» »

Slovenija:Italija

Slovenija:Italija

«
1
2

mateyyy ::

Kdo mislite da bo zamgal.
jest recem, da bo 1:1!

Matek ::

Mislim da maš kr prav. Sicer pa me rezultat niti ne briga, bolj me zanima kako bo sveža reprezentanca igrala.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mateyyy ::

upajmo, da bojo dobr igral, in da bomo imel vec od igre kot italijani.

Matek ::

A se da kje dobit zdej prva postava?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

virtual_reality ::

a bo prenos po TV? kdaj/kje
"C makes it easy to shoot yourself in the foot. C++ makes it harder, but when you do, it blows away your whole leg."

blabla ::

MMM: Dannyja poklič. On to sigurno ve. (090-****)

mateyyy ::

danny itak vse ve.

Matek ::

A je ni v Ekipi? Ka pa kje na netu?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mateyyy ::

ne bi vedu, poglej na nogometno areno ce sploh se obstaja (nism na tekocem)...

Matek ::

ni je več :)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

boha ::

prenosa na tv baje ne bo!

odločitev o prenosu bo znana ob 19.30. italijani ga zgleda neki serjejo...

prenos bo sicer na rai uno (eutelsat), upam da nekodirano...

DavidJ ::

Vse kar bo vec kot poraz bo super. Ne pricakovat prevec, ker Prasnikar igra .. dolgocasen nogomet.

V tem je bil "car" Katanca... nasi so sli celo v napad.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

rh^ ::

Prenos je 100% na RAI 2, tisti ki smo iz Kopra oz. primorska bomo gledali 100% tekmo, za TV Slo pa se bo zvedlo čez 10 minut...

boha ::

prenosa na slo2 zagotovo ne bo!

bo pa na rai uno...

tintorel ::

Italjani baje zahtevajo 50.000 eurov za prenos.
Malo prevec za nas trg...zato ne bo prenosa.

MTB ::

RTV SLO sux.... Me sploh ne čudi, da niso mogli dobit prenosa svetovnega, če ene tekme ne morejo zrihtat.
Poleg tega pa "bo-ne bo" nategovanje malce presega meje dobrega okusa, že glede na to, da toliko plačujemo naročnino...

MTB

mateyyy ::

če ne bo na slo2 prenosa pol pa kr zacnimo kritizirat rtv slo
kdo bo začel?

YiMMi ::

PRASICE monopolne.....
zakaj sploh placujem narocnino rtv....rajsi dam ta denar pop-tvju in A kanalu.....
tu rabijo nas denar ker se samo tu nekaj ustvarja in dela....prenasali so svetovno prvenstvo pa so komercialna televizija.......Nasa tako imenovana nacionalka pa ne premore vec enostavno nicesar....formulo...so izgubili....
svetovno so izgubili....zaj se bojo to...na koncu bojo se frocom risanke vzeli!!!!
hmmm..bpmo pac se samo zoom gledali:'( :'(
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

YiMMi ::


Dajte pisite zasujte jih s posto da se jo bojo drugo letro prebirali!!!!!!!
>:D webmaster@rtvslo.si >:D

-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

Gandalfar ::

halo no pa vi niste normalni. Ce hoce ITA za neko tekmo 50k EU in TVS rece da je to prevec denarja ima cisto prav! Oni vedo kaksen budget imajo in ce lahko za ta denar recimo prenasajo 10 lokalnih tekem potem naj se raje za tisto odlocijo.

Kaj pa ce bi ta tekma potem porabila 1/5 denarja, ki ga ima sportni program in bi potem bilo cesa drugega manj? Imate raje prenose kaksnega miting, ki recimo traja cel vikend/teden ali 2h ene tekme?

Treba si je postavit dolocene meje. TVS je drzavna televizija, ki je dolzna zastopati cim vec razlicnih interesov in si ne more privosciti dati veliko denarja za pac tm eno tekmo.

To se gre lahko POPTV, ki bo dobil denar nazaj skozi reklame in ki zivi od tega da ima taksne senzacionalisticne prenose.

MTB ::

Ne brani jih preveč. Se bom strinjal s tabo takrat, ko na RTV SLO ne bo reklam... Jih ni čisto nič manj kot na POP TV, pa še redne prihodke od naročnin imajo. Poleg tega se pa le spomni zadev z baje ogromnimi dobički, ki so jih imeli pri Eutelsatovih delnicah....

MTB

tomaz255 ::

Gandalfar saj na nacionalki imajo tudi reklame + naročnina, torej bi morali imeti več denarja za take stvari, kot pa komercialne TV.

tintorel ::

Tudi POP ne bi dobil tega denarja nazaj, ker zdaj ni cas za trzenje oglasnega prostora....ljudje so se na dopustih, firme zato ne oglasujejo....

Gandalfar ::

MTB: morda pa denar porabijo za kaj pomembnejsega? Tudi ce dobijo denar od reklam jim lahko ta tekma se zmeraj ustvari veliko izgube v sportni redakciji. Zakaj bi jo potem prenasali?

dela ::

ja kaj je te nacionalka zaj kriva?!?POP TV so večji monopolisti pa majo x-krat več dnara... sej res da plačujemo naročnino, samo če sta se POP TV pa kanal A pri reprezentanci nekaj štulila zraven te pa naj še zaj nekaj naredijo. Ki pa je zaj nogometna arena na kanalu A pa tako ?? zaj se pa takoj poberete ko je SP fertik!?!
sicer več gledam POP TV pa kA samo mi počasi greta na k***c. Najprej so mi celi SP zajebali s totimi gnilimi komentatorji zaj pa nočejo prenašat tekme, hvala POP TV
;((

YiMMi ::

Gandalfar!!!!
RTV Slovenija pokriva področje 550.000 naročnikov oziroma gospodinjstev.....V osmih organizacijskih enotah
je stalno zaposlenih okoli 2.500 delavcev.....
Mesecni prihodek samo od RTV narocnine znasa
1.320.000.000 SIT
Se pravi 1 miljardo 320 miljonov SIT....
Ce se tu v tej gori denarja ne najde za prenos ene prijateljske tekme(poleg tega je se reprezentancna)
katera ima ponavadi se vecjo gledanost...Pol jE to nacionalna sramota....taki drobiz bi se Srbi zbrali ce bi YugA..SPILALA Z iTALIJO...
Poleg tega kdo je reko da nacionalka ne sluzi od reklam?
Pol ali tretijno tega denarja(za danasnjo tekmo) bi samo zbrali z reklamami....

sedaj pa idi lepo k racunanju da nE bos vec oslarij pisal....
Jaz pa si grem Rai uno nastimat!!!!!
HEHEEEeeeee......:D
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

dela ::

pop tv ma pa tolko reklam da je kuj hudo!
celo več kot nemci!

YiMMi ::

Saj jih more met...da pokrije stroske....kako pa mislis da zivijo komercialne tv....
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

dela ::

aja pa še to. rajši kot nacionalki pišite pop TVju pa vprašajte kaj je zaj z nogometno areno >:D

MTB ::

Gandalfar: Vem da ne morejo porabiti preveč denarja za takšno tekmo, vem pa tudi, da ga zapravljajo za veliko reči, ki jih ne bi bilo treba.
Ne verjameš? Ne govorim samo o pravicah za prenose tekem, predvajanje filmov ali podobno. Govorim o denarju, ki se porablja za ogromno postranskih stvari. Pa kaj bi ti govoril. Povprašaj malce, če poznaš koga na RTV.
SIcer pa šibam gledat RAI UNO, če ga le ne bodo zakodiral. Himna že veselo igra.
NAPREJ NAŠI!!!
MAter jim italijansko, še naše himne niso znal prav odigrat...

MTB

dela ::

no pa prej je en reko da je na nacionalki isto reklam ko na pop tv...

Jaxx ::

poptv? bruhh... Tuljoti majo prenos na RAI 1!

Gandalfar ::

MTB: to je stvar interne org. podjetja in ga grajaj v tem kontekstu in ne ob primeru neprenosa tekme. To je cisto offtopic sedaj. Rekel sem da ne vem natancnih stevilk oz. koliko denarja je potrebnega.

Matek ::

A ma kdo link do tekme?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jc ::

kle mas na Eurosportu

Matek ::

Ne, če ve kdo kaki live stream do tekme.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mateyyy ::

na italijanskem programu prenasajo tekmo.
rtv slo sux forever!
kako pa se vam zdi da nasi igrajo?

Gandalfar ::

sej mas na radiu prenos. Kdor z malim zadovoljen ni ... >:D

jc ::

in goooooooooooooooooooooooool!!!!!

mateyyy ::

nazadnje bodo pa naši zmagal, ceprov je blo po drugih forumih govora o visokem porazu Slovenije.
Men se zdi da kr v redu igrajo in majo tud napade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mateyyy ()

kivi113 ::

kr 1-0 je hehe. ne bi si mislil... kokr majo naši ene 3 igralce v bolših evro klubih.

Tr0n ::

Haha, kaki smeh ne. RAI1 ne ve, ali bi kazal pretepe med navijaci ali igro. Pa kr neqi rdeci kartoni. Ajd dijo.

MTB ::

Mile si pa res rdečega ni zaslužil... Rumen že, ampak tisto potem....

MTB

mateyyy ::

mas prov. po krivici ga je dobil.
sodnika na grmado pa zažgat!

LapD ::

A je sploh dobil rdečga? Se mi zdi da je sodnik pol spremenu, ker je mislu da je dobil druzga rumenga.

mateyyy ::

ja nekej je res pol se delou, sam mislim, da ga je dobil.

MTB ::

Se meni tudi tako zdi... Dejmo, kdo razume tiste špagetone kaj lapajo.

MTB

JanezH ::

Po mojem je sam pospravljal rumenga.

||_^_|| ::

gdo je dubu rdečga? (sm šele zdele raiuno pržgal)

||_^_|| ::

tejo: ne najdem, maš direkten link?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116291 (9514) Alexius Heristalski
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44524884 (20781) boštjan
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559753 (7416) gkovac
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575460 (4339) borinho
»

Zaho se vrača!

Oddelek: Loža
362454 (1818) BlackHole

Več podobnih tem