» »

Naš fuzbal

Naš fuzbal

««
«
1 / 9
»»

goku :) ::

Kako kaj spremljate nogomet. Kaj menite o naši izbrani vrsti, kdo bo državni prvak in kdo bo zmagal ligo prvakov?


:d
  • polepsalo: OwcA ()

Zheegec ::

No ja, malo boljšo igro od reprezentance sem pričakoval, 3:1 je premalo -> bolj agresivno igro rabimo.
U ligi prvakov upam da ne bo zmagal Real, ker ima same najboljše igralce.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

|CyGNUS-x ::

Slovenska liga je sux!! Tko kot bi gledo kavbojsko ligo...


_Mortal_ ::

Real madrid do 10. Naslova!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Sergio ()

Zavo ::

3 : 1 bo kar dovolj, bolj je škoda, da so Izraelci zmagali, saj so v 88. minuti komaj dali gol!
V naši ligi bo Maribor prvak, tako kot vedno!
V ligi prvakov upam da bo Real prvak, saj mi ni makaronarjev in njihov Catenaccio za gledat!

goku :) ::

Jst sem proti Realu upam da bo zmagal Juventus. Slo liga pa itak da olimpija ker ima njboljše igralce

c3R4R ::

Slo liga: brez komentarja
Liga prvakov: Juventus zmaga
Naša izbrana vrsta: Bolje bo treba igrat za Euro2004

Zavo ::

Goku16:
Slo liga pa itak da olimpija ker ima njboljše igralce


A res? Kateri pa so ti najboljši??? 8-O
Rudonja in Prosinečki, morda? :D

Arkadij ::

Našo ligo ne spremljam, ker je bedna...
V ligi prvakov navijam za Real...
Glede reprezentance pa upam, da bomo pršli na Evropsko prvenstvo...kej več pa tko al tko ne moremo naredit...

DavidJ ::

Publikum, itak!

Smiljan Mori dela čudeže.

:D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

goku :) ::

Moje mnenje je, da se bo Mariboru ustavilo, Olimpija pa ima kvalitetno moštvo in bo osvojilo vsaj eno lovoriko.

Zavo ::

Aja, zdaj boš že zadovoljen z enim naslovom?

No prav, pa imejte ta pokal, če vam tako diši, bomo mi prvenstvo vzeli!:P

goku :) ::

S kje pa si?:))

Zavo ::

MB...:D

goku :) ::

Mb ima zadnje čase srečo. Ko bo potrebno bo zaigrala olimpija.

boštjan ::

Mb ima zadnje čase srečo. Ko bo potrebno bo zaigrala olimpija.

sreče v katerem smislu?Če misliš na igrišču pol se motiš,ker vse zmage pomladi so trdo priigrane,ene z dobro in ene ne s tako dobro igro, a vsaj požrtvovalnost je bla prisotna. Zakaj pa Olimpija tako niha v zadnjem času pa je moje mnenje,da so začeli visoko letat(proti Muri se zgovarjajo na sudijo,da so jim zmago ukradli,šala meseca je ta izjava.Kolko se spomniš je blo na tej tekmi 1:0 in ne 1:1).Publikumu pa se poznajo neizkušne,da še ni bil v vlogi liderja.
No bomo videli kako bo do konca. MB ma pomoje najboljši razpored (tu ma srečo).

Zeberdee ::

jah k gledam spored, u nedelo gremo u ajdovscino, kjer bo 3 pike ogromni uspeh... tezak spored mamo, sam ce bomo dobr igral, ce bomo dajali gole, smo prvake... na golu mamo itaq mrgo

Super Sonic ::

zavo.. prosineckem in rudiju v nasmeh..
kaj so tvoji aduti? Danijel Brezič? Ermin Rakovič?:D
prvak bo maribor al olimpija...
publikuma pa tiste antipatije od trenerje ne prenesem..
liga prvakov?? real najbrz..
ceprou ce bodo makaronarji se tko igral naprej.. bodo kmal mel 11 golmanov.

p.s.
a ste vidl kaksn stadion ma malta? pr ns je pa tolk kwazi privatnikov pa vsi majo.. pa drzava ma... pa hocs stadion met (pa so nogometasi dost naredil), pa te grejo primerjat s pediatricno kliniko..
amen>:D

goku :) ::

Pa dobro Malta igra vse ligaške igre na istem štadionu. To je dobra ideja tudi za našo ligo, potem vsaj bilo malo večč gledalcev.

flipflop ::

V slovenski ligi bo prvak publikum,v ligi prvakov bo :) JUVE:) ,Slovenija bo pa prišla do dodatnih kvalifikacij,na Portugalsko pa s tako igro ne bojo nikoli prišli.;(

spacejam ::

Tu sem zelo opazil da jih vecina predvsem navija za real. Oprostite zadnje tekme ni gledal nihce? Skoda ker ste vidli kaksen je v resnici real ko ne more napadat!
Zal vsem ki strogo navijae za ti ekipo ker pri takem kadru kot ga ima in brez vecjih poskodovancev je zelo slaba! In drugi dve ekipi niso splog znane?

Menim pa da bodo finale na old trafordu-manchester med realom in milan razen ce ne pride do standardne velike riti od juventusa in interja. Saj po zadnjih tekmah v prvenstvu so bili prav gnill samo sreca jih je spasla poraza. Ja to je to milan in real imata njboljo igro po zadnjih 5 tekmah ki sem jih pregledal. Kdo je prvi ni vazno v svoji ligi.

Slovenija kot raprezentanca bo mogla nardit lih to kar trenutno delajo-gradit z mladimi.

Slo liga najbolj liga na svetu po: ita, ang, nem, spa, fra, niz,.., vietnamska, filipinska... Velikonocni otok.
Space-jam Team & Co.

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Zavo ::

Pravkar sem prišel iz Šmartnega! Zmagali smo 0:2, in smo trenutno drugi!

Torej,

Gremo Maribor ALE, AAAALE, AALE....

goku :) ::

Koliko tekem ima olimpija manj?

Matek ::

Enako majo, Olimpijo je Premorje napokalo dva nič :P

Go Maribor!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

goku :) ::

Jst še vedno upam, da bo olimpija hm.

YiMMi ::

Maribor je bil prvak ,Maribor je prvak in Maribor bo prvak ..........

Robert pa Rudi pa Pavlin hehehhe kot da bi Trio Gust posluso :)
En poje en spila tretji pa je za stevilo hehehehe:)
No saj bomo pa vidli ..v glavnem v zadnjem krogu pridemo v LJ tak da Bog nam daj se novega drugligasa ( Ljubljano )... Gorice mi je skoda!!! :)
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

boštjan ::

Pravkar sem prišel iz Šmartnega! Zmagali smo 0:2, in smo trenutno drugi!

a ti tud za Maribor igraš:D :D
Res lepo in to se mi dopade da igrači,ne razmišljajo o šampionatu ,saj do konca je še 5 tekem.A na koncu bo MARIBOR SPET PRVAK:P .

PS-od kdaj pa šolmayer oblaku govori kere igralce naj postavi v 11-rico?Kaj šolmayer je bil kaki neodkriti talent fussbala8-O

goku :) ::

Tuki se pa strinjam. Jst vseeno navijam za olimpijo, ker bo edino ona kej naredila v evropskih pokalih!

boštjan ::

goku16,sanjaj. s takimi počasnimi igralci bo že v prvem predkolu šla ven

goku :) ::

A tako kot Maribor lani?

boštjan ::

jap:D

goku :) ::

Pa Maribor letos! Zakaj nebi poiskusili še drugi?

boštjan ::

saj bodo,samo v predkolu ziher ven grejo,mogoče za UEFO ne,za ligo šampiona pa itak v 2.predkolu,ker če 1.predkola ne preživijo,pol so vsi bajdleki (pač kdo bo prvak)

goku :) ::

Jst pa pravim da če bo olimpija prvak bo nakupila še dobrih igalcev in bi znala pridt tudi malce dlje!

boštjan ::

in kdo so ti igralci,ki bi prišli dlje od 2.predkola.ker če dobijo klub ala GLASGOW RANGERS, pol jim cela slo reprezentanca ne pomaga

DavidJ ::

Publikum bo spet naredu eni high-score-run.

Če je kdo bil v zadnjem času kaj na SKlani kleti -- ko je Publikum tepu ostale s po 4:0, mi lahko verjame. Možen rezultat bi kaj lahko bi po 20:2, če ne bi tolk 100% šans zapokal.

:)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

flipflop ::

Olimpijino društvo upokojencev ne bo prvak. Jim je zmanjkalo sape.

Alexius Heristalski ::

S kom je nazadnje igral Publikum in kakšna sta bila rezultat in igra? Sem zamudil, včeraj pa Publikum ni igral.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

goku :) ::

Jst samo vem da ima Olimpija najlažjo pot, s tem mislim najlažje tekmece vse do konca. Če še ne veš Maribor je zmagu Olimpija pa je pušnla!

Zavo ::

Publikum je nazadnje premagal Muro, po dokaj slabi predstavi obeh moštev. Tako mi je kolega Celjanar povedal.
Mislim, da Celjani nimajo nekih šans več, ker še pridejo v Ljudski vrt, takrat pa se ve da bo 10.000 ljudi, če se bo šlo za prvaka in mlado Celjsko moštvo ne bo zdržalo!

Maribor, samo da Olimpički, dve piki spipa pa je zagotovo prvak, morda pa niti to ne bo potrebno!

Zavo ::

Jst samo vem da ima Olimpija najlažjo pot, s tem mislim najlažje tekmece vse do konca.


goku16, ne vem kako to misliš?

Glej ta razpored Maribora: Doma Dravograd
Doma Koper
Zunaj Olimpička
Doma Publikum
Zunaj podružnica Olimpičke

13. pik moramo dobit!

goku :) ::

Mislim da je tukaj najlažji nasprotnikDravograt, ki pa zna igrati fuzbal kot so pokazali proti Olimpiji.Koper sploh ni slab, da o ostalih tekmah ne govorim.


Pa kaj zavraga ste tuki vsi Mariborčani?;((

iration ::

Jaz Mariboru privoščim, da bi bili prvaki al karkoli že. Itak ima Maribor samo fusbal pa Pošto.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

DavidJ ::

V Celju imamo nov štadion. >:D

(Ki se nažalost še ne uporablja.) :\
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

boštjan ::

Pa kaj zavraga ste tuki vsi Mariborčani?

Imaš kaj proti Mariborčanom,al maš kaki komleks. Sicer pa je do konca še 5 tekem in marsikaj se še lahko zgodi.

goku :) ::

Kaj imam proti Mariborčanom? Jst nič samo nobeden Green dragons(ali kakor koli že) ni z mano potegnu. Aja vi niste vidl enga posta k so ga zbrisal , kao nasilje!

goku :) ::

Kaj pa pravite po denašnji tekmi 2:1. Jst mislim da bo Juve skor zmagu z 1:0 doma in bo real odšel!

boštjan ::

malo me je real razočaral,mogoče so še vedno pod vtisom,ko so na domačem igrišči 1:5 pušli od mallorce

flipflop ::

Dobra igra Juventusa,samo da pride še davids nazaj,pa da Trezeguet spet malo pride v formo,pa bo na Delle Alpiju še vroče:)

goku :) ::

Si kdo upa napovedati rezultat?
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116439 (9662) Alexius Heristalski
»

Maribor - Dinamo

Oddelek: Loža
476302 (4944) RockyS
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597813 (6886) RockyS
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343021 (2297) glinik
»

Vijolice začele cveteti...

Oddelek: Loža
161332 (1179) boštjan

Več podobnih tem