» »

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

««
37 / 37
»
»»

111111111111 ::

OK. Rabim malo pomoči. Imam skyrim special edition. Vse kar bi rad namestil je 1 mod da lahko nosim veliko stvari in 1 mod da imam več stamine.

Kako to naredim, čimlažje. Tegale sem našel: https://www.nexusmods.com/skyrimspecial...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Če imaš special edition legit potem lahko te stvari nalagaš že preko vgrajenega mod vmesnika v sami igri.

111111111111 ::

Vse legit, samo ne najde moda za težo. :(
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

oo7 ::

111111111111 je izjavil:

OK. Rabim malo pomoči. Imam skyrim special edition. Vse kar bi rad namestil je 1 mod da lahko nosim veliko stvari in 1 mod da imam več stamine.

Kako to naredim, čimlažje. Tegale sem našel: https://www.nexusmods.com/skyrimspecial...


Če imaš Vortex potem ti bo program sam namestil.

Če boš pa ročno pa dol potegni MOD ga odpri s rarom ali 7zip in vse kopiraj v Skyrim Data Folder. Steam\SteamApps\Common\Skyrim\Data

111111111111 ::

Sem skopiral:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Skyrim Special Edition\Data

Datoteko:
.esp in vse kar je bilo v zip.

PA še vedno ne zagrabi moda. še kakšna ideja ali nasvet? Hvala vsem, ki pomagate.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

oo7 ::

111111111111 je izjavil:

Sem skopiral:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Skyrim Special Edition\Data

Datoteko:
.esp in vse kar je bilo v zip.

PA še vedno ne zagrabi moda. še kakšna ideja ali nasvet? Hvala vsem, ki pomagate.



Lahko probaš preko programa Vortex, da ti on naloži ta MOD.

Ali pa probaš kakšen drug MOD za težo npr https://www.nexusmods.com/skyrim/mods/7...




Ali pa probaj preko konzole v igri.

Ko boš v igri pritisni tipko tilde, da se ti pokaže konzola. Če se ti ne prikaže pa pritisni esc in probaj konzolo dobiti v meniju.

tilde


Potem pa v konzolo napiši - player.setav CarryWeight 1000

Glej, da boš delal presledke kot je napisano zgoraj številko si pa lahko izmisliš sam.

Meizu ::

Ali pa pač naredi full stamina build, pa imaš lahko več carry weighta kot ga boš kdajkoli lahko nafilal. Recimo scraftaš Illusion opremo, da dobiš 100% cost reduction, pa levelaš illusion v višje legendary levele - to ti dvigne level karakterja, kjer lahko potem spet na vsak level up nabiješ ekstra stamino.

Furbo ::

Pa tudi nobene potrebe ni po tem, da igraš kot selitveni servis.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

111111111111 ::

Furbo je izjavil:

Pa tudi nobene potrebe ni po tem, da igraš kot selitveni servis.

A ni fora modov, da vsak igra kot želi. :D

Hvala 007 poskusim zvečer.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

BorutO ::

Mislim ... kakšno naključje ...

Končno sem ugotovoil, da so ustvarjalci za mesto Markarth našli navdih pri našem gradu Kamen.

Malo sem brskal nekaj o zgodovini gardu Kamen in sem našel par starih slik kako je nekoč izgledal ... ampak podobnost iz zunanje strani na mesto Markarth je zelo veliko z gradom Kamen.



Kdo kaj opazi podobnosti, ali se meni samo zdi? Ker takoj, ko sem zagledal staro sliko gradu Kamen, mi je še v istem momentu padlo na misel mesto Markarth ...

oo7 ::

MOd v velikosit DLC-ja kateri izide enkrat 2025.


The Elder Scrolls: Apotheosis - Teaser Trailer | Releasing 2025


What is Apotheosis?
Apotheosis is a dark fantasy, story-rich, open world expansion for The Elder Scrolls V: Skyrim set across the 17 Planes of Oblivion, and 'Dreamsleeve', in an echo of a fallen world.

Reawaken, Dragonborn, Ysmir, Dragon of the North; ride forth and reclaim the shattered heart of the world, in a tale of loss, our sense of self, free will and the ultimate price of power.

You start in the Dreamsleeve, in a twisted fallen world, stranded at the far end of time. Heed the call of Kyne, Goddess of Storms and Widow of Shor. Take up arms and overcome the very grips of death. Or is it your fate to become a memory, faded and scattered to the winds of time?

Are we hopelessly bound to our natures, destined to echo the sins of the past, or can we overcome them? What will you sacrifice at the altar of your ambitions?

FireSnake ::

Škoda, ker zadeva ni od avtorjev:
https://wccftech.com/the-elder-scrolls-...

Tisoče teh modov....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

1000 modov to pa moraš biti že strokovnjak, da ti igra dela, da se toliko modov med sabo ne požre :)

FireSnake ::

Drži.
Plus čas, da vse to špila.

Igra je nenormalno dobro. A ni vredno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Morali bi nekako zapakirati teh 1000 modov v en velik MOD :)

oo7 ::

[8K60] Remastering Skyrim with DLSS 3 Ultra Modded 2000+ Mods | Nolvus Modlist

oo7 ::

The Elder Scrolls V: Skyrim DLC MOD Apotheosis izide 2025

The Elder Scrolls: Apotheosis - Teaser Trailer | Releasing 2025

FireSnake ::

Evo, dodatek (po desetih letih):

https://www.gamingbible.com/news/platfo...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Remastering SKYRIM | 2024 - Road to Whiterun - NOLVUS V6 AWAKENING - 15 MINUTES OF GAMEPLAY



Tole pa je že next gen :O
««
37 / 37
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1871178920 (1148) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769245 (4563) oo7
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143438 (10245) oo7
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12023018 (6693) Twixz

Več podobnih tem