» »

Fallout 76

Fallout 76

Izi ::

M-Power, a si preorderal? Imam občutek, da si ti edini navdušenec, ki še spremlja kaj se dogaja s to igro :P

oo7 ::

Izi je izjavil:

M-Power, a si preorderal? Imam občutek, da si ti edini navdušenec, ki še spremlja kaj se dogaja s to igro :P



Nisem in ne bom ):

Prvi razlog ni SP drugi ni na Steam-u.


Bom pa igral Fallout New California čez dobrih 22 ur :) - https://www.moddb.com/mods/falloutproje...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Bom pa igral Fallout New California čez dobrih 22 ur :) - https://www.moddb.com/mods/falloutproje...

Cool :D
Malo poročaj, kako jim je uspel tale Mod. Če so ga delali celih 7 let, in ga je za 7 GB, nekaj že mora biti.
Če prav razumem je treba imeti Fallout: New Vegas, potem pa čez naložiš tale Mod, ki je zastonj.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bom pa igral Fallout New California čez dobrih 22 ur :) - https://www.moddb.com/mods/falloutproje...

Cool :D
Malo poročaj, kako jim je uspel tale Mod. Če so ga delali celih 7 let, in ga je za 7 GB, nekaj že mora biti.
Če prav razumem je treba imeti Fallout: New Vegas, potem pa čez naložiš tale Mod, ki je zastonj.



Ja imeti moraš F:NV ta mod je pa zastonj.
Jaz ravnokar nalagm Fallout: NV na Steam in je velik 9 GB torej če je MOD 7 GB mora biti kar velik.

Zmajc ::

BigWhale ::

Najbrz si hotu rect 'pathetics', a ne? Ampak, ja, kr mal zalostn. :))

oo7 ::

Fallout 76 (minimum):
Requires 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz or equivalent
Graphics: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Storage: 60 GB of free disk space




Fallout 76 (Recommended):
Requires 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8.1/10
Processor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Graphics: Nvidia GTX 970 4GB / AMD R9 290X 4GB
Memory: 8 GB RAM
Storage: 60 GB of free disk space

oo7 ::

Fallout 76 - Official Live Action Trailer

oo7 ::

Fallout 76 - Tales from The West Virginia Hills: The Mothman Cometh! Video


Fallout 76 - Tales from The West Virginia Hills: Sideshow Snallygaster Video


Fallout 76 - Tales from The West Virginia Hills: Curse of the Wendigo! Video


Fallout 76 - Tales from The West Virginia Hills: Who Goes There?: The Strange Encounter In Flatwoods


Fallout 76 - Tales from The West Virginia Hills: The Beast of Grafton Video

Berni_01 ::

Igra kdo?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Jst ::

Kur*evo mačeto sem iskal pet minut, ko sem prišel do tistih tronogih "zap-zap" robotkov, me je tolikokrat vrglo ven, da sem obupal. Če je to mesec pred izidom, bodo morali delati take nadure, da se jim bo strgalo, pa še siguren sem, da bo po izidu potrebno vsaj mesec dni, če ne več, da bodo izdani patchi naredili igro stabilno. FFS! :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

An issue with the Fallout 76 PC beta is forcing some to redownload the game
https://www.pcgamer.com/bethesda-asks-u...



Ohhh jaaa :|


Hackers Have Already Found A Way To Cheat In The 'Fallout 76' Beta
https://www.forbes.com/sites/davidthier...

oo7 ::

Fallout 76 (BETA) vs Fallout 4 | Direct Comparison

Zmajc ::

Po tem kaj sem videl v beti je F76 kot da bi gledal early access alfa verzijo fallouta 4 z dodanim multiplayerjem.

Igra ni vredna 20EUR kaj šele 60...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

pozitivno:
- exploration je zanimiv
- crafting ajde recimo tudi
- napredovanje z perk kartami je zanimivo.

negativno:
- grafika je za danšnje razmere nagravžno ogabno grda
- combat je brez VATS-a kot ga poznamo v fallout 3/4 nagravžno lesen, gunplay je na nivoju iger z 90-tih.
- v char creation sem med ustvarjanjem lika poslušal nekega nemškega gamerja ker je mikrofon po defaultu takoj vklopljen za vse, na začetku sem mislil da je to nek voice over z igre...
- ko igraš sploh nimaš občutek da bi bila kaka koli glavna zgodba, samo dolgočasni fetch side questi ... brez 1 npcja okoli.
- drugi igralci, razen če igraš v co-op z kakimi kolegi bolj motijo. Skoraj vse ki sem jih srečal so igro igrali kot solo in se izogibali stikov z drugimi. Ko moraš za kak kvest craftat določene iteme je prav smešno ko moraš čakat druge igralce da crafting benche sprostijo da lahko ti kaj narediš. Bo zanimivo ko te bo kak jezni gamer razbil ker se mu ne bo dalo čakat da ti kaj scraftaš.
- kontrole so prav očitno portane za konzole, za PC se niso potrudili 1% da jih naredijo bolj logične, base building ima obupne kontrole.
- mikrotransakcije
- še bi se našlo kaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Jst ::

Zmajc: tudi jaz sem imel občutek, kot da igram igro, ki je še v alpha fazi. Čez dober teden je izid in ne vidim, kako bodo vse zglancali*, kar je prav smešno/žalostno. Že kar vidim, kako se bodo popravki pretakali vsakih par dni. Trenutno izgleda, da so čisto falili s to igro.

*(vsaj za PC, kakšno stanje je na konzolah, ne vem)

Folk ki dela isti quest, kot ti. OMG! Upam, da bom igral z pregovorno vljudnimi Angleži in se bomo lepo v vrsto postavili in ne prehitevali. LOL :))

Questi, ki sem jih delal: 1. Go kill/rescue something. Ali: 2. Find a object ali igranje "fetch z psom" v IRL. In ko raziskuješ za quest, greš iz enega terminala na drug terminal. Krat 100, ker so vsi po istem kopitu.

Grafton Monter, ali Honey Beast - grafika kot iz prejšnjega desetletja.

Holotapes z vsebino po pol ure. Blablabla.

...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Ja, Assassin's Creed Odyssey in Red Dead Redemption 2 sta nas razvadila z odlično grafiko. Že Fallout 4 je imel precej podpovprečno grafiko za leto 2015, v zadnjih treh letih je bil pa tako velik grafični preskok, da je tale Fallout 76 že prav patetično grd >:D

Jst ::

Grafika je zame drugotnega pomena. Razen če je na nivoju xbox360. Kar Grifton Monster, ko sem ga videl, dobesedno je.

Problem je gameplay. Posilili so z nekim čudnim always online, s katerim niso vedeli kaj točno hočejo narediti.

Fallout je bil zame vedno RPG z poudarkom na nori zgodbi in zaje*ancijo, ki je v Fallout svetu. Ter različnimi možnosti, kako si se lotil questa. Ter potem posledice v svetu. Fallout 1 in 2 sta klasiki. Fallou 3 sem preigral in bil zadovoljen.

Fallout New Vegas žal nisem igral.

Fallout 4 kupil, ampak ga nisem igral, ker nisem imel časa.

Kar sem videl v predstavitvi 76 sem si rekel, da bi bilo zanimivo za 30 minutne seanse in kupil. In me je Beta zelo razočarala, ampak sem hopefull, da me bo potegnila, da ko bom imel čas, bom lahko igral 30min seanse, brez da bi pozabil "kako igrati," vse zgodbe, na katere sem naletel... Recimo Far Cry 5 sem odigral skoraj do konca, ampak pojma nimam več, kaj se je dogajalo. Razen premise, da so vsi high, na neki rastlini.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:


Fallout New Vegas žal nisem igral.

Fallout 4 kupil, ampak ga nisem igral, ker nisem imel časa.



Kar preigraj New Vegas in Fallout 4 ne bo ti žal.

Matej_K ::

Jaz sem vse tri, pa študiram da bi šel preigrat še 1x Fallout 3. Nevem Washington DC mi je največji pečat pustil...
... .. .

oo7 ::

FAllout 76 na PS4 zavzame 45GB prostora. Prvi patch ob izidu pa bo zavzel še dodatnoh 51 GB prostora :))

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

FAllout 76 na PS4 zavzame 45GB prostora. Prvi patch ob izidu pa bo zavzel še dodatnoh 51 GB prostora :))


Vsak preload te igre je čisto brezveze nalagat. Patch dejanko ni "patch" ampak nove verzija igre.

Osebno sem šel in kupil RDR2 in ko primerjam svet ter grafiko ko raziskušeš je kot da primerjaš igre z različnih dekad. To ni igra ki si zasluži da bi bila na trgu.

HighBane ::

Zmajc je izjavil:

oo7 je izjavil:

FAllout 76 na PS4 zavzame 45GB prostora. Prvi patch ob izidu pa bo zavzel še dodatnoh 51 GB prostora :))

Vsak preload te igre je čisto brezveze nalagat. Patch dejanko ni "patch" ampak nove verzija igre.
Osebno sem šel in kupil RDR2 in ko primerjam svet ter grafiko ko raziskušeš je kot da primerjaš igre z različnih dekad. To ni igra ki si zasluži da bi bila na trgu.


No no, če ne maraš igre s kavbojci ti jih ni potrebno igrat, ne morejo biti vse igre v post apocalypse okolju. Vsi drugi hvalijo R2DR2. /s :D

Resno, Bethesda igre se ne prodajajo zaradi grafike, combata in (bug free) kvalitete, temveč zaradi unikatnega post-apocalypse sveta katerega raziskuješ v katerem najdeš veliko tehnoloških čud.
Kar se tiče Fallout 76 lets wait and see. Kar sem gledal na twitchu je bilo kar zanimivo. Zdaj pa vprašanje, kam bo šla meta (forced PvP)

kitl76 ::

Mislim, da je govoril o Fallout 76 in ne o RDR2.

Zmajc ::

kitl76 je izjavil:

Mislim, da je govoril o Fallout 76 in ne o RDR2.


yep

oo7 ::

HighBane ::

kitl76 je izjavil:

Mislim, da je govoril o Fallout 76 in ne o RDR2.


Sem mislil, da je očitno, samo je šlo mimo tudi z "/s" oznako...

oo7 ::

Zmajc ::

Ha ha kera šlamparija, še beta clienta ni mogoče uninštalirati po releasu ker "nisi lastnik igre".

MrNighthawk ::

Prva nuklearka je že padla... https://www.theverge.com/2018/11/15/180...

Zmajc ::

BigWhale ::

O lej, mikro transakcije. :')

Jst ::

Žalostna situacija: Vneseš search query "Fallout 76 Review" in dobiš na prvih dveh straneh (prvih 20 rezultatov) same pozitivne opise.

In najdeš takšne dragulje:

Forbes' Paul Tassi argues that Fallout 76 features many "aspects that make it feel like a traditional Fallout game", and it is that which is allowing the writer to enjoy it.


>traditional Fallout game

Amm, ne.

Na drugi strani Zemlje, v Avstraliji, imajo drugačno mnenje:

Reviewer Leo Stevenson has branded it "a messy, frustrating, confusing bore", one he is "finding it very hard to recommend to others".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zmajc ::

Jaz bi za reviewerje uvedel obvezno to da morajo igre kupiti sami. Me zanima če bi imeli tako pozitivno mnenje če bi v končno oceon vkalkulirali koliko denarja so za to skropucalo dejansko plačali.

Open critic score v tem moomentu: 54%

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Fallout mi je ena izmed najboljših serij in sem bil razočaran prvo, ker ni bilo kampanije in, ker ni prišla na Steam. Ampak zdaj sem pa prav vesel, da ni prišla na Steam, ker bi jo najbrž kupil ob izidu, ker je pač Fallout.

No tale video pove veliko

oo7 ::

Launching 3 NUKES in Fallout 76 CRASHES THE SERVER

YesMan ::

Zdaj pa primerjajmo ta kup nesreče z Red Dead Redemption 2 na primer (kjer še seveda tudi popolnoma zastonj prihaja zraven RDR Online) in se zamislimo, da OBOJE stane popolnoma enako: 60€.

Totalna sramota za takega velikana v industriji, kot je Bethesda.

ABX ::

Ta Fallout je nekaj neverjetnega.
Kako jih ni sram?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Gregex ::

Zato se pa počaka, da cena pade. V roku pol leta pričakujem ceno okrog 20€, kot vse bethesdine igre. Kupil jo bom pa pri 10€. :))

Zmajc ::

Najbolj osupljive pa so njihove izjave da so "vajeni svojih avtorskih orodij" in jih ne mislijo nehat uporabljat.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

FAllout 76 na PS4 zavzame 45GB prostora. Prvi patch ob izidu pa bo zavzel še dodatnoh 51 GB prostora :))



Fallout 76 Update Version 1.02 Is Out Now, Requires Another 48 GB Download
https://gearnuke.com/fallout-76-update-...



Pa še malo glasbe

LunKi ::

Download new game? New vegas je bil recimo tudi res res super. F3 ok, F4 se malo slabsi kljub dobremu zacetku (where is the story?). F76 klasicni primer ko ne vejo kaj bi. Vse kar smo rabili je coop se z enim kolegom ali pa trusty klasika solo, thats it. Naj dodajo malo strateskih elementov se v rpg in voila! Imas winnerja ne pa to skropucalo. Kaj mi bo neki semi online sranje pri mature audiencu. Nimam cajta ure sedet pa fetch queste grindat in danceat za capse...isto kot z andromedo...wtf so razmiljal. K un Mario film iz 80ih :)

LeQuack ::

Zmajc je izjavil:

Jaz bi za reviewerje uvedel obvezno to da morajo igre kupiti sami. Me zanima če bi imeli tako pozitivno mnenje če bi v končno oceon vkalkulirali koliko denarja so za to skropucalo dejansko plačali.

Open critic score v tem moomentu: 54%


In tudi za pirate. Če nekaj dobiš zastonj tega ne moreš objektivno ovrednotiti.
Quack !

oo7 ::

GUY FREAKS OUT AND THROWS A TANTRUM AT GAMESTOP OVER FALLOUT 76

BigWhale ::

Reakcija prodajalca je priceless. :)))

XsenO ::

Mah igram s kolegom in mi je kr solidna zadeva. Pač fallout je meni bil vedno glavno exploranje in tega je dovolj. Je pa res da mi manjkajo npcji
1 + 1 = 1

oo7 ::

Fallout 76 po manj kot 1 tednu že znižan za 33%. Fallout 76 prodaja v UK v primerjavi z Fallout 4 v prvem tednu nižja za 82%.

oo7 ::

It Sure Is Interesting To Rewatch That 'Fallout 76' Todd Howard E3 Reveal Now

https://www.forbes.com/sites/insertcoin...

oo7 ::

Ocene od 2 - 9,5

Game on AUS 9,5 / 10
Digital Chumps 8.3 / 10.0
Generación Xbox 7.8 / 10.0
Gamersky 7.6 / 10.0
GameCrate 7.5 / 10.0
Cheat Code Central 3.7 / 5.0
Just Push Start 3.5 / 5.0
PlayStation Universe 7.0 / 10.0
TrustedReviews 70 / 100
SECTOR.sk 7.0 / 10.0
GamingTrend 65 / 100
Xbox Achievements 65% 65 / 100
Niche Gamer 6.5 / 10.0
Hobby Consolas 65 / 100
Merlin'in Kazani 65 / 100
Gamefa 6.5 / 10.0
The Games Machine 6.2 / 10.0
Softpedia 6.0 / 10.0
Oyungezer Online 6.0 / 10.0
Gameblog 6 / 10
Game Informer 6.0 / 10.0
PC Gamer 60 / 100
PlayStation LifeStyle 6.0 / 10.0
EGM 6.0 / 10.0
Daily Mirror 60 / 100
God is a Geek 6.0 / 10.0
Atomix 55 / 100
GRYOnline.pl 5.5 / 10.0
GearNuke 5.5 / 10.0
IGN Spain 5.2 / 10
10Gadgets 360 5 / 10
Attack of the Fanboy 50 / 100
GamesRadar+ 50 / 100
Forbes 5.0 / 10.0
Gamers Heroes 5 / 10
RPG Site 5 / 10
Areajugones 5.0 / 10.0
The Digital Fix 5.0 / 10.0
Twinfinite 2.5 / 5.0
IGN 5.0 / 10.0
GameMAG 5 / 10
Wccftech 5.0 / 10.0
PCGamesN 5 / 10
BaziCenter 5.0 / 10.0
Saudi Gamer 5 / 10
GameGrin 4.5 / 10.0
Guardian 40 / 100
VideoGamer 4 / 10
GamingBolt 4.0 / 10.0
USgamer 40 / 100
Critical Hit 4.0 / 10.0
GameSpot 4 / 10
TechRaptor 4.0 / 10.0
TheSixthAxis 3 / 10
Push Square 3 / 10
CGMagazine 3.0 / 10.0
Metro GameCentral 3 / 10
GameSpew 2.0 / 10.0
3DNews 2.0 / 10.0

Zmajc ::



Zveni malo kruto, je pa 100% spot on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418470 (505) matobeli
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864170802 (3187) oo7
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Igre
2871476443 (3976) oo7
»

Fallout: New Orleans

Oddelek: Igre
132099 (1317) ahac

Več podobnih tem