» »

Napoved izida HR : SLO

Napoved izida HR : SLO

1 2
3
4

McNato ::

Prašnikar A D I J O !

flipflop ::

Če so pa nekateri ki so zreli za penzijo kr stali pri miru pa vsako žogo zgubili.

Slowenc ::

Pravjo da če ne daš, dobiš. Še kako je to res.;((
Skiny gate.

xabre ::

1:0 za Hrvate ;( ;(( ;( ;((

@ljash ::

pa to ni res. Kva nj dj z gnarom, k sm ga za portugal šparou...:(

TRAGEDIJA!

frenk ::

naši morjo ZELOOOOO delat na kondiciji....prokleti lenuhi;(

ferdo ::

Vedno ponavlajo napake, in iz tega neznajo, najbrš more spet novi veter zapihat v naše nogometne vrste.
Stare napake, stari veter samo to.

nekaj imamo, kar je bilo v preteklosti, in tega se treba znebit.

To pa ni Prašnikar, nekaj drugega je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

`DoC ::

Sprva sem tud jst skor Tv razsu, ampak če overall pogledamo so se pobje boril, tak da svaka jim čas. Jebeš evropsko, mi se šparamo za svetovno. 8-)

Sej so čustva pa to ampak tak bedn pa niso špilal da bi jih mogl usepovprek popljuvat, saj men se zdi tako no...

lp
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

@ljash ::

Prašnikar mi gre dj še bl na q**ac tko da mislm, da je prva naloga, da se njega odstrani pa Zavrla pa še koga na vrhu NZSja.

SLOVENIJA GRE NAPREJ! S Katancem...

Avenger ::

Očitno niso tako dobro igrali, da bi se lahko uvrstili ne Euro. Pa ni vse od Prašnikarja odvisno... čeprov mi občutek pravi, da z njim kakih velikih uspehov ne bomo dosegli. Katanca pa skoraj gotovo na mestu selektorja 's solzami v očeh na svoji Šmarni gori' ne bomo videli več, ja kdo ga pa še bo resno jemal? Nekaj frišnega rabimo, mladega, zmage lačnega, poraza ne-boječega, zagretega, samozavestnega in zagrizenega - Slovenci torej v principu odpadejo... >:D :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

flipflop ::

Nekateri ki so zreli za penzijo bi lahko pustili mesto mlajšim igralcem. (Pavlin,Rudonja,Zahovič). Pa Rakoviča tudi ni treba.

V-i-p ::

Dajte no, to me pa razjezi da bi popizdil. Tisti, ki sedaj lajate, kako slabo smo igrali, penzija pa katanec, itd... če bi s današnjo igro zmagali bi bili pa bogovi, a ne? Ko pa zgubimo, smo pa lenuhi, ne znamo igrat, pa še kaj. Ja to bo. Boril smo se, hrvatija z lepo njihovo je bila pač boljša, zemlja se zato še vedno vrti in še bodo priložnosti. Tudi angleška reprezentanca izgublja in tudi Real Madrid ni vedno zmagovalec. Čestitke fantom in srečno naprej - z Bojanom Prašnikarjem na čelu!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

wishmaster ::

Bom še pa jaz mal popljuval.Še sestre bi bolj špilale.Za tako igro je Mr.Prašnik(ar) in Zahovvč ki je spravil proč Katanca.Zahovič je dolgogobčen (kolikor so mi povedali tisti ki ga poznajo).Oba bi morala leteti.Katanec bi nas popeljal na svetovno prvenstvo.Kam nas je pa ta.Še sramoto nam je naredil.Edino kar so se naši naučili od Prašnikarja je da znajo spodbijat :)

Pa ne mi zamerit :)
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Brane2 ::

Ne vem, kaj ste pričakovali.

Bodimo realni. Pri nas je fuzbal najbolj umazan šport. Sploh mi ni jasno, kaj ima to še skupnega s športom pravzaprav.

Z namenom doseganja nekih rezultatov zaposlujejo neslovence. Kaj ima ta postava skupnega s Slovenijo ? Saj nočem bit naci, ampak vse skupaj je videt že malo čudno.

Naši bi se morali odločit ali je nogomet slovenski šport in če je, ga vpeljat med ljudi in vzgojit nogometaše. Če pa ni, pač kanalizirat ta denar kam drugam.

Tudi koneckoncev zaposlovanje neslovencev v tako izrazito nacionalni stvari mogoče ni tako slab- če ti dosegajo rezultate.

Kdo v Srbiji bi recimo "zaposlil" slovence v Partizanu ali Crveni zvezdi ? O.K. igralca ali dva mogoče, ampak praktično cel team bi bil že malo preveč.

In kaj imajo koneckoncev naši od tako kupljenih igralcev ? Tipi tečejo ko babice. Ni izrazitih strelcev, driblerjev, hitrih kril itd. Tipi so tako bledi in neizraziti, da bi kdorkoli lahko igral dobesedno na katerikoli poziciji.

Mislim celo, da bi določeni med nami (ali določen procent navadne populacije če hočete ) ob solidnem treningu zaigral v slovenskih vrstah ne da bi se kaj posebej blamiral.
Katanec je imel prav. Našim igralcem manjka DELA. Čistega fizičnega dela. Moderen nogometaš je predvsem atlet, ne pa pozer.

wishmaster ::

Naši nogometaši so mal čudni.Eden dobi rdeči karton in si mislijo,zdaj smo pa zmagal.Potem pa bum :D Lep primer je tudi tekma med SLO-YU,ko so jim YU našibali v 5 minutah 3 gole.Malo več treninga,psihe in boljšega trenerja ne bi škodilo
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

iration ::

Sicer me fusbal ravno ne zanima preveč, vem pa, da:
1. Na domačem terenu ne moreš igrat na 0:0, čisti idiotizem. Morali bi napadat od prve minute.
2. Letet mora vsaj še Zavrl in ne samo Prašnikar. Zaradi vseh grehov v preteklosti - napačnega vodenja NZS.

Drugače pa so naši igrali lepo po navodilih in po tem, kar se pač lahko naučijo od slabega trenerja. Torej, od začetka so branil 0:0, ne znajo priti v nasprotnikovo tretjino drugače kot z dolgimi, večinoma neuspešnimi podajami, po golu pa norenje brez glave, slaba obramba.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

@ljash ::

Prale+Zavrl+vsa banda iz NZSja naj se poberejo in prepustijo mesto ambicioznim ljudem, ki se jim gre (tudi) za šport, ne pa le za lastne riti.

Evo

@ljash ::

now I feel better :))

cekr ::

Ta poraz bo deloval na Slovenijo zelo blagodejno. Končno bo enkrat mir s tem gobcanjem in zahtevami po nekakšnem štadionu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

R0K ::

Sam sm kr malo razočaran, kar je čist normalno, če gledam da sm dolgo treniral ta žogobrc. Se mi pa zdi, da so bli fantje vseeno s celim srcem na igrišču, so tekli ampak taktika je bila zgrešena. Premalo podaj. Pavlin je v Zagrebu lepo driblal na sredini, pokal žoge po bokih in to je blo to ... zdej pa je (vrjetno) zaradi Prašnikarjevega 'bunkerja' tega ni delal in se je raje zagradil in ubistvu pri tem tudi vedno padel ...

Sicer pa overall, nogomet je šport. Bedno je, če bi zdej mi Hrvate premagali in se imeli za boljše od njih, ker njihovih dosežkov še lep čas nebomo dosegli. Smo pa zato boljši v precej drugih športih. Pa nismo zato tok primitivni kot oni (če sklepam iz nogometnega hrvaškega foruma) ...

iration ::

Ko smo že pri odstopih, naj odstopi še Skazi al kva je že tist ta nov (star) pri NM. Sramota.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Keyser Soze ::

Jeeee, spet smo zgubl:D . Kje se gremo skupinsko jokat pa žalnice pet:\ ?

Mislim, sem pričakoval, da bodo stadion zakurl, pa še našo ekipo z vodilnimi poleg. Pa ni blo nič od tega.

JE blo pa zelo veliko poročanja iz studia na štadionu. Ki je, moram povedat, izredno prostran in zelo interaktiven. Sem imel vseskozi občutek, da poročajo z roba igrišča.:D

Sloooooooooovenijaaaaaaaaaaa, gre nazaaaaaaj. Jujujuhuhu.
OM, F, G!

Xgeneration ::

Js sem takoj, ko sem izvedel, da bo Dabanovič v golu.

Ne vem za kaj ne da v gol Mavriča, ki je v življenjski formi.

Eni boste rekli, da on itaq tudi ne bi branil.

MORDA PA BI!



Dabanovič se mi je na tisti tekmi z Yugoslavijo, kjer smo 3:0 vodli totalno zasral, ko se je tekma končal s 3:3 in to v zadnjih minutah. Ah, pa saj se verjetno še sami spomnite.

In to Prašnikarju najbolj zamerim - da sta bila na igrišču Dabanovič in Rudonja - talent 1A.

LP

Keyser Soze ::

Imam občutek, da naš selektor izbere tako, da je na igrišču najslabše možno.
Pavlin se je pa tako ali tako čez celo tekmo po tleh valjal. Pujs.>:D

Trening je pa verjetno sestavljen iz dveh kremšnit ter enega pira. Moja stara mama s tremi nogami("bergle") dosega večje končne hitrosti.:\
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

Rambo ::

Zdaj, ko tukaj berem se mi zdi vse tako smešno in nesmiselno. STE PA JA TAKI KOT OTRICI IZ VRTCA.:D . Mormo pač priznat da je bla Hrvaška boljša (ceprav so tam same......). Ne gre mi v glavo zakaj vsi tako pljuvate po PAVLINU!!!! On je prav fajn igral obe tekmi, se zna zagradit, pa stopit na žogo.....player of the game (po moje).Jebat ga se pač nismo uvrstili na EURO, eden vedno izpade. Pač ne moremo vedo bit vsepovsod zraven. (tam bi se itak skregali).
To je moje mnenje.
LP

Thomas ::

Dobr smo jim podvalili! Nej se zdej uni sekirajo za žreb, pa to, če bo skupina ugodna, pa kaj bodo rekli, ko bo treba pred polfinalom lepo domov, pa zaradi škandalov, ki jih bodo fuzbalerji počeli, pa zaradi navijačev, ki bodo šli razbijat flaše v Evropo ...

Nam je pa to prihranjeno. Gledati Prašnikarjeve solze, ko bi mu Dabanović zabrusil - Ti, Štajerc, jest te lahko kupim s Pekarsko gorco vred! :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Xgeneration ::

Hja, čeprav Pavlin je saj kaj naredil, ne pa Rudonja, za katerim je ves prvi polčas žoga šprintala.

;(

Rambo ::

Xgeneratio NATANKO TAKO. RUDONJA JE PA RES V K****.
LEP NASLOV

Mirč ::

brez strela na gol v 95 minutah igre ne morš it na euro pa pika.Bunker nas je pokopal kot v starih cajtih pred prihodom Katanca,ko smo v celem cilusu kvalifikacij osvojili eno točko.

lp mirč:)
kdor ne skače ni slovenc

Xgeneration ::

Mirč

Tudi to je res!
Da jih podžge šele gol v domači mreži - še to zamerim Prašnikarju!!!

Slaba strategija!

Simko ::

Thomas si mislil Pekersko gorco? :P

Dodgeviper ::

Ni kaj bolši so, pa ne mal velik pa ne da se vid samo po igri, ampak tisti ki pogleda statistiko obeh tekem je katastrofa.;((
Bolje tako kot sramoto si naredit kasneje.
Jih bomo pa v hokeju rastural:D
Lp

Thomas ::

Ja no, seveda. Ampak tko nekako bi spelal Dabanović, Prašnikar pa v jok. Zdej nej se pa kar Hrvatje ubadajo s temi problemi, ki smo jim jih naprtili!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

flipflop ::

Ne Hrvati ne Slovenci na evru ne bi naredili nič. Pa tudi niso Hrvati tolk dobri kot eni pravijo. Ampak s tako igro pač ne gre.

Tr0n ::

Slaba igra, slab rezultat.

flipflop ::

Kaj so Nizoemci naredili s Škoti>:D Se je ponovila Yugoslavija. Namesto Slovenije pa letos presenečenje Latvija,s turki so 2:2 igrali.

perci ::

Jst sem ful žalosten ;( - čeprav sem imel že pred tekmo zelo slab občutek - predvsem zaradi tega, ker je tekmo začel rudonja ;(.

BlackHole ::

Saj je prav, da so izpadli, čeprav sem to tekmo pričakoval z največjimi pričakovanji. S tako nenevarno igro pač ni fer, da bi šli naprej, čeprav se seveda tudi ne sekiral, če bi slučajno uspelo. Ampak prav, je tako, mogoče smo se še kaj novega naučili, mogoče. Nobenega strela na celi tekmi, na domačem igrišču, kjer se je vedelo, da bo treba dat vsaj en gol.
Rudonja je res razočaral, vendar ne vem zakaj ga je postavil v špico (na začetku). On bi moral igrat na mestu Ačimoviča, ta pa na mestu Zahoviča. Ampak, me pa presenča, da nobeden ni niti omenil Nastje Čeha. On je pa totalno razočaral na obeh tekmah. Prav nič ni pokazal, nasprotno, totalno je odpovedal, izgubil praktično vsako žogo, nobene nevarne podaje (ok, res da tudi kdaj ni imel komu podati), ampak on me je njabolj razočaral. Dabanovič je spet pokazal, da je vratar, za katerega se ves čas lahko bojiš, kdaj bo kiksno. Jaz pravim, da smo izgubili zaradi poškodb, ne smemo krivit igralcev (bolj je bila taktika sumljiva), pač nismo imeli najmočnejši na razpolago (Šiljak, Cimerotič, Simeunovič). Imamo pač malo kakovostnih igralcev.:|
So me pa potem Nizozemci spravili v dobro voljo, ko so zluknjali in šli čez škote, kot čez zrak. Škoti so se mi prav zasmilili, res, ker so se zelo borili ampak so zgledali na igrišču poplnoma nemočni.:)

Super Sonic ::

#brez strela na gol v 95 minutah igre ne morš it na euro pa pika.Bunker nas je pokopal #

Ma ja! In kaj bi ti igral? kaj bi vi vsi igral, ce smem vprasat? trenerji med vsemi trenerji?
Pojma nimate!
Kako si lahko sploh upas napisat kej tazga?

kaksno ekipo pa imamo? Vsi primerjate Katanca..
Katanc je mel cist druge igralce v ekipi in ko je sel, so na NZS rabl enga k ga bodo namocil. In to je bil Prasnikar. ta pa je mal vse za***u in prisel v dodatne kvalifikacije in se vec> mel smo popolnoma realne sanse da gremo naprej!

In igral smo na neodlocen izid in stavt grem, da ce ne bi dobil tega bednga gola, bi sli naprej.
Ne mors sploh realno igrat napad s temi KRIPLI k smo jih mel. KNAVS je igral napadu, ker nimamo bolsga! in ti si upas pizdit tle...

ne vem no? s kom bi vi igral? s markom vogricem in rakovicem cel cas v napadu?

nismo mel CIMETA in SILJAKA.
zaho je mel 1 mesec nazaj zlomlen prst na nogi in je brez kondicije.
SIMEUNOVIC je poskodovan.
KNAVS je poskodovan pa je dal na igriscu 200%
in polovica ekipe ne igra v klubih.

kaj na tvojem mestu, bi moral Prasinikar narediti?

nehvalezne slovenske riti ste!

in na koncu>
stadion. Gradimo ga ze 10 let in govoril so, da ni uspehov, pa ko so ti prisli, ga se vedno ni. In Slovenija si ne zasluzi da gre naprej, ker bi vsi samo gledal in PAMETOVALI.
noben drug ne bi naredil nic.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Keyser Soze ::

Ja nekateri pa res zlepa ne izgubijo upanja.

En koncept, ki je v svetu dokaj znan.

Ljudi se plačuje zato, da nekaj naredijo. Hja, a so kaj naredili. Ne! Zakaj?

Zato ker so lene riti. Tečejo tako kot stara mama. Dobesedno.
So imeli naši protinapad, je bilo v trenutku na Hrvaški strani 7 Hrvatov v obrambi. Naslednji moment, v hrvaškem protinapadu, so bili na naši strani tisti trije, štirje v obrambi. In glej ga zlomka. Ene šest Hrvatov v napadu. Mislim, ko crknjene ovce. Hitrost, ki ubija.

Pa tehnika. Ja Slovenci imamo fenomenalno tehniko. En hrvat obrne tri naše igralce. Mi pa v jok pa na tla. Kolikor so naši imeli žoge je bilo samo takrat, ko so se bodisi spotaknili ob njo ali pa padli nanjo. V času ležanja na tleh med igro smo bili sigurno statistično najboljši.

Sicer pa sem mislil, da naši igrajo na zmago. Kot sem slišal govorit Prašnikarja: "Mi bomo igrali na zmago!".

Khm,...halo, nobenega strela na gol v CELI igri, in to je igranje na zmago. Ja nek zvit plan so imeli, ampak po nekem nesrečnem "naključju" ni uspel.
No ja, morda pa pa so bili vsi uspehi le srečno "naključje".

In na koncu. Nobenega igralca pred kamero v "studiu"? A tako se dela. Ko bi vsaj prišli pred kamero, pa rekli, da ni bil njihov dan(kateri pa je?)?! Ah, ne. Rajši skrijejo svoje riti v garderobi in se tam smilijo sami sebi.

In tako pridemo do zaključka, da je naša 1. liga na nivoju naše 3. lige. Ter še ta stadion, ki ga imajo preveč za njihovo znanje nogometa.

Jama brez dna ta naš fuzbal. Že veliko ljudi je to pogruntal. Ampak še nobenemu ni potegnilo, da bi rajši kot nov stadion zgradil še kakšno pediatrično kliniko. Mnogo več koristi.:\ |O
OM, F, G!

Super Sonic ::

pa ne mi zdej s pediatricno?
ker vsolc lohk sploh primerje NOGOMETNI stadion in PEDIATRICNO kliniko?
A smo kot drzava tako v pizdi da ne mormo met obojga? a ne gremo v evropo?

Se mormo odlocat kaj bomo? eno ali drugo?
kaj pa letalo. vladino namrec? vrzejo par miljad, to nobenga ne moti, ne?

ko pa hocs nov stadion (na vsezadnje, 250 novinarjev iz 130 drzav, pac bo dal nek odmev v svetu-ce ze nc druzga ne), da bi kulturno pogledu tekmo in se pocutu kot evropejc in ne kot en juznak, takrat zacnete jokat s KLINIKO.

sram vas bodi.


res je neki, predvsem.
Slovenska nevoscljivost nima meja in egoisticnost je prav neverjetna. Kapo dol fantje, resno.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Super Sonic ::

-tako pridemo do zaključka, da je naša 1. liga na nivoju naše 3. lige. Ter še ta stadion, ki ga imajo preveč za njihovo znanje nogometa-

ZAHOVIC, ACIMOVIC, KNAVS, SUKALO, CIPOT, SILJAK, CIMEROTIC, CEH, DABANOVIC., SIMEUNOVIC, KAPIC, KARIC, BULAJIC, pa se marsi kdo drug.

sedaj pa vprasanje> kdo od njih igra v 1 slovenski ligi? Kdo?

-Khm,...halo, nobenega strela na gol v CELI igri, in to je igranje na zmago. -

glede na okoliscene (4 strandardni igralci manjkajo) in rezultat 1:1, ki je bil + za nas, bi vsak ki ima IQ nad 20, igral obrambno.

lahko bi se pizdu tle gor ce bi zgubil 6:0 (skotska je popusila proti nizozemski tolko), tko ker smo dobil pa en, nesrecen gol, bi lahko bil mal bl kulturen.

poleg tega pa> ni nam blo treba sploh strelat na gol.
ja? to je tisto kar loci butaste navijace od mal mn butastih> NI nam blo treba strelat na gol.

lahko bi to razumel, ampak ne morte z raznimi Katanci (slava mu) in klinikami in primerjavami med ekipami. Kreteni.


p.s.
hrvaska prva postava je vredna 30 miljonov evrov.
nasa celotna reprezentaca 4-5 miljone, odtega Zahovic in Siljak zaslusta pol

se mal tko poglejte na stvar
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Keyser Soze ::

Kapo dol tebi, ker še vedno upaš v ta cirkus.:D

Kdor je pa zavisten našim igralcem, je pa res invalid. Ker noben povprečnež ne more biti zavisten povprečnežem(pa ne nogometaškim povprečnežem, takim navadnim povprečnežem).

Ja res. Ampak pediatrična klinika je samo en primer. Lahko malo izboljšajo razmere v zdravstvu, opremijo kakšno šolo,.. Hja, še en avion, če bi ga kupili, bi bil pomoje bolj koristen.

Ker so tako ali tako sami stroški z njimi(nogometaši) in nobene koristi. Cost / benefit je totalno v k..... v tem primeru.:\
OM, F, G!

Keyser Soze ::

Nesrečen gol.... Še toliko huje, ker je bil kar nekaj. Nekaj kar se dobrim igralcem ne sme zgoditi.

Koliko so pa vredni je pa primerno kvaliteti. Še preveč stanejo.:D
OM, F, G!

perci ::

radeon power: Večinoma se strinjam s tabo, razen tistega, da je imel Katanec popolnoma drugo (boljso) ekipo.

Zahovič
Ačimovič
Čeh
Pavlin
Rudonja
Cimerotič
Karič
Knavs
Vugdalič
Simeunovič

Vsi tejle so igral pri obeh trenerjih. No, Katanec je imel se Osterca, ki pa roko na srce ni dosti boljsi od Rudonje. Edini resni izgubi napram stari reprezentanci sta IMHO Novak in Milinovič. Je pa res, da Zaho ni tisti pravi stari Zaho.

Aja, pa ne zmerjaj folka - RESNO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Super Sonic ::

perci>
zahovic je mel mesec dni nazaj zlom palca na nogi.
acimovic je v angliji vsaj mal spilu, dons tud na klop ne sede.
simke-dabanovic? ne vem..
Ceh. Ales Ceh.-Prasikar ga nima. kapic? Adem. je menjava.
Milinovica je tud ne... Sukalo?
potem pa..
Prasnikarju je igra bazirala na Siljaku in Cimetu.
Mel je pa rakovica in rudonja, ki je takrat ko je bil pod katancem igral vse prej drugje kot v klubu Kmecka Druzba Olimpija.

Reprezentanca je razpadla, ko je Katanec odsel.
in prasikar je presegel vsa pricakovanja.


In Soze> Ce gledamo teoreticno> Hrvaska 30 miljonov
Slovenija 5 miljonov

torej bi moral biti rezultat 6:0

bil je pa 2:1
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Ne, ne , radeon. Sem samo malo skeptičen glede vzdrževanja "nesposobnih".

Drugače pa, hvala enako. Pa brez tistega "nehvaležna".:D

P.S.: Saj veš kaj mislim, tisto kar si izbrisal.
OM, F, G!

perci ::

Radeon: Ja igralci so bli poskodovani, res je. Ampak s tem je treba racunat in tudi nic me ne bi motilo, ce bi nasi vsaj igro prikazali - pa je niso. Razoicarali so tisto mnozico na stadionu. Ne mores proti reprezentanci kot je Hrvaska igrat bunker 90 minut. Dobil bos en gol 100%. To je blo ze pred tekmo jasno vsakomur.

Prasnikar bi moral tvegat, in ne z bunkerjem, ker bunker ni tveganje ampak predaja.
Tvegat bi moral z kakim Pekicem in Korenom. Rudonja je bil notri brez potrebe. Morda je mislil, da se mu bo nova Romunija prikazala.

Sicer pa sem govoril o Nastji Čehu, ne o Alešu.

Super Sonic ::

lej, perci>
ze z bunkerjem smo dobil gol. Ce bi igral napadalno, bi bla zadna vrsta se bolj prazna in tko smo se bolj ranljivi. To bi moral igral v primeru da bi igral 0:0. 1:1, je pa ugoden izid in cist mal nam je mankal do 0:0. Zlo mal.

Igrat napad proti hrvaski..
ne vem.
v 180 minutah smo mel 2 sanse napada. Enostavno njim se ne mors odpret, sploh pa ne nasa vrsta. Koren ni v formi. V publikumu igra pod vsako kritiko, to je prasnikar ze povedal (drugac bi ga ziher poklicu). Se v goveji tekmi z dravo tip ne zadane praznega gola.
Enako velja za Marka Kmetca, Toncija Zlogarja, Marka Vogrica, Pekic pa je (po mnenju vseh), malo premlad za taksno tekmo in bi tudi on podlegu.

Napad brez glavo bi bila se vecja bedarija in Slovenija bi za voljo 5 strelov na gol, prejela 2-3 zadetke vec (alo, ob Prsu ko je zadel so bli 3 nasi, pa nam je dal gol, bog ne daj da je sam).

Rudonja je bil notri brez potrebe.
Ja to je morda (navidezno) celo res, po drugi strani pa pozablas da je Rudi imel za seboj tezke tekme in ima doloceno mero izkusenj, zato ga je Prasikar poklical.

Malo nam je mankalo, zelo malo, pa ceprav je na papirju hrvaska 3 x boljsi nasprotnik.

ps.
in zato mi gre na zivce folk, ki gleda fuzbal samo takrat ko gre za pomembne tekme in ce nasi zgubijo so cist negativni, ce pa zmagajo jih imajo za bogove.
Cankar je tak folk oznacu s Hlapci.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

perci ::

radeon: Realno gledano smo ob taki igri lahko bli srečni, da smo samo enga pokasiral (ni vrag da ne bi vsaj enega)- kokr se spomnis so nam dali se eno stango enkrat je pa Roso sam falil pred golom. To takrat ko smo igrali bunker.

Koliko je tekem s Hrvaško, kjer nismo dobili niti enega gola?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116428 (9651) Alexius Heristalski
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655361 (4500) @ljash
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575517 (4396) borinho
»

Prašnikar naj odstopi!!!

Oddelek: Loža
131437 (979) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910005 (7763) DavidJ

Več podobnih tem