» »

The Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls 5: Skyrim

««
30 / 37
»»

BorutO ::

No, ve kdo zakaj me meče ven iz igre takoj, ko pridem v samo igro? Meni pa to, tu vse normalno dela. Igra je kupljena preko steama, tako da mi ne nekaj o kakšnih piratih ...

suhi ::

Laufaš igro tudi s kakšnimi modi? Ti je v začetku delalo normalno? Al je tak že od začetka?

frudi ::

jklč je izjavil:

...mislim, da ni slabo, da sem 25 originalnih iger preigral praktično zastonj ;)

O, lej ga, ti pa torej v resnici nisi nič boljši od vsakega smrdljivega pirata, glede na to, da finančno sploh ne podpiraš avtorjev! V bistvu zaradi takšnih kot si ti delata Sony in Microsoft izgubo, zaradi vas bodo konzole dokončno crknile prej, kot bi sicer. Upam, da si ponosen nase :))

jklč je izjavil:

Mi ja pa tale ''izjava leta'', da je lepše in predvsem ''bolj zdravo'' igrat igre na stolu kot na naslonjaču ali fotelji, polepšala tale deževen in umazan dan :))

Nisem ti jaz kriv, da si preneumen ali preškrt, da bi si privoščil en spodoben in udoben stol. Hrbtenica ti je, in bo v prihodnje še bolj, za tole ignoranco zagotovo hvaležna :P

jklč je izjavil:

Da imajo konzole slabšo grafiko v igrah od PC-ja bo pač trdil samo tisti fanatik, ki je vložil v svoj PC nekajkrat toliko denarja, kot sem js dal za nov PS3...sad but true.

Če so tvoje oči tako slabe, da ne opaziš razlike, zakaj si potem zapravljal denar za PS3? Lepo bi za bistveno nižjo ceno kupil kakšno srednje zmogljivo grafično kartico (in to pred štirimi ali petimi leti) in bi ves ta čas lepo igral igre z enako ali boljšo grafiko, kot na PS3. Ti in tvoje oči sicer lepše grafike ne bi opazila, ampak bi pa vsaj prihranil nekaj € ;)

Lahko bi pa seveda res vložil vsake toliko še nekaj € v nadgradnje PC-ja in potem bi lahko s pomočjo modov užival v takšnem Skyrimu:
 skyrim #1

skyrim #1


 skyrim #2

skyrim #2


 skyrim #3

skyrim #3


 skyrim #4

skyrim #4


 skyrim #5

skyrim #5


 skyrim #6

skyrim #6



Kaj si nekaj prej omenjal malarje?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Aramis ::

WOW!8-O kater mod je to

Jerry000 ::

frudi je izjavil:

jklč je izjavil:

...mislim, da ni slabo, da sem 25 originalnih iger preigral praktično zastonj ;)

O, lej ga, ti pa torej v resnici nisi nič boljši od vsakega smrdljivega pirata, glede na to, da finančno sploh ne podpiraš avtorjev! V bistvu zaradi takšnih kot si ti delata Sony in Microsoft izgubo, zaradi vas bodo konzole dokončno crknile prej, kot bi sicer. Upam, da si ponosen nase :))

jklč je izjavil:

Mi ja pa tale ''izjava leta'', da je lepše in predvsem ''bolj zdravo'' igrat igre na stolu kot na naslonjaču ali fotelji, polepšala tale deževen in umazan dan :))

Nisem ti jaz kriv, da si preneumen ali preškrt, da bi si privoščil en spodoben in udoben stol. Hrbtenica ti je, in bo v prihodnje še bolj, za tole ignoranco zagotovo hvaležna :P

jklč je izjavil:

Da imajo konzole slabšo grafiko v igrah od PC-ja bo pač trdil samo tisti fanatik, ki je vložil v svoj PC nekajkrat toliko denarja, kot sem js dal za nov PS3...sad but true.

Če so tvoje oči tako slabe, da ne opaziš razlike, zakaj si potem zapravljal denar za PS3? Lepo bi za bistveno nižjo ceno kupil kakšno srednje zmogljivo grafično kartico (in to pred štirimi ali petimi leti) in bi ves ta čas lepo igral igre z enako ali boljšo grafiko, kot na PS3. Ti in tvoje oči sicer lepše grafike ne bi opazila, ampak bi pa vsaj prihranil nekaj € ;)

Lahko bi pa seveda res vložil vsake toliko še nekaj € v nadgradnje PC-ja in potem bi lahko s pomočjo modov užival v takšnem Skyrimu:
 skyrim #1

skyrim #1


 skyrim #2

skyrim #2


 skyrim #3

skyrim #3


 skyrim #4

skyrim #4


 skyrim #5

skyrim #5


 skyrim #6

skyrim #6



Kaj si nekaj prej omenjal malarje?


Sorry, sam piratstvo je čist ql. Če ne bi blo piratstva bi 1/2 iger manj kupil. True story.

BorutK-73 ::

Aramis je izjavil:

WOW!8-O kater mod je to


Verjetno High Resolution Texture Pack.

frudi ::

Pravzaprav je za tole bilo uporabljenih cel kup modov, okrog 100 vse skup - vir.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Pezdicek ::

takšno grafiko še na novih konzolah lahko sanjajo

kratos ::

Grafika mi ne pomeni skoraj nič če mi je 10x zabavneje igrat na konzoli masterpiece ekskluzive ki jih pc ne premore (žalostno vendar resnično). Dokler bodo delali špile za konzole ki imajo celotno igralnost boljšo od tistih eksluziv na pc-ju bom kupoval konzole, o emulatorjih lahko pa samo sanjate :)
Sicer je to samo moje osebno mnenje (ter par deset milionov drugih po statistiki, ki kupujejo konzole).

Se pa lepo vidi da je cel kup otrok tukaj ki zagovarja pc, ker jim je grafika najbolj pomembna lastnost špila... Žalostno.

Furbo ::

Jaz lahko prav tako uživam s Skyrim na 2560x1600 kot z Master or Magic iz 1994. Ne glede na grafiko.

In če gremo gledati nazaj po temi, je prav otrok s konzolo privlekel grafiko v primerjave (da ne omenjam primerjav z video sekvencami proti gameplayu na PCju).

Lahko tvoja konzolica poganja nekaj izpred 20 let? Ali vsaj iz prejšnje generacije konzol? Le redko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutO ::

suhi je izjavil:

Laufaš igro tudi s kakšnimi modi? Ti je v začetku delalo normalno? Al je tak že od začetka?

Vse igre igram brez modov, ravno zaradi tega, ker pol lahko pride do težav ...
Igra je delala normalno brez težav. Potem sem cel disk formatiral in sem zdaj komaj si igro naložil gor.
V meni lahko pridem brez problema. Če grem v igro preko Contunie, me med nalaganjev vrže iz igre, če pa stisnem New Game, pa se naloži in vse. Pride v igro, začne oni tip tam nekaj govoriti "Hey you, yea, you,.." itd, potem pa čez kakih 20 sekund vrže ven iz igre.
Vse igre delajo normalno, edino to nekaj jebe. Mam pa windows 8, če bi bil kakšen problem tu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

frudi ::

kratos je izjavil:

Grafika mi ne pomeni skoraj nič če mi je 10x zabavneje igrat na konzoli masterpiece ekskluzive ki jih pc ne premore (Ĺžalostno vendar resnično). Dokler bodo delali špile za konzole ki imajo celotno igralnost boljšo od tistih eksluziv na pc-ju bom kupoval konzole, o emulatorjih lahko pa samo sanjate :)
Sicer je to samo moje osebno mnenje (ter par deset milionov drugih po statistiki, ki kupujejo konzole).

Se pa lepo vidi da je cel kup otrok tukaj ki zagovarja pc, ker jim je grafika najbolj pomembna lastnost špila... žalostno.

Ja, super, konzolni trol uleti nabijati o tem, kako je grafika na konzolah oh in sploh, ko mu pa dokažemo nasprotno, pa smo naenkrat mi "otroci, ki zagovarjamo PC, ker nam je grafika najbolj pomembna" :|

To, komu bolj ustrezajo katere igre je pa v prvi vrsti stvar osebnega okusa. Tebi pač ležijo nekatere zvrsti in igre, ki jih na PCju ni. Prav, lepo. Ampak posploševanje, da so zaradi tvojega okusa konzolne igre kar najboljše v splošnem, je pa patetično nerazgledano, glede na različnost okusov. Marsikdo drug bo pač pogrešal odlične PC ekskluzive na konzolah. O prodajnih številkah pa... jah, daleč najbolj uspešni naslovi v zadnjem času so vedno znova razni CoD in GTA, toliko o okusu desetin miljonov ljudi in konzolnih ekskluzivah.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

kratos ::

Nisem bral cele teme, ker se mi neda tako da nevem kdo je začel vendar vidim da ste se pc-jaši kregali glede grafike. No saj nima zdaj to veze, dokler bo na konzoli večji užitek igrat špile jih bodo ljudje še naprej kupovali :)

In ja grafika pomeni en drek proti igralnosti :)

BorutO ::

kratos je izjavil:

Nisem bral cele teme, ker se mi neda tako da nevem kdo je začel vendar vidim da ste se pc-jaši kregali glede grafike. No saj nima zdaj to veze, dokler bo na konzoli večji užitek igrat špile jih bodo ljudje še naprej kupovali :)

In ja grafika pomeni en drek proti igralnosti :)

Ne važi se. Kaj pa če imamo nekateri kakšne probleme? Na primer, jaz bi zelo rad imel konzolo, pa je ne morem, ker sem si pred leti zelo poškodoval palec na levi roki, ki ga nimam več ... Zato pač eni dajemo na računalnik maksimum, in se na konzole ne obremenjujemo preveč.

oo7 ::

Jaz imam Skyrim za Ps3 in za Pc in lahko iz osebnih izkušenj rečem, da je na Ps3 ta igra prav grda.
Kar se pa tiče igralnosti je pa samo odvisno kaj ti bolj odgovarja gamepad ali miška in tipkovnica. Men za FPS igre definitivno bolj odgovarja miška in tipkovnica za tretje osebne mi je pa vseeno kje igram Pc zaradi grafike in Ps3 zaradi tega, ker lahko ležim:)) in za tretjeosebne je gamepad super. Je pa res, da ima PS3 vrhunske igre, ki jih ni na Pc-ju kot so TLOU,RDR,GOW,GTAV in Uncharted in če bi bile te igre za Pc bi jih najbrž raje preigral na Pc-ju.

kratos ::

To each his own

suhi ::

@BorutO:

Probaj za hec izklopit vse programe, ki ti laufajo v ozadju in niso nujni za zagon špila. Torej morebitne antivirusnike, Skype itd. Pa poskusi potem spet zagnat. Lahko probaš izklopit še sinhronizacijo s Steamovim oblakom, če bi slučajno to bila težava. Ko boš to oboje naredil, poskusi najprej naložit shranjen položaj, potem pa še novo igro. Probaj tudi nastavit Compatibility mode na Windows 7 za Launcher in tudi direktno zagonsko datoteko za špil (TESV.exe).

BorutO ::

zdaj sem opazil kaj je problem ... naj bi bil ... grafične nastavitve sem si nastavil iz največje na najmanjše, pa je normalno šlo v shranjeno igro. Ko pa sem šel nastavitve iz najmanjše dat na največje, pa je spet isto naredilo. Le da mi tokrat je šlo v igro. Ko sem zapustil stavbo, pa me je spet vrglo iz igre. Zgleda da je nekaj z igro narobe v največji kakovosti, ko greš ven iz stavbe.

Bolf3nk ::

kratos je izjavil:

Nisem bral cele teme, ker se mi neda tako da nevem kdo je začel vendar vidim da ste se pc-jaši kregali glede grafike. No saj nima zdaj to veze, dokler bo na konzoli večji užitek igrat špile jih bodo ljudje še naprej kupovali :)

In ja grafika pomeni en drek proti igralnosti :)



itak igralnosti...po tračnicah. to je igralnost

in motiš se. na PCju imamo oboje. Igralnost in grafiko. Možnost izbire. konzolaši pa ste omejeni na polovičke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

kratos ::

seveda :)

LitralSM ::

Bolf3nk je izjavil:

kratos je izjavil:

Nisem bral cele teme, ker se mi neda tako da nevem kdo je začel vendar vidim da ste se pc-jaši kregali glede grafike. No saj nima zdaj to veze, dokler bo na konzoli večji užitek igrat špile jih bodo ljudje še naprej kupovali :)

In ja grafika pomeni en drek proti igralnosti :)



itak igralnosti...po tračnicah. to je igralnost

in motiš se. na PCju imamo oboje. Igralnost in grafiko. Možnost izbire. konzolaši pa ste omejeni na polovičke

"Oo, poglej, poglej kako velik E PENIS imam! Želi kateri objemanje z ustmi? Imam namreč največji E penis" so tvoje besede. Želiš dodati še kaj ali bomo pa ostali pri tem, da imate nekateri velik E penis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Furbo ::

lol, evo tipičen otročji uporabnik konzole. Se opravičujem malemu % izjem.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

LitralSM ::

Če jaz govorim o dejstvih, ti govoriš o predsodkih. Ti predsodki me žalijo in škodujejo mojemu dostojanstvu. Zahtevam opravičilo!
Btw; Nimam konzole, vse igre igram na PCju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Furbo ::

Kar tolaži se z epenisom, sicer pa take ponudbe sodijo v salamonov oglasnik.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jklč ::

LitralSM je izjavil:

Če jaz govorim o dejstvih, ti govoriš o predsodkih. Ti predsodki me žalijo in škodujejo mojemu dostojanstvu. Zahtevam opravičilo!
Btw; Nimam konzole, vse igre igram na PCju.



končno nekdo, ki razume, kar sem poskušal že cel cajt nekaterim dopovedat...

jklč ::

frudi je izjavil:

jklč je izjavil:

...mislim, da ni slabo, da sem 25 originalnih iger preigral praktično zastonj ;)

O, lej ga, ti pa torej v resnici nisi nič boljši od vsakega smrdljivega pirata, glede na to, da finančno sploh ne podpiraš avtorjev! V bistvu zaradi takšnih kot si ti delata Sony in Microsoft izgubo, zaradi vas bodo konzole dokončno crknile prej, kot bi sicer. Upam, da si ponosen nase :))



a zdj mi boš pa pamet solil, ker ne kupujem novih originalov, ampak rabljene originale?! a ti pa ziher vedno kupuješ nove originale ja...sem prepričan, da si večino iger na PC-ju igral v piratskih verzijah... 100%

Jerry000 ::

jklč je izjavil:

frudi je izjavil:

jklč je izjavil:

...mislim, da ni slabo, da sem 25 originalnih iger preigral praktično zastonj ;)

O, lej ga, ti pa torej v resnici nisi nič boljši od vsakega smrdljivega pirata, glede na to, da finančno sploh ne podpiraš avtorjev! V bistvu zaradi takšnih kot si ti delata Sony in Microsoft izgubo, zaradi vas bodo konzole dokončno crknile prej, kot bi sicer. Upam, da si ponosen nase :))



a zdj mi boš pa pamet solil, ker ne kupujem novih originalov, ampak rabljene originale?! a ti pa ziher vedno kupuješ nove originale ja...sem prepričan, da si večino iger na PC-ju igral v piratskih verzijah... 100%


Mah pusti ga, sej ne ve kaj govori. Piratstvo kvečjemu lahko povečuje prodajo.

frudi ::

jklč je izjavil:

končno nekdo, ki razume, kar sem poskušal že cel cajt nekaterim dopovedat...

Še Yahweh ne bi razumel tvojih blodenj...

jklč je izjavil:

a zdj mi boš pa pamet solil, ker ne kupujem novih originalov, ampak rabljene originale?! a ti pa ziher vedno kupuješ nove originale ja...sem prepričan, da si večino iger na PC-ju igral v piratskih verzijah... 100%

Ja ja, kar tolaži se z blodnjami, nič ne spremeni dejstva, da s svojimi dejanji povzročaš finančno škodo Sonyju in razvijalcem iger ter tako samo pospešuješ neizogiben propad konzol (v taki obliki, kot jih poznamo).

Sicer pa...
 steam

steam


 gog

gog


Origina ali Uplay se mi pa nit ne da zaganjat, še manj pa slikati zbirke dvd škatlic...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

BorutO ::

Fantje, namesto da se prepirate kdo igra preko česa, bi mi raje odgovorili na moje vprašanje, zakaj mi igra zajebava.

Brez zamere, ampak s tem prepiranjem se obnašate kot kakšni najstniki ...

frudi ::

BorutO, lahko podaš malo več informacij o tvoji konfiguraciji? Predvsem verzijo Windows, 32/64-bitni, količina rama. Po opisu simptomov bi sklepal, da igri najverjetneje zmanjka rama, bodisi ga imaš premalo ali pa trči ob omejitev 2 GB na proces. Lahko tudi v task managerju spremljaš, koliko rama porablja Skyrim, predvsem, ali se pred sesutjem poraba približa 2 GB.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

detroit ::

Furbo je izjavil:

Jaz lahko prav tako uživam s Skyrim na 2560x1600 kot z Master or Magic iz 1994. Ne glede na grafiko.

In če gremo gledati nazaj po temi, je prav otrok s konzolo privlekel grafiko v primerjave (da ne omenjam primerjav z video sekvencami proti gameplayu na PCju).

Lahko tvoja konzolica poganja nekaj izpred 20 let? Ali vsaj iz prejšnje generacije konzol? Le redko.



moj wii baje poganja:)
Skero

Jerry000 ::

frudi je izjavil:

jklč je izjavil:

končno nekdo, ki razume, kar sem poskušal že cel cajt nekaterim dopovedat...

Še Yahweh ne bi razumel tvojih blodenj...

jklč je izjavil:

a zdj mi boš pa pamet solil, ker ne kupujem novih originalov, ampak rabljene originale?! a ti pa ziher vedno kupuješ nove originale ja...sem prepričan, da si večino iger na PC-ju igral v piratskih verzijah... 100%

Ja ja, kar tolaži se z blodnjami, nič ne spremeni dejstva, da s svojimi dejanji povzročaš finančno škodo Sonyju in razvijalcem iger ter tako samo pospešuješ neizogiben propad konzol (v taki obliki, kot jih poznamo).

Sicer pa...
 steam

steam


 gog

gog


Origina ali Uplay se mi pa nit ne da zaganjat, še manj pa slikati zbirke dvd škatlic...


Bravo, js se s tem nebi hvalil. Mas velik epenis, ni kaj

54j0 ::

Se bote pocasi spravili smetiti v drugo temo, aneda?

BorutO ::

Mel sem Windows 8 32 bitni ... pa 8gb ramov mam in 3,4ghz i7 6 jedrni procesor ... Grafična je pa 1gb ... zdaj sem si gor naložil Windows 8.1 64bitni, bom probal, pa bom videl. Iz igre mi je metalo tudi pri The Sims 3 parkrat, danes sem simse igral kar nekaj ur, pa mi s tem Windowsom ni nič ven vrglo.

frudi ::

Aha, 32-bitni Windows, skoraj zagotovo si trčil ob omejitev 2 GB rama na proces, kar je za Skyrim (z navitimi grafičnimi detajli) enostavno premalo. Na 64-bitnih ti bo sedaj delalo.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

BorutO ::

Zdaj sem stestiral Skyrim ... igral na okoli pol ure, pa je vse lepo delalo na ultra. Hvala za info. Nisem vedel, da 32bitni Windows lahko vpliva na igro.

Killermode ::

BorutO je izjavil:

Zdaj sem stestiral Skyrim ... igral na okoli pol ure, pa je vse lepo delalo na ultra. Hvala za info. Nisem vedel, da 32bitni Windows lahko vpliva na igro.


Vplivajo na količino dostopnega rama vsem programom.
Kar je pri win 8 32bit 4GB
pri 64bit pa 128GB pri navadni pri enterprise pa professional pa 512GB
Se pravi da je bilo celotnemu sistemu skupno in GPU in navadn ram dostopnega samo 4gb čeprav imaš fizično več rama v PCju

SlimDeluxe ::

Če je kdo spregledal, trenutno je na Steamu razprodaja in lahko dobite osnovni Skyrim za 7,49 EUR in Legendary za 13,59 EUR, še 3 urce je veljavna ponudba.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Zgodovina sprememb…

medenko ::

vzemite preko uk steama, je še 1€ ceneje :)

BorutO ::

Mogoče kdo ve zakaj me oni kristoš noče peljati do želene lokacije? Veš, ko greš tja do onega s kočijo pri vsakem mestu je ... in pol mu plačaš, da te pelje na drugo lokacijo-mesto, pa grem nazaj .. se vsede gor, pa se oni kurac dere, če sem že gori, pa da nima cel dan časa ipd ...

Ne vem kaj je narobe, sem pa parkrat probal iti iz igre, pa isto.

Izi ::

BorutO je izjavil:

Mogoče kdo ve zakaj me oni kristoš noče peljati do želene lokacije?

Mogoče zato, ker si preveč obtežen?
Probaj sprazniti svojo malho toliko, da bo skupna teža tistega kar imaš na sebi in v malhi, pod težo, ko postaneš preobtežen.
Pravilo v Skyrimu je, da če si preobtežen ne moreš hitro potovati na noben način. Premikaš se pa še vedno lahko, kar je malo varljivo, ker pri večini RPG-jev ponavadi, če se preobtežiš, obstaneš na mestu.
Izjema v Skyrimu je konj, s katerim lahko jahaš dokaj hitro, četudi si preobtežen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

BorutO ::

Ja, to je bilo krivo :p ... sem šparal gear za gold ... sem mislil iti v drugo lokacijo, da bi prodal vso nafarmano opremo, ker v whiterunu je zmanjkalo denarja trgovcem. :p

Sicer mam pa zdaj drugi problem ... Me prav jezi ... Delam quest "Read Elder Scroll" ... se pravi, ga prebereš, pa se prikažejo skyrimovi heroji in par zmajov. Problem nastane, da pri meni igra ne gre naprej - video. Ko pribeži tisti tastari in pove, da ima elder scrool papir, pa ko bi trije mogli se pripraviti na boj proti zmaju, pa stari in ona ženska se pripravita na borbo, oni ded pa kar nekam se obrne pa se tam igra ustavi ... lahko mam 5 minut isto, pa ne spusti naprej ... sem probal iti iz igre, pa nič.
V videu na youtubu je lepo prikazano, da ko se prepirajo o tem scrollu, se takoj vsi trije pripravijo na napad. Pri meni pa samo dva. Pa tisti zmaj prileti do tja, kjer bi se mogel gor vsesti, ampak se obrne in zleti stran ... kaj te pri pm naj naredim ... Presneta igra bugana ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

Furbo ::

Jaz ravno znova preigravam (nabavil Legendary edition) in sem si namestil vse neuradne popravke, za vsak dodatek obstaja eden.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BorutO ::

kaj ti soul gami več ne delujejo v enchantu, ko jih s kodami narediš? Ker sem si polno teh gemov naredil, šel enchantat, pa mi je samo tiste našlo, ki sem jih sam pobral v questih oz. farmanju ...

Meizu ::

potegnite si skyrim redone in morrowind start dodatek, igra je s temi modi totalno epic.

edit: se popravljam, ni morrowind temveč oblivion start mod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Buggy ::

BorutO je izjavil:

kaj ti soul gami več ne delujejo v enchantu, ko jih s kodami narediš? Ker sem si polno teh gemov naredil, šel enchantat, pa mi je samo tiste našlo, ki sem jih sam pobral v questih oz. farmanju ...


nebi vedu...nikoli nisem cheat kod uporabljal, ker se mi zdi da s tem pokvaris igro tak v vsebini...kot morda tako da imas kake cudne "buge", ko se ti nekdo ne premakne :))

BorutO ::

jaz tudi nikoli ne uporabljam kod, ker je brezveze potem, škoda cajta ... jaz sem si s kodami samo te kristale naredil, ker sem hotel enchantat z great gemi, da pridem do zastonj mane za description ;) ... 4x po 25% manj mana za description, pa imaš zastonj manjo, vsaj tako je v videu na youtubu objavljeno. :P

:p

BladE_ ::

Ne razumem... nikoli ne uporabljaš kod, ker je škoda cajta ampak tukaj si pa jih vseeno uporabil? Ta igra nekako bazira na tem, da jo igraš v "neskončnost" tako da...
Akcija - Reakcija

BorutO ::

Pač se mi je šlo samo za to, da čimprej pridem do stote stopnje enchantinga, da lahko potem delam opremo za mano - kot je v tem vidu. Drugače pa kod nikoli nisem uporabljal ... sem jih mogel po netu iskati ...

Sicer pa ... so kje kakšne nastavitve za skyrim sploh? Rad bi tipko alt za šprint spremenil za shift ... samo obrnil bi komandi. Ker tipka alt za šprint je pa res mimo nareta ...

BorutO ::

Eno vprašanje spet .. v čem je razlika v teh gemsih ... common gem pa common gem (common)? Problem je, da prvega v alchemiju ne zazna, drugega pa ... Zakaj sploh potem prvi obstajajo, če se ne da z njimi nič delati? Enako tisti mali gemi, ki so bolj kot ne diamantom podobni ... včasih kakšen enemy vrže to ven, ali pa kje najdeš ... za kaj se uporablja?
««
30 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864172165 (4550) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767915 (3233) oo7
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142459 (9266) oo7
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12022883 (6558) Twixz

Več podobnih tem