» »

Naš fuzbal

Naš fuzbal

Zavo ::

Radeon, pa ravno ti igralci: Cime, Mile, Nastja Čeh, Šiljak, Simke...so nekoč igrali v naši ligi, je pa normalno, da ko dosežejo neko stopnjo kvalitete, da se prodajo v tujino, da si v par letih zagotovijo eksistenco!
Iz naše lige igrajo sedaj Rakovič, Ošlaj, Koren, Karič, Pavlin, Rudonja (bolj sedi in dobro je tako), pa še bi katerega našel samo se mi ne da razmišljati ob tej pozni uri! Torej polovica reprezentance igra v Slo ligi!
In ta reprezentanca bo po vsej verjetnosti spet igrala na EP.

Vem, da tudi takrat, ko so Cime, Šiljak, Rakovič in Mile igrali v Olimpiji nisi hodil na tekme, ker si enostavno prelen, da bi se spravil tja ali pa ti je škoda tega jurja in ga raje daš za nov ventilator na tvoji Radeonki! Marsikdo ima dosti za povedat čez našo ligo, v resnici pa še ni bil na nobenem stadionu, da bi si jo sploh ogledal.

Bile so že tako legendarne tekme v tej naši ligi, da se lahko marsikatera tekma Premiere division skrije pred njo! Če te zanima lahko malo pobrskam po datumih in ti povem katere so to bile!

Ne pljuvaj po nečem, kar poznaš samo iz prepovedovanj! Ne verjemi vsakemu smučarskemu fanatiku, ki ti trobi kakšna je naša liga, ker se je pač nacionalni šport spremenil!

Liga, kakršna že je, naša je in boljše nimamo, tako da sem jaz kar zadovoljen s kvaliteto naše lige!
Edino kar bi res morali storiti je to, da malo pošlihtajo stadione, potem bi tudi namesto 2000 gledalcev prišlo 5000 ljudi!

V Celju že delajo na tem, v Mariboru pa bodo kmalu!

boštjan ::

Edino kar bi res morali storiti je to, da malo pošlihtajo stadione, potem bi tudi namesto 2000 gledalcev prišlo 5000 ljudi!

zavo,verjemi da če bi na vsaki tekmi bilo 2000 folka bi bil to že uspeh.tako cifro so sposobni presežti le pri Mariboru, Celju, zaenkrat še pri Olimpiji in Kopru.Tu pa tam Mura,Dravograd,Primorje,drugo pa je vse bledo.

PS:Zavo vgasni komp,da ti ne bo strela vdarla not.:D

Super Sonic ::

ja zavo če bomo tko govoril potem smo najbrz lahko celo lahko veseli da so se rodil pr nas, a?:P
jest mislm da je vse to kar si napisu cist res (namest da grem gledat derbi kroga med olimpijo in mariborom-npr), se rajš sam spravm ven, IGRAT bilo kej (od fuzbala do basketa) in s tem naredim še največ zase, samo mal se zamisl kje bi slovenska reprezentanca bila če bi slovenski reprenzentanje ostal doma (ja zaho bi za maribor zabiju, cime in mile pa za olimpijo). Le kje bi bli? Nikjer. Dons če se v fuzbalu hočeš kej naučit morš vn. in to so tud naredil, za to osnovo k jo daje slovenska 1 liga, je pa že 16 pakistanska liga dovolj.


ps.
boštjan men je pa kul da maribor lovi zaostanek tko je saj mal papirnato zanimiv, če že na travi ni nč8-)
aja, pa kul članek o 9500 pro.. zgleda da si res in love s to karto:D joke

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

saj tako prvenstvo rabimo,da smo na trnih tisti ki spremljamo, saj to daje čar in zanimivost ligi.sovražim monotonost.(no razen ko Maribor zamguje:D )
Radeon power idi malo zasebna sporočila pogledat;)

andrej ::

glede celja in stevila gledalcev je blo vedno bolj slabo. Ne vem zakaj, ampak kljub temu, da je blo celje prvo je blo gledalcev zelo malo. bistveno manj, kot bi to pricakovali. mogoce bo nov stadion kaj pripomorel k boljsemu obisku.

drugace pa bo na zadnjih dveh tekmah v mb-ju stadion pokal po sivih...:D

Zavo ::

Radeon:
Dons če se v fuzbalu hočeš kej naučit morš vn. in to so tud naredil, za to osnovo k jo daje slovenska 1 liga, je pa že 16 pakistanska liga dovolj.

Aja potem se Zaho v Kovinarju ni nič naučil in Cime je tudi začel dobro igrati šele, ko je prestopil v Lecce?
Daj nehaj s takimi Radeon, ker se smešiš!

Alexius Heristalski ::

Naše lige ne bi pretirano hvalil, ker so razmere v njej obupne, predvsem ni denarja, še tisto, kar ga je, pa se ga pokrade (večinoma z razmetavanjem - dober primer: Maribor PL (dobili denar za igranje v LP in je izginil neznanokam), no saj ostali niso veliko boljši - mogoče Publikum)! Tudi NZS je za v en k****, tudi tam se krade (se spomnite afere z UEFinim denarjem??? - ni dolgo nazaj). Vse skupaj je prav balkansko (denar odteka po vseh luknjah), s slovensko oblastjo na čelu (LDS, ZLSD, ipd.).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ReSpEcT ::

Danes gre zares važn je da je Milan včeri naprej pršu pa da Real igra prot Milanu! Inter ja pa tko al tko zanč!>:D

goku :) ::

Milan je igral bolje, vsaj kolikor sem videl jst. Kaj bo pa danes8-O

_Mortal_ ::

Kaj pa bo Real bo šou v finale!!!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Zheegec ::

Danes bo še ena krneki tekma; Slovenski "pomembneži" - dirkači F1 :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

flipflop ::

V finalu bosta Juve in Milan,če bo po mojih željah šlo.>:D

goku :) ::

A gledate naš pokal zdele?

R0K ::

Publikum, Publikum, Publikum!


:D

btw. Juve, Juve, Juve! Že vodjo 1:0....

:D

boštjan ::

sem gledo 2.polcajt našega pokala in moram rečt da takega kompliciranja s strani PUBLIKOM nisem pričakoval.
drugač pa zdaj navijam za REAL.

R0K ::

Publikum je itak špilal taktično. Se je vidlo.

Drgač pa. Ka si nor! 2:0. To mi deli. :D

boštjan ::

Publikum je itak špilal taktično. Se je vidlo.

se je ja,samo ponujalo se je marsikaj in tega ni izkoristil.

Drgač pa. Ka si nor! 2:0. To mi deli

samo en gol reala in gledamo produžetak:P

goku :) ::

Stari to je čist zakon 2:0.


Sam ne mi govort da so ze zadrževali, k v finalu si butl če se zadržuješ, ornk čudna taktika

andrej ::

Eh Figo...|O Juve je bil danes boljsi.

flipflop ::

Po scudettu še finale CL. Ne more biti boljše.

boštjan ::

svaka čast juve-tu,ob pravem času v pravi formi.mislim da se je real dokončno izstrošo proti MAN U.
Milan nima šanse ob takem juvetu,škoda da PAVELA ne bo.

_Mortal_ ::

Vidl se je da brez makelele-ja ne morjo nič.:'( Pa še Raul in Ronaldo nista še bla 100% pripravljena.:'( Figo je zajebu vse , hierro-ta pa morjo nadomestit;( ;(( :'(
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

goku :) ::

Lepa zmaga!!!!!


Celo tekmo smo bili bolši, real odjebi!!!!!!!!!!



Ej kdaj je povratna tekma našega pokala?

boštjan ::

Ej kdaj je povratna tekma našega pokala?

mislim da že kar v sredo,a ne

goku :) ::

Kdo bi si mislu da bo tudi naš pokal tako zanimiv




Danes sem pri zgodli skor šut dobil k sem reku da sem za Juve naviju. Prfoks je mahnen na Real:))

_Mortal_ ::

REal je najboljši!!! Samo k je imel probleme z poškodbam!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

goku :) ::

A zdej če pa ma vse najboljše igralce na svetu in če je zapravu tok dnarja za vse to je pa kr najboljši?

_Mortal_ ::

Ja?
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

flipflop ::

Namesto da bi kakšen sold namenili še za obrambo,dajo vse v napad. Namesto Ronalda bi raje kupili Nesto,bi naredili več dela.Hierro je deober,ampak mislim da je njegov čas že minil.

Super Sonic ::

pa še vedno rajš vidmo da se da kakšen gol (čeprou se zgubi) kot pa da maš 10 golmanov in 1 kwazi napadalca.
zdej k bo finale bo kaj? ko bo milan al juve zabil gol, bodo šli na polovico in konc tekme..
je*** pa tak fuzbal.
zakaj mislte da majo angleži in španci tolk privržencev? zato ker se igra nogomet.
serijo A pa itak sam luzerji gledajo in strategi.
brez veze

goku :) ::

Ej človk, če zgublaš finale ponavad poiskusiš narediti vse kar se da da ga zmagaš. Če se predaš ko dobiš en gol.....

_Mortal_ ::

Realova obramba je katastrovalna zaradi hierra ampak vseeno ne bi kupil Nesto ker je papak da boli glava. Boljši bi bili Cordoba, Lucio...

Strinjam se z Radeon Power-om.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

R0K ::

lol, radeon [krehm, krehm -OwcA]. Praviš da se v seria a špila slab nogomet. LOL. Kako po potem prišli trije italjani do polfinala. Ker so slabi ane? Vsi zvezdniki so prvo igrali v seriji a, ker to predstavlja največji iziv. Igra na nož, kjer se je treba iskazat. Španska je pa lih obratno. En rumen karton na vsakih pet tekem. Tam je važen sam denar. Beda. Neki umes je pa Angleška liga, ki pa tut ni slaba. Velik pa v ligo vlagajo tudi nemci, ki so mel letos mal nesrece ampak je njihova liga vseeno zelo močna. Tam so pravi derbiji. Stadioni povsem polni, pa čeprav je lohk njihovo moštvo zadnje na lestvici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

andrej ::

danes bo Schollmayer znova jezen na sodnike - MB je znova dal gol v zadnji minuti|O

flipflop ::

A ni MB zmagal z večjo razliko? Publikum je pa v Šmartnem izgubil:O

andrej ::

seveda. zmagal je 5:0, samo bo scholmayer mel ziher kaj za povedat na sodnike, ker je MB dal zadnji gol v 90 minuti, pa nobenega rumenega kartona ni prejel. publikum pa zgubil 4:1 tako da imamo sedaj novo vodilno mostvo...

flipflop ::

Še posebej bo Jurček glasen,ker je sodnik napravil eno hudo napako v škodo olimpije,samo to sem na City-u slišu.>:D Olimpija :Koper je blo pa 2:2,Koper je 12s pred koncem dal gol za 2:2:D

andrej ::

flipfplo: hudo napako v skodo olimpije? aja? kdaj pa?
jaz sem samo vido eno ziher 11-metrovko za koper. se zdaj v gooolu je tavzes povedal, da bi mogo bit penal, pa se rdeci karton za veginega igralca. kaj bo pa danes povedal schollmayer na to? je to se ena zarota proti njim al kaj?:D

goku :) ::

Pa kaj je bilo, tm v Kopru. Zakj naj bi bil kdo jezen na sodnike???

andrej ::

ma nic ni blo tak kriticnega. samo eden od lj igralcev je podrl koperskega igralca, sodnik pa ni piskal, ceprav je bil ociten prekrsek za izkljucitev.
glede na to, da se je schollmayer prejsnji teden samo pritozeval nad sodniki, ker bi naj sodli v skodo olimpije nas zanima ce se bo ta teden tudi kaj pritozeval....:\

flipflop ::

Aja,pol je blo pa tak.Un na city-u je tako zmedeno povedal,ali pa sem jaz narobe slišal. Ta teden bo verjetno tiho pol.>:D

goku :) ::

Zanimiv bo ta nogometni teden v Sloveniji, a se vam ne zdi? V sredo je povratna pokalna, konec tedna pa bo še derbi vseh derbijev Olimpija in Maribor.

boštjan ::

i can hardly wait

andrej ::

mogoce bodo celjani zdaj v sredo stresli svojo jezo nad olimpijo:D

goku :) ::

Če mene vprašaš, bo tele dve tekme dobila olimpija:))

Matek ::

Čepa mene vprašaš, bo na obeh pušila. Maribor je v naletu in se zaveda kako pomembna jim je vsaka zmaga, Publikum pa je itak razjarjen.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

goku :) ::

Olimpija ima za letos dovolj porazov sedaj mora še kaj zmagati. Ali je res da pride v olimpijo naslednje leto srečko katanec?

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

flipflop ::

Kdo je pa to rekel?8-O

goku :) ::

Pojdi si prebrati ekipo, samo potem pazi da ti ne bodo oči ven padle8-O

c3R4R ::

A bo res prestopu letos Ronaldo k Olimpiji?? Verjetno se sprašujeje kje sm to prebral???

Pejt brat Slovenske novice al pa Lady.... A res nimate kej druzga za počet.... Slovenski fuzbal in Olimpija sta v kur** in bosta še naprej ne glede na to kdo bo treniru Olimpijo... Dejmo se že enkrat sprijaznit s tem dejstvom:\ :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116448 (9671) Alexius Heristalski
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476302 (4944) RockyS
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597813 (6886) RockyS
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343022 (2298) glinik
»

Vijolice začele cveteti...

Oddelek: Loža
161332 (1179) boštjan

Več podobnih tem