» »

Slovenski nogomet

Slovenski nogomet

1 2 3
4
5

__Devil__ ::

jeee!! gol sem dal ! :)) 3:0 (Y)

Alexius Heristalski ::

mtosev, a si bil na štadionu?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

;-) ::

Ja pa komp je mel zravn da je pisal poste =)

Zdaj pa je stanje čisto drugačno ko takrat ko je bla tema odprta ha?

T-h-o-r ::

saj lahk z mobitelom tudi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mtosev ::

evo se en teden do tekme. a ze koga muci tekma SLO-RUS? jaz komaj cakam :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

veverrca ::

:D mene tudi, nisi edini. In to zaradi tega, ker imam slab občutek in upam da se moj šesti čut tokrat moti :8)

mtosev ::

jutri je tekma. :D prisel je ta dan :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jnzavrl ::

Slovenski nogomet... je za en ku*ac. Oprost ampak tko je, tam Zahovič govori da imamo več talentov kot pa brazilci, zato imajo oni tudi 5 naslovov sv. prvakov, govorijo da smo izmed teh narodov v tej skupini za kvalifikacije najboljši, zakaj smo potem v DODATNIH kvalifikacijah, če smo tako dobri? In preden se kdo oglasi ja sem slovenec, ampak oprosti jaz sem realist in takšna je resnica. Jeb* ga

BlackHole ::

Slovenec si lahko, na fuzbal se pa pač ne spoznaš, če praviš da je slovenski nogomet za en ku*ac. S tem mislim reprezentanco. Da so prišli v dodatne kvalifikacije, je velik uspeh. To npr. čehom ni uspelo.
LP Marko

mtosev ::

kaj ima to veze ce si slovenc?

ce ne ves da dobro igrajo zadnjih par tekem je tvoj problem. leta 06-07 je bila zalost in nekaj casa nisem gledal, ker mi je slabo postajalo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jnzavrl ::

Pred sobotno tekmo bi reku, da je blo vsaj 90% folka, ki si ga vprašal kaj bo s to tekmo, stoprocentih, da bodo naši zmagali. Kje ste zdaj? "Ja jih bodo pa v Mariboru nabil" Bodo ja. In zdj zato ker so pokazal neki igre tistih zadnjih 10 min na tekmi ste pa lahko usi pametni ja lahko bi še izenačil. Ja lahko bi, ampak niso! Na živce mi gre ko vsi nekaj napihujete, kak so dobri pa kak bojo ene zmagal.. Glede na našo državo in glede na to kje je bla reprezentanca zadnjih par let so dobri ja. Glede na druge države pa oprost niso, vsaj ne toliko kot vsi govorite, da so.

Uf ja mtosev zadnjih par tekem igrajo "dobro". Če pa že tak rečeš pa pošljimo email nzs ali pa fifi naj jih kar dajo na svetovnega...

darkolord ::

jnzavrl: brez veze da sploh obstajajo navijači ane (pa javne tekme sploh), itak se ve vnaprej kdo bo zmagu, za tistga k bo zgubu pa nima smisla navijat.

V bistvu je sploh brezveze, da igralci slabše stoječe ekipe stopijo na igrišče, če je že jasno, da bojo zgubili.

Celo svetovno prvenstvo bi lahko veljaki kar za mizo odločili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Ejsi_Disi ::

jnzavrl

ŠE enkrat več si dokazal, da o nogometu nimaš pojma.
Rock n' roll ain't noise pollution!

jnzavrl ::

Lejte tkole je.. Za ruse sem sam pri sebi že takoj rekel da bodo zgubili, mislim da sem tudi tu na forumu napisal, zato tudi nisem gledal. Sem se kaj zmotil? In ne ne govorim da je brezveze da "igralci slabše stoječe ekipe stopijo na igrišče" ampak hočem samo dopovedat, da dokler ne bo rezultatov meni nihče ne bo pridigal kako dobro ekipo imamo. Da ti izgubiš in rečeš igrali smo dobro si zame (oprosti) kreten. To je samo tvoja tolažba samemu sebi. Si že kje videl da je tekmo odločila posest žoge? Kartoni? Streli na gol? Ne. Zdaj naj mi pa en pove da to ni res.

Aja nogomet igram že 9 let. Igral sem v 1. slovenski in pa 1. in 2. gorenjski ligi. Zato mi ne pametuj da o nogometu nimam pojma, ko pa je vaš (vsaj od mnogih) edini stik z nogometom prek televizijskega ekrana.

Wox ::

Lejte tkole je.. Za ruse sem sam pri sebi že takoj rekel da bodo zgubili, mislim da sem tudi tu na forumu napisal, zato tudi nisem gledal.


Rusi so zmagali. Drugič raje glej tekmo.

jnzavrl ::

Da bodo zmagali. Typo.
Vi se pa tak nikol ne zmotte ne?

BlackHole ::

Ti Zavrl, še boš moral igrat. Glej, ko se igrata 2 tekmi, je to tako kot bi ob polčasu obupal, če bi zaostajal za gol. Naši so igrali dobro, glede na pekel v Rusiji in glede na močno ekipo, ki jo imajo rusi. Vseeno imajo kvalitetnejsšo ekipo po posameznikih in naši so se jim povsem enakovredno postavili naproti. Nogomet je pač moštvena igra. In doma imamo popolnoma realne možnost, da jih premagamo. Kdor trdi, da jih bomo zagotovo, seveda ni realen (ker rusi niso San Marino), možnosti imajo pa REALNE glede na prikazano v zadnjem letu, dveh. In to je tisto, kar daje upanje, voljo in željo, tako navijačem, kot igralcem in pa tudi nekaj skrbi nasprotniku.
LP Marko

kmetek ::

Zavrl lol.

Si gledal zadnjič španski pokal, neki 3 ligaš proti galaktikom?

Prva tekma 4:0 za 3 ligaša, druga tekma Real komaj zmagal 1:0.

Kaj ti to pove? David in Goljat, da Goljat vedno zmaga?

Romunom so dal boljše šanse - IZGUBIL. Prva tekma doma 2-1, v gosteh 1-1.
Ukrajincem so dal boljše šanse - IZGUBIL. Prva tekma doma 2-1, v gosteh 1-1.
Rusom so dalj boljše šanse pa nerealno igrišče pa 75.000 folka, ok so izgubili 1-2, samo so delno sami krivi, prepozno so začeli igrati.
Doma bo prednost igrišče in publika, upam, da 4500 folka, ki je preko mafijske NZS dobilo karte ne bo "spalo".

jnzavrl ::

"Naši so igrali dobro, glede na pekel v Rusiji in glede na močno ekipo, ki jo imajo rusi."

No evo spet se tolažiš, da je bilo krivo nekaj drugega. Vedno je nek ČE, če bi tam dali gol, če bi tam piskal favl, če tam nebi bilo to... Vseeno kako so igral, vseeno kje se zgrešili itd, rezultat je za ruse. No sj brezveze se kregat ker vidim da ne gre tole nikamor.

mtosev ::

zakaj sploh komentiras? saj so tak "slabi" da je brezveze govoriti o njih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Hardstyle ::

Lejte tkole je.. Za ruse sem sam pri sebi že takoj rekel da bodo zgubili, mislim da sem tudi tu na forumu napisal, zato tudi nisem gledal. Sem se kaj zmotil? In ne ne govorim da je brezveze da "igralci slabše stoječe ekipe stopijo na igrišče" ampak hočem samo dopovedat, da dokler ne bo rezultatov meni nihče ne bo pridigal kako dobro ekipo imamo. Da ti izgubiš in rečeš igrali smo dobro si zame (oprosti) kreten. To je samo tvoja tolažba samemu sebi. Si že kje videl da je tekmo odločila posest žoge? Kartoni? Streli na gol? Ne. Zdaj naj mi pa en pove da to ni res.

Aja nogomet igram že 9 let. Igral sem v 1. slovenski in pa 1. in 2. gorenjski ligi. Zato mi ne pametuj da o nogometu nimam pojma, ko pa je vaš (vsaj od mnogih) edini stik z nogometom prek televizijskega ekrana.


REZULTAT SO ŽE DODATNE KVALIFIKACIJE! UVRSTITEV NA SP PA JE SAMO ČEŠNJA NA VRHU TORTE!

ZaOstali ::

zakaj sploh komentiras? saj so tak "slabi" da je brezveze govoriti o njih.

No pa vseeno govorimo o njih se ti ne zdi?
Če zmagajo ali pa izgubijo, so vsaj toliko vredni, da je o njih govora saj konec koncev predstavljajo našo državo.

BlackHole ::

"Naši so igrali dobro, glede na pekel v Rusiji in glede na močno ekipo, ki jo imajo rusi."

No evo spet se tolažiš, da je bilo krivo nekaj drugega. Vedno je nek ČE, če bi tam dali gol, če bi tam piskal favl, če tam nebi bilo to... Vseeno kako so igral, vseeno kje se zgrešili itd, rezultat je za ruse. No sj brezveze se kregat ker vidim da ne gre tole nikamor.


Kdo se tolaži? Kaj je bilo krivo? Pravim, da so igrali dobro, nobenga če-ja nikjer. Ti si malo domišljav. Pa menda ja veš, da je eno igrati proti SanMarinu in nekaj drugega proti rusom. Samo to sem omenil. Rezultat je ob polčasu dober in ugoden za nas (tud za ruse ni slab). Zdaj igramo pri nas.
LP Marko

mtosev ::

VELIKI STROKOVNJAKI KJE STE????????? :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Davidf1 ::

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

veverrca ::

važn da me je moj šesti čut varal..in smo uspeli :)) africa here we come :)

zuz3k ::

zavrl me zanima zakaj si zdaj tiho, ko gremo na SP
Life is a psychological game.

BlackHole ::

Kdor trdi, da jih bomo zagotovo, seveda ni realen (ker rusi niso San Marino), možnosti imajo pa REALNE glede na prikazano v zadnjem letu, dveh.

Sam sebega pa še nisem citiral. :) Pismo, se bojim, da sem sanmarinčane užalil, zdaj šele vidim.
LP Marko

Mati ::


Aja nogomet igram že 9 let. Igral sem v 1. slovenski in pa 1. in 2. gorenjski ligi. Zato mi ne pametuj da o nogometu nimam pojma, ko pa je vaš (vsaj od mnogih) edini stik z nogometom prek televizijskega ekrana.


Buhahahahahaha..... Pazi človek je skakal med 1. gorenjsko in 1. slovensko ligo.
Kaj 2. SNL pa niti povohal nisi, ali kako je to bilo? Daj razloži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mati ()

Zeberdee ::

Offtopic:

Če igra nogomet 9. let, je star okoli 15 ali 16 let. Čeprav je dokaj neverjetno, ampak obstajajo kadetske in mladinske prve lige, te fantje pa nato igrajo kot igralci na dvojni registraciji v lokalnih nižje ligaških klubih.

Igralec, ki so je iz lokalnih lig katapultiral v prvo ligo je bil recimo Vito Plut, ki je igral v 1. ljubljanski ligi za Kolpo ter direktno prestopil v 1. SNL.

Podoben primer katapulta je tudi Milivoje Novakovič, ki v Olimpiji ni dobil priložnosti in je plezal gor v Avstriji.

V nogometu je takih primerov veliko več, kot v kakšnih drugih športih.

mtosev ::

SKUPINA C
Anglija
ZDA
Alžirija
Slovenija

http://24ur.com/sport/nogomet/zreb-slov...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Rotaidal ::

Je pa ni težka skupina. Anglija je itak favorit. Alžircov se nebo smelo vzet z levo roko. Na roko nam gre, da igramo ravno prvo tekmo proti njim. Zadnjo pa ravno proti Angliji, za katero upam, da bo zmagala obe prvi in bo zadnjo tekmo igrala tako na easy.

Lahko bi dobili lažjo in težjo skupino.

darkolord ::

Pa pr amerikancih nikol ne veš... Nazadnje so kar razturali.

JayKay ::

že sanjate

Jernej88_ ::

American: Landon Donovan
No more Slovenia!

mojsterleo ::

nad zrebom sem navdusen, slovenija bo zaradi anglije in zda delezna precejsnje medijske pozornosti, nas bodo sicer podcenjevali in se nam smejali, ampak kaj jim pomagajo vse atomske bombe, ko bo slovenija v south afriki odvrgla NOGOMETNO bombo. tresel se bo svet!

pa ce ostanemo resni, anglijo poznamo, vemo da znamo igrati nogomet proti njim, poleg tega bo to nasa zadnja tekma, kar je dobro, sploh ce bodo anglezi vmes zmleli zda in alzirce, ter potem igrali z rezervisti v nasi tekmi. zda sicer ne poznamo, toda s prepotentnostjo so se ze izkazali s svojimi komentarji po zrebanju (podobno kot rusi), ces da bodo sigurno prisli v 1/8. zgleda bo treba tudi temu atomskemu velikanu polomiti prste. alzirci so pac underdogs skupine, tako kot mi, zato jim privoscim, da mesajo strene velikim. sam da jih mi premagamo, pa bo ok.

d0rK ::

Jaz hocem da pade ZDA. Jao, ce se to zgodi se pa se jz zapijem. Kako so naduti po vseh forumih..

BlackHole ::

Normalno, da so naduti. Smešno in čudno bi bilo, če ne bi bili. Ampak to je samo prednost za nas. V lušno skupinco smo padli.
LP Marko

mojsterleo ::

mislim da so americani malo prepotentni, kar je sicer znacilnost reprezentanc velikih drzav. toda v nogometu to nic ne pomaga, pomembno je imeti dobro in uigrano ekipo, ki zna igrati nogomet, dobro strokovno delo, psihicne priprave ipd. anglezi zaenkrat najbolj ostajajo na trdih tleh. capello se zaveda, da delo ne bo lahko. angleski mediji so ze zapisali, da je nasa skupina t.i. EASY.

England
Algier
Slovenia
Yanks

pa je res?

šernk ::

če ZDA in Angleži že mislijo, da so nas premagali, je to velika prednost za nas. sam sem trdil da so rusi za nas bolj ugoden nasprotnik kot kakšni grki, pa se mnogo ljudi ni strinjalo s tem, vendar sem vedel da proti rusom znamo igrati. Angležem smo pred kratkim na njihovem domačem terenu pokazali, da nas ne gre odpisati, Američani pa znajo naslediti usodo Rusije, če bo le naša ekipa pravilno delovala :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mojsterleo ::

itak sej kek ze kuje kako zabit gol americanom. ko bo slovenski napad v konici dobil zogo, se bo zacel handanovic dreti "hey guys wanna some kentucky's fried chicken?" in pol se bodo vsi ameriski niggerji takoj obrnil...

BlackHole ::

Američani se bodo nasankali, ker bodo ziher naštudirali taktiko, kako igrati proti slovaški, tako jim bo morda šele po porazu kdo povedal, da so v resnici igrali s slovenci. Razumeli tako ne bodo, ampak koga briga. :)
LP Marko

Alexius Heristalski ::

Oni imajo precej latinosov v moštvu, se mi zdi, tako da bi kakšen Taco Bell bolj vžgal ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

šernk ::

Američani se bodo nasankali, ker bodo ziher naštudirali taktiko, kako igrati proti slovaški, tako jim bo morda šele po porazu kdo povedal, da so v resnici igrali s slovenci. Razumeli tako ne bodo, ampak koga briga. :)



hahaha, s tem si me nasmejal :D
in žalostna resnica je, da je za to verjetno precej več možnosti, kot pa da se mi naprej prebijemo, pa že slednje ne bi rekel da so ravno minimalne, ker verjamem v naše.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jernej88_ ::

mislim da so americani malo prepotentni, kar je sicer znacilnost reprezentanc velikih drzav. toda v nogometu to nic ne pomaga, pomembno je imeti dobro in uigrano ekipo, ki zna igrati nogomet, dobro strokovno delo, psihicne priprave ipd. anglezi zaenkrat najbolj ostajajo na trdih tleh. capello se zaveda, da delo ne bo lahko. angleski mediji so ze zapisali, da je nasa skupina t.i. EASY.

England
Algier
Slovenia
Yanks

pa je res?


Lahko se zgodi da bo na koncu 1. dela takle vrstni red :)
No more Slovenia!

Icematxyz ::

ZDA bojda dosti tečejo. In če se spomnim pokala konfederacij se mi zdi da to tudi še kako drži!

Tako da recept ki smo ga uporabili proti Rusom proti ZDA ne bo zalegel v celoti. Res pa je da bi verjel da bodo ZDA nas podcenjevali in da jih bomo presenetili s tem da bomo v igri imeli več ustvarjalnosti. Verjetno bo jih tudi zmedlo dejstvo da bomo uspeli slediti njihovem tempu in jih utruditi z našo vzdržljivostjo.

Anglijo bomo premagali na način da bomo proti njim uporabili njihovo aroganco. Selektor je sicer njihov previden. Igralci pa dvomim da so zadržani. To dela v našo korist.

Alžirija pa nimam pojma kako igra. In če premagamo Alžirijo sem mnenja da gremo naprej. So pa to seveda špekulacije in kdo ve kaj in kako bo čez 6 mesecev. Ampak sam verjamem da nekih močnih razlogov proti našemu napredovanju ni. A le v primeru da ne bomo sami sebi največji razlog proti napredovanju postali. Kot se nam je že zgodilo ko so bili nazadnje na SP. Tudi kakšnim podkupninam mislim da naši igralci ne bodo podlegli. Vsaj upam da ne. Če se to vse poklapa bomo šli naprej. Ker ne moreš ti ekipe ki deluje kot ekipa odpisati na začetku. Pa četudi ni v njej najdražjih igralcev na svetu.

Zgodovina sprememb…

Zeberdee ::

Dejstvo je, da je Slovenija po kvaliteti igralcev še vedno najnižje rangirana reprezentanca v skupini. Slovenci smo tukaj preveč optimistični. Reprezentanca, ki izloči Egipt ne more biti slaba, že kratek pogled na wikipedijo pa pove, da imajo 9 igralcev, ki igrajo v top pet ligah. Mi jih imamo 8.

Edina stvar, ki lahko prenese tehtnico na našo stran je priprava na tekme. Tukaj se je mnogo govorilo o superiornosti Miklaviča in motivativni moči Keka.

Tekme se bodo igrale na različnih nadmorskih višinah. 1700 metrov, 1300 metrov, 0 metrov. Edina možna pripravljalna baza v Sloveniji je Rogla (+ spanje v višinskih hišah).

Zmaga proti Alžiriji, remi proti USA in boljša gol razlika nas pelje naprej.

BlackHole ::

Preveč optimistični že nismo. Dejstvo je edino to, da je večina napovedi posledica navdušenja in želja, ne pa realnih napovedi. Normalno, da smo outsiderji, ampak to še ne pomeni, da ne moremo presenetit. To je tudi naša prednost, ki v nogometu lahko kar nekaj pomeni. Seveda se mora za to poklopit še mnogo faktorjev.
LP Marko

Alexius Heristalski ::

Recimo ta, da bodo vsi naši najboljši zdravi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pismo Srečku Katancu

Oddelek: Loža
273242 (2561) bi0s
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343021 (2297) glinik
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44525059 (20956) boštjan
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910008 (7766) DavidJ

Več podobnih tem