» »

Zaho se vrača!

Zaho se vrača!

Matek ::

Zdejle sem bil pri frizerju in so rekli po radiu, da je Prašnikar vpoklical Zahoviča za tekmo proti italiji 21. avgusta letos.

Mnenja?

Jaz pravim, Bojan, vsaka čast, dobro si se odločo;)

Dodatek: Tule je novica, piše noter postava za tekmo in vsi ki jih je vpoklical na novo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • spremenil: Matek ()

Dr_M ::

eh men se je zahovic prov zameru.neki se dela kot da je najpomembnjesi in da je use sam naredu...nej gre dam.

Matek ::

Men se je tudi zdelo tak, dokler nisem prebral intervjuja z njim v Mladini in tistega posebnega poročila v Ekipi, ker je blo res rajzasnjeno vse o tem, kako je Novak izdal zadevo novinarjem kljub drugačnem dogovoru, pa kak se je Katanec pol ure po tisti solzavi konferenci pri kosilu že smejal, pa še veliko tega je.:|
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Thomas ::

Pa bodo Italijani vseeno visko zmagali? :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Ne gre se za to, Thomas, fajn je da bo Zaho igral, in če hočemo se lahko zapremo, Prašnikar je še bolj znan po obrambni igri, sam brezveze je igrat binker na Prijateljski tekmi, jaz hočem samo videt igro in Zaho je dobra podpora.

Če pa že hočeš, bojo manj zmagali kot če nebi bilo njega:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MadMicka ::

Men je pr Zahotu vseč edin to, da mora plačat kazen 15.000 evrov >:D

perci ::

Meni se zdi pa to idiotizem, naj jih potem plača tudi Katanec, sta po mojem oba imela približno enak zraven pri tej celi svinjariji.

Matek ::

Ja, kaj pa Novak nič ne dobi, pa je povedal novinarjen kljub drugačnem dogovoru;((
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

perci ::

MMMato: sej ne veš, kako je dejansko stvar potekala.
Baje ima Novak prijatelja pri SN, ta "prijatelj" pa je izkoristil nespametno potezo Novaka. Zdej na vrat na nos obsojat Novaka, da je kriv za vse, je brezveze. Marcel je rekel: "Naj spregovori križani" in v istem članku križal Novaka, kateremu ni dal možnosti za odgovor. Zadeve niso tako enostavne in vse ni šlo v javnost. Zato so vsaka obsojanja za moje pojme nespametna in nekoristna.

JanezH ::

Zaho je čist vredu in je prav, da igra za reprezentanco. Italijani so pa itak carji, ampak jim bojo naši lahko parirali, ker nas itak nobeni niso mogli nadigrati / upam da bo še vedno tako.

Matek ::

Perci, blo je tudi v Mladini, je Zahovič izjavil, in v ekipi sta Pavlin in čeh povedala, da je Novak POKLICAL novinarje in jim povedal. Mislim da vsi 3je ne bi šli dajat takih izjav za javnost, če ne bi bilo res.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

dela ::

jas sn pa bral v večeru intervju z zahotom...
... sn zaj tut na njegovi strani, NZS pa je lepo zašpilal vse skup, samo katanec je bil vseeno dobr selektor
P.S. novaka pa je tak treba ubit- špilal je tak samo zato ker sta s Katancom kolega pa sta včasih skup špilala, medtem pa je odlični gajser sedel na klopi. Zaj pa je še sranje delal pa ni dobo kazni majku mu!

perci ::

MMMato: nisem rekel, da Novak tega ni naredu, rekel pa sem, da vsega ozadja vseeno ne poznamo in nima smisla obsojat na podlagi ene Novakove nepremišljene izjave, za katero je itak mislil, da ne bo prišla na dan.
FaLcOn3y3: oprosti, ampak Novakove igre pa pač ne moreš šimfati, ker je bil eden boljših naših. Se morda spomniš kdo je zrihtal znameniti gol, ki nas je popeljal na prvenstvo? Nalbrž ne, drugače ne bi takih govoril.

Prosil bi te tudi, da prenehaš z izjavami v stilu: treba bi ga blo ubit - povej normalno svoje mnenje tako kot vsak drug.

dela ::

zrihtal je že, samo kaj če sploh ni mel namena podat.
en romun ga je fukno po tleh pa mu ni ostalo drugega kot pa da je podal. No nisem mel namena ocenjevat njegove igre (čeprav je zanič>:D ) ampak sem hoto rečt da bi gajser ziher bolše špilal. Pa nebi rabli takega jajc gola za na SP it ker bi gajser lepšega zrihtal...

dela ::

glede izjav tega tipa:
me zanima kaj bi ti rekel če bi vedel resnico o novaku...
probaj malo krivde od Katanca pa Zahoviča na novaka zvalit. Dogovor je bil tak: nobenih izjav novinarjem
Novak je pa kr sam sklical novinarje pa jim vse povedal (kljub dogovoru) šele ko je prišla vest o problemih v javnost je Katanec sklical tiskovno konferenco. Zaradi Katančeve konference pa je novinarje poklical še Zahovič.Iz tega sledi da je za vse kriv novak.Zahovič je izmed teh treh torej bil najmanj kriv ker je zadnji spregovoril, a je bil edini kaznovan. Ačimovičova kazen in kazen ostalih igralcev je pa samo zavajanje. In Novaka ni med njimi. Ker katanec pa zahovič sta si že prej j****a pa nič ni blo. Zaj pa je novak zravn prišo pa takoj škandal.
Okej nebi ga rabli ubit samo kaznovat pa kr z mastno denarno kaznijo. Ta bi morala biti večja od zahovičeve...

MadMicka ::

Ko govorite o krivdi Katanca, ne pozabat na preprosto resnico, Katanc je bil boss, in kokr je on reku, tako se je moral delat in pika.

Seveda, če Katanc ne doseže ustreznih rezultatov se ga zamenja, ampak tisto kar reče, tisto mora bit za igralce svetinja.

Da naredimo primerjavo, to je tko, kokr da bi delavec učil direkotrja kaj je prav in kaj ne, mislm bullshit. Delavc mora delat kokr mu reče direktor, če pa posu ne laufa, lahko lastnik direkotrja zamenja.....

Glede na navedeno res ni jasno, zakaj bi Katanca kaznoval??

[t502] ::

Pustite to...kdo je kriv kdo ni...to mogoce nikoli ne bomo vedeli.

Pustite preteklost, kaj je blo je blo...nima smisla o tem razglablat. Katanca ni vec, zdaj je tu Prasnikar in naj se slovenska nogometna pravljica nadaljuje! :D

Tomi ::

MMM: kakšno naključke, ravno pri frizerju si moral to izvedeti. Ker menda se je Zaho ostrigel, samo kakor sem ga videl, je bolj podoben islamskemu teroristu kot pa samemu sebi.
metrodusa.blogspot.com

Matek ::

LOL @ Tomi:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

freejack ::

Suppa,..
Če je Prašnikar vpoklical Zahota, kljub temu, da ve kako trmast zna biti, potem to pomeni, da je dober igralec, ki bi si ga želeli videt v slovenski reprezentanci.
Tisti, ki ste prej čez Zahota govorli; no vidite, ni tako nepomemben. (kar se pa spora tiče, sn pa tk rekel, da se ne strinjam z načinom, kako je naredil, vendar ga pa razumem)

lalan ::

Moje mnenje:
Zlatko Zahovič po tem, kar je bilo na SP,ni vreden,da še kdarkoli nosi dres s Slovenskim grbom, pa ne glede na to, kdo je zakrivil afero oziroma koliko golov je kdaj dal.

Luka Percic ::

manc; vsekakor si opravičen do svojega mnenja, samo ti ga bom poskušal zdaj izpodbit>:D. Za to kar je bilo na SP ti sploh nebi vedu, če se Sračko Katanec nebi zjoku pred kamero- pogovorili bi se pa po potrebi bi poslal Zlatkota Zdrahoviča domov. Nobene sramote nebi bilo- tako pa je bil cel kažin. Tako da jazt za to narodno sramoto krivim Katanca. Sam pravi da je profesonalc- zakaj ga potem tako užali mnenje/psovanje enega igralca?
Tako da zaho- welcome back!

Zavo ::

Zaho je car!

suse80 ::

Jaz pa mislim, da se sploh ne splača razpredat o tako
nepomembni stvari kot je ZZ in nogomet.
Če bi bil kaj prida, bi igral v dobrem klubu ( IGRAL-ne sedel na klopi).
Sicer pa je tako škoda denarja za nogomet. Če bi ga dali rajši za zagon industrije v MB
pa bi ljudje imeli službe in pol bi posledično tudi nogometu boljše šlo... (sponzorji...).
Tako pa obubožani MB zapravlja milijone za šport namesto za osnovne potrebe ljudi.

[t502] ::

uh suse80, ti pa res ne spremljas fuzbala eh? zaho ne sedi na klopi ampak je eden najpomembnejsih v ekipi benfice in v nogomet se bi moralo dosti vec vlagat pri nas kot se pa zdaj :\

Thomas ::

> Tako pa obubožani MB zapravlja milijone za šport namesto za osnovne potrebe ljudi.

Etično gledano - je to čisto res.

Nogomet kakšno novo vrednost težko prinese. Celo se mi zdi, da je kontraproduktiven.

Šport je pleasure, ki ga nekateri jemljejo z veliko žlico. Tudi, če je treba, na račun socialnih ali razvojnih ali kmetijskih ali gospodinjskih skladov.

Brutalno dejstvo.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

LojzePek ::

A je kdo mogoče zasledil kako novo sliko od Zahota na netu?

Jest sem skor pokno od smeha ko sem ga včeri videl.

blue96 ::

slovenski nogomet še kot promocija ni dober...
.

Matek ::

Kdaj je v bistvu tekma?:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BlackHole ::

V bisvu danes ob 20.45, samo zaenkrat prenos tekme še ni urejen, razen če imate RAI UNO (jaz ga imam).>:D

Matek ::

OK, mam Rai uno, tak da bom gledal, sam se mi pa čudno zdi, na sporedu je ob 20.30 Šport na TVS2, nobenih detajlov ni zraven, je pa ura in trajanje kot da bi bla fuzbval tekma. Zakaj pa ne morjo uredit?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Matek ::

Aja, pa pek je prosu za slikico, evo je:


Bolje ispasti glup nego iz aviona.

LojzePek ::

Jest sem ze vceraj dopoldne gledal teletext, pa ni blo na sporedu nic govora o fuzbalu, tak da sem ze takrat mal posumil. Sam ne vem zakaj placujem RTV prispevk, ce niso sposobni tekme placat, bastardi jedni p.... . Tist ko pa pise 20.30 sport, pa majo zato ker se upajo da si jih bojo makaronarji usmilili in spustili ceno.

Kaj mogoce kdo ve ce je RAI1 na mariborski kabelski?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

Mercier ::

Prva tekma z novim selektorjem in selekcijo in to z Italijo, pa ne bojo prenašal?!

Mi ne bomo prišli v EU. Takih pocarjev, ki ne prenašajo tekem državne reprezentance, Italija ne bo spustila not. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

LojzePek ::

Hvala ti Mato za picture. Bom si jo probal dat v okvir.

Matek ::

LOL:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BlackHole ::

Pebi, koliko jaz vem, prenosa ne bo, ker Italijani nekaj pacajo in nasploh delajo neko paniko zaradi te tekme, češ da slovenski navijači pridejo v Trst samo zaradi razgrajanja itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559819 (7482) gkovac
»

Glasovanje za slo. nogometaša vseh časov!

Oddelek: Loža
291768 (1334) Death
»

SLO : FRA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575513 (4392) borinho
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299999 (7757) DavidJ
»

Švica : SLOVENIJA

Oddelek: Loža
322042 (1748) BlackHole

Več podobnih tem