» »

motociklizem

motociklizem

webcreator ::

Odogovor na Formulo 1:

A je tle kak fan GP-ja? In to ne sam 500, tud 250 pa 125??

Mislim, da je to velik bolš za gledat k F1, skos se neki dogaja.

(btw: Biaggi => numero uno!!!, Melandri, Locatelli).
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

rookie ::

Formula 1 zakon.:)>:D:)>:D:)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

dizel ::

Jest sem prvi med njim. Motorji forever8-). To je tak užitek gledat, neki nepopisnega. Mislm kaka odgovornost je to vozt, 300 km/h en milimeter en zraven druzga, brez katerekoli zaščite, na prostem zraku, kako disciplina, tam ne morš kar druge vn s proge porivat, al pa celo dirko vijugat pred njimi (ala F1 Monte Carlo). Pa še vse skupi je bl sproščen, dirkači se ne nosjo tako visoko, kot tisti frajarčki v F1. Poglejte kakega Rossi-ja, pa McCoy-a, pol pa vidš kako se voz...jah...z vetrom v laseh in mušicami med zobmi:D......

Miran ::

Tud jest sem čist usekan bajker pa nej ma mašino al pa ne (MTB). Za motocikel mi trenuntno finančna situacija ni naklonjena, pa upam da bo kmalu bolje. Sem mel motor, pa sem ga mogu prodat da sem si kupu car, za na fax vozt... ah škoda čez motor ga ni!
Drugač tud jaz rajši gledam GP kot F1 se ful več dugaja pa še Ališića mi ni treba poslušat. Tipi so res čisti norci to je treba vidt v živo, pol te še bolj fascinira. Drugač pa lohk posredujem ene par linkov od motociklističnih strani, ki jih zelo rad obiskujem. Ah sam ne vem zakva mi nč neče delat...bom mal prečekiru pa pol pošljem.

LP Miran
Overclock yourself !

LuiIII ::

GP je dosti bolj zanimiv kot pa F1. Dirkalni artefakti so dosti bolj izenačeni. Pa še 3 kategorije so in če se v eni nič ne dogaja se bo pa gotovo v eni izmed ostalih dveh. Jaz GP gledam ponavadi na Eurospotu kjer se komentatorja resnično vživita v dirko (pač bivši dirkači,...)

Lui

BlackHole ::

Nasploh na Eurosportu ful dobro komentirajo. Če gledaš motociklizem na SLO2 se mi zdi totalno nezanimivo, ker je komentar same dirke totalno zaspan, ne Eurosportu pa je res dretje pravo. Zelo zanimive so tudi dirke CART (bivši Indycar). V primerjavi s formulo ogromno prehitevanja in napet komentar medtem ko je v F1 zanimiv štart in postanki ali pa če je spremenljivo vreme dež-sonce.
Drugače je pa od motociklizma najbolj zanimivo 125ccm, čeprav tam ni nekih znanih ali popularnih voznikov.

webcreator ::

Hja jst tud raj gledam na Eurosport kot na Slo 2, sam reporterju na SLO ni kej očitat k tip se očitno spozna na to, sam ni glih preveč zagret ... :D
Kar se pa tiče kategorij je 125 res najbol zanimiv za gledat k so pač motorji tko izenačeni, sam v zadni sezoni je 500 kubov blo že precej podobn 125 ... >:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

RookY ::

Ja jest tut gledam GP(Rossi je norc).Drgač pa spremljam tut SBK, pa motocross(2 leti rekreativno vozil), včasih pa še trial.
Za motorje trenutno ni SIT, drgač bi še vedno krosa gonu.:'(
Juhu juhu spet bom bruhu

drnovshek ::

Ni ga čez F1...ahhhhhhhhhhh:))>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876886 (34424) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178967 (46290) Microsoft
»

500 SIT na mesec POP TV da bo mn reklam med F1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614170 (2891) sketch
»

A je še kdo zaspal med dirko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
613809 (3138) madonch
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709389 (8117) Nemelk

Več podobnih tem