» »

SLO : FRA

SLO : FRA

«
1
2

R0K ::

Kuk bo po vašem mnenju danes izid?

Jest rečem 2:1 za naše.

Cosmo ::

Se pridruzujem tvoji napovedi :D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Sergio ::

0:2 za Francoze. ne me fentat ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DavidJ ::

3-0 za taplave :(
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

jRk0 ::

Se pridruzujem izzidu 2:1 v dobro nase hrabre ekipe:D
You fuck up once, you loose two teeth.

perci ::

1:2 za Francoze; žal je Zinedine zopet v formi

Longbow ::

Po moje bojo francozi zmagali. Naši so še brez Knavsa.
Sam bojo petelini hmali vidli kej smo Slovenci, če ne prej pa drugo leto ko pridejo sm igrat.
Let's make dreams a reality

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Longbow ()

R0K ::

Mislim da bo dala naša 'mlajša' selekcija vse od sebe, da se dokaže in da bo šlo tut brez Knavsa, ker vsi vejo kak pomembna bo tekma.

Aja, še po Eurosportu bomo v živo :D

Matek ::

Jst rečem da bo 2:2

Zaho in cime bi znala dat gol.

VERJETNI POSTAVI:
Francija - Barthez, Thuram, Desailly, Silvestre, Vieira, Makelele, Gallas, Zidane, Wiltord, Henry, Marlet.

Slovenija - Simeunovič, Vugdalič, Cipot, Gajser, Karič, Šukalo, Radosavljevič, Pavlin, Zahovič, Šiljak, Cimerotič.

Glavni sodnik: Kim Milton Nielsen (Danska).

Hm, Francozi majo čist vse dobre skor notri, pr nas pa jih dost manka. Upam da bo Nastja špilu jokerja, pa da se ne bomo ful zaprli. Pa fajn bi blo da bi mel Barthez "veseli" dan, kot ga je mel včasih pri Manchestru.


Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

smash ::

jest sm pa prej napisu da bodo nasi zgubl pa mi je biu post zbrisan....tko da morm zdele se enkrat napisat

nasi so looserji in bodo zgubl 100:0

tko>:D

LoneWolf ::

3:1 za Francoze.

iration ::

jest se samo bojim da bomo dobil več kot tri gole ... :\ Dejmo cime, v tretje gre rado;)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zheegec ::

Mladi so zgubli zaradi 2h penalov -> 1:0. Super, tudi pri mladih so že pokvarjeni sodniki. Menda je bil 2. penal čisto neupravičen.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

InnerSelf ::

'Kokoška' bo zvalila 3 lepa jajčka za 'Petelina'. 3:0 za naše torej , hehe :D
Under a grey pale sky we shall ARISE !!!

R0K ::

Ja petelini se bodo tok podil za našo kokoško, da jim bo nakonc sape zmanjkal, mi bomo pa lepo gole dal ;)

Noja, k sreči manjka pri Franciji prvi golgeter.

Matek ::

kdo, trezege?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

Itak.

Sergio ::

smashit: tvoja kultura komunikacije na forumu je bila nekje na ravni 15-letnega ... no, raje ne povem, koga.

čuvaj se s takimi izjavami. dobro veš, zakaj je bil zbrisan post.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

msmiha ::

Jaz mislim da bomo 1:0 zgubli
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

JanezH ::

Ne vem kolk bo, sam vem da jih bojo naši obutal k pras.. .;(( 8-)

smash ::

Sergio: ne razumem zakaj je bil post izbrisan?!?

a jest ne smem povedat da mislem da so nasi najvecji looserji ter da bodo izgubil 100:0

in nadalje sem se spraseval le kdo bo dal gol....turbo rudi? ali mogoce zvezdnik zaho???

torej prosim da mi poves, kaj je tukaj v napsrotju s pravili tega foruma....kot vidis..sem samo izrazil svoje mnenje, eno izmed mnogih, ki pa slucajno ni isto kot tvoje in SI IZBRISAL POST...

SRAM TE BODI..pa tak admin:\

Matek ::

1. Naši niso looserji, kar so že večkrat dokazali

2. Rudi ne bo dal gola, ker ne igra

3. Zaho ga pa zna dati, in zvezdnikl je, to si edino prav povedal:P



Po mojem so ti zbrisali zato, ker si neupravičeno komentiral, kot da bi reko Microsoft sux, jaz lahko sam napišem v beležnici 100x boljši sofvware od njih, sej noben nima pojma, kaki so jim to šefi, oni steve ko hodi z baseball kijem na sestanke, seljaki, al pa bill gates z malim mehkim kurcem. Nekak tak, to bi se po mojem tudi brisalo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mateyyy ::

jest upam, da bo padl cim vec golov, ker v baru, kjer bom spremljau mamo pivo & pop corn party. ce nasi dajo gol dobimo vsi pir pa kokice!

smash ::

jest nism napisu da so nasi looserji..jest sm napisu da jest MISLEM, da so nasi looserji,...kar je velka razlika....

upam da je forum tolk odprt da lahko vsakdo napise svoje misljenje:\

Gandalfar ::

smashit: napisi pritozbo v Slo-tech oddelek. Ta tema ni pravo mesto za to. Vsi tvoji offtopic izpadi bodo izbrisani.

Isto velja za ostale.

Zgodovina sprememb…

dela ::

ja pa rečem da bo 1:1
Bartez bo ziher nekaj zasral.Pa Cipot mogoče tudi...
Če nebi bla Knavs pa Ačimovič poškodovana bi pa naši zmagali.

Japonski ::

V glavnem ftrgali jih bomo :D , ko piksne!!!

InnerSelf ::

Uff tekma se je zacela.vugdalic bi skor avtogol dal,prvih 15 min je kriza =) sam bojo nasi itak zdrzal. dejmo nasi!!!
Under a grey pale sky we shall ARISE !!!

R0K ::

2:0. Ampak vse se obne. Tut mi smo vodl z dvema goloma, pa smo zgubl, tk da bodo oni tut dones :D ;)

McWolf ::

pol se bos pa zbudu s prstom v riti pa z huronskim glavobolom8-O >:D :D
Go tell it on the mountains!

JanezH ::

Pušiči :(

InnerSelf ::

cime uzun,cipot genijalno posredoval pri drugem golu...pol pa se najavi da se ogreva tonci zlogar...jaoooo me kr glava zaboli :'( sej mogoc pa se damo kak gol :D prevc spostujejo francoze, bljeh...
Under a grey pale sky we shall ARISE !!!

Binji ::

4:0
Hmn ja no;(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

InnerSelf ::

galski petelin je biu prevc potrebn dons, fajn je nafilu naso malo putko :D pa sej.se ni za sekirat prevc.jih boma pa doma namotal >:D kdor ne skace ni slovenc.8-)
Under a grey pale sky we shall ARISE !!!

zile ::

8-O 5:0. In petelini so naskočili na kokoško DIREKTNO. Hehe. Nisem gledu sam tale izid je pa hud. Lahko kdo pojasni ?

andrej ::

dobra tekma. francozi so zelo dobro spilali - direkt in zelo hitro. nasi pa so na realnih tleh. zidane pa je tak zidane :)

najvecji luzer pa je gajsler, ki ne zna prenest poraza. v zadnjih par sekundah gre dobit drugi rumeni karton, ccc.

jRk0 ::

Mah, tisto temo bodo itak zaklenli, ker je brezveze dve temi met tak da se tu napisem...

Sram me je...:)
You fuck up once, you loose two teeth.

perci ::

jrk0: zakaj te je sram?

Fantje, ne se sekirat zarad enga poraza, še več jih bo sledilo. Vendar bodo vmes tudi zmage in tistih se bomo veselili.

Nisem sicer pričakoval takega poraza, vendar vseeno nisem razočaran. Francozi bi danes premagali kogarkoli, našim pa ni šlo nič od nog. Imeli nismo niti enega razpoloženega igralca.

V glavnem, glavo gor in v priprave na nove tekme.

Fantom pa kljub vsemu kapo dol. Zaslužijo si našo podporo tudi takrat, ko jim stvari ne gredo od nog.

JanezH ::

Škoda da ni blo Knausa - se je ful poznalo v obrambi, pa Milenkota.

R0K ::

jrk0 : porazi so in porazi bodo. To je pač šport. Treba je vse prenest.

Sploh pa ni nobena sramota izgubit proti Franciji. Še vedno moramo vedet, da smo igral proti aktualnim evropskim prvakom. Tko, da poraz ni nič takega. Vam rečem, na našem terenu bo zgodba drgačna!

Nutcracker ::

Sramota pa je gledati balkansko mentaliteto naših navijačev.

jRk0 ::

Seveda je sport. Ampak s takim porazom izgledamo kot ne vem kako slabi. Glede na to, da smo premagali Italijo, bi lahko malo boljse igrali s Francijo, ki na SP ni pokazala nic:)

Kar je pa je...Saj bo bolje, ja. Prav imate:)
You fuck up once, you loose two teeth.

dela ::

Jas pa mislim da smo danes vidli (vključno z mano) kako zelo nam manjka Katanec, ki bi fante pripravo na čisto drugačen način: presing in igra 1 na 1 (ravno ta dva elementa sta danes manjkala). In evo tisti ki ste se pri vprašanju kdo je bolj pomemben za reprezentanco Katanec ali Zahovič izbrali slednjega, ste danes dobili lekcijo. Če pa mi še vedno ne verjamete, ker mislite da se francozov enostavno ne da premagat pa počakajte na... Ciper, ja prav ste slišali Ciper! pomoje bo ista zgodba kot danes ker Ciperčani igrajo podoben nogomet kot francozi in so proti Franciji izgubili samo 2:1 ker so igrali takšen sistem kot ga je forsiral Katanec. In samo norec bi lahko trdil da bi danes s Katancem (z isto postavo) na klopi izgubili s 5:0 brez prave priložnosti, skratka tako kot s Prašnikarjem. Zelo vprašljivo je če bomo s Prašnikarjem sploh dosegli dodatne kvalifikacije (sam dvomim v to).
še en argument za moje hvalospeve Katancu:
prijatlska tekma proti francozom predlani (pa noben nebo reko da so se takrat francozi "pustli") -razlika je očitna.

P.S. Balkanska mentaliteta pomeni biti ponosen na svojo ekipo neglede na izid... nevem za vas, samo jas danes nisem niti najmanj ponosen.

lp

Tomi ::

Danes je bilo pa kar škoda tekmo gledati. Ker je bila že prav dolgočasna, vsa šla s kolegom za vsak napad stavit, če bo kaj iz tega ali ne (francoski, seveda).
Samo na koncu, posebej pa še po sodniških grobih napakah, so me pa srbeli prsti, da bi znancem, ki so bili na tekmi, poslal kak SMS. Samo je škoda tistih 12 sit zato...
metrodusa.blogspot.com

freejack ::

Naši so zgledli ko zgubljeni na igrišču. :D Ok, če bi naši samo zgubli, še nebi rekel, tko so nas pa francozi na*** ko pr***. Res je, da so francozi še vedno dobra ekipa, ki pa je danes igrala, da bi še brazilce lahk sram blo. Naši se še dostojno upirali niso. Bi raje tekmo kar predali, pa bi blo isto.Dejstvo je, da Zidane nekaj pomeni francozom, vendar tudi on ni vse, ko pa on pride v formo,..temu dodajmo še razočaranje na SP, veliko jeze, dobršen del agorance zaradi vrnitve Zidana v formo, se pa zgodi, kar se je zgodilo danes.Gledal sn sicer samo prvi polčas, pa še to mi je blo dovolj, da sn videl, da bi danes francozi ugnali vsakega, le redki bi se dostojno upirali, tko da... Bomo že preživeli.Če bi nas premagali, ok, če bi nas ponižali, ok, razočaran sem zaradi tega, ker smo se ponižali sami. Pa dobro, v dobrem ali slabem. :D

p4 ::

tocno tako kot je rekel FaLcOn3y3!!!ce pa pogledamo igro nasih mi pa noben nemora reči da so nasi igrali SOLIDNO!!!to kar so nasi danes pokazali je KATASTROFA...kako nepovezano....neuigrano...skratka zelo, zelo slabo.

Thomas ::

Ja sigurno. Katanec je spravil nekaj reda skupaj, zdej je pa spet štala. Čista anarhija in preseravanje.

Sem bil samo začuden, da naši niso že z Italijani tkole pogrnili. (Verjetno je tudi Italjane kaj metalo.)

Katanca bi morali obdržati in nagnati vse, ki niso bili za Katančev koncept.

Prooov nam je.

:P
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Spet dva, k mi slita kaj je bil katanc. En ušiv trener.

Mal bi se lahko spomnal kak je katanc na začetku igral z ekipo, ko je postal na novo trener - zdej je v enakem položaju Prašnikar. Ekipa se more uigrat. In seveda cela bit - brez ključnih igralcev pač ne gre - tak da ne bluzite neki, da je od takrat k je šol katanc stran vse narobe - ker očitno nimate blage veze o tem.

dela ::

ok ROK, Katanc je prišo na EP v prvih kvalifikacijah v katerih je vodil reprezentanco. Bomo vidli če bo prašnikaru uspelo... Poleg tega pa je katančeva grupa bla težja od tote v kateri smo zaj (težje je blo v playoff prit).
Prašnikar je pa že bil enkrat selektor... in nam o njegovem mandatu ni treba izgubljati besed ker ni naredil nič revolucinarnega.
No sej pravim bomo vidli če bo prašnikar kdaj prišo na EP ali celo SP (kot katanec) in bomo potem vidli kdo je (bil) večji car od teh dveh.

d0rK ::

Jz rečm da bo 5:0 >:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559803 (7466) gkovac
»

Slovenija - Švica 1:5

Oddelek: Loža
181684 (1217) R0K

Nogomet->PRAŠNIKAR ADIJO!!!

Oddelek: Loža
101556 (1399) Gandalfar
»

Prašnikar naj odstopi!!!

Oddelek: Loža
131430 (972) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299981 (7739) DavidJ

Več podobnih tem