» »

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

««
32 / 37
»»

BorutO ::

no, en mod sem si potegnil dol samo, pa še to preko nekega curse clineta, kjer ti kaže kam se postaviti, da odkleneš chest oz nekaj kar je pač zaklenjeno ... to pa je vse ...

kmetek ::

BorutO ::

ja ... ampak tu malo smrdi ... Preveč poceni ... na koncu boš kupil, pa uporabljati ne boš mogel, ker je CDkey že v uporabi ;)

BorutO ::

The Elder Scrolls V: Skyrim 29,99€
Downloadable Content For This Game
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn 19,99€
The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire 4,99€
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard 19,99€

Skupaj skoraj 75 eur ... s Steam trgovine ;)

Furbo ::

Ni nujno, jaz sem ga tudi dobil nekje za nekih 16€ legendary edition pa dela b.p.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kmetek ::

nič ne smrdi človek, dobiš 4 keye.

http://www.hotukdeals.com/deals/pc-skyr...

kmetek ::

jaz bi rabil samo DLCje, kdo odkupi igro od mene za 3/4€ ?

BorutO ::

Če je ta igra tako poceni tam - zastonj skoraj, potem so vse igre v takšni ceni ...

suhi ::

Akcije je sicer konec, ampak je bila povsem legit - dobil sem 4 ključe in vsi so delovali normalno, že imam vse na Steamu. Kar v redu za slabih 12€ :)

medenko ::

kje je pa zahvala kmetku?

suhi ::

Nisem izvedel od kmetka, tako da...;)

Jerry000 ::

Mam vprašanje:). Za božička bi rad si naročil to:

http://www.game.co.uk/en/the-elder-scro...

Zdaj me pa zanima, so vse te igre za steam? Skyrim nujno potrebuje steam kajne?Prav tako me zanima, a bo oblivion delu na win8? Ker ima brat Oblivion 5th anniversary in ne dela na win7. Baje niso developerji naredili te verzije kompatibilne z novejšim sistemom, ampak ker to ni nikjer pisalo nisem vedel. Ubistvu je kupil "pokvarjeno" originalno igro. Žalostno. Zdaj pa me skrbi da se ne bo to tudi meni zgodilo, kupil anthologi in potem morrowind in oblivion ne bosta delovala

Iatromantis ::

@Jerry000

Za večino obstoječih gejmov najdeš nastavitve na pcgamingwiki, če boš imel težave z njimi:

Npr. za Oblivion:

http://pcgamingwiki.com/wiki/Oblivion

Furbo ::

Jerry klikni na tisti spletni strani PC Downloads in potem Stram.. le te so za steam...

http://www.game.co.uk/en/games/pc-downl...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

SlimDeluxe ::

Cool wiki, hvala
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Jerry000 ::

Furbo je izjavil:

Jerry klikni na tisti spletni strani PC Downloads in potem Stram.. le te so za steam...

http://www.game.co.uk/en/games/pc-downl...


Rad bi kupil spil v skatli in ne samo key za download:)

Iatromantis je izjavil:

@Jerry000

Za večino obstoječih gejmov najdeš nastavitve na pcgamingwiki, če boš imel težave z njimi:

Npr. za Oblivion:

http://pcgamingwiki.com/wiki/Oblivion


Oblivion dela lepo, problem je oblivion 5th anniversary. Na Bethesda al kaj so sem pisal, 3 mesece mi ze odgovarjajo kaj narediti in nic ne dela. Zato me skrbi ker oni nic niso napisal da ne dela. Navadna verzija k jo mam na steamu pa lepo dela. In ta link je navadna verzija in ne 5th anniversary.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Jerry000 ::

sem malo pogledal viki ampak ja...tukaj na wiki je samo obična verzija Oblivion, nimajo napisan niti za GOTY niti za Anniversary. Ma kdo od vas Oblivion 5th anniversary?

Furbo ::

Saj škatle so kul, dokler ne ugotoviš da je s poštnino to 2x dražje, je bolje imeti 2 igri kot eno + navlaka. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jerry000 ::

Furbo je izjavil:

Saj škatle so kul, dokler ne ugotoviš da je s poštnino to 2x dražje, je bolje imeti 2 igri kot eno + navlaka. :)



To pa ni res kar si napisal:). Samo vedit morš kje kupovat, v SLO 100% se ne splača. Jaz iz londona naročam in je poštnina 1EUR ;). Tko da sem ugotovil da škatle vedno kupim za moje naj špile:). Navlaka pa ni ker delam malo kolekcijo mojih naj iger:). Ampak pri tem me je zasral Bethesda, ker sem kupil njihou original špil in ne dela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

BorutK-73 ::

Jerry000 je izjavil:

To pa ni res kar si napisal:). Samo vedit morš kje kupovat, v SLO 100% se ne splača. Jaz iz londona naročam in je poštnina 1EUR ;). Tko da sem ugotovil da škatle vedno kupim za moje naj špile:). Navlaka pa ni ker delam malo kolekcijo mojih naj iger:). Ampak pri tem me je zasral Bethesda, ker sem kupil njihou original špil in ne dela...

Si probal piratsko verzijo za test če dela?

GamerBoy ::

Izjemno razočaran nad špilom, ki mi deluje kot, da ni nikoli sploh bil mišljen za PC oz tipovnico in predvsem miško, ker premikanje miške ima lep delay (mogoče zaradi lockanja na 60fps ? )...Da prevelike občutljivosti miške ne omenjam in sem moral neštetokrat zapreti in ponovno zagnati igro, da sem jo nastavil po meri v samemu configu igre.

Če bi jo kupil bi bil razočaran in pošteno jezen...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Jerry000 ::

BorutK-73 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

To pa ni res kar si napisal:). Samo vedit morš kje kupovat, v SLO 100% se ne splača. Jaz iz londona naročam in je poštnina 1EUR ;). Tko da sem ugotovil da škatle vedno kupim za moje naj špile:). Navlaka pa ni ker delam malo kolekcijo mojih naj iger:). Ampak pri tem me je zasral Bethesda, ker sem kupil njihou original špil in ne dela...

Si probal piratsko verzijo za test če dela?


Nisem...samo kaj bi mi pomagalo? Če mam originalno igro in če sem plačal bi rad to igro igral in ne piratsko.

BorutO ::

Hehe .. zato pa je steam market za steam. pa miljon procentov bo delalo .. edino če boš mel računalnik v k. pol ti pa res ne bo ...

Meizu ::

GamerBoy je izjavil:

Izjemno razočaran nad špilom, ki mi deluje kot, da ni nikoli sploh bil mišljen za PC oz tipovnico in predvsem miško, ker premikanje miške ima lep delay (mogoče zaradi lockanja na 60fps ? )...Da prevelike občutljivosti miške ne omenjam in sem moral neštetokrat zapreti in ponovno zagnati igro, da sem jo nastavil po meri v samemu configu igre.

Če bi jo kupil bi bil razočaran in pošteno jezen...


1. za stuttering uporabiš hi algo boost, ki je (vsaj) pri meni rešil problem in deluje sedaj tekoče kot maslo
2. mouse sensitivity nastaviš direkt v igri.

Jerry000 ::

BorutO je izjavil:

Hehe .. zato pa je steam market za steam. pa miljon procentov bo delalo .. edino če boš mel računalnik v k. pol ti pa res ne bo ...


Ok, se vedno me zanima kar sem napisal.

GamerBoy ::

V igri se sensitivity žal ne da normalno štelat,ker dam na najnižje pa je še vedno 4x prehitro za moj okus in to ni prva igra kjer sem imel tovrstno težavo. Recimo FC3 je bila ista zadeva in zanimivo, da je bila tudi xbox izpeljanka. Te konzole prav uničujejo streljačine pa recite karkoli hočete, ampak tipkovnica&miš sta pač za streljačine še vedno topshit in vse ostalo izgleda kot da voziš avto s pomočjo sušilnika za lase.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Jerry000 ::

GamerBoy je izjavil:

V igri se sensitivity žal ne da normalno štelat,ker dam na najnižje pa je še vedno 4x prehitro za moj okus in to ni prva igra kjer sem imel tovrstno težavo. Recimo FC3 je bila ista zadeva in zanimivo, da je bila tudi xbox izpeljanka. Te konzole prav uničujejo streljačine pa recite karkoli hočete, ampak tipkovnica&miš sta pač za streljačine še vedno topshit in vse ostalo izgleda kot da voziš avto s pomočjo sušilnika za lase.


Vecina mojih frendov je iz miske in tipkounice sla na gamepad (xbox, ps3), nazaj na mis in tipkounico nocjo nikoli vec. Tko da kar pravis ni res, odvisno kako si vajen

BorutO ::

Našel sem odlično kodo, ki naredi igro malo manj laga oz. da manj šteka. Če je kdo probal kodo "teofis" ... malo se spremeni slika + barve, samo ni kaj preveč moteče. Igra sicer meni dela super brez te kode, probleme midela mapa, ko se prikažejo oblaki, začne mapa štekati. Če mapo pogledam v kakšni hiši, potem mapa dela super, ker ni prikazanih oblakov. Mogoče kdo ve, kako jih izklopim?

54j0 ::

BorutO je izjavil:

Našel sem odlično kodo, ki naredi igro malo manj laga oz. da manj šteka. Če je kdo probal kodo "teofis" ... malo se spremeni slika + barve, samo ni kaj preveč moteče. Igra sicer meni dela super brez te kode, probleme midela mapa, ko se prikažejo oblaki, začne mapa štekati. Če mapo pogledam v kakšni hiši, potem mapa dela super, ker ni prikazanih oblakov. Mogoče kdo ve, kako jih izklopim?


Za konzolne/ini ukaze ne vem, so pa za to mod-i.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/64...

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/25...?

paco ::

Jerry000 je izjavil:

Vecina mojih frendov je iz miske in tipkounice sla na gamepad (xbox, ps3), nazaj na mis in tipkounico nocjo nikoli vec. Tko da kar pravis ni res, odvisno kako si vajen



Mogoče pa nočejo zato, ker jim je laže obrnit igro brez razmišljanja s pritiskanjem štirih knofov.
Se popolnoma strinjam s spovedničarjem, konzole uničujejo igre. Pa ne samo konzole, nažalost pretežno ljudje. Itak da se skoraj vsi raje zleknejo na kavč, zgrabijo kontroler in spammajo. Pa še, bolj enostavna je igra za igranje, več ljudi jo bo kupilo, več denarja se bo preteklo v založniške žepe.

Vsaka čast, če komu uspe obrniti naprimer neverwinter nightse z gamepadom - aja saj res, premalo knofov..
It iz aj.

SlimDeluxe ::

Saj ni rekel da gre za konzole.
Tudi jaz osebno igram Skyrim z Xbox 360 gamepadom. Če imaš gamepad nimaš takoj auto-aim in press X to win. V bistvu mi je bilo zelo težko, sploh z lokom streljati, dokler se nisem navadil (pomoje ene 50 ur gameplaya).
Razlika pa je v tem, da vsaj malo preprečujem karpalni sindrom in so roke v bolj naravnem položaju, pa še sedim lepše (bolj naslonjen nazaj), ker nisem z rokami priklenjen na mizo. Vseeno pa tipkovnico rabim za quick save, pa kakšen screen narediti.
SkyUI pa popolnoma podpira tudi gamepad, tako da resnično ne vem kaj naj bi kao zgubljal z uporabo le-tega.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

paco je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Vecina mojih frendov je iz miske in tipkounice sla na gamepad (xbox, ps3), nazaj na mis in tipkounico nocjo nikoli vec. Tko da kar pravis ni res, odvisno kako si vajen



Mogoče pa nočejo zato, ker jim je laže obrnit igro brez razmišljanja s pritiskanjem štirih knofov.
Se popolnoma strinjam s spovedničarjem, konzole uničujejo igre. Pa ne samo konzole, nažalost pretežno ljudje. Itak da se skoraj vsi raje zleknejo na kavč, zgrabijo kontroler in spammajo. Pa še, bolj enostavna je igra za igranje, več ljudi jo bo kupilo, več denarja se bo preteklo v založniške žepe.

Vsaka čast, če komu uspe obrniti naprimer neverwinter nightse z gamepadom - aja saj res, premalo knofov..


Dej razlož prosim tvojo logično povezavo, kaj ima tukaj tipkovnica/miška povezo z razmišlanjem? Loool

paco ::

Slim, spovedničar je načel debato o kontrolerju s tem kako konzole uničujejo streljačine, kar je res. Auto aim -> pobij vse sovrage -> next level. Tudi ostali žanri na konzolah niso dosti boljši, porti na PCje pa tudi vemo kakšni so.

Jerry, če ne vidiš širše slike mojege objave ti nimam kaj pomagati. Point je, konzole poenostavljajo igre. Saj tudi tipkovnico in miško lahko priklopiš na konzolo, pa ti ostale tipke ne koristijo za kaj več kot chitchat. Se ti zdi da tvoji možgani bolj delujejo, ko rešujejo poenostavljene probleme? Smej se, jaz se smejim tebi.


Btw, retorično vprašanje. Enough offtopic.
It iz aj.

Jerry000 ::

paco je izjavil:

Slim, spovedničar je načel debato o kontrolerju s tem kako konzole uničujejo streljačine, kar je res. Auto aim -> pobij vse sovrage -> next level. Tudi ostali žanri na konzolah niso dosti boljši, porti na PCje pa tudi vemo kakšni so.

Jerry, če ne vidiš širše slike mojege objave ti nimam kaj pomagati. Point je, konzole poenostavljajo igre. Saj tudi tipkovnico in miško lahko priklopiš na konzolo, pa ti ostale tipke ne koristijo za kaj več kot chitchat. Se ti zdi da tvoji možgani bolj delujejo, ko rešujejo poenostavljene probleme? Smej se, jaz se smejim tebi.


Btw, retorično vprašanje. Enough offtopic.


Poenostavljeno je samo merjenje pri FPS (ne rabiš razmišlat). Sem tudi jaz igral na konzoli, tko da vem. Ampak point je da 2 frenda sta zlo dobra v FPS na konzolih, oba služita denar s tem ko hodita po tekmovanjih. Pač, stvar navade, jaz bi tut raj na gamepad igral pa na kavču, bol udobno, in use maš pri roki

54j0 ::

Popolnoma verjamem, da se da igrati FPS na konzoli, ko se privadiš. Tudi na miš in tipkovnico se je treba privajati, če ju še nikoli prej nisi uporabljal. Ampak, kako bi zgledalo, če bi se med sabo pomerila dva pro (ali "pro") igralca z obeh svetov? Eden z joypad-om, drugi s kombinacijo miši in tipkovnice? Mislim, da bi tisti s ploščkom bolj tenko piskal.

Truga ::

Po internetu so zgodbe ko je mislim da microsoft dal en njihov FPS iz xboxa na iste serverje kot PCjase, interno testno, al neki u tem stilu. Na koncu so se odlocili da tega ne bojo nardil, ker so PCjasi popolnoma unicl konzolase. FPS pac ni misljeno da igras na lamepad, tko k simulacijo ne igras na misko, ampak na joystick/volan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Jerry000 ::

54j0 je izjavil:

Popolnoma verjamem, da se da igrati FPS na konzoli, ko se privadiš. Tudi na miš in tipkovnico se je treba privajati, če ju še nikoli prej nisi uporabljal. Ampak, kako bi zgledalo, če bi se med sabo pomerila dva pro (ali "pro") igralca z obeh svetov? Eden z joypad-om, drugi s kombinacijo miši in tipkovnice? Mislim, da bi tisti s ploščkom bolj tenko piskal.


Piskal nebi čisto nič, ti sploh veš kok hitro lahko nameriš z gamepadom? Isto hitro kot miško. Tisti ki 10 let igra FPS na gamepad te poje. Če (spet smo tam, če, če, če, če,...) se pomerita 2, en na tipk.,miš, en na gamepad, bi bla zelo tesna. Oglej si malo posnetke igralcev ki znajo igrat na gamepad. Sej tko dans povprečni razmišljajo, da je gamepad manj uporaben za FPS, ampak ko vidiš v praksi kako laufa, to sploh ni res. Sem na lastne oči videl, in sem tipa "dokler ne vidim ne verjamem"

PARTyZAN ::

Bullshit. Analog stick ima neko definirano maksimalno hitrost, ko ga potisneš v skrajno lego, te težave pri miški praktično ni. Si lahko najboljši konzolaš na svetu, pa te bo vsak povprečen quaker z miško sesul, da boš zvezde videl.

mn ::

PARTyZAN je izjavil:

Bullshit. Analog stick ima neko definirano maksimalno hitrost, ko ga potisneš v skrajno lego, te težave pri miški praktično ni. Si lahko najboljši konzolaš na svetu, pa te bo vsak povprečen quaker z miško sesul, da boš zvezde videl.


Lahko si najboljši quaker na svetu, pa te bo nekdo z auto-aim in wallhack botom sesul, da boš zvezde videl :)

Itak, da si z miško hitrejši in natančnejši, ampak nekateri igramo zaradi izziva. In gamepad je s tega stališča odličen. Je pa treba malce več skilla kot pa noobi na PCju, ki drugega kot miške ne znajo uporabljati.

BTW, zgoraj je nekdo trdil, da ima gamepad 4 gumbe. Sicer ne vem če je že kdaj v živo videl gamepad ampak za XBox 360 ima 2 analogni gobici + 2 analogna triggerja + en 8 smerni križec (čeprav tako slab da so uporabne 4 smeri) + 8 gumbov + 1 sistemski gumb (XBox znak).

Truga ::

Jaz mam pa tole ustekan v PC. Sem tipa "right tool for the job".





http://ic.tweakimg.net/ext/i/1314603094...



mn ::

Mimogrede, mislim da je Shadowrun omogočal skupno igranje med PC in XBox360 userji.

suhi ::

Podobno kot Truga imam tudi jaz vse igratorje in se ne zmrdujem po nepotrebnem nad gamepadi, ki so za nekatere zvrsti pač alfa in omega. Govorim predvsem o tretjeosebnih igrah vseh vrst, za katere so kot nalašč. Tipkovnica in miška pa še vedno vladata pri prvoosebnicah in strategijah. Najmanj pri slednjih ju gamepad nikoli ne bo zamenjal, pa tudi pri prvoosebnih streljačinah si tega skoraj ne morem predstavljat. K igranju Skyrima se pravkar tudi sam spravljam, nisem se pa še odločil, kako ga bom igral, ker berem, da je bil narejen bolj za gamepade. Bom za hec poskusil najprej s padom.

mn ::

suhi je izjavil:

Podobno kot Truga imam tudi jaz vse igratorje in se ne zmrdujem po nepotrebnem nad gamepadi, ki so za nekatere zvrsti pač alfa in omega. Govorim predvsem o tretjeosebnih igrah vseh vrst, za katere so kot nalašč. Tipkovnica in miška pa še vedno vladata pri prvoosebnicah in strategijah. Najmanj pri slednjih ju gamepad nikoli ne bo zamenjal, pa tudi pri prvoosebnih streljačinah si tega skoraj ne morem predstavljat. K igranju Skyrima se pravkar tudi sam spravljam, nisem se pa še odločil, kako ga bom igral, ker berem, da je bil narejen bolj za gamepade. Bom za hec poskusil najprej s padom.


Glede strategij je pa res. Mission imposible z gamepadom. Bom pa tudi jaz igral Skyrim z njim.

Meizu ::

Igral sem z obojim in gampead se lahko skrije nekam. Z miško si veliko bolj natančen, sploh pa tale auto aim je za bruhat. Imam cel čas občutek da me nekdo nadzoruje. In tako sem romal nazaj na staro dobro miš.

Če si potegneš mod skyUI imaš vmesnik, ki omogoča, da si iteme pripopaš na številčnico, kar pomeni, da lahko šaltaš med skilli, itemi itd. na klasičen način, torej tipke 1-9.

suhi ::

Normalno, da si veliko bolj natančen, ampak če igraš kot Warrior natančnost na daljavo ni ravno bistvenega pomena :) Za tistih par puščic iz loka se bom pa že navadil, pri čemer bom Auto aim kajpak izklopil. Če mi ne bo pasalo, pa bom pač presedlal na tipkovnico in miško - velika prednost PC-jev je v svobodi izbire, kar se tega tiče. Modov sem si tudi priskrbel že en kup, predvsem seveda vizualnih, med ostalimi pa je tudi SkyUI.

Jerry000 ::

Meizu je izjavil:

Igral sem z obojim in gampead se lahko skrije nekam. Z miško si veliko bolj natančen, sploh pa tale auto aim je za bruhat. Imam cel čas občutek da me nekdo nadzoruje. In tako sem romal nazaj na staro dobro miš.

Če si potegneš mod skyUI imaš vmesnik, ki omogoča, da si iteme pripopaš na številčnico, kar pomeni, da lahko šaltaš med skilli, itemi itd. na klasičen način, torej tipke 1-9.


Ql, js bi prisegal na gamepad če bi imel konzolo, mi je bolje igrati:)

Furbo ::

A si kak zloben bot, ali vedno čudno govoriš. Jaz tole ne bom klikal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

SlimDeluxe ::

Offtopic. Kako to da je na njegovem postu gumb "predlagaj izbris"? Prej je pisalo spodaj predlagal izbris: Furbo. Zdaj sem pa še jaz kliknil in piše predlagal izbris: SlimDeluxe
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Furbo ::

Morda ker je bil povsem na sveže registriran.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

GMT7 ::

Jerry000 je izjavil:


Ql, js bi prisegal na gamepad če bi imel konzolo, mi je bolje igrati:)



Jaz imam več kot 2 jurja ur z gamepadom v Skyrimu.
Kadar se mojim prijatlom z mišjo in tipkovnico zatakne, mi pošljejo savegame, pa jaz dokrajčim, kar njim ne rata.
Ne pomeni to, da sem jaz u iber dober in oni štorasti, samo povem kako je. ;)

Aja, igram first person. :D
««
32 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864170802 (3187) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767713 (3031) oo7
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142187 (8994) oo7
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12022833 (6508) Twixz

Več podobnih tem