» »

Starfield

Starfield

««
40 / 40
»
»»

jijetelu ::

Gregor459 je izjavil:

jijetelu je izjavil:

Nc, morem reči,da je po vsem tem casu Starfield in vas najjaci heroj Todd H. povsem upravičil pričakovanja, GOTY definitivno, tud drugo leto zapored

:D:D:D:D

RIP Bethesda, tko kot Blizzard, Ubisoft ipd....


Bethesda ima močno zaledje Microsoft.


A Blizzard pa ne al kaj ? :) Kar se mene tiče lahko imajo neomejeno denarja, pa redno videvamo, da to ni nobena garancija za spodoben spil. Kreativno so bankrotiral ze zdavnaj, niso več sposobni naredit t.i. dobre igre in ce upoštevamo vse te zdrahe, k se dogajajo v takih firmah, skoraj ni rešitve, razen če bo odpustili cist vse, pa zaposlili neke nove ljudi, sam to pa ni mogoče pri firmah, kjer odloča samo in zgolj denar. RIP

Gregor459 ::

30 eur je visoka cena za dlc.

Izi ::

Gregor459 je izjavil:

30 eur je visoka cena za dlc.

Ja, se strinjam. Kdor še nima naj raje počaka da pade pod 20 €.

Meni je sicer všeč ampak komur Starfield do sedaj ni bil všeč mu tudi Shattered Space ne bo. Ni nič novega samo še več Starfielda.
Za povrh pa nova zgodba ni prav nič lahkotna in je bolj namenjena starejšim igralcem. Spletke, prevare, politika, verski fanatizem, rivalstvo med različnimi hišami in podobno.
Bi rekel da komur ni bila všeč zgodba Ryujin Industries, mu tudi ta ne bo. Je sicer precej različna, ni vohunska, in precej daljša ampak je v podobnem tonu političnega spletkarjenja.

nekikr ::

Zgodba Ryujin ni bila slaba, ampak kaj ko je bil gampley katastrofalen. Spomnim se samo, da sem šel do enega, loading screen, loading screen, loading screen, podtaknil nekaj, brez kakršnegakoli truda, 4x loading screen in done! Naslednja "spletka". Če ne bi bilo loading screenov bi celo tisto zgodbo naredil za 5 minut.

Recenzije so katastrofalne. 5,6 je nekje ocena. Najbrž dovolj za Game of the year nagrado, Best DLC of the decade nagrado, Best everything in 2024 nagrado. Kaj več od tega pa ne.
««
40 / 40
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36876233 (990) todman74
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11924741 (510) oo7
»

Avowed (Obsidian Entertainment)

Oddelek: Igre
474750 (313) oo7
»

Baldur's Gate 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26735167 (5594) oo7

Več podobnih tem