» »

Fallout 76

Fallout 76

««
«
1 / 8
»»

oo7 ::

Bethesda Announces Fallout: 76


The next big game from Fallout developer Bethesda Game Studios is Fallout: 76, the company announced today, and although the studio hasn’t yet said what it is, we hear it’s an online game of some sort.


Fallout 76 – Official Teaser Trailer




https://kotaku.com/bethesda-announces-f...

Izi ::

Trailer je videti v redu in ima tisto pravo Fallout vzdušje :D
Problem je, da zaenkrat sploh ne vemo kakšen žanr igre bo to. Upajmo, da bo RPG.

Začeli bomo torej v Vaultu 76. Na radiju se vidi datum 27. oktober 2102.
Vault 76 je bil zgrajen za 500 ljudi, ki naj bi v njem preživeli 20 let. Predviden je bil kot "Control vault", kar pomeni, da se v njem ni izvajalo eksperimentov. Izmed vseh Vaultov jih je bilo 17 kontrolnih in ti so služili za pridobivanje kontrolnih rezultatov, ki so jih potem primerjali z rezultati pridobljenimi v eksperimentalnih Vaultih.

Vault 76 so odprli leta 2076. Great War, velika nuklearna vojna, ki je trajala en sam dan pa se zgodi 23. oktobra 2077.
Vault 76 je bil programiran, da se odpre 20 let po koncu apokaliptične vojne. Datum, ki ga vidimo v trailerju pa kaže na točno 25 let po koncu vojne. Se je kaj zataknilo?

oo7 ::

Jaz samo upam, da ne bo kakšen MMO ;((

Izi ::

oo7 je izjavil:

Jaz samo upam, da ne bo kakšen MMO ;((

Tweet 1: "From what I've heard, Fallout: 76 is an online game of some sort."

Tweet 2: "Because I've seen some people misinterpreting this tweet, I did NOT say this is an MMO. I just know it's not strictly single-player."

Tweet 3: "I think it's really important to reiterate this: Anyone who spends the next two weeks expecting Fallout 76 to be a new traditional single-player RPG will be VERY disappointed."

Torej:
Ne bo običajen Single player RPG in tudi ne bo MMO. Verjetno nekaj vmes.

Furbo ::

Beh, pol delajo neko molzno kravo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Izi je izjavil:

Anyone who spends the next two weeks expecting Fallout 76 to be a new traditional single-player RPG will be VERY disappointed."



Ah brezveze potem ;((

opeter ::

Jazt bi enkrat rad igral 2D platformščino s Pip Boyem.

Izi je izjavil:

Ne bo običajen Single player RPG in tudi ne bo MMO. Verjetno nekaj vmes.


Po mojem bo model podoben Destinyju.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Zmajc ::

opeter je izjavil:

Jazt bi enkrat rad igral 2D platformščino s Pip Boyem.

Izi je izjavil:

Ne bo običajen Single player RPG in tudi ne bo MMO. Verjetno nekaj vmes.


Po mojem bo model podoben Destinyju.


Jaz sem pomislil na čisro isto stvar ko sem zagledal ta trailer.

Furbo ::

No ene par paintjobov za pipboya, oklep in 10mm je zastonj zdajle v F4, v čast 76ki.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ahac ::

Če je tole res online survival game (kot Rust ali Conan Exiles) je izbira vault 76 dost smiselna: prideš ven v wasteland kjer moraš začet nabirat resource in gradit naselje.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

ahac je izjavil:

Če je tole res online survival game (kot Rust ali Conan Exiles) je izbira vault 76 dost smiselna: prideš ven v wasteland kjer moraš začet nabirat resource in gradit naselje.


Samo da ne bo kak Battle Royale klon.

Tr0n ::

Izi ::

Meni se zdi pa kar privlačna zadeva. Zgodba bo, questi tudi, to je najvažnejše.

Glavna razlika bo, da so se dosedanji Fallouti večinoma dogajali več stoletij po apokalipsi, ko so že nastala manjša mesta, tale bo pa komaj nekaj desetletij po atomskem uničenju in zunaj bo prekleto malo uporabnega. Preživetje bo veliko težje.

Še nikoli nismo bili prvi, ki smo prilezli na plano po atomskem uničenju. To bo novo doživetje. Če bo poleg mene iz Vaulta prilezlo še 500 soigralcev pa tudi ni panike. Samo da ga ne bodo srali s kakšnim PvP. Prvi preživeli ljudje na uničeni Zemlji bi po logiki morali sodelovati med seboj, ne pa se pobijati.
Edino če se bo na začetku dalo začeti tudi kot mutant izven Vaulta. Ampak ne vem kdo bi si to želel.

Zmajc ::

V članku piše "gameplay is rapidly changing", tako da bo minilo še kar nekaj časa preden bo jasno kaj točno bo igra vsebovala ....razen "zgodbe, questov in base buildinga".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

It Doesn't Look Like Fallout 76 Will Be A Rust Clone After All

If you're worried about the early rumors describing Fallout 76 as a clone of Rust, the survival multiplayer game developed by Facepunch Studios and launched on Steam earlier this year, we have good news.

Dennis Mejilones, Senior Character Artist at Bethesda Game Studios where he worked on both Elder Scrolls V: Skyrim and Fallout 4, shared the Fallout 76 teaser trailer on his Instagram account after it went live. A few of his followers quickly voiced their disappointment in the comments, with one in particular facetiously threatening to smash his/her own head into the wall out of frustration if the game turned out to be Fallout: Rust Edition.

https://wccftech.com/doesnt-look-like-f...



Bo treba počakat se par dni, da bo vse jasno.

Tr0n ::

oo7 ::

The History of Vault 76 and Everything It Means for Fallout 76

Tr0n ::

oo7 ::

Fallout 76 je 4x večji kot Fallout 4 8-O

Tr0n ::

MrNighthawk ::

Kot kaže bo kar online :)



https://www.theverge.com/2018/6/10/1744...

zanimivo

connel ::

Ta always online način si lahko nekam vtaknejo. Nič narobe če bi bila opcija SP/MP, vsiljen pa, niti malo ne. Pa imam rad Fallout franšizo, tole bo zgleda prva ki jo bom izpustil.

Furbo ::

Blah, online nažigancija, to nima nobene veze s Falloutom.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Rečeno je bilo, da bo igra online.
V igri bodo razni mutirani stvori in seveda igralci.
Igra naj bi imela 4x večjo mapo kot Fallout 4
Igra naj bi imela še vedno neko zgodbo in queste.
Lahko boš igral sam ali z drugimi igralci.
Zdaj kako bo to vse skupaj delovalo pa nimam pojma.

Mene najbolj odbija tale online del to pač ni Fallout, ki sem ga hotel ampak po drugi strani me pa spet zanima tale 4x velikost mape Fallout 4 in raziskovanje te pokrajine.
Če igraš solo znajo kakšni drugi igralci v skupini zamoriti vse skupaj ali pa kakšni hekerji.
Pa tudi kaj se zgodi z opremo, ko te drugi igralci ubijejo in od kje potem nadaljuješ pot...

oo7 ::

Se je pa o Fallout MMO govorilo že dlje časa. Na pravi Fallout se pravi Fallout 5 bo treba počakati še nekaj let.


2006 The Elder Scrolls IV: Oblivion
2008 Fallout 3
2011 The Elder Scrolls V: Skyrim
2014 The Elder Scrolls Online
2015 Fallout 4
2018 Fallout 76

2019/20 Starfield (naslednja velika nova igra od Betshesde)

2020/21 Elder Scorls VI

2022/23 Fallout 5 ( Mogoče tudi že prej glede na to, da je bil leak, da naj bi nekaj na igri že delali. Leak je bil tudi za Elder Scorls VI in Starfield in leaka sta bila resnična)

Izi ::

Škoda. PvP je v igri ;(( Čakam naprej na Fallout 5.

oo7 ::

To bo najbrž podobno Elders scorls online ? Te igre jaz sicer nisem še nikoli igral.

Izi je izjavil:

Škoda. PvP je v igri ;(( Čakam naprej na Fallout 5.



Bo že vmes kaj za igrati. Starfield naj bi bil neke vrste Fallout v vesolju :)

Ampak bo treba še počakati na več informacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Berserker ::

Meni izgleda super, upam, da bo imelo samo igranje in grajenje bolj dolgoročno vrednost in da ne bo zgolj neki battle royal, ki se sproti reštarta.

Jst ::

WTF?

Po drugi strani imamo vsi internet 24/7 in se končno uresničuje to, kar sem napovedoval 5-10 let nazaj. Ne vem, katera je bila prva, vem pa za Overwatch, katere pa nisem igral.

Single player zgodba, ter "skupni" mp.

Kar se tiče Fallouta, 1, 2, 3 preigral tolikokrat. Škoda, da nisem preigral Las Vegasa - takrat sem imel "določene življenske okoliščine" in nisem par let igral nič.

Najhuje zame je to, kar delajo z raznimi Far Cry 50000km, je takšno pretiravanje, kako bodo to rešili v Falloutu z "4x večjo mapo"...

Kupil bom, a žal pomoje ne igral prav dosti. (Ker imam kupljenih toliko iger, ki jih sploh nisem niti dl ali enkrat. Las Vegas recimo.)

ps: A je še živa tista spletna stran z FanMade zgodbami različnih bunkerjev? Ve kdo, o čem sploh pišem?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Grafika naj bi bila boljša kot v Fallout 4 - Bethesda's Todd Howard says that the game's rendering engine has been given a major overhaul.


Jst je izjavil:


ps: A je še živa tista spletna stran z FanMade zgodbami različnih bunkerjev? Ve kdo, o čem sploh pišem?



Ne vem katero stran misliš.

Izi ::

Za Solo igranje tole definitvno ne bo.

Glavna današnja debata je bila okoli izjave, da naj igra ne bi imela nobenih NPC-jev :O
Samo živi igralci, nekaj robotkov in kup sovražnih pošasti.
Glede na to bi lahko zaključili, da tudi questov ne bo, saj nam jih nihče ne bo mogel dajati. Uradnega odgovora še ni.
Quest bo pravzaprav samo eden. Pojdi ven iz Vaulta, nabiraj surovine in poskusi zgraditi naselje. Ob tem pa te bodo ves čas napadale mogočne mutirane zverine, ki jih bo mogoče premagati samo v skupini, pa soigralci se lahko vsak trenutek obrnejo eden proti drugemu.

Kdor bo ubil soigralca bo sicer "kaznovan" in bo nanj razpisana Bounty nagrada. Vseeno si predstavljam, da bo mularija izven Vaulta povečini streljala na vse kar se premika.
Ob tem je bilo rečeno, da v eni igri ne bo na stotine igralcev ampak bo število močno omejeno. Če se ne motim sem slišal samo na ducat igralcev. Ob tem se mi seveda postavlja vprašanja kaj bo samo 12 igralcev počelo na ozemlju, ki je 4-krat večji od Fallot 4.

Igra seveda ne bo podpirala nobenih Modov. Iz dveh razlogov.
Prvič, ker je pač igra online only in na server pač ne moreš naložiti Moda.
In drugič, kar je bilo slišati hudo zastrašujoče, ker so pri Bethesdi rekli, da od sedaj naprej na nobeni njihovi prihodnji igri no bo več podpore za Mode. Vključno z vsemi prihajajočimi single player igrami :O Osebno resno dvomim da se bo to uresničilo, ker to bi bil Bethesdin samomor.

connel ::

Modi bodo, samo ne takoj na začetku, ljudi, razen drugih igralcev ne bo, bodo pa roboti. - tole je prišlo od Bethesde.
Quest je vsaj eden, za katerega sem jaz slišal, od Oversee-ja.

Še vedno en velik meh. Res ne razumem kje je problem narediti SP igro, v katero se ti lahko pridružijo drugi igralci, če TI to hočeš oz. se ti lahko pridružiš komu drugemu. Pa magari če bi šli po poti Conana oz. Ark, bi vsaj imelo nek smisel.

Bo kmalu več novic, upam, dvomim da dobre, pa vseeno.

Jst ::

>Glavna današnja debata je bila okoli izjave, da naj igra ne bi imela nobenih NPC-jev

Če bo to res, bo zame katastrofa.

Vseeno bo zanimivo videti grafiko oz. okolje le nekaj desetletij po Vojni...


>Ne vem katero stran misliš.

Pred trojko je obstajala spletna stran / fanfiction, kjer so bile zgodbe o raznih vaultih, komunikaciji med vaulti,...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

connel ::

https://www.pcgamesn.com/fallout-76/fal...

Še enkrat, questi so, roboti in druge naprave - so, klasičnih NPC-jev NE bo.

scipascapa ::

FAIL.

oo7 ::

Kako pa deluje igra Elder scorls online? Koliko je pa tam igralcev? Ali je tam tudi samo 1 quest ?

oo7 ::

There is a questline. There are no human NPCs but there'll be robots, terminals, holotapes and therefore questlines.

We don't want to be griefy, but we want there be a little bit of drama without ruining your game. There'll be a balance between aggressive players and those who don't want to deal with PvP too much.

VATS will work in real-time, it will be different but if you are not that good with shooters you can specialize your character to be good at using VATS.

There's so much in this game. Once we find out what the players like, since we built a system to add content, we'll do that.

We're committed to doing mods, but not at launch. You'll eventually be able to have your own private world and mod it.




Reclamation Day, 2102. Twenty-five years after the bombs fall, you and your fellow Vault Dwellers--chosen from the nation's best and brightest - emerge into post-nuclear America. Play solo or join together as you explore, quest, build, and triumph against the wasteland's greatest threats.

Key Features:

You will Emerge!
Multiplayer finally comes to the epic open world RPGs of Bethesda Game Studios. Create your character with the S.P.E.C.I.A.L system and forge your own path in a new and untamed wasteland with hundreds of locations. Whether you journey alone or with friends, a new and unique Fallout adventure awaits.

Mountain Splendorland!
All-new graphics, lighting and landscape technology brings to life six distinct West Virginia regions. From the forests of Appalachia to the noxious crimson expanses of the Cranberry Bog, each region offers its own risks and rewards. Post-nuclear America has never looked so beautiful!

A New American Dream!
Use the all-new Construction and Assembly Mobile Platform (C.A.M.P.) to build and craft anywhere in the world. Your C.A.M.P. will provide much-needed shelter, supplies, and safety. You can even set up shop to trade goods with other survivors. But beware, not everyone will be quite so neighborly.

The Power of the Atom!
Go it alone or with fellow survivors to unlock access to the ultimate weapon - Nuclear Missiles. This destruction also creates a high-level zone with rare and valuable resources. Do you protect or unleash the power of the atom? The choice is yours.

B.E.T.A. (Break-It Early Test Application) Access!
Be one of the first to emerge! Pre-order and get access to the Fallout 76 B.E.T.A.



Fallout 76 Gameplay Demo with Todd Howard - IGN Live E3 2018

Tr0n ::

Jst ::

Mogoče bo zanimiva igra, in čeprav so jo poimenovali "Fallout 76", imam vseeno feeling, da je "preblizu" Fallout "vesolju/lore."

Kmalu nobena igra več ne bo "off-line", to nam je verjetno vsem jasno.

Da so najavili moddanje, je dober znak. Mogoče bo to ena redkih iger, ki bo "pravilno" izkoristila "always online" spremembo.

Recimo da bi na mapi FarCry 5 igralo 8 ljudi in bi "roster" v igri vključeval žive ljudi, ki bi dobili obvestilo "You wanna join?", me sploh ne bi motilo, če bi zgodba brezhibno laufala naprej.

Kaj pa vem. Upam na najboljše.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Mogoče bo zanimiva igra, in čeprav so jo poimenovali "Fallout 76", imam vseeno feeling, da je "preblizu" Fallout "vesolju/lore."

Kmalu nobena igra več ne bo "off-line", to nam je verjetno vsem jasno.

Da so najavili moddanje, je dober znak. Mogoče bo to ena redkih iger, ki bo "pravilno" izkoristila "always online" spremembo.

Recimo da bi na mapi FarCry 5 igralo 8 ljudi in bi "roster" v igri vključeval žive ljudi, ki bi dobili obvestilo "You wanna join?", me sploh ne bi motilo, če bi zgodba brezhibno laufala naprej.

Kaj pa vem. Upam na najboljše.



Saj Fallout 76 je postavljen direktno v Fallout vesolje. To je prvi Vault, ki se je odprl po uničenju z atomsko bombo.
Tako, da je po eni strani logično, da ne bo veliko ljudi, ker so še vedno zaprti po drugih vaultih.
V bistvu to se dogaja tako hitro po atomski bombi, da mogoče se še mutanti niso razvili ali pa celo feral gouls ? Bomo videli.

Ne skrbi tudi Fallout 5 pride, ki bo SP igra samo bo treba še počakati nekaj let. Enako je pri pri elders scorls bil je Skryim pa potem online zdaj so najavli elder Scorls 6 ;)

Jaz sem se odločil, da bom nabavil že zaradi tega, da raziščem svet. Tudi všeč mi je tole : There'll be a balance between aggressive players and those who don't want to deal with PvP too much. Tako, da se bo dalo igrati v miru.

BigWhale ::

"Dejmo vzet tisto najbolj neumno mehaniko iz Fallout 4 in jo spakirat v en svoj game. Pa zraven damo se multiplayer."
'The best ideja! Ship it!'

Izi ::

oo7 je izjavil:

Tako, da se bo dalo igrati v miru.

Kolikor jaz poznam človeško naravo, bo to zelo težko.

Na mapi bo skupaj 24 ljudi. Ko boš odprl zemljevid boš poleg sebe videl točne lokacije vseh ostalih 23 igralcev. Potrjeno. Se pravi vsi igralci bodo ves čas vedeli kje si.
In kaj če se en mulc, ki je najvišji možni level in ima najboljšo možno opremo zaradi dolgočasja odloči, da bo pobil vse ostale soigralce? Noben kaznovalni sistem ga ne more ustaviti, ker tudi če se vseh ostalih 23 igralcev združi skupaj jih bo verjetno pobil.

End-game je pa izključno namenjes samo skupinam. To so silosi z Atomskim orožjem na robu mape. Zaklenjeni so s kodami in vsak igralec lahko dobi samo delček kode, šele ko vsi skupaj združijo svoje dele dobijo celotno kodo za odklep silosa. Da me omenjamo hudih pošasti, ki čuvajo te silose pri katerih Solo nimaš kaj praskati tudi če si najvišji možni level.

BigWhale ::

Meni se zdi cudn, da so kr precej posegli v sam lore. Posasti, ki so pokazane v trailerjih so nekaj cesar prej nismo nikol vidl (al se jih pa jaz ne spomnim), crafting/base building je spet mal drugacen. In posiljevanje z multiplayer. Meh.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Meni se zdi cudn, da so kr precej posegli v sam lore. Posasti, ki so pokazane v trailerjih so nekaj cesar prej nismo nikol vidl (al se jih pa jaz ne spomnim), crafting/base building je spet mal drugacen. In posiljevanje z multiplayer. Meh.


Nič ni čudno. Vault 76 se odpre 25 let po veliki vojni zato je vse drugače pokrajina, pošasti...
Fallout 3 vault 101 se je odprl npr 200 let po veliki vojni.

Kar se pa tiče grajenja hiš pa ni bilo obvezno v Fallout 4 tukaj pa ne vem kako bo. Mogoče tudi ne bo potrebno boš lahko samo raziskoval mapo.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tako, da se bo dalo igrati v miru.

Kolikor jaz poznam človeško naravo, bo to zelo težko.

Na mapi bo skupaj 24 ljudi. Ko boš odprl zemljevid boš poleg sebe videl točne lokacije vseh ostalih 23 igralcev. Potrjeno. Se pravi vsi igralci bodo ves čas vedeli kje si.
In kaj če se en mulc, ki je najvišji možni level in ima najboljšo možno opremo zaradi dolgočasja odloči, da bo pobil vse ostale soigralce? Noben kaznovalni sistem ga ne more ustaviti, ker tudi če se vseh ostalih 23 igralcev združi skupaj jih bo verjetno pobil.

End-game je pa izključno namenjes samo skupinam. To so silosi z Atomskim orožjem na robu mape. Zaklenjeni so s kodami in vsak igralec lahko dobi samo delček kode, šele ko vsi skupaj združijo svoje dele dobijo celotno kodo za odklep silosa. Da me omenjamo hudih pošasti, ki čuvajo te silose pri katerih Solo nimaš kaj praskati tudi če si najvišji možni level.


Ja kot kaže boš vseeno nekaj lahko zbiral če pravijo : There'll be a balance between aggressive players and those who don't want to deal with PvP too much.



V videu od 13 minute in 6 sekunde naprej pravi, da boš lahko igral solo raziskoval svet delal queste... tudi omeni zgodbo... Kot kaže je tudi nekaj pravega Fallouta.

Zmajc ::

Meni zadeva zveni zanimivo, kak bo gameplay in koliko bojo over agressive idioti zadevo lahko pokvarili pa je spet drugo.

Verjetno bo na dolgi rok nuja najti kako guildo, da te ne bojo posiljevale sovražne grupe on daily basis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Fallout 76 To Get Free DLC for Years, Microtransactions Are Cosmetic Only and Can Be Earned Through Gameplay

https://wccftech.com/fallout-76-free-dl...

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Nič ni čudno. Vault 76 se odpre 25 let po veliki vojni zato je vse drugače pokrajina, pošasti...
Fallout 3 vault 101 se je odprl npr 200 let po veliki vojni.


Kontrolni vaulti so se v vecini odprli 20 let po vojni in ti ljudje bi srecali povsem normalne zivali in zveri, ki so ze prej tam zivele. Precej bi jih sicer bilo pohabljenih zaradi radiacijskih bolezni. V 76 previewih smo pa videli en kup letecih dinozavrov in podobnih krilatih zveri, te reci ne bi mogle mutirati v tako kratkem casu. Mole rat in botfly 200 let kasneje sta pa ze malenkost bolj verjetna.

oo7 je izjavil:

V videu od 13 minute in 6 sekunde naprej pravi, da boš lahko igral solo raziskoval svet delal queste... tudi omeni zgodbo... Kot kaže je tudi nekaj pravega Fallouta.


Ce ne bo human NPCjev potem ne bo neke blazno globoke zgodbe. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Izi ::

Tudi jaz sem najprej mislil, da bo manj pošasti in mutantov, ker je minilo komaj 25 let od Atomskih eksplozij, ampak očitno je ravno obratno :D
Avtorji so pojasnili, da so ravno zato, ker je minilo komaj 25 let od vojne, mutacije na višku in zato imamo sedaj enormno število mutantov vseh vrst, velikanske pošasti in celo nekaj zelo nevarnih mutiranih rastlin.

Fallout lore torej pravi, da čim dlje je minilo od atomske vojne, manj je mutantov in manjši postajajo. Stvari se pač skozi stoletja počasi normalizirajo.

V Fallout 76 torej lahko pričakujemo najbolj Gigantske mutante, mutirane žuželke enormnih proporcev, napadalne rastline in tudi Ghoule imenovane "The Scorched", ki znajo izdelovati in uporabljati orožja. Se pravi da na nas ne bodo streljali samo morebitni podivjani soigralci ampak tudi Ghouli :D

BigWhale ::

Ja, to sem slisal ampak to je neumnost. :> Ghouli so sprejemljive mutacije. Leteci zmaji pa ne. Sej vem, da gre zgolj za racunalnisko igro ampak to je skregano z vsem kar vemo o genetiki.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418468 (503) matobeli
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864170792 (3177) oo7
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Igre
2871476430 (3963) oo7
»

Fallout: New Orleans

Oddelek: Igre
132099 (1317) ahac

Več podobnih tem