ljudstvu prej zagotovti stabilnost sitema, gospodorstva, urediti nadzorne inštitucije, ki bodo delale tako pri velikih podjetjih tipa ala sct, vegrad, ne pa samo zobali malih, ki so že tako ali tako upniki velikih.

Grey ::

Delna rešitev? Real-time AJPES/Ministrstvo za Finance/WTO povezava na finančne transakcije v podjetjih, posledično nagrajevanje podjetij glede na poštenost delitve dobička med delavce (izkorenini se izkoriščanje fizikalcev a la SCT), ni več utaje davkov, država bolje služi.

Kar se pa tiče teh v naslovu omenjenih številk...česa drugega nisem pričakoval. Trobil sem in trobil bom...potrebujemo novo ekonomijo, ker ni vsem potrebno delati. 1000€ vsem, ki samo živijo. Ostalim, ki si želijo delati, pač primerno več na račun nakazat. Welcome to new economy, to technoworld. Prej ko bo, bolje bo. Manj se bodo ljudje prepirali, manj bo nezadovoljstva, manj utrujenosti itd.

Fakse bi pa pustil pri miru. Tista stvar s fiksnim študijskim časom in prekinitvijo statusa po prvem failu na izpitu...človek se moti. Zakon mora biti napisan človeško, ne robotsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

darkolord ::

posledično nagrajevanje podjetij glede na poštenost delitve dobička med delavce (izkorenini se izkoriščanje fizikalcev a la SCT), ni več utaje davkov, država bolje služi.
Storitve se podražijo, država plačuje več in je še bl v minusu.

Grey ::

darkolord je izjavil:

posledično nagrajevanje podjetij glede na poštenost delitve dobička med delavce (izkorenini se izkoriščanje fizikalcev a la SCT), ni več utaje davkov, država bolje služi.
Storitve se podražijo, država plačuje več in je še bl v minusu.

Se podražijo my ass. Po keri logiki? Po logiki ekvivalentnega polnjenja direktorskega žepa?...firme majo dost finančnega bufferja. Sploh glede na to da gre skoraj vse v žepe in praktično nič v R&D...
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A še koga moti, da je študij za diplomirance plačljiv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10822494 (9857) AndrejO
»

Mi smo univerza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16921416 (18110) TESKAn
»

Ali imamo preveč diplomantov s fakultet? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15023013 (20695) BlueRunner
»

Študentsko delo -> "malo delo" (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
59888639 (70576) tx-z
»

Šolski sistem in IT službe (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
9145789 (44549) Nejc Pintar

Več podobnih tem