» »

Komentar Jerančiča o speljevanju v F1

Komentar Jerančiča o speljevanju v F1

TheHijacker ::

Tisti, ki so spremljali F1 včeri na Pop TV ste lahko slišali, kaj je Jerančič komentiral skupaj s Ališičem or speljevanju F1 bolida...

"Tisti, ki zna uporabljati Windowse bo znal speljati tudi sedanjo formulo 1"

LOL! Torej lahko vsi mi zaprosimo za F1 licenco, saj je ena četrtina vsega znanja pri vožnji formule ena že osvojena...

Me zanima, če bi to znali tisti, ki uporabljajo Linux :D :P

LOL !!!
http://www.google.si

Senitel ::

Ja uni bi se pa pol znal še ustavit >:D...

ali3n ::

...si predstavljate voznike F1, kako z zariplim obrazom stiskajo CTRL+ALT+DEL tik pred štartom, ker so jim Polkna zmrznila....:D :D :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

SkIDiver ::

Jerančič je en hepan Ališič pa ta drugi, kar se mene tiče. Oba skup nimata tok pojma kukr ga ma tist k komaj ve kaj je F1 oz kaj so windowsi:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

cekr ::

Zdaj vsaj vemo, zakaj je Jerančič povsod pogorel, ker ni obvladal Windowsov!

Za takšnega "strokovnega" komentatorja "hvala lepa"!

R0K ::

Jerančič obvlada! Če pa je preveč inteligenten za vas, pa to ni njegov problem. Vsekakor ima zelo veliko pojma o avtomobilizmu in F1.

Sploh pa ne vem kaj je tako nejasno? Dan danes je vse računalnišk vodeno.

Če je kaj zahtevno je to rally.

ali3n ::

Sigurno model obvlada... sej je sam bil del tega "cirkusa". Se mi pa občasno dozdeva da je "stuck in his time" - nekak se mi ne zdi, da pozna novosti,... da še zmeraj razmišlja po starem...
Drugač mi je pa (vsaj kar se strokovnosti tiče) velik bolj všeč Mihelič (na žalost ma pa mal preveč "zaspan" glas:D ).

...Ali3n has spoken.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Kaboom ::

po moje potek vžiga formule:

Start ->Start -> Programs -> Accesories -> Notepad
"zakaj win98..." Save As: "oporoka"

Start -> Settings -> Control Panel -> Gaming Options
"ForceFeedBack Steering Wheel" -> Calibration

Start -> Windows Update
5.721 Cruical Errors Fixed

Rebooting...
Startup...

MS Windows Explorer je izvedel neveljavno operacijo

Rebooting...
Startup...

Start -> Run

med vožnjo: Bluescreen

Start -> Help

še en Bluescreen

CTRL-ALT-DEL
CTRL-ALT-DEL
CTRL-ALT-DEL

TILT - Disqualified


če ima kdo risarske sposobnosti naj naredi strip :D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

gumby ::

kaboom: LOL

zile ::

Ja, tako je. :D

jeb ::

Ing. Niko Mihelic res ni najbolj "divji" komentator, se pa na zadeve spozna neprimerno bolj od Alisica. Ko je Alisic pred nekaj leti izjavil, da verjame, da povprecnega gledalca F1 bolj kot tehnicna plat zanima, s katerim dirkacem je spala katera manekenka in s katero je se pojavil nek dirkac na kaksnih gala prireditvi, mi je bilo dokoncno jasno, da je Alisic tepec. Velik tepec. Ki nikoli ne bi smel dobiti tega joba.
Jerancic se pa na dirkanje spozna bolj kot katerikoli komentator F1, ki sem jih uspel slisat, ce izvzamem Murraya Walkerja, ki je, ce se ne motim, vcasih delal za Eurosport.
Zal je Alisic tudi tako nacrtno netakten, da Jerancicu skoraj nikoli ne dovoli dokoncati kaksne misli, in ga raje prekine, ko se v boksih pojavi en 17. uvrsceni dirkac. Preprican sem, da to Alisic pocne namerno, ker bi sicer folk hitro uvidel, od koga bo kdaj slisal kaj pametnega. Jerancic zal res ni spreten retorik, ampak s casom se je popravil, vsekakor opazno bolj, kot je to uspelo Alisicu.
Sicer pa, bolje je prenose (ki so itak postali cista zalost) spremljati na RTL ali ORF. Posebej ORF, ker nimajo reklam. Je pa res, da je tudi ORF komentator butelj. Ki nagrauzno govori nemsko. :) Sem celo jest opazil, pa znam zlo malo nemsko...

perci ::

Miran: UUULAAALAAA, MASSA JE V BOXIH, oprosti Franci, nadaljuj prosim.
Franci: Hvala Miran, no v današnji formuli je tako, da vsak dirkač...vskoči Miran
Miran: IN, IN, ali je to....ne, Michael Shumacher še vedno na prvem mestu, zdelo se mi je, da ga je Barichelo prehitel, ker imata zelo podobni čeladi


Tisti, ki se sprašujete zakaj Miran še vedno komentira prenose: odgovor je preprost. Zato, ker ga ima rada prava oseba (Slavica Ecclestone).

krucymucy ::

ah men je bil mihelič dost boljši ... če le ne bi bil tako monoton :(

madmitch ::

Najhujše pri Mirsadu je to, da moraš celo dirko delati zapiske, saj preskakuje s teme na temo kot da popolnoma pijan v "oštariji" rešuje svet.
Res je, da ga, njega Mirsada, veliko bolj vznemirja, kdo s kom, kot pa sama dirka, saj se revež, nekje v podzavesti, zaveda, da je le slučajni pasant v svetu, katerega del bi bil rad vendar nikoli ne bo.

Včasih imam občutek, da hoče Mirsad na vsak način doseči nivo legendarnih jugoslovanskih radijskih (in TV) športnih komentatorjev. Do tja mu manjka še veliko svetlobnih let. Se pa fant trudi, samo naj mu kakšna manekenka za vraga že vendar enkrat da, da bo fant lahko spremljal še kaj drugega kot posteljne aktivnosti in zakulisne spletke.

Jerančič ve kar nekaj, nikakor pa ne veliko. Vsekakor bi pa naredil veliko uslugo vsem, če bi svoje komentarje dal v lektorstvo komu izven klana ProPlus in potem objavil.

To, da se ga Mirsad boji, je pa že tako opazno, da meji na patetiko.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

s5jz ::

JErančič je že kar vredu komentator. Spomnim se ga izpred let, ko ni znal dokončati enega stavka, stalno se mu je zatikalo in dodajal je mašila. Vaja dela mojstra. Zdaj se zna tudi pošaliti. :D


Poglej kdo je prvi!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189176326 (139571) WarpedGone
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681390 (40305) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178664 (45987) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237990 (22651) balocom
»

motociklizem

Oddelek: Loža
81333 (1223) drnovshek

Več podobnih tem