» »

Naš fuzbal

Naš fuzbal

goku :) ::

Pozdravljeni!

Začele so se zelo zanimive tekme(reprezentanca. kmalu liga prvakov) zato je čas, da ubudimo tole temo!!



Kaj mislite o telih francozih. Sej 0:1 sploh ni tako slabo
Navijanje je kamen modrosti

_Mortal_ ::

2:0
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

goku :) ::

Vseeno so igrali dobro. Se vam ne zdi
Navijanje je kamen modrosti

perci ::

sodnik zar---n

flipflop ::

Veliko boljša igra kot v Franciji,sodniki so sicer malo čudno sodili (Zidane igral z roko,prekršek nad Čehom,...). Itak smo drugi,kar je blo tudi realno.

andrej ::

ma ce bi italjan piskal penal bi blo marsikaj drugace. drugace pa me nasi niso razocarali. se vidi, da velika mostva zmagujejo tudi takrat ko ne igrajo posebno dobro.ce koga zanimajo slike z tekme jih lahko najde tukaj.

goku :) ::

se vidi, da velika mostva zmagujejo tudi takrat ko ne igrajo posebno dobro



Kaj si mislil s tem?
Navijanje je kamen modrosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: goku :) ()

boštjan ::

Mene je na tekmi motlo par stvari:
-da je pri 1.golu PIKO izpado ko papak,mislim preveč se je zaletel
-sudija bi moral piskat penal
-Šiljak pa bi tudi moral dat gol(ob podaji CIMETA),mislim da če bi strelal iz prve bi lahko preseneto Fabiana

Na splošno pa se vidi razlika v kvaliteti med FRA in SLO.Fra. so igrali toliko kot so morali da zmagajo,2 resni šansi 2 gola.Naše pa je treba pohvalit za srčnost in borbenost.Upajmo da bo SLO v dodatnih kvalifikacijah dobila moštvo reprezentanco iz vzhoda.

andrej ::

goku16: tocno to kar sem napisal. Francozi niso igrali nevemkako dobro, vseeno pa so zmagali. nasi so imeli vec strelov na gol, a niso nic realizirali...

Alexius Heristalski ::

Francozi in njihove točne podaje ...
Vseeno sem s tekmo zadovoljen, čeprav je Bežigrad padel. No, za 16 tekem smo dobri.

Andrej, hvala za slike!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

goku :) ::

V Statistiki o strelih na gol najbrš ni velika razlika. Naj povem, da Slo v prvem polčasu ni zadela okverja vrat, Francozi pa kar 8 krat. Slovenci so igrali dobro in ne mi govoiti, da je Zidane nalašč izgubljal dvoboje na sredini. Pa da so dobili nalač rdeči krton in še vrsto rumenih|O. Igrali so po njihovih močeh in naši niso ispadli slabo
Navijanje je kamen modrosti

DavidJ ::

Po prvih dvajsetih minutah igre sem pričakoval 0:5, tako so se Francozi igrali z našimi. Potem je bilo boljše in ne morem rečt, da sem razočaran. Tudi če bi naši zadeli penal, ki ni bil dosojen, bi ostali pri tej delitvi točk. Včeraj so bili Francozi predobri za naše.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

@ljash ::

ne samo včeraj....

sicer pa je bila igra slovenije (nasploh proti koncu prvega in polovico drugega polčasa) na nivoju (primerjave s parizom sploh ni). Če bomo igral tko, bomo tud v dodatnih kvalifikacijah premagal Angleže al pa Nemce...:D

(no, Madžarsko al pa Whales ali Romunijo pa res)

flipflop ::

Za Wales ne bi bil tako prepričan.

andrej ::

goku16: od kod tebi 8 strelov v okvir? Po podatkih TV slovenije je imela francija v celi tekmi samo 3 strele v okvir!!! ce hoces ti naredim screen shoot.

Alexius Heristalski: ni zakaj. sem jih urejal do 4 vjutro ;)

boštjan ::

če bi se kvalifikacije včeraj zaključle,bi bli možni nasprotniki SLO v dodatnih Q.:
-Danska(po moje je ne bi premagali,še v stari jugi smo meli probleme z njimi)
-Nizozemska-je že v dodatnih Q (preprosto so boljši od nas in morali bi met zelo razpoložene igralce)
-Latvija(vzhodnjaki nam odgovarjajo,takoj sem za ta meč)
-Islandija(nekam dobri so v teh Q.,ziher več možnosti da jih premagamo kot pa dance ali nizozemce)
-Španija (že ZZtop je reko,samo špancev ne in kaj bi dal da grki remizirajo al pa da UEFA ugotovi da so grki podkupovali)
-Turčija(fanatizem proti borbenosti,takim je treba samo na žulj stopit pa so že izgubljeni,mamo šanse)
-Hrvaška(aaa susedi,če ne Latvije pa vsaj Hrvate,za njih smo še vedno skijaši)
-Wales(tako kot Islandija,so me Waližani presenetli in ker so že v dodatnih Q. in če jih dobimo bo huda,huda. Našo prednost vidim da smo že igrali dodtne Q. in mamo izkušnje)
-Rusija(po Ukrajini še vzet skalp Rusom bi bil pravi podvig)
Pa vaše mnenje?

goku :) ::

Andrej:a si ti sploh gledu tekomo. Pomisli Francofi so zadeli dvakrat.


Boštjan je kar dobro analiziral tele naše nasprotnike. Jst osebno upam da dobimo Wales ali pa Islandijo
Navijanje je kamen modrosti

BlackHole ::

Andrej, daj mi screenshot za tisto statistiko, ker jaz se na pamet spomnim vsaj 4 strele v okvir vrat. Strel Knavsa z nogo po tleh, Strel Šiljaka iz skrajno leve strani, strel Ačimoviča iz prostega strela in strel Kariča iz voleja. Vse te strele je Barthez ubranil (vsi so bili premalo natančni in močni-škoda). In če se prav spomni še statisitke, mislim da je bilo 5 ali 6 strelov v okvir in 8 proti golu - v drugem polčasu podobno kot francozi na celi tekmi.

DaWeed_MC ::

Ja boštjan! Vendar še ni konec! In čist čahko se zgodi, da bodo v dodatne Q padli tud Angleži, Italijani in Nemci!8-O
Sicer so tu zelo male možnosti, vendar pa obstajajo!
Sicer si teh seveda ne želim, kot seveda tud ne Nizozemcev in Turkov, ker bi nas povozil!!:\

Seveda pa držim pesti, da dobimo Hrvate>:D >:D !!

lp

boštjan ::

Nekaj bi še dodal,kar me je motilo ob prenosu tekme SLO-FRA in tudi v poročilih(POP TV);zelo me je motilo da so slo navijače poimenovali kar v green dragonse;(( ,kot da drugih slo.navijačev ni bilo:\

_Mortal_ ::

Here we go again.....
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

flipflop ::

Sploh nisem bil pozoren na to,tako da nisem slišal.

andrej ::

goku16: sem bil na tekmi. Da so francozi dvakrat zadeli pa o statistiki pri strelih na gol, o kateri smo se pogovarajali sploh nima veze. O golih se sploh nismo pogovarjali, jaz sem te samo popravil pri stevilu strelov v okvir vrat. Ti si reko, da so jih Francozi meli 8, kar NE drzi.

Iz TV slovenija
Streli skupaj: Slovenija 8, Francija 9
STRELI V OKVIR: Slovenija 5, Francija 3
Koti: Slovenija 6, Francija 3
Prep. Polozaji: 3,0
Prekrski: 16, 20
Rumeni kartoni: 2, 4
Rdeci kartoni 0, 1

Ce ne verjames poglej sem. V tem wmv falju bos nasel zadnjih par sekund prenosa s te tekme, kjer je na zaslonu statistika tekme.

goku :) ::

Na koncu tekme nisem bil pozoren na statistiko. Ob počasu je imela francija 3 strele v okvir vrat slo pa nobenega!!!!!!!! Franija je imela 5 strelov proti golu Slovenija pa nobenega.


Za to sem zihr
Navijanje je kamen modrosti

flipflop ::

Frajerji na RTV bodo očitno iz vsakega kroga CL prenašali samo eno tekmo;( Upam da bo vsaj na HRT boljše.

andrej ::

ccc. danes je na hrt3 milan-ajax.

flipflop ::

Stavil sem na zmagi Chelsea in ManUtd-ja. 0:)

goku :) ::

Morda pa bodo jutri imeli začetno oddajo, potem pa bo ena v torek ena v sredo
Navijanje je kamen modrosti

_Mortal_ ::

Prasci eni. 1 tekmo na teden!!!;( ;((
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

boštjan ::

čaki,a ni blo rečeno včeraj na športni oddaji naa SLO1, da bodo prenašali v torek in sredo.danes pa vidim da se bom moral zadovoljit s posnetkom:(
Andrej a ti lahko gledaš HRT3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

goku :) ::

Kako vsete, da v torkih ne bo prenosov?
Navijanje je kamen modrosti

perci ::

eh, tale slo2 je v kurcu, očitno bom nehal plačvat naročnino, če jim ni jasno, da tekme lige prvakov pač morjo prenašat

Zheegec ::

Perci: Ne moreš, se moraš prej od elektrike odjavit :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

a ste vidli,SAT1 bo letos ligo prvakov mel,ne več RTL,mater kaj keš dela

_Mortal_ ::

Plačujem 2k + še neki in pol prasci ne prenašajo tekm lige prvakov. Prenašal bi pa kur*** rokomet pa podobna sranja.......;(( ;(
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

boštjan ::

sicer me rokomet ne moti,ampak če ste danes pogledali kaj je blo na slo2 ob 20.45,se človek kar vpraša kaj je narobe.čudi me da tudi jodlari in nemci niso prenašali.kaj torek ni tak zanimiv za reklamiranje:\

flipflop ::

Nikjer ni nobenega podatka,samo govori se,da nimajo $$$ in da bo samo ob sredah oddaja+prenos. Mislim,že itak ne prenašajo uefe,zdej pa še ligo prvakov na sam eno tekmo. Upam da naslednji teden bo,ker ne dobim HRT3:|

andrej ::

bostjan: ja mamo na kablski HTV3. Ma mogli bi vse streamat preko neta ;)

Zheegec ::

Bedni so na RTVju. Denar dobivajo od naročnine in pa od rahlo omejenega oglaševanja (kao), pa jim gre finančno še vedno izredno slabo. Bo potrebno malo reformirat tale RTV, spljoh pa veliko ljudi ven pometat, ker drugače ne bo nikoli postala dobra TV. Vse kar imajo je kakšen dokumentarec, malo športa in pa vreme >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

bostjan: ja mamo na kablski HTV3.

čudno,ker jaz nimam,pa puno drugih tudi ne.kak te dobiš htv3,si hekal kaj>:D

perci ::

Jst mam tut HTV3 na kabelski.

boštjan ::

keri kanal?

perci ::

hum, bom jutri pogledu, zdele bi par ljudi sicer zbudu ;) - no, sam tut ne vem ce ti bo to pomagal - sej ves kje jst živim (telemach)

boštjan ::

aja,sem mislo da si iz MB.samo andrej pa je iz MB zato me čudi da ma htv3,jaz pa ne:(

andrej ::

nic nisem kaj hekal. je pac v kabelski, ceprav ga je enkrat zmanjkalo, oz je bla slika neuporabna, zdaj pa je vse ok.

gkovac ::

Kar se tiče dodatnih kvalifikacij je moje skromno mnenje tako:

Danska - nimamo šans, ker našim skandinavci preprosto ne ugajajo kot nasprotniki. Spomnite se Norveške in mislim da so nas Danci že tut nasuli z okol 4:0

Nizozemska - hehe... to bi bla tekma stoletja... in z največjim veseljem bi šel na C tribuno k nizozemcem. Rezultat bi bil pa za slovence katastrofalen... pomislite: Makaay, van Nistelrooy, Hasselbaink, Kluivert ... heheh... Simeunovič bi mogu kamion prpelat da bi lahko gole odpelu :D

Latvija - eni taki "underdogs" kot Slovenija.. imel bi šanse za zmago

Islandija - neverjetno dobro igrajo te kvalifikacije... bila bi težka!

Španija - z veseljem bi gledal to tekmo... in pil cel teden če bi naši zmagal, ker bi se jim s tem oddolžili za bedno tekmo in podkupljenimi sodniki na SP 2002.

Turčija - in njihovi fanatični navijači pa sevede super igralci. Brez zamere fantje, ampak rezultat bi bil isti kot če bi dobil Nizozemce, Dance ali Špance.

Hrvaška - eh! Kao nogometna nacija, ki pa zadnje čase ni najbolj prepričljiva, čeprav nas po kvaliteti posameznikov nesejo 100 na uro... bi bla pa lepa tekma in idealna bi bla naša zmaga... potem bi lahko do onemoglosti zajebaval moje sodelavce iz Zagreba :D :D

Wales - še ena taka ekipa kot zgoraj omenjeni. Giggs je mojster nad mojstri, njegovi kolegi pa so tut zakon.

Rusija - Z našo pravo igro bi jih bli sposobni premagat.

Ko pa smo že pri pravi igri - Slovenija ni odigrala tako dobre tekme kot včasih vse odkar je odšel Katanec. Prašnikar v ekipo vodi štajerce in če pogledaš je v ekipi res 90% štajercev. Sicer nimam nič proti njim, ampak vse kar je prav - v ekipo daj res najboljše - ne pa tiste ki so ti pri roki.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zlatko1 ::

boštjan, pa imašti hyperband tuner v tv-ju??? S tem bi moral dobiti te programe!

Aja Sulc preveč je štajercev v ekipi? Moral bi dati boljše noter. Koga pa imaš v mislih???

Džoni Novaka ali Turbo Rudija??? 8-O

boštjan ::

boštjan, pa imašti hyperband tuner v tv-ju??? S tem bi moral dobiti te programe!

kot kaže bo treba nov TV nabavit,mam 11let staro gorenje:D

goku :) ::

Sulc--> vsakdo ima svoje mnenje, katero koli tekmo bi zgubili.
Navijanje je kamen modrosti

BlackHole ::

Sulc ti jih pa klatiš, sicer sem prebral samo do Nizozemske, več pa je minilo. Sicer so nizozemci moji favoriti (navijam za njih) že mnogo let, ampak si pa pretiraval s tistim nasuvanjem. Nizozemci imajo odlične posameznike, kot ekipa pa nekako ne zablestijo pogosto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116444 (9667) Alexius Heristalski
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476302 (4944) RockyS
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597813 (6886) RockyS
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343022 (2298) glinik
»

Vijolice začele cveteti...

Oddelek: Loža
161332 (1179) boštjan

Več podobnih tem